Autor Wątek: Tekken 6 - temat ogólny  (Przeczytany 256799 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #600 dnia: Maj 26, 2010, 16:22:16 »
Ja bardzo cenie sobie tekkena, gram od t2 i na pewno będę grać dalej, ale zastanów się spike - większość topowych graczy jednak wskazuje DR jako najlepszego tekkena do tej pory, coś w tym jednak jest. W BR jednak siada więcej akcji z dupy bo to już taka mechanika i urok tej gry. Jest więcej zwarcia, więcej dziwnych ciosów (lars, anna etc), generalnie gra wydaje się zarazem uproszczona i odczuwalnie cięższa. Nie wiem jak inaczej to wyjaśnić. Odnoszę wrażenie, że dysproporcje między graczami zrobiły się mniejsze i nie ma już aż tak wyraźnej dominacji gracza z lepszym basiciem (movement) nad tym słabszym.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #601 dnia: Maj 26, 2010, 16:28:42 »
ojej snejk,faktycznie tokis wygral,zwyczajnie mnie zbil,ale to bylo dobre walki,zakapil mnie.rain czesto robi nawet po 10 zero jdcr i czego to dowodzi??jednego,ze ty nie umiesz i nigdy nie umiales grac.zreszta o tym jak dostaje najlepiej powie ci pitrex.

darot-imo t3 to najlepsz czesc,a patrzac po koreanskich salonach ttt,a pozniej moze dr
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #602 dnia: Maj 26, 2010, 16:31:09 »
blaugrana zapomnialem o tobie.ja w przeciwienstwie do ciebie nie zachowuje sie jak 10 lenie dziecko.czasem ludzie nie chca dodawac takich ludzi jak ty do znajmych;/
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #603 dnia: Maj 26, 2010, 16:31:26 »
W takim razie czemu podium jest ciagle obsadzone praktycznie ciagle przez te same osoby, ktore dominowaly w DR? Movementem dalej mozna zmiazdzyc przeciwnika. Gra stala sie prostsza? Sadze ze ciagle granie w zwarciu, gdzie minimalny blad konczy sie jugglem za 3/4 krechy jest "troche" trudniejsze niz gibanie sie  cala runde i co jakis czas rzucenie elektryka, ktory nawet jezeli whiffnie to ciezko go ukarac. Akurat podawanie Larsa i Anny jako postaci z dziwnymi ciosami jest nie na miejscu, majac do wyboru taka Alise czy inne Boby.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #604 dnia: Maj 26, 2010, 16:33:59 »
To że Rain bije jdcr 10:0 dowodzi że nie umiem i nigdy nie umiałem grać. Aha, ok... Zajebista logika XD

Spoko, ja tak naprawdę nigdy nie zacząłem grać (bo T6 i T5/DR to zupełnie inne gry), więc nie masz się czym martwić <ok>

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #605 dnia: Maj 26, 2010, 16:42:20 »
Spike, nie chodziło mi o popularność na arcade tylko opinie top graczy z wywiadów (zagranicznych), ciężko polemizować z ich opinią a ja z takimi opiniami miałem do czynienia najczęściej :)

Frizen, może raz jeszcze przeczytaj co napisałem, przecież jak wół było że gra się przez to wszystko ciężej, ococho? Podany lars czy anna to były tylko przykłady ilustrujące (dobrze imho, uf3 etc) więc co tu nie fair lol?
Co do obsadzenia top graczy w top pozycjach to pomijając fakt, że wielu wybitnych nie gra praktycznie w ogóle (quadans etc) wyjaśnienie jest proste:

Topowi gracze w takiej korei wkładają w grę topowe ilości czasu i potu, nie oczekujesz chyba, że byle kto kogoś takiego pokona?
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #606 dnia: Maj 26, 2010, 16:44:19 »
Najbardziej dziwi mnie, że najwięcej wiedzą o tej grze osoby, które najmniej w nią grają  :P Dadrot większość topowych graczy uważa BR za najlepszego tekkena, nie wiem skąd bierzesz te swoje rewelacje. Sam Rain powiedział, że jedyne do czego można się przyczepić w tej grze to rage, reszta jest perfekt.

