Autor Wątek: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99  (Przeczytany 128761 razy)

Tundra

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 16, 2010, 10:55:14 »
Slide odnosnie Twojego poprzedniego postu, tak to jest pierwszy turniej, na którym jest zakaz picia :D nawet w Lesznie, gdzie turniej notabene odbywał sie w miejskim osrodku kultury wszyscy chlali browary itd :D ( prawie nas za to wyje^&*li) :) Z tym alkomatem chlopaki to chyba jakis zart nie ?:D Nie zebym pil, ale troche to tragikomedie przypomina ;p Kris co do nagrod, tak jak Slide napisal, po prostu daj nagrody z puli, tyle osob ile bedzie to bedzie i sie podzieli to co bedziesz mial, po co z gory kupowac? Zwlaszcza ze zazwyczaj nagrody rzeczowe sa malo trafione a nie przypominam sobie, zeby ktos sie kiedykolwiek obrazil, ze dostal kase :D

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 16, 2010, 10:59:39 »
Tundra, mnie nie obchodzi, że była impreza w domu kultury gdzie można było pić. Ja w nim nie jestem i ja mam sprawę jasno postawioną od dyrektorki, tyle w tym temacie i nie wracajcie do tego.

Kwestia nagród, ja mam 3 nagrody od sponsorów i co jednym dam kasę drugim dam nagrody? Sądzisz, że ktoś może mi wtedy zarzuć, a czemu nie dostałem kasy tylko jakąś nagrodę? Zamiast już pisać, że mogą być nie trafione, ciesz się, że jakiekolwiek mają być. Na Bursie grało się bez i nikt nie narzekał. Śmiać mi się chce, że jeszcze nagrody mogą nie pasić...

PS. co do alkomatu to czy gdzieś napisałem, że tak będzie?

Slide

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpień 16, 2010, 11:12:41 »
Slide odnosnie Twojego poprzedniego postu, tak to jest pierwszy turniej, na którym jest zakaz picia :D nawet w Lesznie, gdzie turniej notabene odbywał sie w miejskim osrodku kultury wszyscy chlali browary itd :D ( prawie nas za to wyje^&*li) :)

to tylko pokazuje obraz polskich turniejow, a raczej zlotow. prawda jest taka ze zasciankowa polska bedzie siedziec w dupie, bo my sami pokazujemy klase. pozniej dziwic sie ze nikt nie moze niczego zorganizowac, ja na miejscu sponsora rowniez bym mial w dupie taka promocje.

Z tym alkomatem chlopaki to chyba jakis zart nie ?:D Nie zebym pil, ale troche to tragikomedie przypomina ;p

o kur... potrafisz czytać ze zrozumieniem? widziałeś żeby Kris (organizator) to napisał? przecież ten turniej organizuje Kris, więc jak ja napiszę że po przegranej walce zawodnicy będą musieli skoczyć przez okno skoczysz?

Kris co do nagrod, tak jak Slide napisal, po prostu daj nagrody z puli, tyle osob ile bedzie to bedzie i sie podzieli to co bedziesz mial, po co z gory kupowac? Zwlaszcza ze zazwyczaj nagrody rzeczowe sa malo trafione a nie przypominam sobie, zeby ktos sie kiedykolwiek obrazil, ze dostal kase :D

ja juz kur.wa nie moge czytac tego tematu, bo mnie k**wica bierze. co to kur.wa koncert zyczen? to takie polskie narzekac, ten temat to jedno wielkie narzekanie. to wam nie pasuje, ta zasada jest nie dobra, a k**wa sami jaki poziom prezentujecie? genialny pomysl podzielic kase, ile przyjedzie osob? 30 tak naprawde z tych co sie zapisali. to mamy 600 zl - koszty sali, transport tv + na piwo po turnieju dla organizatora za jego checi, a nawet 5 bo po takich komentarzach to osobiscie bym mial was w dupie. to wszystko podzielic na 2 turnieje, ale zajebiscie duzo pieniedzy. Kris cos tam zalatwil od sponsorow, jakies nagrody mozliwe ze mu przysla, bo na razie czeka na sfinalizowanie rozmow, wiec postanowil za ta czesc kasy dokupic kilka malych upominkow i wyjdzie na 0, a nie zdziwie sie jak wtopi kase bo ceny sal w pozku nie sa najtansze.


nie wiem czy smiac sie czy plakac, ale dajecie ostrego czadu! nie wiem z czego to wynika, ale w czasach kiedy jezdzilem najwiecej na turnieje 2002-2005 byla o wiele fajniejsza atmosfera, tesknie za tamtymi turniejami i ta atmosfera
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 11:15:08 wysłana przez Slide »

