Autor Wątek: [MvC3] Dyskusja ogólna  (Przeczytany 117768 razy)

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #225 dnia: Luty 12, 2011, 16:24:40 »
Slide strzeż sie preorderów!!!!!! Wacho dobrze mówi Playzone i wszystko jasne. I na bank będą mieli przed premierą.

Jeden raz dałem się namówić na preorder ze SF4 i to był raczej ostatni raz, nie warto IMO.

Jak się zamawia w Cenedze to tak jest.
Ultima = sprawdzona marka.

Slide

  • Gość
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 12, 2011, 16:38:11 »
Slide strzeż sie preorderów!!!!!! Wacho dobrze mówi Playzone i wszystko jasne. I na bank będą mieli przed premierą.

Jeden raz dałem się namówić na preorder ze SF4 i to był raczej ostatni raz, nie warto IMO.

Jak się zamawia w Cenedze to tak jest.
Ultima = sprawdzona marka.

Z Ultimy nigdy w życiu nie zamówię.

Interesuje mnie limitka z wszystkimi bajerami, normalna wersja jest dla mnie zbyt uboga w porównaniu z zawartością limitki o których czytałem - komiks, koszulka itd.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 12, 2011, 18:45:49 »
Lol, nie ma co płakać na demejżdżem, ta gra to nie tylko combosy. Just learn to block and don't get hit, guys.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #228 dnia: Luty 12, 2011, 19:46:49 »
Z Ultimy nigdy w życiu nie zamówię.

czemu? ja u nich zamówiłem kolekcjonerską edycje Demon's Souls i było bardzo git (przesyłka na czas, dobrze zabezpieczona itd.)
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

rifi28

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rifi2814
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #229 dnia: Luty 12, 2011, 20:05:52 »
Ja również polecam Ultime. Wiele u nich zamawiałem i nigdy się nie zawiodłem.
@Slide - jeżeli chcesz limitke to musisz niestety importować z US :(

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 12, 2011, 20:08:58 »
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Leito_PL

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Leito_PL
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #231 dnia: Luty 12, 2011, 20:12:33 »
Preorder wlasnie zlozony na ULTIMIE. Takze polecam ten sklep poniewaz duzo u nich zamawialem i raz dostalem gre 3 dni przed premiera ;D
Jak ktos juz jest chetny na wstepne granie jak dostanie gre to mozecie dodawac na PSN: Leito_PL

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #232 dnia: Luty 12, 2011, 20:24:08 »
Cytuj
Jak się zamawia w Cenedze to tak jest.

juz pomijam cenege(totalna porażka), gdyz w koncu anulowalem zamowienie i zamowilem z jakiegos sklepu na allegro. Problem w tym,ze ludzie juz sobie pokupowali w sklepikach  a ja czekalem na przesylkę i w koncu nie wytrzymalem i tak kupilem w playzonie ;) to co przyszlo sprzedalem :)

adm

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: adm_pl
  • Skąd: wwa
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #233 dnia: Luty 13, 2011, 01:31:02 »
Lol, nie ma co płakać na demejżdżem, ta gra to nie tylko combosy. Just learn to block and don't get hit, guys.
++
Nawet jezeli nie bede umial w to grac to mi sie mega bardzo podoba;)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #234 dnia: Luty 13, 2011, 09:35:36 »
ja bede w to gral bo bardzo mi sie podoba :)

Never give up no matter how bleak your situation is.

cieslak

  • Gość
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #235 dnia: Luty 13, 2011, 19:19:35 »
Pograliśmy dzisiaj trochę z Ryu i muszę przyznać, że właśnie czegoś takiego się spodziewałem. Łatwo wpisują się combosy, wszystko ładnie, płynnie chodzi, fajne animacje, muzyka i ogóle jest cukiereczek. Na pewno będziemy w to grać, panowie. :) Mimo że grałem na padzie od klocka, a go bardzo nie lubię do bitek, to praktycznie wszystko ładnie się wpisywało. Szczególnie fajny na pierwsze minuty jest Dante. Praktycznie wszystko może linkować, przez co odpalasz ładne comba, mimo że gra się dopiero parę minut. Haggar pozytywnie mnie zaskoczył, śmieszny dziadek, ale dobry. Przegięte ma niektóre ciosy... Ogólnie wszystkie postacie są fajne, wszystkimi fajnie się gra. Tylko jedna rzecz mnie tam wkurza. Oby tylko szybko wypuścili jakiegoś patcha, bo paski żyć szybko uciekają, mimo że ustawiamy sobie damage na lowest - tak, jest taka opcja. Jednak mimo tego grało się bardzo fajnie. A właśnie, ilość plansz mnie dobiła... Bodajże tylko 5, nie pamiętam dokładnie! Mało, mało, mało! Co do Phoenix... Babka przegięta, jeśli chodzi o combosy, mega power, ale słabiutka obrona. Na przykład takim Wolverine, imo bardzo dobra postać, pozytywne zaskoczenie, potrafi jej jednym specjalem zjechać ponad 40% paska. :/ Ma jakiś tam Healing Special, ale słabe to jest.

Oczekiwałem sporawo po tej grze i się nie zawiodłem. Parę patchy i będzie dobra bitka! :)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #236 dnia: Luty 13, 2011, 20:11:30 »
Tak jak mówiłem, na padzie da się w to grać bez problemów większych.
Plansz jest 8 (Demon's Village, Asgard, Tricell Laboratory, Daily Bugle, Danger Room, Hellicarrier, Metro City i jeszcze jakaś) faktycznie trochę mało, ale plansze cały czas się zmieniają podczas grania, więc nie jest tak nudno.

Wolvi może się wydawać całkiem wporzo, ale ludzie narzekają, że jako rushdownowa postać nie ma żadnych mixupów ani overheadów z dasha. Prawdopodobnie są lepsze wybory w tej dziedzinie.

Ja nadal męcze Hulk, Deadpool, Iron Man i wygląda to świetnie. Powoli obczajam o co chodzi w tej grze :)

Pograłem kilka endlessów i ranked. Połączenie jest na razie różne, ale może serwery nie chodzą jeszcze pełną parą. Na razie Pool, Dante i Akuma są w każdym teamie na necie xP

cieslak

  • Gość
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #237 dnia: Luty 13, 2011, 20:27:52 »
I see. No ja tam gram Haggar/Danter/Wolve, ale rozważam kogoś innego na trzecie miejsce. Właśnie, tylko 8. Wiem, że się zmieniają, ale mało. :P Akuma taki dobry?

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #238 dnia: Luty 13, 2011, 20:39:39 »
Akurat popularność != top tierowość. Raczej chodzi o łatwość spamowania na początek i tanich taktyk + jaka postać jest 'cool'.

Co akurat nie zmienia faktu, że Akuma ma chory damage i milion opcji (z każdego miejsca na ekranie maksymalizcja obrażeń, resety, łatwe dhc itd.). Jego średnie hp w tej grze nie jest tak odczuwalne, bo i tak wszyscy giną w dwóch combach.

Leito_PL

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Leito_PL
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #239 dnia: Luty 13, 2011, 20:57:26 »
Ahh, juz sie nie mogedoczekac panowie !
A jaka jest dokladna legenda w tych Marvelowych gierkach bo niejest taka jak w Tekkenie. Chcialem ja obczaic przed dostaniem gry, moze ktos wypisac co i jak ?