Autor Wątek: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 116658 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #540 dnia: Styczeń 25, 2011, 19:52:23 »
4 dni ciężkiej tyrki jednak się opłaciły - pod warunkiem że wróciliscie do domów zmęczeni i zadowoleni.
O stary i właśnie o to chodzi, to był chyba najlepszy turniej na jakim byłem!!!

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #541 dnia: Styczeń 25, 2011, 20:34:41 »
W końcu mam siłę coś napisać... Zdecydowanie najlepszy tur na jakim byłem.
Sprawna organizacja, świetna sala (chociaż stanowiska 2-5 ustawione były dość ciasno i momentami robiło się tam tłoczno).
Zajmanowi należy się nagroda specjalna za komentarz do walk.
Darmowa Pyszotka pozytywnie mnie zaskoczyła ;)
Atmosfera była po prostu genialna.

Żałuję trochę że noc spędziłem w tym mniej rozrywkowym pokoju, ale byłem tak padnięty przez te dwa dni że jakikolwiek % by mnie totalnie zniszczył i wyglądał bym później jak Ryld który nie miał kaca :D :D :D


Swojego występu na turnieju nie komentuję, bo odpadłem tak szybko jak zawsze, i nie ma o czym pisać.

Mimo że wielogodzinna podróż i brak snu scancelowały moje przeziębienie w ostrą grypę nie żałuję przyjazdu do Łodzi, ba, gdybym mógł pojechał bym drugi raz, nawet z gorączką +40.

Pozdro dla wszystkich którzy którzy mnie stłukli, zwłaszcza dla K' ^~^

GIGANTYCZNE propsy dla Furba i Gaawy, za SBO, za spary i ogólnie za całokształt. Mam nadzieję że w przyszłości jeszcze coś zagramy ^~^

Gratulacje dla całego podium, a zwłaszcza Nevana którego gra Niną zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Na koniec podziękowania dla ORGów. Patrząc na ludzi takich jak Wy, pełnych pasji i zaangażowania jestem dumy z tego że gram w TK. Możecie liczyć na mój pełen support przy następnej edycji.

To by było na tyle, wracam do łóżka...

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #542 dnia: Styczeń 25, 2011, 20:41:39 »
Gratulacje dla podium!
Po raz kolejny TLT pokazało, że potrafi zorganizować najlepszy event w Polsce. Mam nadzieję, że uda Wam się to pokazać reszcie Europy tak żeby następnym razem licznie przybyli :)
Proponuję na stałe zatrudnić Di jako prowadzącego, Zajmana jako komentatora i Tunderka jako turniejową maskotkę.
Wielkie dzięki dla Velura za nocleg.
Jechałem do Łodzi bez zamiaru wzięcia udziału w turnieju. Jednak mój opór został złamany.
Czwarte miejsce to chyba max jaki mogłem osiągnąć bez przygotowania.
Niestety tekken w Poznaniu nie żyje. Kiedyś TcT było największym teamem w Polsce, a teraz jest bieda.

5. Dlaczego blokując dostajesz cios na CH? (Robson)
Ależ Tunderq tam nie było CH. Frizen zrobił Stevem 4,1,2. Barek nie trafił mnie wcale, a drugi hit wybił na normal hicie.
23. Dlaczego Tundra? :)
Bo nie Tajga
@Robson; dobrze, że udało nam się z Tenshi przekonać Cię do startu w turnieju. Nie chciałeś grać w ogóle, a okazało się, że Twoja obecna forma pozwala na zajęcie 4. miejsca. Niestety nie zmienia to faktu, że straciłeś 60pln tak jak np. ja:]
Odrobiłem to w SBO ;)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #543 dnia: Styczeń 25, 2011, 21:28:33 »
10. Dlaczego Komandos nie ma najlepszego Bruce'a w Polsce?
PS: Dlaczego Komandos nie wygrał turnieju? :)

Brusa nie mam najlepszego w PL, bo każdy kto nim gra, gra nim lepiej ode mnie ;) A turnieju nie wygrałem, bo Tundra komentował moje walki :P

BTW gdzie był Zulata?  :psyduck:

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #544 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:34:31 »
Brusa nie mam najlepszego w PL, bo każdy kto nim gra, gra nim lepiej ode mnie ;) A turnieju nie wygrałem, bo Tundra komentował moje walki :P

Tylko winni się tłumaczą :P

yme4me

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • moja galeria
    • Email
  • Skąd: Z Brzuszka
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #545 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:57:30 »
Wiecie co? zaluje ze nie bylem,bakuje mi grania na turniejach i emocji z tym powiazanych.
okazuje sie ze to byl turniej wszechczasow a mnie nie bylo, zakladam ze klimat byl tak dobry jak na turnieju w Toruniu pare lat tmu kiedy to w jednym miejscu byl tur w SC 2 w TK4 i street fightera...

