Autor Wątek: TEKKEN 7 NADCHODZI!  (Przeczytany 39615 razy)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 03, 2010, 17:54:57 »
Nie no, rozpi****l - ok, tylko żeby damage został taki sam lub nawet zmniejszony. Wolałbym więcej przebijalnych ścian zamiast bounda.

Sneju, lubię pojugglować, ale bez przesady. Bound mi się nie podoba po tym jak pograłem znów w T5. ;p

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 03, 2010, 19:50:35 »
Wiesz o co mi chodziło snejk więc czemu zadajesz mi głupie pytania? VF posiada więcej mechanik evade (crouch dash/back crouch dash etc) ale VF w porównaniu z takim DR nie był tytułem w którym movement miał aż tak fundamentalne znaczenie. Nie wspomne nawet o wavedashu, snake dashu, haha stepach etc.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 03, 2010, 19:56:07 »
Wiesz o co mi chodziło snejk więc czemu zadajesz mi głupie pytania?

Bo tylko ty udzielasz na nie mądrych odpowiedzi.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 03, 2010, 20:03:11 »
wyjaśnij mi nevan proszę czemu znowu się do mnie przypierdalasz? nawet mnie nie znasz lol, pies ujada na smyczy?
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 03, 2010, 21:06:30 »
Ach te małe przemądrzałe pieski... Nie znam cię - łatwo nadrobić, wpadnij na turniej to się poznamy i porozmawiamy jak kolega z kolegą, kulturalnie przy wódeczce. A tymczasem jak mówisz do mnie to stul pysk.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 03, 2010, 22:15:12 »
Dadrot - Namco nie projektuje gry dla 5000 osob, ktorzy graja pro w tekkena, tylko dla wszystkich. Jakby zrobili to co napisales to mieliby fail i o T8 moglbys zapomniec. W ogole nie rozumiem CO przeszkadza jak jest wiecej opcji - dla mnie moga dodac 50 gierek typu survival, ja nie bede w nie gral, znajda sie osoby, ktore z checia sobie popykaja. nie interesuje mnie to to nie klikam, w czym problem.

40 postaci, 40 aren, poprawiony movement, dobra muzyka. + areny z T5/DR jako bonus pozniej. Troszke silniejszy stuff po low parry, bo wraz z malym dmg + wiekszym hp, praktycznie w ogole sie nie paruje - w ogole! Dodatkowo brudzenie sie ciuchow w grze, moczenie (jak woda), nawet niszczenie kawalkow ciuchow po hitach. Tak, ze widac, ze sie 'bili' Byloby mile;)

Tyle mi wystarczy.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 03, 2010, 22:31:43 »
Dobry koncept z zabrudzeniami.

Zdecydowanie jestem za zmianą mechaniki low parry.
Ciekawym rozwiązaniem był by jakiś automatyczny atak o wyskalowanym w zależności zbitego od ciosu dmg.

Więcej aren, ale nie do przesady. Mogło by być kilka schematów, które by występowały w różnych wariantach np. był by rodzaj planszy o rozwalalnej podłodze o określonym kształcie, wymiarach i miejscu które można rozbić ale występował by w kilku diametralnie od siebie różnych pod względem wyglądu wersjach.

Rage out. Period.


Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 03, 2010, 22:35:22 »
@nevan Wódeczke to pijam tylko z ziomkami więc się pipko nie łapiesz. Szczekaj dalej :)

Solo, jasne dla mnie może namco dodać co tylko chce do gry, tylko nie kosztem tak oczywistych niedoróbek (brak command capture, customizacji dla p2, słaba jakość gry online etc). Co do sprzedaży to podobno t6 poszedł w 1.8mln egzemplarzy. Podobno też bamco umoczyło hajs.. Ale kolejnego tekkena już robią lol, go figure. Co do gry pro w tekkena to absolutnie się zgadzam. Robienie gry dla niszy jest pozbawione sensu. Ja generalnei jestem przeciwny mnożeniu just framów i zbędnemu komplikowaniu gry. Dlatego też jestem za polepszeniem/ułatwieniem movementu - tak aby każdy gracz czuł, że ma kontrolę. Nie każdy musi wavedashować 5xsec ale fajnie by było gdyby backdash cancel (skuteczny) był w zasięgu każdego gracza, nawet początkującego.


Aha, i jeszcze jedna zmiana - precz z ciągłym zapisywaniem i wczytywaniem gry, normalnie mnie telepie jak widzę te napisy...
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 03, 2010, 22:47:55 »
low parry jest imo ok, jest bardziej zbalansowane niż w poprzednich częściach gdzie część miała gwarantowane juggle a część tylko 1 atak.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 03, 2010, 23:13:34 »
@Solo - nie wiem, czy silniejsze akcje po low parry to aby dobry pomysł. Można by to jakoś ujednolicić co najwyżej bo chociaż w polu istnieją i tak spore rozbieżności (28 dmg u Pandy jak mówił Di do 65dmg u Niny) to im bliżej ściany te dysproporcje jeszcze bardziej się pogłębiają. Pojedynczy atak po low parry byłby trochę nudny ale powrót do mechaniki z automatowego T6 gdzie po parry można było zrobić bounda to nie jest krok w dobrym kierunku bo tamte akcje były zwyczajnie zbyt potężne. Nie miało wtedy znaczenia czy robić parry na szybkie lowy po których zablokowaniu nic byśmy nie mieli, czy zablokować lowa z większym recovery po którym jest wybitka. W BR trzeba to rozkminiać i to mi się podoba.

A rage powinien zostać. Podoba mi się ten dreszczyk emocji jak odpala się u przeciwnika i jest to też szansa na comeback w mocnym stylu. Chociaż widząc, jak bardzo nie przypadł on ludziom do gustu można spodziewać się, że Namco wycofa się z tego pomysłu.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 04, 2010, 00:02:24 »
Dlatego też jestem za polepszeniem/ułatwieniem movementu - tak aby każdy gracz czuł, że ma kontrolę. Nie każdy musi wavedashować 5xsec ale fajnie by było gdyby backdash cancel (skuteczny) był w zasięgu każdego gracza, nawet początkującego.

Czyli co, w kolejnej czesci jeszcze bardziej ma sie zatracic roznica miedzy poczatkujacymi a ludzmi nie grajacymi od dzis?

Fail
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 04, 2010, 00:17:13 »
W końcu musi być w nowym Tekkenie coś, na co możnaby narzekać ;)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 04, 2010, 00:20:40 »
No właśnie nie bardzo da się jeszcze bardziej ułatwić bdc. b,b,d/b jest już wystarczająco łatwe. Łatwiejsze to już chyba tylko mogłoby być bdc poprzez samo b~b~b~b~b ale to by było troche bez sensu;b.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 04, 2010, 00:27:19 »
W VF tak jest i nikt nie narzeka ;p Ale mi się podoba tak jak jest, przynajmniej czuję się pro kiedy backdashuję.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TEKKEN 7 NADCHODZI!
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 04, 2010, 00:32:46 »
tak tylko że w VF blok nie jest pod "B" i w VF nie można cancelować backdasha od pierwszych klatek tylko od jakiejś tam nastej.