Autor Wątek: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 141264 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #450 dnia: Styczeń 10, 2011, 21:34:48 »
przydałoby się trochę więcej ss/sw w waszej grze, no chyba że bruce to taki step killer ale z tego co wiem to nie

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #451 dnia: Styczeń 10, 2011, 23:46:34 »
Przecenilem umiejetnosci Komandosa, my bad.

A ja dobrze oceniłem kolca:P

Pitrex

  • Gość
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #452 dnia: Styczeń 11, 2011, 02:29:12 »
przydałoby się trochę więcej ss/sw w waszej grze, no chyba że bruce to taki step killer ale z tego co wiem to nie

Właśnie banalnie się go obchodzi w prawo :] nawet b+2 heheheh z tym że zawsze możemy sie nadziać na hominga (3+4)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #453 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:16:33 »
przydałoby się trochę więcej ss/sw w waszej grze, no chyba że bruce to taki step killer ale z tego co wiem to nie

Właśnie banalnie się go obchodzi w prawo :] nawet b+2 heheheh z tym że zawsze możemy sie nadziać na hominga (3+4)

Tylko z bliska Bruce'a się nie obejdzie.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #454 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:15:45 »
"Jeśli grałeś na jednego Bruce'a to grałeś na nich wszystkich" ;s Brrreeee !

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #455 dnia: Styczeń 11, 2011, 11:21:19 »
Przeczytałem 14 stron tematu i mogę powiedzieć tylko jedno.... tfu zakichani CELEBRYCI :D

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #456 dnia: Styczeń 17, 2011, 13:36:17 »
A ja mam pytanie do Komandosa ;)

Czy jest coś w życiu co Ty robisz źle ?

Bo tak : W jakimś tam stopniu wyzwałeś na mm Spik-a no i wszyscy widzą jak to się skończyło.
Ale przegrałeś przez nerwy, brak cierpliwość etc. Czyli generalnie, pretensje do Boga, że stworzył cie takim nerwowym człowiekiem.
Grałeś w turnieju Tundry. Online nie online, wtopiłeś bo rzekomo Tundra używał za dużo rzutów, właściwie to cały czas je robił.

I jeszcze kilka innych motywów było, ale nie chce mi się ich przytaczać.

Na początku sobie myślałem - ot Komandos jest trochę próżny, ale teraz, z perspektywy czasu, próżność zamieniła się w głupotę, bo kto wyzywa dobrego gracza na mm ( spike ), rozgłośnia i przegrywa.  Rozumiem 5-3 wynik, albo 5-4, jednakże 5-0 szczególnie, że ze sobą gracie często to już niestety świadczy najgorzej o tobie.
Co do turnieju tundry to zacząłeś płakać że używał rzutów, że na online nie da się obronić przed nimi, że to nie fair, a jak sam grałeś podczas poprzedniego turnieju Baekiem na połączeniu 2 i klepałeś to samo do zarzygania i nijak nie dało się przed tym obronić na takim lagu, to już online nie był wtedy taki zły ;P.

Rada ode mnie. Weź pokaż się wreszcie na jakimś turnieju, bo póki co to nie wychodziłeś z grupy nawet ( i nie zwalaj tego na to, że miałeś grupę śmierci ) i wtedy kozacz. No i poza tym, wydaje mi się, że będzie ci się przyjemniej żyło, jak oswoisz się z tym, że nie jesteś nieomylny i najczęściej twoje porażki są konsekwencją twoich czynów, a nie kogoś innego ;)

A musiałem to napisać ;D bo zaczynałeś już trollować ;P

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #457 dnia: Styczeń 17, 2011, 14:34:14 »
Zulata kim ty jesteś w ogóle i skąd bierzesz te swoje mądrości trollu? :P Byłem na trzech turniejach w T6, na każdym wyszedłem z grupy, na dwóch byłem w top 12. Za to ciebie dziwnym trafem na żadnym nie widziałem.
Już od jakiegoś czasu się mnie czepiasz na różnych forach, ale do tej pory cię ignorowałem. Wiem, że jesteś kiepskim graczem bo nigdy nawet na online ze mną walki nie wygrałeś i chcesz się jakoś dowartościować wypisując swoje głupoty na forum ale nie tędy droga ;)
Jeśli chcesz przetestować moje umiejętności to możemy zagrać mm o 100zł na AOT, pasuje? Jak na razie jesteś tylko jakimś noł nejmem z internetu, więc stfu noobie. :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #458 dnia: Styczeń 17, 2011, 14:48:07 »
@ Komandos - tak do siebie tutaj nie mówimy. Leci +20% do profilu.

Chcecie się testować nawzajem - macie do tego prawo, ale nie testujcie się tutaj.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 17, 2011, 14:58:28 »
@ Komandos - tak do siebie tutaj nie mówimy. Leci +20% do profilu.

Chcecie się testować nawzajem - macie do tego prawo, ale nie testujcie się tutaj.

