Autor Wątek: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE  (Przeczytany 15240 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 13, 2011, 13:58:55 »
Ja sie zastanawialem przez jakis czas, ale na marzec raczej nie bede mial takiej kasy, termin jest raczej sredni i chyba do berlina byloby lepiej poczekac.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 13, 2011, 14:17:40 »
Sneju jechaj, może nie będzie tak źle i znajdą dla ciebie jakieś lepsze jakościowo kartony ; s

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 13, 2011, 14:18:56 »
Poproszę o link do tematu na Zaibatsu (tego gdzie jest taki hype i taka kłótnia, bo w tym temacie z pierwszego posta nic nie ma).

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 13, 2011, 14:20:33 »
Od tej pory nie mają przewagi bo działam w kooperacji i Nevan mi byki poprawia więc nie mam już problemów z wysławianie się, Zresztą gdyby SabriBabri nie pocisnął niepotrzebnie nevanowi  to wydzwięk mojego posta byłby nastawiony na pojednanie .
On się dziwi że się trzymamy razem, prawda jest taka że traktuje Alka jak członka TLT bo od początku z nami jest i nas wspiera jak mało kto,
Don't mess with Nevan:D

COD- Pewnie dlatego że nie warto tykać gówna bo potem śmierdzi-jak widać
A co do reklamy to ją w radiu i prasie robię, a Turnieju nie muszę reklamować, jakość jego wybroni i rozreklamuje się sama-kwestia czasu, tylko niech mi chłopek nie pieprzy głupot o tym że nie wiem ile to pracy bo my robimy 5 turów, i mamy kontakt z oficjalnym wydawcą gry a on niech sobie dalej sprasza ludzi i grzebie palcem w <dupa> coś takiego to duża odpowiedzialność a on chyba nie jest odpowiedzialny.Jak byś wydał przeszło 2000zł na taki Shit to też by cię krew zalała.

Furb-Jak mi się sytuacja materialna poprawi to też pojadę Na BTC, polecam Generator Hostel, a gdzieś na czerwiec myślę już o AOT3 z chłopakami

Tenshi- Już dawno się skontaktowałem z Ninem:D tylko było późno żeby go na AOT2 z Koreą ciągnąć, ale przy następnym turnieju to będzie PRIORYTET...

zAJMANEK - http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showthread.php?threadid=120062&perpage=25&pagenumber=6

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 13, 2011, 14:39:21 »
Ja w życiu bym nie wydał 2000 pln na żaden turniej xD. Przecież za to można sobie pojechać na wakacje z dziewczyną, dużo więcej funu i dużo dłużej xD.

Dlatego rozumiem Cie że możesz być zły bo kasa to nie mała. Ale można spojrzeć na to od strony zagraniczniaków. Co to dla nich jest za kasa, to nie są ich 2 minimalne krajowe. Więc się nie ma co dziwić że Cie nie rozumieją bo dla nich nawet jak to nie był najlepszy turniej to i tak są zadowoleni. Tak jak ja byłem zadowolony po turnieju w Zabrzu gdzie kosztowało mnie to 12 godzin w pociągu w jedną stronę, ponad 300zł. I wbić w to że pojechałem na 3 turnieje w których w jednym byłem faworytem i nawet się nie odbył bo tekken trwał jakieś 20 godzin xD. Było sporo fajnych motywów i znajomości i wyjazd był na plus (mimo że tur generalnie był był uznany za naprawdę źle przeprowadzony) : ).

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 13, 2011, 15:07:08 »
wiesz ... turniej był reklamowany jakby to miało być kolejne evo... naprawde KAŻDY ŻAŁOWAŁ nawet w czasie turnieju ludzie (z innych krajów)gadali że lipa , tyle że była korea , ale nawet Korea chyba zadowolona nie była.
było za dużo ludzi na sali, pociłeś się, duszno, stanowisko od streamu było najgorzej ustawione jak tylko mogło, tak że stawaliśmy na krzesłach ci do dalej byli by coś widzieć bo wszystko pod dużym kontem....
Jak sardynka, mała sala... naprawdę jak bym chciał promować turniej to by mu powiedział o tym że będzie mozna spać za 10 zł i dla obcokrajowców podjąłem się że każdy dostanie materac koc i poduszkę , że załatwiłem kucharza który jakąś zupę dla startujących przyszykuje i będzie sprzedawał jakieś żarcie na miejscu( o ile się ŁDK zgodzi bo w Poniedziałek spotkanie) że będzie na środku sali scena z powodująca że komentatorzy i stanowisko Streamowe będzie wyżej, że sala ma 250m2, klime jest w marmurach 150 miejsc siedzących, nagłośnienie sceniczne i klime, że wszystko z andresol można będzie obserwować, że będą darmowe napoje i pewnie jakieś chipsy(z wpisowego) dla każdej z grup.... Plakaty, radio, prasa, stanowiska z innymi grami w które można grać za darmo.....to tylko część tego co szykujemy ale o tym wszystkim milczałem.
To i tak pójdzie w świat...

