Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 207664 razy)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 06, 2011, 09:37:41 »
Ja póki co mogę tylko porównać demo/betę KZ3 z pełną wersją KZ2. Grafika w KZ3 faktycznie jest zauważalnie lepsza aczkolwiek gra straciła dużo ze swojego mrocznego klimatu pola walki. Teraz więcej jest tutaj akcji w stylu najnowszych Call of Duty co jak dla mnie jest dużym minusem. No i dalej nie poprawiono 2 dużych bolączek KZ2 - zbyt wąskiego Field Of View oraz przekombinowanego cover system'u (taki jak w polskim CoH byłby dużo lepszy). Granaty dalej jest ciężko rzucić z wyczuciem (dużo trudniej niż w CoD czy Battlefield) i dalej wydają się z siebie ten śmieszny dźwięk :D No i animacje "wskrzeszania" wciąż są dosyć komiczne (urządzenie którym to robimy przypomina mi bajki z królikiem Bugs'em). Co do multi to nie podobało mi się w KZ2 (za mały fov, kiepskie sterowanie, nieprecyzyjne granaty, ogólna klaustrofobia) i tak samo nie podoba mi się w becie KZ3 :-) BTW. Co-op tylko offline to jakaś porażka - na X360 co-op przez neta (Gearsy, Halo) jest już chyba dłużej niż PS3 na rynku...
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 10:39:53 wysłana przez PePe »

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 11, 2011, 02:07:42 »
Cisnę w Monster Hunter 3rd Portable, w części po angielsku w części po japońsku... Jest zamocno, ale dla starych wyjadaczy gra zaczyna się dopiero od HighRank-a. Ogólnie polecam wszystkim którzy mogą pograć w to ze znajomymi na kilku PSP jednocześnie, zdecydowanie najbardziej przyjemne i satysfakcjonujące multi na PSP aktualnie :D

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 17, 2011, 10:36:50 »
Okamiden... w końcu.

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 17, 2011, 15:01:45 »
Nareszcie zabrałem się za Golden Sun'a i 999. Potem Radiant Historia jeszcze :D No a tak to KZ3 oczywiście.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 17, 2011, 15:41:36 »
Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth

Milo w koncu pograc w gre ktora nie konczy sie po 4 godzinach. Jako milosnik serii swietnie sie bawilem. Dla fanow pozycja obowiazkowa. Z poczatku sceptycznie podchodzilem do nowej formuly prowadzenia sledztwa kontrolujac glownego bohatera, ale na dluzsza mete nie zmienia to radykalnie gameplay'u. Nadal sa to glownie potyczki na argumenty i dowody. Minusem na pewno jest brak bezposrednich rozpraw na sali sadowej, ale na pewno nie jest to jakis czynnik ktory moglby zadecydowac o tym ze gra jest slaba. Sciezka dzwiekowa ciekawa, ale niestety o klase slabsza od poprzednich motywow w AA. Fabularnie jest dosyc ciekawie i uzupelnia pewne watki z poprzednich czesci serii. W sumie tylko jeden element gry wydaje mi sie wystarczajaco absurdalny i przesadzony, nawet jak na serie AA, ale nie bede spoilerowal. Dziwie sie ze gra zebrala dosyc slabe noty w recenzjach.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 17, 2011, 15:58:01 »
Obowiązkowo - Yakuza 4 : ]

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 17, 2011, 17:47:02 »
dzis w nocy skonczylem Castlevanie Dawn of Sorrow na DS'a, ktora jest bezposrednia kontynuacja uwielbianej przezemnie arii of sorrow z gba. squel idealny, mialem wrazenie ze gralem w to samo tylko ze z lepsza grafika ;p. wydawala mi sie tez duzo trudniejsza od poprzedniczki(ale to tez moze byc kwestia tego ze poprzedniczke ogralem kilka razy i mialem wprawe). generalnie jak ktos gral w arie i mu sie podobala to must play. duzo sie nie zmienilo, ale ogolnie jest wszystkiego wiecej. mi sie bardzo podobalo.

