Autor Wątek: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99  (Przeczytany 128872 razy)

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpień 30, 2010, 14:34:34 »
Ogólnie w DE dostałam z Cambionem (mam uraz do Marduków od czasów DR i widać fatum się mnie uparcie trzyma)

No way ! Bierz Bryana i wal df3_uf4      (hahaha)

Sepkong

  • Moderator forum
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sepkong_PL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpień 30, 2010, 14:56:31 »
Sepkong: kurde zerowe ogranie mam na Lee a ladnie nim mieszasz ;d do nastepnego :)
jeszcze się Chaolanem musze sporo nauczyć, Baek dalej główna postać, tylko ostatnio coś mam nim mało pomysłów na grę, żeby rozgrywka ciekawie wyglądała. Do następnego turnieju, trzymaj się
btw: dzięki Ryld za pogranie Lee vs Lee, podpatrzyłem parę zagrań. Również dzięki Di za parę wskazówek odnośnie tej postaci. Szkoda, ze GM przegrał w ostatniej rundzie, ale oni tam obaj bladzi byli już w tym finale. Ale ogólnie to najbardziej blady był Frizen podczas pojedynku finałowego. Przejmujecie się ludzie podczas grania (no w sumie to finał). To może ja zbyt na luzie sobie gram.

przy okazji uświadomiłem sobie, że są dwie postaci (oprócz GunJacka), na które mam zerowe ogranie: Ganryu i Dragunoff. Sumokiem stłukł mnie na afterku sam Rafimaru (dzięki raz jeszcze za zorganizowanie grania), a ruskiem z początku pobiła mnie Tenshi na sparringach.

jeee 1st in da grupa, ale potem win, lose, win, lose i tylko top16 lipton. Jednak jak kilka lat temu TBT mówił mi na Olimpie, że 2 godziny dziennie na practise i wyrywać się z rzutów, to mądrze mówił. A mi się nie chciało.

UFczyTundra ja pierdziu, gratulacje. Było rozrywkowo patrzeć na Twoje walki, bo za każdym uf3 wszycy w brecht lol

Dae - graj bardziej w ataku. Bo (przynajmniej podczas grania ze mną) lubiłeś trzymać dystans, ale nie czekałeś na whiffa (bb, ff). Błąd.

Nevan - nie pograliśmy, ale widziałem w Twoich walkach d/f+3,3,3 i coś tam dalej w plecy przeciwnika, ładnie, publika to lubi.

pozdrowienia dla wszystkich ogólnie, za dużo, by wymieniać

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpień 30, 2010, 15:09:52 »
turniej był super ;). wszystko przebieglo sprawnie i nawet nie poszlo jakos tragicznie(jeśli chodzi o tekkena, o ssf4 nie wspominam nawet :D :D) pomimo nie grania. serdeczne pozdrowienia dla organizatora i dla wszystkich zgromadzonych!

co do prywaty... jakos nie mam weny ;D.
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpień 30, 2010, 15:42:46 »
Dla mnie byl to chyba zarazem najwiekszy jak i najlepszy turniej na jakim bylem. Moja pozycja byla adekwatna do umiejetnosci i jestem w miare zadowolony z swojego wystepu. W grupie zabila mnie Tenshi. Mam nadzieje ze 1 ugrana runda na pierwsza gre z yoshem nie jest zla ;D. Potem jeszcze cien szansy z Sepkongiem, ale rowniez skonczylo sie 2:0. W DE trafilem na rafimaru ktory sprawil ze Nina bedzie postacia numer 1 na ktora musze nauczyc sie grac. Pozniej w drabince przegranych gralem z Szyperem ktory jak to powiedzial "trafil na mine" gdy wybralem Alise. Nastepna, ostatnia dla mnie walka to pojedynek z Cambionem (ze tez musielismy trafic na siebie w takim momencie @_@). Skonczylo sie 3:1. Bylem zbyt niecierpliwy i kompletnie nie umiem sie wyrywac z rzutow na ta walke. Szkoda ze nie mialem okazji na turnieju pograc z jakims larsem podczas tego wysypu. Gdy dowiedzialem sie o wynikach turnieju przypomnialem sobie kilka walk z Frizenem ktory na koncu powiedzial "dzisiaj nic nie ugram". Gratulacje dla calego podium ! Szkoda ze nie mialem okazji obejrzec walk finalowych poniewaz zmuszony bylem spieszyc sie na jak najszybszy pociag do wawy. Jak sie okazalo ze wsiadlem w pociag jadacy do berlina to juz myslalem ze cala moja podroz do usa ch*j trafi... Na szczescie znalazla sie taksa do Poznania (nie powiem za jaka kwote) i juz bez problemu moglem wrocic do Wawy. Sama organizacja wypadla ok. Mimo poczatkowych narzekan na lagi, dalo sie grac na poziomie. Sala na ta ilosc osob byla troche za mala ale jak zwykle ludzie sobie poradzili. Podsumowujac... Tak jak pisalem w pierwszym zdaniu, byl to najlepszy turniej na jakim bylem. Z wielka checia wybiore sie na inne edycje i kazdy inny turniej ktory bedzie sie odbywal w Poznaniu ^^. Co do swojej gry to potrzebuje ograc sie na mid tierow i zdobyc wiecej doswiadczenia turniejowego.