Nic to mam nadzieje ze sam turniej podskiluje  i jak sie pojawie to bedzie jeszcze lepiej :)

Nic to, odpalam emulator psx tk3 i jade z movementem na stiku... od czegos trzeba zaczac...

Pozdro z Englandii ludziska.

Wiem o sobie tyle co nie powiem, i tyle wiem co mam o sobie powiedziec, a powiem tak, ze nie wiem jak powiedziec ,czego wiem ze nie wiem...

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #546 dnia: Styczeń 26, 2011, 17:49:33 »
^ Jak uważnie poczytasz to tendencja jest taka, że każdy turniej jest najlepszy do tej pory więc nie bój żaby.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #547 dnia: Styczeń 26, 2011, 17:59:46 »
Po tym turnieju przechodzę bardzo nieprzyjemny health cancel (nie, nie spowodowany piciem!). Otóż w przeddzień turnieju jakaś kobicina robiła mi rozmowę o pracę przez telefon i tak się śmiesznie złożyło, że byliśmy akurat z Velurem w drodze do ŁDK pomóc chłopakom ze sprzętem. Stanęliśmy więc w jakiejś bramie, licząc że nie potrwa to więcej niż 15min, niestety przeciągnęło się do 1,5h produkowania się na mrozie do słuchawki. Koniec końców, leżę w łóżku, jestem spocony jak szczur i mam migdałki jak cohones u murzyna.

Turniej, jak już nas zdążyli przyzwyczaić chłopaki z Łodzi - pierwsza klasa. Mówiłem już o tym w wywiadzie, ale jeszcze to napiszę - moglibyśmy uczyć Europejczyków, jak się robi turnieje.

Prywata

Velur - dziękuję Ci za przygarnięcie mnie po moim niefortunnym pobycie w Warszawie, możliwość odreagowania, pozbierania się jakoś do kupy i rozegrania ponad 2000 walk blond siostrą Williams. Zapewne mało kto wie, ale to wtedy Tomek odkrył Devil Jina:-)

Robson - za ogromny support w trakcie moich walk i cenne podpowiedzi. Dobrze, że dałeś się namówić na start w turnieju.
W dalszym ciągu prezentujesz wysoki poziom, dlatego nie przejmuj się tym że w Poznaniu nie masz już praktycznie z kim grać. Ty i Tenshi zawsze jesteście mile widziani - jeśli będziemy robić jakieś większe granie to macie u mnie metę.

Tenshi - szczerze mówiąc, wolałbym żeby w nawiasie obok mojej ksywy była tylko Anna - kto jak kto ale Ty potrafisz zrozumieć jak to jest tak uwielbiać swoją postać. Niestety, to już nie te czasy żeby dało się zajść gdziekolwiek daleko grając tylko jedną postacią. Dzięki za wsparcie w trakcie turnieju.

Adaś G. - dzięki za skoordynowanie akcji z dostarczeniem paliwa na finałową walkę. Szkoda, że posłannikom tyle to zajęło bo może wygrałbym chociaż raz do 5 z Frizenem?

Tunder - zrehabilitowałeś się swoimi osiągnięciami w turnieju, toteż miło jest mi oficjalnie ogłosić że Tunder po krótkiej przerwie wraca do LTF. Co więcej, zamierzamy wykorzystać fakt, że jesteś abstynentem i to już bardzo niedługo...

Tokis - tego lowa z dwóch łap nienawidzi każdy, kto chociaż raz grał z Twoją Zafiną. Myślę, że teraz Ty też go nie lubisz:-)

K' - widzę, że wspólne granie przekłada się na postępy w grze. Walka w DE z Tobą była jedną z najtrudniejszych w turnieju. Good Game.

Zajmanku - dzięki za bezcelowe taszczenie mojej konsoli oraz odtaszczenie jej spowrotem. A przecież ponoć tyle razy chłopaki liczyli sprzęt i miała być taka potrzebna. No nic, komentarze Twoje rządzą i na pewno przejdą do historii.

Frizen - to było w dużej mierze do przewidzenia. Zachowaj pieniądze na jakiś zagraniczny wyjazd. Na BTC4, na przykład o ile będzie organizowane. Czas się w końcu sprawdzić z najlepszymi w EU.

Łukasz - c**j w dupie Ślepemu, ale i tak Was wszystkich lubię pomimo że jesteście z Warszawy.