no i aktualnie to gram sobie jeszcze w persone 3 fes na ps2... i wow ;o. mysle ze jestem w polowie gry(wrzesien) i caly czas fabula coraz to mocniej trzyma w napieciu. jezeli tendencja sie utrzyma to boje sie pomyslec co bedzie pod koniec gry... masakra ;x. i do tego social linki ktore sa bardzo miodne. dawno nie gralem w tak dobre rpg.

no i planuje zaczac FF3 na ds'a. gral ktos? jakie wrazenia?

z psp sie poklocilem przez super wypasione spolszczenie do ff8 dzieki ktoremu gra zawiesza mi sie na wstawce fmv i nic nie da sie zrobic. mam nadzieje ze po wyrzuceniu spolszczenia gra bedzie juz chodzic normalnie bo inaczej sie pochlastam(koniec 3 cd).
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 19, 2011, 16:53:48 »
wreszcie znalazłem trochę więcej wolnego czasu i wsiąkłem w świat Final Fantasy XIII, także Tekken tymczasowo nie istnieje :)

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #503 dnia: Kwiecień 11, 2011, 13:49:35 »
Po pół roku grania w prawie wszystkie mgs'y wziąłem się w końcu za czwórkę. Wcześniej po mgs3 zaliczyłem jeszcze 2 części na psp które były nawet fajne biorąc pod uwagę że to tylko psp.

No i powoli kończę star ocean 4. Strasznie mnie ta gra wciągnęła, coś jak kiedyś so2;].

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #504 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:13:54 »
Dla mnie ta generacja konsol to jeden wielki epic fail. Killzone jak zwykle przereklamowany, mgs z mechanica gier z playa jedynki, gran tourismo epic fail 5 lat gre robili i dwuwymiarowe drzewa, otoczenie jak na psx tylko ze w hires, pro evolution sie zatrzymało w miejscu, tekkeny i soule tez, resident padaka, masa takich samych strzelanek i oczywiscie Final ´zal´ Fantasy xii. Move i kinect nie maja wsparcia w dobrych grach. Do tego mało innowacyjnych ambitnych tytułow. Gry sa krotkie, łatwe, nudne i przewaznie prowadza nas za reke.Na miano gry nextgen jedynie w pełni zasługuje uncharted 2 i gears of war. Coz, pozostaje zanurzyc sie w swiecie emulacji i starszych tytułow i uzupełniac braki zawsze cos sie znajdzie. Ja jednak mam nadzieje ze ten kryzys jakosci gier minie i oczekuje renesansu w swiecie elektornicznej rozrywki. Czego sobie i wam serdecznie zycze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 17:26:12 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #505 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:19:55 »
Tekken i soul nie zatrzymały się w miejscu, tylko się cofnęły ;]

