Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 206055 razy)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:33:09 »
hmm obecnie ;;d;d;d ? Mafia 2,God Of War 3 na Chaos'ie,Dead Rising 2,PES 11,Heavy Rain (wiem wstyd ze jeszcze nie przeszedlem),Shank na Hardzie ;d,Blur, no i Teczka 6 bo SSF4 nie działa chlip.....

Ty nie jesteś Pitrex tylko Piratex :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Pitrex

  • Gość
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:59:59 »
Hahahaha ;D Ale urwał,ze ty to jeszcze pamiętasz Komarek ;D

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:53:35 »
Ja nie dość, że heavy rain nie przeszedłem, to uprzejmie podziękowałem kumplowi, który mi chciał pożyczyć. Demo bardzo mnie zniechęciło a potem obejrzałem let's play z pierwszych 30 minut i zdecydowanie sobie darowałem granie w toto.

a gram obecnie w Infamous, które jest imo wyraźnie gorsze od Prototype, ale jednak całkiem grywalne.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Pitrex

  • Gość
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:44:43 »
Heavy Rain z początku też mi nie podchodził dopóki sam nie zagrałem,wiesz 2 w nocy ja przed ekranem i klimacik jest :) infamous jest bardzo fajny ale moglaby grafa byc troszke lepsza ale ogolnie bardzo pozytywna gierka...a i jeszcze Bayonette polecam bo wlasnie zaczalem pykac,cos ala DMC ale dupą sie biega :]

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 30, 2010, 02:49:44 »
League of Legends, bitches :F

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 30, 2010, 08:26:52 »
DaeDraug, mój standardowy zestaw w Tenchu 3 to grappling hook, ninja rebirth (w razie czego, na bossów) i 3xpoison rice. :)
Mój ulubiony stage był w ognistym zamku z lalkami-samurajami :) Super muzyka. :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZXCPY7zlglc - to ten OST

Ogólnie mój ulubiony Tenchu to Tenchu 1, mam Grand Mastery od góry do dołu i znam trochę cheatów w walkach z bossami :P

Jeśli lubisz Tenchu, baaaardzo polecam Shinobido: jest nieliniowy, plus według mnie bardziej wymagający niż Tenchu. Pełen pułapek, śmiesznych wpadek, w późniejszej grze możesz robić mikstury z zbieranych ziółek, grzybków i co niemiara, możesz udoskonalać swoją bazę wypadową (czasami Cię tam atakują), ma wymagające misje, bardzo zróżnicowane. Trzeba trochę pogłówkować żeby je przejść na perfect.

http://www.youtube.com/watch?v=S5nMSKXrUW4 - to jest jakiś music video o Shinobido, nie najwyższych lotów ale można zobaczyć trochę gameplay i urywki z intra.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 08:36:37 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 30, 2010, 13:07:55 »
Znam Shinobido :D Swojego czasu też się w nie zagrywałem ale z jakiegoś powodu nie skończyłem tej gry (chyba miałem pożyczoną IIRC) Chyba miałem też problemy ze sterowaniem, w każdym razie coś mi tam nie leżało :P

Dla mnie Tenchu 3 to absolutny top, prawdopodobnie z sentymentu, ale co tam :D
Nawet na VS z kolesiami grałem, a kiedy udawało mi się jakimś cudem wygrać używając Kagury (LOL :D mój "low-tier-main" :D LOL) przeciwko Onikage albo Tatsumaru cieszyłem się prawie jak z wygranej w Tekkena XD XD XD

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #337 dnia: Październik 01, 2010, 15:37:52 »
DEATHSPANK (cz. I i II) - tytuł wybitny, najlepsze, co na chwilę obecną ma do zaoferowania PSS. Każdy musi w to zagrać jak dla mnie ;D Ubaw po pachy, dawno nie słyszałem tak kapitalnych dialogów w jakiejkolwiek grze, fabuła i postacie wymiatają, dodatkowo fajny mjuzik, pocieszna grafa i gry na około 20h w każdej części.