ps. Snake strasznie kozaczysz jak na kolesia, który nie wie, że z parówki ściąga się folię przed zjedzeniem ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 16:52:12 wysłana przez Komandos »

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #607 dnia: Maj 26, 2010, 16:45:33 »
jak to wywnioskowales,bo ja podalem ten przykald,by udowodnic ci ze czasem mozna przegrac.nie jak ty to probujesz przedstawic.tak wiec wracajac do dyskusji,to potwierdzasz,ze grac w br nie potrafisz,a i mimo to masz cos do powiedzenia,jak pare innych osob na tym forum,jestem za otwarciem watku dla takich jak ty.przynajmniej przez twoje narzekania dowiem sie na co grac;p
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #608 dnia: Maj 26, 2010, 16:48:55 »

ps. Snake strasznie kozaczysz jak na kolesia, który nie wiem, że z parówki ściąga się folię przed zjedzeniem ;)

zabiles mnie komandos;d;d;d

a odnosnie topowych graczy to kto nie gra oprocz quadansa??bo darot chyba nie wie dlaczego
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #609 dnia: Maj 26, 2010, 16:59:13 »
xD

No była przezroczysta no, piłem, było ciemno, co jeszcze mam dodać :FFF

Całe życie będzie się to za mną ciągnęło. Już wszyscy zapomnieli o tym, że następnej nocy zepsułem dwa gorące kubki i nie miałem co jeść?

Poza tym nie wiem gdzie tu kozaczenie, jak ktoś coś do mnie ma to staram się odgryźć, tyle ;p

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #610 dnia: Maj 26, 2010, 17:03:13 »
ta dyskusja jest bez sensu, akurat rain wypłynął na t6 (kojarzysz jego walki z DR jak grał DJ??), natomiast czytając opinie innych graczy z czasów DR, większość piszę, że ten tekken jest najlepiej zbalansowany, najładniejszy etc ale jednak DR podobał im się bardziej.

spike, nie rozumiem twojego ostatniego zdania, czego chyba nie wiem dlaczego? dlaczego quadans nie gra już?
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #611 dnia: Maj 26, 2010, 17:07:05 »
Qudans nie gra nie z powodu tego jaki jest ten tekken, nie pamietam powodu ale gdzies chyba nawet Di o tym pisal.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #612 dnia: Maj 26, 2010, 17:13:26 »
Qudans nie gra nie z powodu tego jaki jest ten tekken, nie pamietam powodu ale gdzies chyba nawet Di o tym pisal.

Maxi pisał, że miał jakiś wypadek i nie może już grać na sticku.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #613 dnia: Maj 26, 2010, 17:15:33 »
Chłopaki, proszę, skończcie te napinki - wiem, że temat z założenia miał być luźny i prowokować dyskusję, ale wydaje mi się że niepotrzebnie po sobie jeździcie! Najlepiej ustawcie się na tekkenową solówę i wyjaśnijcie, kto jest większym guru! :) A na serio, mamy się łączyć, nie dzielić, zaś gra ma przynosić zabawę, a nie wywoływać napięcia. Wydaje mi się, że potrzebny jest konkretny zlocik, gdzie w spokojnym, przyjacielskim i melanżowym klimacie można było by się powymieniać uwagami(również nt. koreańskiej gry, który przecież wyznacza standard na całym świecie), pograć i ograć, jak i zażegnać małe scenowe konflikty! :P Velu, czas wskrzesić Waz00na!  :o

I, na bogów, zacznijcie używać dużych liter, spacji i znaków interpunkcyjnych!  ;)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #614 dnia: Maj 26, 2010, 17:15:38 »
To już bardzo dawno temu było z tego co pamiętam, zaczął grać przez to na padzie, ale nawet wtedy był na maxa przegięty. Więc nie sądzę żeby to był powód ;p

Swoją drogą szkoda, mój ulubiony gracz obok Nina z czasów DR'a.