Autor Wątek: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.  (Przeczytany 56761 razy)

Fuji

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 29, 2012, 19:29:38 »
Ale wiesz, nie które ciosy wydają się bdb, a mogą mieć słaby priorytet. W sumie to mało co wiemy, prawie tyle co nic.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 29, 2012, 19:37:02 »
No mogą, mogą, ale patrz też na niektóre zmiany ogólne - A.B.A. w moroha lepsze wszystko, Eddie mający ponad 100% paska Eddiego, Millia dodatkowe narzędzia do mixupów, Dizzy lepsze mordy, Test z teleportem/naprowadzającą się czachą/trzymającymi w miejscu mordami, HOS z dłuższym paskiem, Pot combujący 6HS ze Slide Head.

Nie jestem w stanie powiedzieć, czy coś jest brołken zepsute, czy nie. Tym niemniej, to co podali brzmi całkiem przesadnie ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

Księżyc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr. Hype-Man
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 27, 2012, 03:02:04 »
Czy istnieje coś takiego, jak jakiś port AC+ na PC? Nie mam ani Wii, ani PSP ani PS2, a chciałbym wypróbować girsy.

Ewentualnie: czy różnice między AC+ a #Reload (najnowsza część jaka wyszła na PC) są naprawde duże?
"Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 27, 2012, 03:13:17 »
Różnice systemowe są stosunkowo niewielkie (AC+ ma 3 dodatkowe mechanizmy: force break, throw break i slashback), jednak jeśli brać pod uwagę zmiany w movelistach, to dwie zupełnie inne gry. Nie polecam siadać teraz do #R, tylko w ostateczności.

Jeśli chodzi o zdobycie AC+ na PC, to możesz przebierać w plejadzie emulatorów (PS2, wii, sega naomi board). Najbardziej stabilna jest wersja na arcade emulowana za pomocą programu demul, jednak jeśli chcesz się w nią zaopatrzyć musisz sam trochę pogooglować ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

Księżyc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr. Hype-Man
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 27, 2012, 12:59:55 »
Emulator arcade'a to wcale niezły pomysł, dzięki. :)
"Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 27, 2012, 15:26:52 »
Jak znajdziesz i sprawdzisz to możesz zapodać konkretne linki :P
"Sua Sponte"

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 27, 2012, 17:20:28 »
Zaraz wam obu wyślę PMki z grą +emu  :kapparyu:
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 27, 2012, 19:20:39 »
Ja też chcę.

Księżyc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr. Hype-Man
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 27, 2012, 20:25:37 »
Coś niesamowitego, emulator który działa wogóle bez konfiguracji :D Dzięki wielkie!
"Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 28, 2012, 00:30:33 »
Skoro już przy tym temacie jesteśmy - warto się bawić w gg ac online po NullDC? O lagi ofkorz mi chodzi.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 28, 2012, 00:47:09 »
Podobno jest 2-3 frameowy input delay, tak mi przynajmniej mowili prosi co próbowali w to online grać
Samemu chciałem zacząć grać online ale mi odradzili
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2012, 00:49:55 wysłana przez VanDarkholme »
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 03, 2012, 22:35:20 »
VE ma znow stare 6P ale dalej jest dostep do 6P z AC pewnie ktorys dali pod 6K bo nie ma tam juz opcji z inputem do wykorzystania
dobre posuniecie bo to był jedne z najlepszych pokow w grze i nienajgorszy AA, 6P z AC jest niby lepszy jako AA ale jako pok bezuzyteczny był
wydaje mi sie po caracas raid recovery jest szybsze jak w starym Reload w Ac juz sie nie dało kapic na to tak skutecznie widze ze siedzi pok z far S
nowy overdrive z 5 elektrykami ciekawe czy zamiast ktoregos czy jako 3 bedzie, byle nie za rozowa landrynke bo zabije. jest przegiety dla postaci majacych mało zycia gwarant na wykonczenie cos czego brakowało VE w starciu z skaczacymi wszami typu chip millia jam.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:37:51 »
Mnie bardziej śmieszy, że jego 6P teraz daje ground bounce, a 6HS dobija do ziemi. Teraz większosć combosow z ac+ nie będzie działać (o ile nie wszyskie sensowne). Z drugiej strony ktoś na streamie próbował to nowe 6P jakoś sensownie wykożystać,  to wychodzily combosy low dmg ale z masą nasranych nowych kulek. Ktoś widział może przetłumaczone zmiany dla Venoma? Z google translate tyljo 1/3 da się zrozumieć.

Btw 1000 post przypadł na temat o dobrej gierce :-V

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Dyskusja ogólna, pytania i odpowiedzi itp. itd.
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 04, 2012, 15:07:48 »
ja sie tam ciesze ze nie bedzie nic z AC działac, jak wprowadzac zamiany to duze
combosystem z AC był dziwny dla mnie, połowa postaci grała na jedno combo do zarzygania.
gdyby nie obecnosc wiekszej liczby ciosow w tym od EX to tak naprawde walki były biedniejsze od tych z GGXX a co dopiero #R czy Slasha
Slasha oglada sie najlepiej niedawno jak lezałem chory to sobie zapusciłem całe SBO z slasha i 2x z AC i zdecydowanie slasha ogladało mi sie lepiej

comba sa sytuacyjne i inne w zaleznosci od trafienia w AC w zasadzie da sie przejsc z roznych sytuacji w to samo gowno
raz ze nuda dwa jak ktos miał problem z danym combem to lezał i kwiczał w AC, w slashu nadrabiałes inna kombinacja czy setupem, rownowaznych akcji było wiecej robiłes co siedziało w danej sytuacji lepiej albo co umiałes lepiej generalnie był wybor.
ciosy w AC wchodziły sztywniej nie było płynnosci blizej było do siadania w KOF czy MK. walle sa tragicznie sztywne. dla mnie była to zdecydowana wada tej czesci pamietam ze Fuji tez na to nazekał
dla mnie to Slash był najlepszy i powinni powrocic do tego systemu dołozyc tylko ruchy i EX.