Autor Wątek: Mistrzostwa Europy  (Przeczytany 16472 razy)

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:04:26 »
nie robcie znowu jakiejś gorącej dyskusji. Nevan nikogo nie obraził. Po prostu jak nie dali mu dodatkowo się rozgrzać w nową wersję to ciężko szybko odnaleźć się w grze i dodatkowo się denerwujesz. Podkreśla to po prostu poziom absurdu tego turnieju. Poza tym oficjalna premiera nie jest 19 ? Nie spodziewałem się, że taki numer w UK mogą odwalić

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:06:02 »
Gra jest już w magazynach sklepów, dużo ludzi już gra - niestety, ale gra jest dostępna tylko dla wybranych:/


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:15:08 »
Jak coś może być na granicy, to może też być poniżej (3400 wyników w Google z czego część w "oficjalnych" publikacjach). Tłumaczenia z mega kacem nie komentuję, bo to chyba oczywiste - jak picie było ważniejsza niż turniej, to automatycznie wyzbywamy się prawa do krytykowania ludzi którzy ten turniej wygrali od strony "zomg ja bym to zrobił lepiej!"... ot, takie proste, zdroworozsądkowe "nieobecni głosu nie mają". Jak za bardzo czytam tutaj między wierszami to przepraszam, ale takie odnoszę wrażenie.

Kolejna rzecz - czy to że Mileena w demie a w pełnej wersji to inna postać to wina Vola? Nie? To ja nadal nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc uszczypliwie o "naszej exploitującej Milence". Tutaj po prostu organizatorzy dali na maxa ciała i tyle, bo gracze którzy nie piratowali nie mieli absolutnie żadnych szans się przygotować. Jeszcze pół biedy gdyby gra nie wyciekła przed finałami, ale mając tego leaka na uwadze trudno zrozumieć decyzję o rozgrywaniu turnieju w wersję retail... a już decyzja o zbanowaniu Cage'a to w ogóle kosmos. W związku z powyższym jeszcze raz powtórzę - czynienie komukolwiek zarzutów z powodu wyników na takiej imprezie jest śmieszne. A jak masz coś osobiście do Vola czy jego stylu gry, to nie widzę innej opcji niż pokazanie na najbliższej sensownie obstawionej mortalowej konfrontacji że Twój jest lepszy. I tyle. Po co ta drama?

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:32:28 »
Dobrze, Panie adwokacie Vola - odpowiem Ci rzeczowo w takim razie.

Pokaż mi konkretne zarzuty jakie "czynię względem Vola". Bo nie czynię żadnych. Powiedziałem, że sobie nie poradzi w pełną wersję. Zresztą gadaliśmy o tym ostatnio grając w nią, że Vol może mieć bardzo poważne problemy jeśli organizatorzy wyciągną pełną wersję. I tyle.

A te komentarze o piciu czy nie piciu podaruję Ci tym razem, bo po prostu nie znasz specjalnie naszej sceny i to nie Twoja wina. Przyjaźnię się z wieloma ludźmi, którzy tutaj się udzielają - przede wszystkim Łódź, Warszawa, Poznań, Opole o Wrocławiu nie wspomnę. Tak się akurat składało, że przez cały tydzień przed turniejem miałem szkolenie w Łodzi i w weekend sobie po prostu z chłopakami zabalowaliśmy, jak to mamy zwyczaj robić. Nie napisałem nigdzie, że gdybym tam pojechał to zrobiłbym to a to i byłoby tak i tak. Będę wdzięczny, jeśli dasz sobie spokój z przytaczaniem słów, które nigdy z mojej strony nie padły po to jest dopiero nie fair.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:33:13 »
Wombat wyluzuj i nie nakręcaj kolejnej napinki z powietrza. Nevan stwierdził fakt z którym każdy się zgodzi: jeśli grali w inną wersję gry to Vol miał mniejsze (mikre, marne, niewielkie) szanse na wygraną.

A ten turniej to już nawet nie jest cyrk na kółkach. Cyrk na kółkach byłby śmieszny.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:39:51 »
Małe pytanie: o jakie exploity chodzi, Nevan? Z tego co wiem to Vol nie opierał swojej gry na żadnych exploitach.

ornit

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:54:02 »
Małe pytanie: o jakie exploity chodzi, Nevan? Z tego co wiem to Vol nie opierał swojej gry na żadnych exploitach.
Skok, odskok, podcinka

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:55:14 »
Pokaż mi konkretne zarzuty jakie "czynię względem Vola". Bo nie czynię żadnych. Powiedziałem, że sobie nie poradzi w pełną wersję. Zresztą gadaliśmy o tym ostatnio grając w nią, że Vol może mieć bardzo poważne problemy jeśli organizatorzy wyciągną pełną wersję. I tyle.