Kaczka

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Play Hard Go Pro :]
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Kaczilla
  • Skąd: Gryfice
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 16, 2010, 11:30:43 »
Ludzie nie wytrzymacie kilku h bez picia lub jarania ?? skonczy sie turniej to sie zbakacie, nadmuchacie, pigulami nafaszerujecie najebiecie i bedzie good. A wy sie spinacie jak dwie kule pod fletem -.-'. A co do nagrod bylo zrobic puchar jakies dwie gry  i do tego uscisk dloni organizatora i tez bylo by dobrze. Na bursie nie bylo nagrod i kazdy sie swietnie bawil.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpień 16, 2010, 14:18:05 »
Może inni ludzie byli.

Tego całego dymu z piciem i paleniem również nie rozumiem -  jedziecie na turniej, a nie na libację, prawda? 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 14:19:45 wysłana przez Patosław »

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:09:44 »
Ku.wa a wy się napinacie jak byśmy mieli się tam zapić i zarzygać xD
Przecież wszystko napisane odnośnie picia na turnieju to żart. Boże ty widzisz i nie grzmisz.
Nagrody, nagrodami. Fajnie że są i tyle.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:17:13 »
zgłosiły się 43 osoby na chwilę obecną.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:31:28 »
Żeby nie było: napisałam że =mogę= wziąć konsolę, ale nikt mi nie powiedział bezpośrednio "weź konsolę, będzie przydatna".
Więc dopóki ktoś mi tego nie powie, nie będę jej brała. Już parę razy się zdarzyło, że niepotrzebnie taszczyłam sprzęt.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpień 16, 2010, 22:00:16 »
Wielka szkoda, ale niestety nie będę się mógł ostatecznie pojawić w Poznaniu, ale mam nadzieję że na kolejną odsłonę się załapię! Pozdro dla wszystkich starych(i młodych :P) mord! Ech, afterek się zapowiadał kozacko, ale cóż, nie mogę być w dwóch miejscach jednocześnie. :(

Kris, wykreśl mnie z listy również na forum L99, sorry i dzięki. Powodzenia z turniejem!

Tundra

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 16, 2010, 22:50:49 »
Szkoda Tokis;/ Bysmy moze cos w koncu pograli;p

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpień 16, 2010, 22:54:03 »
Nikt chyba jeszcze o to nie pytał: co z bateriami w padach?

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpień 17, 2010, 00:33:19 »
to ja też dorzuce parę pytań:

1) czy losowanie grup będzie jawne (na starcie turnieju) czy grupy zostaną rozpisane wcześniej przed turniejem
2) czy w okolicy jest jakaś knajpa/sklep żeby w przypadku dłuższej przerwy (po zakonczeniu grup np) wyskoczyć coś zjeść i wypić
3) tutaj bardziej apel/prośba żeby ci którzy dostarczyli konsole w miarę możliwości zapisywali walki na HDD (mówie o SSFIV) - przynajmniej te z fazy pucharowej - tak żeby były dostępne jakieś fajne materiały video, a nie "shaky cam" - zawsze będzie można to gdzieś podlinkować dalej
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Pitrex

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpień 17, 2010, 00:34:06 »
Siema,jako że nie jestem w temacie bo ostatnio zapier...am po 12h w pracy to czy będzie coś po turnieju ? (impreza,granie....cokolwiek ? wyskok do burdelu <rotfl>) a teraz na serio bo widze ze oba turnieje w jeden dzien ;]

P.S. Pytanie do ludzi z Poznania czy znalazła by się jakaś dobra dusza która przygarnęłaby mnie na 1,2 dni przed turniejem ? (chetnie bym cos pogral i pogadal bo na turnieju to wiadomo wszyscy zabiegani ;))

P.S.2. Jamorze: widze ze się pojawisz kurde stary kupe czasu a ja ci jeszcze soczku nie postawilem.....to teraz postawie ci pizze lub cokolwiek innego bo wstyd ze przez tyle czasu sie nie odwdzieczylem ;]

P.S.3. Hamtaro: na śmierć zapomniałem że ci siano leże;p odezwij się chłopie ;d

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpień 17, 2010, 00:40:50 »
Ku.wa tokis nie odwalaj... tylko dla tego ze się umówiliśmy na ten wyjazd nie jadę na koncert... pało.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpień 17, 2010, 00:57:31 »
a nie "shaky cam" - zawsze będzie można to gdzieś podlinkować dalej

shaky camy sa najlepsze!!