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 13, 2011, 15:37:06 »
.... Tak jak ja byłem zadowolony po turnieju w Zabrzu gdzie kosztowało mnie to 12 godzin w pociągu w jedną stronę, ponad 300zł. I wbić w to że pojechałem na 3 turnieje w których w jednym byłem faworytem i nawet się nie odbył bo tekken trwał jakieś 20 godzin xD. Było sporo fajnych motywów i znajomości i wyjazd był na plus (mimo że tur generalnie był był uznany za naprawdę źle przeprowadzony) : ).
Pamiętam ten turniej XD i jeszcze dzień wcześniej nocne sparry, zgon Tenshi i Robsona ze zmęczenia i gejowskie rozmowy Mashtera i Boskona do 7 rano, a o 8ej rano wjazd na chatę 10 czy 15 osobowej ekipy. Budzisz się po godzinie snu, a tu ktoś Ci duala pod nos podstawia i zaczynasz grać XD Hardcore, ogień, ogień, hardcore. Miejscówa też była chyba zmieniona jeszcze w przeddzień turnieju, a na miejscu popsuty kibel XD... ahhh cudowne szczenięce lata... no i to pozdrowienie na forum " i pozdrowienia dla kolegi Libertiego, który też grał Xiajką" Ogień z dupy normalnie XD Aż chciało się żyć :D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 13, 2011, 15:43:44 »
Nie będę powtarzać po Velurze, ale to co najbardziej mi zapadło w pamięć to niemiłosierny smród 130 spoconych chłopa stłoczonych na paru metrach kwadratowych.

Podsumowując, równie dobrze mógł ktoś podbiec do mnie na ulicy i wyrwać mi te 2000zł z ręki.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Pitrex

  • Gość
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 13, 2011, 15:45:05 »
Widzę że z AOT może się zrobić pełnoprawny turniej na europejską skalę. Ogólnie byłem zadowolony po AOT,dobra organizacja,hype (walka Tokis vs Ryan ;d) potem jego przegrana i w ogóle było miodzio ;d a teraz widze że będzie jeszcze lepiej ;]

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 13, 2011, 15:50:18 »
Oblukałem tą wideo zapowiedź tura. Początek mi się podoba, widać że kazowi strasznie jadą stopy XD
Zaciekawił mnie ten dłuższy postój przy Polskiej fladze. Muzyka ciekawa ( możecie ich uje... bo pewnie nie mieli praw żeby jej użyć ), No i te napisy, aż zacząłem się uchylać żeby w ryj nie wyłapać XD. Ogólnie na plus. BTW Nevan o co chodzi z tym poceniem, ponoć było tam 160 graczy w małej sali, a ponadto podobno po psim mięsie człowiek bardzo się poci, a że byli tam Koreańczycy no to wiecie no :XD

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 14, 2011, 08:49:32 »
wiesz ... turniej był reklamowany jakby to miało być kolejne evo... naprawde KAŻDY ŻAŁOWAŁ nawet w czasie turnieju ludzie (z innych krajów)gadali że lipa , tyle że była korea , ale nawet Korea chyba zadowolona nie była.
było za dużo ludzi na sali, pociłeś się, duszno, stanowisko od streamu było najgorzej ustawione jak tylko mogło, tak że stawaliśmy na krzesłach ci do dalej byli by coś widzieć bo wszystko pod dużym kontem....
Jak sardynka, mała sala... naprawdę jak bym chciał promować turniej to by mu powiedział o tym że będzie mozna spać za 10 zł i dla obcokrajowców podjąłem się że każdy dostanie materac koc i poduszkę , że załatwiłem kucharza który jakąś zupę dla startujących przyszykuje i będzie sprzedawał jakieś żarcie na miejscu( o ile się ŁDK zgodzi bo w Poniedziałek spotkanie) że będzie na środku sali scena z powodująca że komentatorzy i stanowisko Streamowe będzie wyżej, że sala ma 250m2, klime jest w marmurach 150 miejsc siedzących, nagłośnienie sceniczne i klime, że wszystko z andresol można będzie obserwować, że będą darmowe napoje i pewnie jakieś chipsy(z wpisowego) dla każdej z grup.... Plakaty, radio, prasa, stanowiska z innymi grami w które można grać za darmo.....to tylko część tego co szykujemy ale o tym wszystkim milczałem.
To i tak pójdzie w świat...

I powiedz mi tylko: dlaczego tego wszystkiego nie napisałeś na TZ w temacie turnieju? Jeszcze pewnie Berlińscy gracze się wahają czy pojechać, oni mają rzut beretem pociągiem którego cena tak nie wzrasta jak bilet lotniczy. Mogę coś skrobnąć.