Ślepy - c**j Ci w dupę.

Zajcew - gdzieś Ty się uchował? Bez frame daty, filmów na YT, wszystko sam to obczaiłeś? Przypomina mi się, kiedy jeszcze nie było tych wynalazków i grało się "na czuja" - naprawdę masz bardzo poukładaną swoją grę. Zapraszamy Ciebie i Maćka do Wrocławia na Tawernę.

Rafimaru - dzięki za spary Williams vs Williams. Szczerze mówiąc, po rozegraniu z Tobą kilku walk Niną zrezygnowałem z pomysłu używania jej jako drugiej postaci w turnieju, ale coś mnie jednak tchnęło. Na szczęście.

Mam jeszcze do wszystkich ogromną prośbę - rozejrzyjcie się, czy ktoś z Was nie ma dodatkowego Dual Shocka 3 (czarny). Tak się składa, że jest to pad Olgi którym grałem w turnieju. Znalazca jest proszony o kontakt.

Olga - jakoś wyjaśnimy tą sprawę, a jeśli się nie znajdzie to załatwimy to w inny sposób.

Pawlo - gratuluję wygranej w MM. Przekazałem kasę Tobie, bo z was dwóch to Ty ją zarobiłeś. Mimo wszystko, uważam że na tytuł najlepszego Bruce'a w Polsce masz jeszcze czas - pojeździj jeszcze na turnieje i ograj się na pozostałe 39 postaci w tej grze.

Ogólnie fajnie, że nikt jednak w nikogo nie rzucał ostrymi narzędziami i wszystko odbyło się w duchu sportowej i przyjacielskiej rywalizacji.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Rafimaru

  • TcT
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Rafimaru_TcT
  • Skąd: Poznań TcT
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #548 dnia: Styczeń 26, 2011, 21:49:58 »
Turniej w Łodzi pierwsza klasa! Cieszę się, że w ostatniej chwili zmieniłem zdanie i przyjechałem.

Tenshi - byłem pod wrażeniem Twojego występu na SBO. Dałaś czadu! ;) Dzięki za doping na turnieju i cenne rady.

Robson - ufam, że zmienisz choć trochę nastawienie do Tekkena bo masz talent do tej gry. Jak będziesz na kolejnym turze to graj koniecznie! Dzięki za towarzystwo, pogaduchy i motywację. Gratuluję 4. miejsca! ;)

Nevan - cieszę się z każdej okazji kiedy mogę z Tobą zagrać. Twoja Anna i Nina mają we mnie wiernego kibica. Udowodniłeś, że iws1 można z powodzeniem używać na turze i sam teraz mam chęci do nauki tego zagrania. Zobaczymy czy dam sobie z tym radę... Gratuluję drugiego miejsca!

Gajda - miło było z Tobą zagrać turniejowo, emocje jak za starych dobrych czasów. Do kolejnego! ;)

K' - jak spotkam Cię 3 razy turniejowo na jednym evencie to wtedy dopiero będę miał pewność co do Twojej teorii, że teraz będziemy na siebie cały czas trafiać. ;P A uwierz, takie rzeczy się zdarzają. ;D

Kilgor & Sway - dzięki za wspólne poszukanie noclegu, rozmowy oraz spary. Miło było Was znowu spotkać. ;)

Na koniec chciałbym pogratulować Frizenowi, Nevanowi i Tokisowi miejsc na podium, organizatorom AoT2 tak wspaniałego turnieju, a także podziękować Zajmanowi za jego bezcenny komentarz podczas walk.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 22:13:25 wysłana przez Rafimaru »

mma18

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #549 dnia: Styczeń 26, 2011, 23:57:38 »
trochę zdjęć i relację możecie znaleźć tutaj Art of Tekken 2 w Łodzi

pzdr

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #550 dnia: Styczeń 27, 2011, 08:11:06 »
Jest gdzieś na necie ten wywiad z Nevanem ? Chętnie bym obejrzał. Ten z Frizenem widziałem... Jak wrócę to coś naskrobię od siebie.


Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #552 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:28:30 »
Kto nagrywal walki telefonem/kamera? Bo tego ze streama nie da sie ogladac...
I czy mozna liczyc na wrzucenie ich na yt?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #553 dnia: Styczeń 27, 2011, 16:05:50 »
dlatego strima się nie oglądało tylko słuchało : P

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #554 dnia: Styczeń 27, 2011, 18:02:28 »
Łukasz - c*** w dupie Ślepemu, ale i tak Was wszystkich lubię pomimo że jesteście z Warszawy.

Ślepy - c*** Ci w dupę.

:D no wiem k**wa, lewar jestem