Ja sobie znowu przechodze golden suna (po raz chyba już trzeci, ale ostatnio grałem w to z pięć lat temu), tym razem mam zamiar dokończyć dwójke (poprzednio zatrzymałem się gdzieś w połowie) i przejść trójke. Ta gra jest too epic.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #506 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:28:11 »
No musze sie kiedys za nia wziac, mnie teraz rautje emulator ps2.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #507 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:43:20 »
Zasiadłem do Dragon Age 2. Grę oceniam na zasłużone 6/10. Słaby (choć dynamiczny) system walki, niezłe udźwiękowienie, ogrom ścieżek dialogowych, solidne questy, bardzo mała "mapa świata" i grafika sprzed 4 lat. Prywatnie daję mu 7/10, bo grafika nie gra roli (a questy zdecydowanie wciągają). Jednakże, patrząc obiektywnie, bieda straszna.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #508 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:44:31 »
Dla mnie ta generacja konsol to jeden wielki epic fail. Killzone jak zwykle przereklamowany, mgs z mechanica gier z playa jedynki, gran tourismo epic fail 5 lat gre robili i dwuwymiarowe drzewa, otoczenie jak na psx tylko ze w hires, pro evolution sie zatrzymało w miejscu, tekkeny i soule tez, resident padaka, masa takich samych strzelanek i oczywiscie Final ´zal´ Fantasy xii. Move i kinect nie maja wsparcia w dobrych grach. Do tego mało innowacyjnych ambitnych tytułow. Gry sa krotkie, łatwe, nudne i przewaznie prowadza nas za reke.Na miano gry nextgen jedynie w pełni zasługuje uncharted 2 i gears of war. Coz, pozostaje zanurzyc sie w swiecie emulacji i starszych tytułow i uzupełniac braki zawsze cos sie znajdzie. Ja jednak mam nadzieje ze ten kryzys jakosci gier minie i oczekuje renesansu w swiecie elektornicznej rozrywki. Czego sobie i wam serdecznie zycze.

Tu pojawia sie pytanie czy to ta generacja jest faktycznie "taka slaba" czy to graczom jest ciezej dogodzic. Ja obstaje za tym drugim. Mimo wszystko, pozycje ktore wymieniles nadal sa bardzo dobrymi grami. To nie jest tak, ze ludzie nie wkladaja w to pracy i maja wyjebane (oczywiscie jest kilka wyjatkow). Tylko trzeba wziac pod uwage, ze najczestszymi mankamentami, ktore sie pojawiaja przy ocenaniu gier z tej generacji sa: "krotka"(z tym trzeba walczyc!!!!), "odtwórcza", "to samo", "zatrzymalo sie w miejscu". Zupelnie inaczej do gier podchodzi trzynastolatek, ktory lyka wszystko jak leci, a inaczej podchodzi do gier student - pracujacy juz absolwent, ktory ma znacznie mniej czasu na granie i pewne rzeczy w grach go nie ciesza. A jeszcze inaczej podchodzi student-absolwent, ktory w przeszlosci byl trzynastolatkiem i lykal wszystko jak leci. Ci ludzie widzieli juz wiele rzeczy i naprawde ciezko jest wymyslec cos innowacyjnego, co mogloby ich ruszyc (zwlaszcza, ze zaczynaja "dziadzieć"). Trzeba wziac pod uwage fakt, iz mimo szybkiego rozwoju technologii w branzy, coraz ciezej jest o technologie pozwalajaca na rozwoj wyobrazni i kreatywnosci developerow. Tak samo, jak ciezko dzis o dobry fabularnie film, bo juz zbyt wiele widzielismy, aby cos nas zaskakiwalo. Oczywiscie w tym wszystkim swoja role odgrywaja tez pieniadze, ale to jest inny temat. Coraz wiecej znajomych zaczyna narzekac, ze te gry to juz nie to co kiedys i takie tam. Sam tego doswiadczam, mimo faktu, ze stary nie jestem. Dlatego uwazam, ze obecna generacja nie jest slaba (co nie znaczy, ze jest swietna), tylko same gry juz nie dzialaja na nas jak kiedys. Czasem przechadzajac sie po ulicy w poblizu mojej starej szkoly, slysze jak dzieciaki zywo dyskutuja o tym o czym my zywo dyskutowalismy te kilka lat temu. Oni jeszcze nie grali we wszystkie PESY, Tekkeny, RE, GT itp. Kazde pokolenie graczy bedzie mialo swoja "zlota ere". Dla najstarszych veteranow beda to czasy "Amig, NES-ow itp.". Dla mnie bedzie to era PS2, gdzie mialem te 13-17 lat i lykalem wszystko jak leci. Taka jest moja argumentacja tezy, ze obecna generacja wcale nie jest taka zla, jak ja maluja.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #509 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:44:55 »
dao > dao 2, no contest
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.