Sorry poniosło mnie, ale ile można czytać tego typu prowokacje i siedzieć cicho? Nie pozwolę żeby koleś, którego nigdy nawet na oczy nie widziałem wypisywał głupoty na mój temat i mnie obrażał ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Tundra

  • Gość
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 17, 2011, 19:50:52 »
Komandos rzekomo nie grasz moneji o duze pieniadze, bo przeciez je szanujesz. Jestes takim cwaniakiem ze wyzywasz na moneye graczy z ktorymi wygrasz na 100%? A moze ze mna zagrasz? A przeciez ja jestem noobem, wiec wygrasz bez problemu. Ale wygrac ze mna to zaden prestiz swoja droga. Badz kozakiem w realu jak na forum, wyzwij moze Di na moneya o tysiaka? Albo Nevana, on na pewno przyjmie kazda Twoja propozycje. Frizen tez w sumie noob bo gra topami, wiec go ograsz bez problemu, Gajda tez lamus, bo z mishim sie przerzucil na Larsa. Wyzwij nas wszystkich. Wszystko wiesz lepiej, wielki kozak forumowy, ktory wazy 40 kilo i wymachuje nunczako na youtubie. I rozumiem, że Cie uraziło to co napisał Zulata, w końcu napisał szczerą prawdę. Jak mozna uwazac sie za najlepszego gracza dana postacia a w mirroze nawet rundy nie ugrac....

PS: Zulata, nie znam Cie stary, ale już Cie lubie :D

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #461 dnia: Styczeń 17, 2011, 19:59:17 »
Mhm, i tylko tyle masz mi do powiedzenia ? wyzwiska i nazywanie noł nejmem nie robi na mnie najmniejszego wrażenia, a argument " nigdy ze mną online nie wygrałeś ( graliśmy 2 razy ) " świadczy o sile twoich argumentów i o tej " głupocie" o której pisałem wcześniej.

Dwa
To nie była prowokacja. Wskaż mi, co z tego co napisałem było wyssane z palca ? bo nie tylko ja, ale i inni spokojnie znajdą to wszystko na tym forum. I aby tego dokonać, nie muszą być wymiataczami w Tekkena. Nie będę też z tobą grać mm o 100 zł, bo wolałbym to wydać na wszystko inne, niż na jakąś głupią walkę, bo w przeciwieństwie do ciebie, umiem ocenić swój poziom umiejętności i nie będę z siebie robił kretyna. Tekken to jedynie zabawa, a tego jak dobrze umiem się w coś bawić nie wyznaczają żadne pieniądze.  Chciałbym tylko, abyś przestał zwalać winę za przegrane na wszystko dookoła bo się tego słuchać nie chce. Wszędzie gdzie będzie twój post, można się spodziewać że będzie whine.

Poza tym -  "Byłem na trzech turniejach w T6, na każdym wyszedłem z grupy, na dwóch byłem w top 12."
A widzisz, bo ja pamiętam , a nie mam czasu aby teraz szukać tego w twoich wiadomościach, jak po jakimś turnieju ( tym po którym z kokolino zacząłeś wojnę ) napisałeś " kolejny turniej i kolejny raz nie wyszedłem z grupy " - co więc jest prawdą ? w każdym wychodzisz, czy może jednak nie ?

I jeszcze raz ci powtarzam. Aby ocenić twoją pychę i próżność, nie muszę grać nawet w tekkena. Wyzeruj więc trochę. I jeśli znów masz zamiar pokazać swoją znikomą inteligencje za pośrednictwem przygłupawego posta to lepiej tego nie rób, bo się jedynie kompromitujesz ;)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #462 dnia: Styczeń 17, 2011, 20:08:19 »
Zulacie chodzi chyba o ten turniej w Poznaniu, Versus bodaj po którym to grube działa wytoczyli na siebie Kokolino i Komandos, łącznie z bitwą na przeróbki swoich podobizn w paincie.

Mnie też się nie podoba postawa Komandosa, faktycznie to zaczyna się robić żenujące czytanie tych wszystkich usprawiedliwień. Dlatego zrobię coś, przed czym wzbraniam się jak diabeł przed święconą wodą i wyciągnę do niego po koleżeńsku rękę mówiąc:

"Ogarnij się facet. Przypatrz się krytycznie swojej grze, może to nie z nami ale z nią jest coś nie tak? Poczytaj też dwa razy nim coś wyślesz a jak chcesz komuś ubliżać to może wyślij maila albo co, ale tutaj nie będę tego tolerować."


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #463 dnia: Styczeń 17, 2011, 20:21:34 »
więc stfu noobie. :P


Komandos już sie nie moge doczekać jak cie ci wszyscy ludzie łącznie z mną przyjmą w Łodzi

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #464 dnia: Styczeń 17, 2011, 20:32:33 »
Chetnie zagram o stowke z komandosem.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"