Autor Wątek: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99  (Przeczytany 128709 razy)

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #345 dnia: Sierpień 17, 2010, 04:01:23 »
Slide odnosnie Twojego poprzedniego postu, tak to jest pierwszy turniej, na którym jest zakaz picia :D nawet w Lesznie, gdzie turniej notabene odbywał sie w miejskim osrodku kultury wszyscy chlali browary itd :D ( prawie nas za to wyje^&*li) :) Z tym alkomatem chlopaki to chyba jakis zart nie ?:D Nie zebym pil, ale troche to tragikomedie przypomina ;p Kris co do nagrod, tak jak Slide napisal, po prostu daj nagrody z puli, tyle osob ile bedzie to bedzie i sie podzieli to co bedziesz mial, po co z gory kupowac? Zwlaszcza ze zazwyczaj nagrody rzeczowe sa malo trafione a nie przypominam sobie, zeby ktos sie kiedykolwiek obrazil, ze dostal kase :D

Tunderonie ale przecież ty nie pijesz???
Szykować dupska ziomale bo forme piłuję na poznań:D

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #346 dnia: Sierpień 17, 2010, 07:57:09 »
to ja też dorzuce parę pytań:

1) czy losowanie grup będzie jawne (na starcie turnieju) czy grupy zostaną rozpisane wcześniej przed turniejem

Jako pierwsze zostaną rozlosowane osoby, które wpłaciły kasę wcześniej. Będzie to jeszcze przed turniejem (postaram się tak rozłożyć by koledzy z jednego miasta na siebie nie trafili). Na turnieju też będzie tajne rozlosowanie bo nie ma czasu siedzieć i losować kuleczki z nazwiskami. Nie będzie ustawianych grup z prostej przyczyny, większość z Was nie znam. Będzie jedynie jedna grupa (dla początkujących) czyli osób które przyjdą randomowo lub grają casualowo.

2) czy w okolicy jest jakaś knajpa/sklep żeby w przypadku dłuższej przerwy (po zakonczeniu grup np) wyskoczyć coś zjeść i wypić

Pod drodze na turniej będziesz mijać kilka sklepów, więc jest coś na miejscu. Na turniej załatwię może zniżkową pizze w bardzo przystępnej cenie, więc na miejscu będziecie mogli zamówić. Jak się nie uda zniżka to i tak będzie tanio ;]

http://www.pizzeria-mario.pl/

3) tutaj bardziej apel/prośba żeby ci którzy dostarczyli konsole w miarę możliwości zapisywali walki na HDD (mówie o SSFIV) - przynajmniej te z fazy pucharowej - tak żeby były dostępne jakieś fajne materiały video, a nie "shaky cam" - zawsze będzie można to gdzieś podlinkować dalej

Ja będę miał kamerę HDD ze statywem


Nikt chyba jeszcze o to nie pytał: co z bateriami w padach?

tzn?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #347 dnia: Sierpień 17, 2010, 08:06:51 »
Chodzi o to, czy osoby grające na padzie od ps3 będą musiały wyjąć baterie i grać na kabelku.

Tejotl, ale przecież w sf4 nie da się zapisywać replayów na HDD ;]

Co do grup - nierozstawianie faworytów to trochę porażka, zwłaszcza kiedy obok będzie ta twoja grupa "random" z samymi randomami :F

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #348 dnia: Sierpień 17, 2010, 08:27:53 »
Chodzi o to, czy osoby grające na padzie od ps3 będą musiały wyjąć baterie i grać na kabelku.

Pewnie, będzie można grać na kablu

Co do grup - nierozstawianie faworytów to trochę porażka, zwłaszcza kiedy obok będzie ta twoja grupa "random" z samymi randomami :F

Gdzieś jest napisane, że faworyci nie zostaną rozstawieni?

Co do random grupy, wiesz Snake to będą ludzie, którzy z bijatykami nie będą mieli nic wspólnego albo będą grać dla czystej zabawy. Nie chcę by się zniechęcali od razu po walce z kimś kto wie co jest grane. W ten sposób Ci ludzie będą mogli pograć chociaż w grupie na równym poziomie bo po wyjściu z niej zakładam, że daleko nie zajdą. Część z tych potencjalnych graczy znam i wiem, że szału to oni nie robią :P a chcę ich zachęcić do gry :)

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #349 dnia: Sierpień 17, 2010, 08:40:25 »
Chodzi o to, czy osoby grające na padzie od ps3 będą musiały wyjąć baterie i grać na kabelku.

Pewnie, będzie można grać na kablu
Kris, nie pytamy czy będzie można grać na kablu, tylko czy będzie trzeba (inaczej - czy będzie zbanowane granie wireless czy nie?).

Co do random grupy, wiesz Snake to będą ludzie, którzy z bijatykami nie będą mieli nic wspólnego albo będą grać dla czystej zabawy. Nie chcę by się zniechęcali od razu po walce z kimś kto wie co jest grane. W ten sposób Ci ludzie będą mogli pograć chociaż w grupie na równym poziomie bo po wyjściu z niej zakładam, że daleko nie zajdą. Część z tych potencjalnych graczy znam i wiem, że szału to oni nie robią :P a chcę ich zachęcić do gry :)
W sumie to mi się nawet podoba takie podejście. Randomy niech się wykoszą, przecież nie od dziś wiadomo, że większość randomów jest topami  biggrin.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #350 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:01:01 »
Kris, z tym wyjmowaniem baterii chodzi o to, że czasem komuś może sie zapomnąc wyłączyć pada po walce, a potem przypadkiem wcisnąć PSButton przerywając komuś innemu walkę. :) a bez baterii w padzie problemu nie ma.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #351 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:05:45 »
Chodzi o to, czy osoby grające na padzie od ps3 będą musiały wyjąć baterie i grać na kabelku.