Hm, jeżeli stwierdzenie że jego Milenka jest "exploitowa", a po usunięciu tej "exploitowości" jest już bez szans to nie jest pojechanie po czyimś stylu gry, to nie wiem co takim pojazdem by było. Co do picia czy nie picia - nie chciałem być jakoś specjalnie złośliwy, sam ten powód przytoczyłeś ale chyba przyznasz że w kontekście turnieju to raczej nieistotne? Zresztą jak już parę osób zauważyło nie ma sensu się tutaj kłócić czy wyzłośliwiać, bo ten finał to był zwyczajnie cyrk. Wygląda na to że organizatorzy z UK mogliby się od naszych, lokalnych sporo nauczyć :>
Zresztą - gry podobno były nagrywane, chętnie zobaczę jak sobie Vol radził... bo równie dobrze może się okazać że zagrał całkiem niezłe gry, ale ostatecznie coś nie pykło/przeciwnik okazał się lepszy danego dnia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 20:23:53 wysłana przez Wombat »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 17, 2011, 20:46:32 »
Dla mnie wszystko jest jasne. Wszystkie te turnieje w Demo w poszczególnych państwach to już był śmiech na sali, a teraz dochodzi do tego to co zrobili w finale finałów i wychodzi po prostu totalna super, mega, ultra porażka i na miejscu organizatorów poprosiłbym  o bezbolesną eutanazje.
Granie w pełną wersje która oficjalnie jeszcze nie wyszła i ban Cage'a... :)) :)) :))

Czekam na pełną relację Vola, a nie jakieś zlepki SMS'ów

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 17, 2011, 21:26:29 »
Watpie, zeby byla jakas relacja, bo napinka jest znow ostra, nevan sie kloci z Volem, a Nanika jedzie po calej scenie fighterowej i tak sie toczy to samo co wtedy.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 17, 2011, 21:51:04 »
Uroiliście sobie coś z kłótniami - napisałem, co sądzę o grze Vola i tutaj nie ma się specjalnie o co kłócić.

BTW, Oskar pokazał mi kolejne komentarze na mój temat na NW. Nie chce mi się tego komentować, dla mnie tacy ludzie nie są partnerami do dyskusji ani nawet pyskówy (przypisy Naniki zaczynające się od "super kurwo").

Mogę sobie być no skillem w MK, akurat moje ego nie ucierpi na tym, ale paru z Was to prawdziwe no-life'y które nie mają nic lepszego do roboty tylko flejmować głupotami na 20 ekranów tekstu.

Vol przegrał, mistrzostwa się skończyły i kończy się ta żałosna dyskusja.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Namu

  • Namu
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • Rawr.
    • Zobacz profil
    • Deviantart
    • Email
  • Skąd: Wawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 17, 2011, 21:53:50 »
Ok, Nevan z Volem sie kłócą, ale po ch*ja Nanika robi za białego rycerzyka swojego brata to już nie wiem. jak sie kłócą to niech się kłócą, jak reszta ludzi jest ogarnieta to oliwy do ognia dorzucac nie bedzie i po prostu napinki zostaną zignorowane oraz dramy nie będzie.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 17, 2011, 22:18:51 »
Jaka gra, taki finał. Ha ha ha... (przepraszam ewentualnych wielbicieli MK ;) Ja z tej gry trawię tylko Raidena)

Cóż, szkoda Vola... mam nadzieję jednak, że nie zrezygnuje i weźmie się za lepsze bijatyki ;)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 18, 2011, 13:50:11 »
Przeczytałem tą relacje Vola na NW i musze powiedzieć, że jest tak jak myślałem. Wszystkie oficjalne turnieje to shity i nigdy już nie wezmę w nich udziału. Najlepsze są te robione przez ludzi ze sceny bijatyk.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 21, 2011, 18:20:39 »
Vol na Mistrzostwach Europy:
http://img9.imageshack.us/img9/7959/nwpower.jpg
Piękna laurka.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 18:30:18 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.