Koniecznie trzeba zrobić jakiś mega filmik z tego turnieju, podobnie jak to zrobił SteveFox. W ogóle to jest cool gość, ma niezły sprzęt, nagrywa za darmo, nakręca hype za darmo, teraz składa filmik dla UT. Jego też przydałoby się zaprosić, a z tego co widzę to nie jest takie trudne. ^^ Będę go nakręcać na wyjazd do Polski :P

Koniecznie, koniecznie trzeba zrobić dobry film z AoT2...
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 14, 2011, 10:31:53 »
Nie, Tenshi myślę że dostatecznie dużo reklamy AoT2 zostało przemycone w tamtym temacie i pisanie o tym wszystkim byłoby zbyt jaskrawym przykładem autopromocji.

Jeśli chcecie coś dopisywać to róbcie to w temacie o AoT2, w sumie najlepiej będzie jak zrobi to Tenshi bo ja i Velur jesteśmy już na TZ odżegnywani od czci i wiary, bo Polaczki miały czelność skrytykować wunder niemiecki turniej...


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:33:10 »
Nie, Tenshi myślę że dostatecznie dużo reklamy AoT2 zostało przemycone w tamtym temacie i pisanie o tym wszystkim byłoby zbyt jaskrawym przykładem autopromocji.
Reklamy czy anty reklamy?

Jeśli chcecie coś dopisywać to róbcie to w temacie o AoT2, w sumie najlepiej będzie jak zrobi to Tenshi bo ja i Velur jesteśmy już na TZ odżegnywani od czci i wiary, bo Polaczki miały czelność skrytykować wunder niemiecki turniej...
Jesteście odżegnywani od czci i wiary z prostego powodu, taką opinie trzeba było pisać po zakończeniu pierwszego MD, a nie w temacie o drugiej części. Oczywiście można napisać że w związku z dużymi wydatkami i nieudaną organizacją poprzedniego eventu nie przyjedziecie, ale nie ma sensu kłócić się na 3 strony tematu. Pierwszy post Velura woła o pomstę do nieba. co ta kłótnia miała udowodnić? Zrobić reklamę AOT2 ? Sorry ale według mnie zrobiła anty reklamę i mam nadzieję że tylko w Niemczech.
Druga sprawa. Temat na Zaibatsu o AOT 2 najlepiej pokazuje jakie podejście do naszego turnieju mają zagraniczniaki. Ten turniej jest uważany za prowincjonalny, udział w nim biorą prawie same mośki z Polska. Paryż i Berlin jest bardziej znany a my jesteśmy gdzieś w dupie Europy. Nie wiem czy to Hype, reklama, kasa, czy naleciałości historyczne, bądź stereotypy o Polakach, ale sam topic na zaibatsu nic tu nie da. Myślę że może przy okazji AOT3 ( offkoz o ile w ogóle się odbędzie) można by było pierdolnąć atomówkę na Paryż czy Berlin, być może wtedy by nas zauważyli. Nie wiem jak wy ale ja uważam że zamiast robić z siebie głąbów na zaibatsowym topicu o MD i błagać o przyjazd zagraniczniaków na topicu o AOT, trzeba pomyśleć o naprawdę porządnej reklamie ( nawet na wzór tej z MD) i Nagrodzie w turnieju. I być może jeżeli uda nam się nawiązać stałą współpracę z ŁDK po tym turnieju będzie to wszystko możliwe.  ehhh zeszło

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:36:58 »
Nie wypowiadałbym się w tym temacie, gdybym nie dostawał zaproszeń na ten turniej - nie chciałem odpisywać każdemu po kolei więc odpisałem w temacie - bo mi się po prostu nie chciało.

Ostatni raz powtarzam, nie napisałem niczego niestosownego i proszę przestać się mnie czepiać!


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 14, 2011, 11:48:44 »
Nie, Tenshi myślę że dostatecznie dużo reklamy AoT2 zostało przemycone w tamtym temacie i pisanie o tym wszystkim byłoby zbyt jaskrawym przykładem autopromocji.

Jeśli chcecie coś dopisywać to róbcie to w temacie o AoT2, w sumie najlepiej będzie jak zrobi to Tenshi bo ja i Velur jesteśmy już na TZ odżegnywani od czci i wiary, bo Polaczki miały czelność skrytykować wunder niemiecki turniej...


No właśnie, chodziło mi o dopisanie czegoś do tematu o AoT2. Przy okazji też powtórnie zagadam do ZeNa czy się wybiera, wstępnie był zainteresowany, trzeba kuć żelazo póki gorące. ;)

Mogę wyedytować pierwszy post w temacie AoT i coś napisać (albo dodać nowy post), tylko co?
Velu, napisz mi proszę tutaj albo na PM jakieś usystematyzowane info.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."