Autor Wątek: WCG - Dla PL...  (Przeczytany 30420 razy)

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 15, 2011, 14:09:15 »
Wow 25 +. Dajmy na to nawet, że na turniejach pojawiałoby się 100 osób. I przyjmijmy, że jest wielu ukrytych miłośników tej gry, którzy specjalnie na WCG uaktywniliby się. A teraz ubierzmy się w skórę organizatorów i zastanówmy się czy w związku z tak liczną grupą miłośników warto dodać Tekkena do WCG ...

Jak dla mnie odpowiedź jest oczywista. Niestety dla nas nie zadowalająca.


Aha. Czyli mam rozumieć, że paręset osób zainteresowanych jedną grą w e-sporcie, który w Polsce nie jest baaardzo popularny to jest mało?
Tylko, że CS, Starcraft czy też fifa, które pojawiają się zawsze na eliminacjach, gromadzi jeszcze mniej graczy. W CS-ie np. wiadomo od początku, że 3 albo 4 teamy są faworytami, w fifie parę osób, a w Starcrafta 2 ( bo taki ma być w tym roku na WCG tylko) na poziomie turniejowym gra parunastu polaków. Tekken jest inny pod tym względem, bo niby mamy czołówkę, ale bijatyki to takie gry, w których jeden cios, jeden gorszy dzień itd może posłać faworytów poza zawody. Dlatego, tak dużo ludzi byłoby zainteresowanych, gdyż KAŻDY ma szansę stanąć na podium. Wystarczy porządnie usiąść i potrenować, a gdyby efektem porządnego treningu miał być wyjazd na największą imprezę e -sportową świata, to gwarantuje ci, że byłoby więcej chętnych do tej gdy niż do innych.

Daedraug ma rację, wynik 25+ to jest bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, jak daremny jest online w tej grze. Gdyby był idealny, ludzi do turnieju byłoby naprawdę sporo.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 14:11:51 wysłana przez Zulata »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 15, 2011, 15:53:45 »
Hmm, myślę że równolegle z trzymaniem ręki na pulsie w Polsce, czas znowu uderzyć do Namco, co jak co to im najbardziej powinno zależeć na Tekkenie na WCG.
Wsparliby nas finansowo, my (Backdash) zajęlibyśmy się resztą.

W erze Facebooków i Twitterów kontakt z nimi nie powinien być taki trudny jak kiedyś. Może spytamy się Harady (równiez na fejsie), co sądzi o tym, że może nie być Tekkena 6 na WCG w Polsce (a może nawet na finałach europejskich)? Może postraszymy też, że może go nie być w ogóle na finałach europejskich(*)? A może skontaktujemy się (też) z Namco UK? Gracze z Wielkiej Brytanii mieli od nich bezpośrednie wsparcie, może my też dostaniemy kawałek tortu?

(*) Ta kwestia mnie męczy, bo nie zostało to powiedziane na 100%: czy na finałach w Polsce Tekken 6 będzie na 100%?
Logicznie myśląc, jak mogłoby go nie być, skoro eliminacje mogłyby się odbyć w innych krajach Europy?
Chyba że takowych eliminacji nie będzie nigdzie w Europie O_O Wtedy byłoby to realne.

Di, czego dokładnie oczekuje Euro RSCG 4D od organizatorów eliminacji? Masz już jakieś dane?
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 15, 2011, 17:13:03 »
Słuchajcie, gadałem z paroma osobami z ekipy(np. Dante) i jeśli to pomoże to możemy pogadać z ŁDKiem, pewnie była by szansa na organizację tego u nich(eliminacji)
Ponadto może uda mi się przekonać osoby współpracujące z nami przy organizacji AOT do tego aby sami wysłali taką petycję tam gdzie trzeba i rekomendowali  czy to backdasha czy to AOT/TLT jako doświadczonych dobrze zorganizowanych ludzi chcących zająć się organizacją eliminacji , filmiki i zdjęcia z AOT i AOT2 a zwłaszcza to że wstawił by się za nami ŁDK mogą sprawę wyjaśnić.
Można by zrobić AOT3 które było by polskim ELIMINATOREM WCG w Polsce.
Co wy na to??