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #338 dnia: Październik 01, 2010, 17:11:53 »
Sam Ron Gilbert maczał w tym palce także tego po Deadspanku można się było tego spodziewać :) Ja za to gram teraz w PERSONĘ 4 i muszę przyznać, że nie grałem w tak dobre jRPG od kilku dobrych lat. Fabuła, system walki, social linki, uniwersum dosłownie wszystko jest w tej grze świetne. Dodatkowo jak ktoś lubi mangowe klimaty to będzie czuł się jak w domu :D
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2010, 17:13:55 wysłana przez K' »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #339 dnia: Październik 13, 2010, 18:29:31 »
Dosiadłem się do Ninja Gaiden Sigma przedwczoraj.

Ta gra to czysta poezja, oglądanie ekranu game over niemal tyle samo czasu co gameplayu urzekło mnie (no nie przesadzajmy, ale parędziesiąt razy się padło tamtego wieczoru). Poza tym ostatni raz pokazywałem środkowy palec konsoli był chyba, jak w T3 na PSX bił mnie Heihachi w time attack. Magia, magia ten Ninja Gaiden.

Also: f*ck them throws! F*ck them good!
Moje pięści krwawią śmiercią!

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #340 dnia: Październik 14, 2010, 00:41:04 »
Od razu zasmucę cię, że NG Sigma 2 jest niestety prostsza (choć może to wynik tego, że po jedynce ma się niesamowitego skilla).

Aha, Flying Swallow owns everybody's ass :/

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #341 dnia: Październik 14, 2010, 10:13:12 »
Na razie próbuję rozkminić drugiego bossa (spaślak na sterowcu).
Coś czuję, ze nieprędko do NGS2 zasiądę ;)

Also: Amnesia: the dark descent wygląda na bardzo solidną grę do przechodzenia w nocy i ze słuchawkami na uszach.

Edit: No dobra, cierpliwość w tej grze naprawdę popłaca, boss był banalnie prosty. Tak, czy inaczej NGS daje radę.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2010, 11:06:56 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #342 dnia: Październik 25, 2010, 18:45:50 »
Właśnie wkręcam się w Dead Space i przyznam szczerze, że o ile z reguły stronie od przekazów pełnych grozy, tak ta gra mnie wciągnęła! Straszy klimatem potężnie - coś zawodzi, coś przemknie, muzyka tworzy godny support dla obrazu(dużo gore), zaś konwencja opuszczonego statku kosmicznego wraz z przebywającym na nim samotnym bohaterem, jako tło pasuje jak ulał i jest świeża - w moim mniemaniu. Poza tym to kawał dobrego shootera, w fajnym środowisku, z ciekawymi przeciwnikami i elementami survivalu(amunicji i życia często brakuje na hardzie :) ). Dodajcie do tego zabawy grawitacją, czasem i telekiznezą oraz oparte na tym zagadki, by otrzymać grę na mocne "9" - o ile macie silne zwieracze i zdrowe serce! :))

Poza tym skończyłem niedawno Lara Croft and the Guardian of Light - gra jest tak dobra jak ja opisywano, nie znalazłem większych wad oprócz tego, że mogła by być dłuższa. Rozgrywkę na hardzie ukończyliśmy wraz z kolegą w dwa dłuższe wieczory, liczę że zapowiedziane DLC przyniosą jakieś nowe rozbudowane levele. Nie żałuję ani grosza wydanego na ten tytuł, polecam wszystkim! Aha, czy inni posiadacze tej gry mogą zdobywać w niej trofea? Ja nie mam takiej opcji w zakładce Gra->Trofea, a słyszałem że są...

Jak tylko uporam się z DS zasiadam do Deathspanka(1 i 2) - póki co odpaliłem jeden level i jest nieźle, zaś humor i absurd stoją na wysokim poziomie, morda się śmieje a mnie nie łatwo rozśmieszyć! :P

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #343 dnia: Październik 25, 2010, 18:49:18 »
W prawdzie w Larze nie zdobyłem jeszcze żadnego trofea, bo gram w Deathspanka, ale ogólnie w zakładkach je mam.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #344 dnia: Październik 25, 2010, 18:55:34 »
Resonance of Fate -> jRPG roku i ****
(no spoilers please, jeszcze ją przechodzę)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 19:15:37 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!