Pewnie, będzie można grać na kablu
Kris, nie pytamy czy będzie można grać na kablu, tylko czy będzie trzeba (inaczej - czy będzie zbanowane granie wireless czy nie?).

Szczerze to zapytam się o Wasze zdanie w tej kwestii. Osobiście uważam, że chyba na kablu lepiej by później w trakcie walki komuś nie zepsuć walki.

Co do random grupy, wiesz Snake to będą ludzie, którzy z bijatykami nie będą mieli nic wspólnego albo będą grać dla czystej zabawy. Nie chcę by się zniechęcali od razu po walce z kimś kto wie co jest grane. W ten sposób Ci ludzie będą mogli pograć chociaż w grupie na równym poziomie bo po wyjściu z niej zakładam, że daleko nie zajdą. Część z tych potencjalnych graczy znam i wiem, że szału to oni nie robią :P a chcę ich zachęcić do gry :)
W sumie to mi się nawet podoba takie podejście. Randomy niech się wykoszą, przecież nie od dziś wiadomo, że większość randomów jest topami  biggrin.
[/quote]

Nie wiem czy zrozumieliście o jakich ludzi mi chodzi :P. O takich, którzy przyjdą nawet z ciekawości nie mając konsoli w domu :D.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #352 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:35:38 »
To ja poproszę o wrzucenie mnie do grupy randomów. Każdy płaci za wejściówkę, a te "randomy" nie poniosą kosztów podróży z innego miasta. Ja podziękuję za takie traktowanie.

Jak chcecie, to mogę rozpisać grupy na Tekkena. Brak rozpisywania faworytów to fatalny pomysł.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #353 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:49:01 »
Niech będzie grupa randomów. Będę udawać casuala i się tam dostanę :P Skoro Kris mnie nie zna, mam spore szanse :P

(ogólnie jednak zgadzam się z Di, że faworyci powinni być rozstawieni. Jeśli będzie wychodziło sporo osób z grupy, casuale i tak przejdą dalej.)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #354 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:00:13 »
Cytuj
Dwa pierwsze miejsca w grupie przechodzą dalej.

Zabawne jest to, że podczas AoT przy ponad dwa razy większej liczbie uczestników rozstawialiśmy w grupach po 4 osoby.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 10:02:17 wysłana przez Di »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #355 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:01:40 »
No to kwas... Ten turniej szybko się skończy. ^^
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #356 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:09:09 »
W porządku nie ma problemu rozlosujemy wszystkich. Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony nie widzę przeciwwskazań by to zmienić. Ze mną idzie się dogadać.

@ Tenshi

Co Ty ostatnio taka bojowa się stałaś ? Masz pretensje, że nie wystosowałem do Ciebie oficjalnego pisma z prośbą o użyczenie sprzętu lub, że nie masz zniżki za sprzętowe?? Jeżeli nie otrzymałaś takowego tzn, że od Ciebie nic nie potrzebuję.

PS. Zamiast się bulwersować wystarczy w normalny sposób pisać. Ja organizuje turniej bijatyk pierwszy raz. Jestem tylko człowiekiem, a każdy kiedyś zaczynał. Zamiast pluć jadem rzucajcie sugestiami ;]

GRUPY BĘDĄ LOSOWANE ZE WSZYSTKICH GRACZY, W KAŻDEJ BĘDĄ FAWORYCI. PROSZĘ O PODESŁANIE MI LISTY FAWORYTÓW W TECZKENA Z OSÓB KTÓRE SIĘ ZGŁOSIŁY.

Temat losowania i grup uważam za zamknięty.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #357 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:13:05 »
Ej ludzie, czy ja się bulwersuję? ^^ Niech ktoś z osób trzecich powie.
Wietrzę swoją szansę jako casual po prostu ;) (i tak się powoli casualem staję :P)

A brak odpowiedzi Twojej przyjęłam i bardzo się cieszę, że poruszyłam ten temat, bo inaczej rzeczywiście przyniosłabym konsolę.
Normalnie na turniejach była rozpiska, kto co przynosi.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #358 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:13:43 »
Zaraz pójdzie PM-ka z listą graczy w Tekkena - gwiazdką będą oznaczeni faworyci, a wszyscy będą również podzieleni wg miast :)

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99 - zapytanie o zainteresowanie
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:16:08 »
Ej ludzie, czy ja się bulwersuję? ^^ Niech ktoś z osób trzecich powie.
Wietrzę swoją szansę jako casual po prostu ;) (i tak się powoli casualem staję :P)

A brak odpowiedzi Twojej przyjęłam i bardzo się cieszę, że poruszyłam ten temat, bo inaczej rzeczywiście przyniosłabym konsolę.
Normalnie na turniejach była rozpiska, kto co przynosi.

Spoko ;] to bardziej stwierdzenie w związku z całokształtem tematu ;]

Co do sprzętu nie martw się jak będzie potrzeba to bezpośrednio na GG się odezwę. Co do rozpiski posiadam takową więc nie ma obawy ;] Co do casuali nie ma problemu trafią na rzeźników :P po prostu chciałem być dla nich miły XD dostaną najwyżej lekcję :P

W PRZYPADKU JESZCZE JAKIŚ SUGESTII I UWAG ODZYWAJCIE SIĘ NA GG 3914727.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 10:25:24 wysłana przez Kris »