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 15, 2011, 18:03:02 »
Jesli eliminacje odbeda sie offline, to to bedzie rewelacyjne rozwiazanie. Jesli online, to o pomoc poprosimy Honmaru, bo sa w tym najlepsi.

Niestety wciaz choruje, wiec z jutrzejszej wyprawy nici. Postanowilem, ze pojade za tydzien. Nie robmy tego na wariackich papierach. W miedzyczasie nadsylajcie materialy i sugestie. Ja przez ten czas skontaktuje sie z Filthie Richem.

@Tenshi
Nie wiem, co moglby dac kontakt z Namco UK. Myslisz, ze maja w tym jakis interes?
aka Di

Slide

  • Gość
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 22, 2011, 13:10:02 »
Ja do końca tygodnia wrzucę to o czym mówiłem. Nie miałem dostępu do internetu przez tydzień stąd opóźnienie.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 22, 2011, 14:47:19 »
Z mojej strony temat niestety bez zmian...

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 22, 2011, 14:55:13 »
Zamierzasz sie jeszcze tam wybrac? Zawsze moge pojsc w towarzystwie dla wiekszej reprezentacji ;D.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 22, 2011, 14:57:06 »
Zamierzam, ale gdy wyzdrowieję.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 27, 2011, 10:42:38 »
Czekam na jakieś info odnośnie WCG...

A co do Namco, myślę że mogą mieć duży interes w promowaniu gry w Europie, szczególnie że w ostatnim wywiadzie Harada przyznał się, że 90% userów Tekkena jest spoza Japonii, a w tym największy rynek mają w Europie... Niech pokażą, że nas doceniają!

Chociażby magiczne słowa "Patronat Namco" mogą dużo zmienić w negocjacjach. A Namco też może dorzucić jakieś ciekawe gratisy... może Harada będzie chciał przyjechać na finały WCG do Polski? Ostatnio sobie jeździł po turniejach.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 10:45:32 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 27, 2011, 11:30:16 »
Cały czas trzyma mnie choroba i nie mogę pojechać na rozmowę w sprawie WCG, ale wygląda na to, że wracam do zdrowia i wkrótce będę mógł to zrobić. Pogadam z Richardem oraz spróbuję skontaktować się z Cenegą.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 28, 2011, 09:25:23 »
szczególnie że w ostatnim wywiadzie Harada przyznał się, że 90% userów Tekkena jest spoza Japonii

Innymi słowy 85% w Korei :D

może Harada będzie chciał przyjechać na finały WCG do Polski? Ostatnio sobie jeździł po turniejach.

mogę go przenocować jak coś :P

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 23, 2011, 12:12:23 »
Jutro w końcu powinienem znać konkrety na temat losu turnieju Tekkena 6. Trzymajcie kciuki i czekajcie na informacje.
aka Di

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 23, 2011, 13:30:18 »
Jutro w końcu powinienem znać konkrety na temat losu turnieju Tekkena 6. Trzymajcie kciuki i czekajcie na informacje.

F**k yeah! :)
Jeśli Ci coś wpadnie jeszcze do głowy, jakieś pytanie na ostatnią chwilę, to daj znać.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 23, 2011, 14:38:34 »
W ilu i w jakich miastach miałyby się odbywać eliminacje ?

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: WCG - Dla PL...
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 23, 2011, 16:45:31 »
We wroclawiu, k**wa ! Ale pewnie jak np. Nevanowi albo mi nie pojdzie to pojedziemy do innego miasta xD
W ilu i w jakich miastach miałyby się odbywać eliminacje ?
Powiedzial ten co nie gra w bitki  :-\
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"