Dzieki:

Tenshi - Za sticka i zlanie mnie w grupie. Sticka bede mial okaze wyprobowac dopiero we wrzesniu, a co do yosha to mam nadzieje ze na nastepny nasz mecz uda mi sie stawic wiekszy opor ;d

Ekipa z wawy - Dzieki za mila podroz i powrot (tejotl, przy okazji poraz kolejny gratuluje pozycji w SSF). Dzieki rowniez za troske w mojej kryzysowej sytuacji. Wszystko skonczylo sie dobrze i moge do was pisac z NYC ;D.

Wszyscy z ktorymi mialem okazje pograc freeplaye i pogadac - Co  do gry to pogralem z zbyt mala iloscia osob, ale tak to juz bywa.

Dozamiesiac!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 15:52:33 wysłana przez Furb »

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpień 30, 2010, 16:09:41 »
@up
Naprawde, to co pokazalem w grupach to byl moj najgorszy wystep w t6 jak do tej pory. Mimo iz nie planowalem wyjsc na wysokim miejscu z grupy to grajac mokujinem i stevem troche wytracilo mnie z rytmu grania szwedem, a caly moj misterny plan zaszedl za daleko co skonczylo sie nieplanowana porazka z Manqiem i usunieciem jednego wyniku na moja korzysc :/. Do tej pory slysze w glowie echo smiechu Gajdy i tekst Nevana "opowiemy ci jak bylo w DE" podczas moich walk grupowych. Wszystko sie jednak dobrze skonczylo, bo gdybym wyszedl na 1 lub 2 miejscu wyladowalbym w gornej czesci drabinki z Nevanem, Gajda, Di i Rafimaru  :o. Po rozegraniu sie w grupach i paru glebszych lykach tigera wrocil ten sam bezwzgledny Frizen ktorego znaja moi sparing partnerzy  badboy

Jedyne co mnie teraz zastanawia , to co orgowie zrobili z cala kasa z wpisowego, skoro nagrody byly od sponsorow...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 16:11:20 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Slide

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpień 30, 2010, 16:40:00 »
Jedyne co mnie teraz zastanawia , to co orgowie zrobili z cala kasa z wpisowego, skoro nagrody byly od sponsorow...

Orgowie dali mi pieniądze i kupiłem za to worek koksu, torbę trawy, dziwki i 10 l alkoholu. Dopiero obudziłem się z aftera.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpień 30, 2010, 16:46:20 »
Był Street, czas na Tekkena.

Z grupy wyszedłem na pierwszym miejscu, wygrywając wszystkie walki 2:0. W pierwszej walce w DE zagrałem z KBB aka KGB, który nie zna niedźwiedzia, więc walka nie trwała długo, podobnie jak kolejna, z Gubu, któremu Panda też jest obca. Zaraz obok w drabince grali Rafi i Guardian, więc poszedłem kibicować temu drugiemu, gdyż wolę grać na Boba niż na Ninę i Larsa. Rafi jednak wygrał, co mnie nieco zmartwiło. Na szczęście niezła znajomość Niny pozwoliła mi wygrać pierwszą walkę. Potem poznaniak wybrał Larsa, a po kolejnej przegranej walce zmienił na Ganryu, który nie jest dobrą postacią na Pandę.
Następnie trafiłem na Gajdę - było to nasze trzecie spotkanie w bodaj czwartym turnieju Tekkena 6, w którym razem startowaliśmy. Udało mi się wygrać 3:1 i zrewanżować za Berlin, przy czym przy stanie 1:1 tak się zdenerwowałem, że najpierw pozwoliłem Gajdzie wybrać planszę (choć przegrałem), ale zreflektowałem się i... przez przypadek wziąłem random -_- Adam jednak zgodził się na to, żebym po raz kolejny wybrał planszę i przy podejściu nr 3 w końcu udało mi się najechać na Manji Valley i nacisnąć krzyżyk. Mało jednak brakowało, a z tego całego zamieszania wybrałbym Ravena.
Finał WB to walka z... Frizenem. Znowu. Trzeci raz z rzędu. O dziwo dwie pierwsze walki wybrałem, po czym wrocławianin zmienił postać na Steve'a. Myślałem, że pójdzie mi lepiej, bo lubię grać na Steve'a, ale w sumie wcześniej ostatni raz ze Stefanem grałem chyba w maju, więc nie było tak lekko, jak mi się chwilę wcześniej zdawało. Na szczęście wygrałem ostatnią walkę 3:2 i mogłem się rozluźnić przed finałem, w którym miałem grać z... Larsem, bo finał WB grali Frizen i Gajda. Nie kibicowałem żadnemu, bo i tak wiedziałem, że będzie ciężko. No i było. W finale tradycyjnie z Frizenem co walkę zmienialiśmy planszę (raz fontanna, raz śnieg) i pierwszy set został przez niego wygrany na żyletkach. Drugi również zakończył się rezultatem 2:3 na jego korzyść, ale ostatnia walka nie była wyrównana.
Szkoda, że ludzie dziwią się, że Frizen zajmuje tak wysokie lokaty, skoro to obecnie jeden z najlepszych graczy w naszym kraju i jeden z niewielu, którzy przykładają się do Tekkena 6.

Jestem zadowolony z tak wysokiej pozycji, ale nie z samej gry, bo muszę jeszcze wiele poprawić (bardziej bezpieczna gra, BDC itd.).


Później napiszę na temat organizacji oraz tego, co trzeba bezwzględnie egzekwować na turniejach.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpień 30, 2010, 16:47:41 »

Jedyne co mnie teraz zastanawia , to co orgowie zrobili z cala kasa z wpisowego, skoro nagrody byly od sponsorow...

Czekałem, aż się ktoś z tym pytaniem wychyli po tym jak już na turnieju ludzie o to pytali,a nie mieli jaj przyjść i się zapytać osobiście organizatorów. Co do nagród od sponsorów to były obrazy i pady, torby kupowane były z wejściówek, które były wcześniej wpłacone na konto przez zaledwie 18 osób z ponad 50 zgłoszonych, a to co zostało przeznaczyłem na opłatę sali do której i tak musiałem dokładać bo nikt prawie nie wpłacał. Poza tym nie wiem czy zauważyłeś, ale chcę organizować to dalej, a co za tym idzie muszę już teraz mieć większe zaplecze niż tym razem. Kasa z tego turnieju zostaje przeznaczona na następny, żeby był lepszy niż ten, z lepszymi nagrodami, sprzętem i salą, itp.

Tyle na ten temat, jak ktoś ma jakieś skargi, zażalenia zapraszam na forum Level99.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 16:52:19 wysłana przez Kris »

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpień 30, 2010, 17:04:24 »
Szkoda, że ludzie dziwią się, że Frizen zajmuje tak wysokie lokaty, skoro to obecnie jeden z najlepszych graczy w naszym kraju i jeden z niewielu, którzy przykładają się do Tekkena 6.
lol jaki news to są tacy co się dziwią, że Friz wygrywa turnieje? :D Ale faktycznie można odnieść takie wrażenie że jest to jeden z niewielu graczy który chce się jeszcze co nieco wysilić... i z turnieju na turniej to widać.  Lars powah :)

cieslak

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpień 30, 2010, 17:14:57 »
Lucas, no nie, może nie powiedziałeś dosłownie, że to shit, ale dałeś mi do zrozumienia, że to nie jest coś, czego oczekujesz w porównaniu do 3rd. :P Tak czy owak, sporo narzekasz na SSF4. :P

Frizen, żal. :]

Tundra

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpień 30, 2010, 17:20:46 »
Ja tam sie nie dziwie ze Frizen wygral :)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpień 30, 2010, 17:50:04 »
bo muszę jeszcze wiele poprawić (bardziej bezpieczna gra, BDC itd.).
:)) :)) :))
Oj tak, koniec z  tym twoim graniem na buldoga

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpień 30, 2010, 17:53:14 »
Frizen, żal. :]
Rozwin mysl.
Kasa z tego turnieju zostaje przeznaczona na następny
Jedynie to chcialem wiedziec :)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:55:20 »
Drabinki DE

http://img838.imageshack.us/img838/7135/imag0354y.jpg - Tekken 6

http://img834.imageshack.us/img834/9660/imag0355e.jpg - SSF IV

Naprawdę fajny turniej spoko ludzie, super miejscówka, wysoki poziom no i były freeplaye, a tak się ludzie spinali o to przed samym eventem, że ich nie będzie :D

To trochę prywaty teraz:

Sepkong - sry, za rzucanie w DE : <
Gagarin - Yoshek ostro poparł do przodu w turze :D Tak trzymać, a nie grać jakimiś renatkami ;)
Kokolino - mega historie opowiadałeś w drodze do Poznania :D
Tundra - u/f+3 FOR LIFE :> Dzięki za podwózke i gratsy
Miaranko - szkoda, że musiałeś wybijać wcześniej
Frizen - wielkie gratsy za nareszcie pierwsze miejsce na podium. W 100% zresztą zasłużone.
Tokis - Niesamowite karanie u/f n 4 : o Muszę w końcu kiedyś pograć na tą Zafinę :D
Rafi - na daną chwilę chyba najfajniesza Nina w PL (chyba bo nie grałem dawno z Niną Mańqa, a wiem, że przyskillił ;) ) wielkie dzięki za aftera.
Ren - Graj więcej offline :D
Mace - szkoda, że nic nie pograliśmy
Di - twoja panda jest absolutnie poza moim zasięgiem może kiedyś ;) , ostry finał z Frizenem :]
Komandos - fajnie, że wpadłeś, następnym razem się pogra
Dae, Ryld, Cambion, Pitrex - miło było poznać :) 

Pozdro dla wszystkich, których spotkałem :D Do następnego :]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 19:59:56 wysłana przez K' »

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:29:21 »
OOO ***a Slide WTF?? Jestem w szoku...

Dawać mi te walki bo muszę zobaczyć jak Seth bije Sima :D