Ankieta

BlazBlue
8 (18.2%)
Marvel vs Capcom 2
5 (11.4%)
3rd Strike
16 (36.4%)
Guilty Gear AC+
10 (22.7%)
Capcom vs Snk 2
5 (11.4%)

Głosów w sumie: 40

Autor Wątek: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]  (Przeczytany 79338 razy)

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #391 dnia: Lipiec 23, 2010, 13:57:00 »
z lodzikiem to ogłoszenie było chyba w każdym kibelku :D

Griever

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #392 dnia: Lipiec 24, 2010, 17:47:01 »
Choć zdjęcia nie są pełne akcji (w końcu siedzieliśmy i graliśmy), to Kasia jednak trochę ich zrobiła. Niestety Stashbox się posrał i przez to nie mogłem ich uploadować, przepraszam. Założyłem konto na photobuckecie i idze super. Za 4-5 godzin będą wszystkie :) Zamieszczę linki w tym temacie rzecz jasna. Co więcej, zdjęć nie ma 1,5 gb, bo większość to były filmiki z moich walk których na razie nie uploaduję, bo po co Wam one...
Zuploaduję je sobie na Youtube'a i już :P Póki co jednak, ponad 400 Mb zdjęć jest w drodze na photobucket, proszę o cierpliwość. xD

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #393 dnia: Lipiec 24, 2010, 21:10:54 »
Ostatni (chyba) napisze swoje wrazenia po odbytej Bursie. Jak zawsze bylo mega fajnie, wszystko dopisalo i bylo tak, jak trzeba. A teraz mala prywata.

Ciesli - jak zawsze Ty na pierwszym miejscu, bo to wlasnie Tobie udaje sie nas wszystkich tak ladnie zebrac i sciagnac w jedno miejsce. Dzieki bardzo za to, ze znowu chcialo Ci sie organizowac takie spotkanie. Z kazda kolejna Bursa przechodzisz samego siebie. Do zobaczenia w wawie we wrzesniu : ) (acz nie obiecuje, ze bede grac w sf4 jeszcze)

GKS - oj gjettunio i co ja mam tu napisac ; ) Ze mega sie wysmialem z Toba jak zawsze? Ze grasz coraz lepiej? Ze lada chwila nie bede mogl z Toba wygrac? Ze odwieczny matchup Ken vs Raju konczy sie krojeniem cebuli dla losera? No, to chyba to. A i dzieki za jogurt. Nastepnym razem tez nie zapomnij mi go kupic do pociagu ; )

Kaczilla - swietny Honda, ale nadal uwazam, ze stac Cie na wiele wiele wiecej. Super jest to, ze robisz mega postepy z dnia na dzien.

Taster - WTF? No WTF sie z Toba dzialo? Dlaczego tak slabo grales, no? : | Rozumiem, ze uczysz sie sticka, ale to raczej bylo cos innego. Nie chcialo Ci sie w ogole. Ogarnij sie!

Apoloniusz - tak, jak wyzej. Stary, grales totalnie beznadziejnie. Jako Ciebie (+ Snejka) balem sie najbardziej w calym evencie i modlilem sie, zebysmy sie nie spotkali na predko. A gdy sie juz spotkalismy to kurde co to mialo byc? Nawet sie nie zmeczylem z tym boxerem! Apo miales naprawde kiepskie dni, bo normalnie grasz oblednie i zawsze sprawiasz mi mega problem. Wybacz za te slowa krytyki, ale naprawde stac Cie na WIELE wiecej. Jestes jednym z najlepszych graczy w Polsce i bardzo mnie zawiodles ; ) (ale i tak Cie bardzo lubie ;) )

Snejk - : ) Grasz rewelacyjnie. Naprawde mega progres. W tej chwili chyba jestes moim najwiekszym rivalem : ) Super manual. Koniecznie musimy wiecej grac viper vs viper, bo to czysty fun : ) Ale tylko offline.

Faz - Rose to szmaciura jest : ) Superowo nia grasz i na pewno jestes w tej chwili jednym z najlepszych graczy w Polsce, dzieki temu, ze postawiles na dobra postac. Fajnie, ze tak szybko sie uczysz i wyciagasz wnioski z walk.

Slide - porzadny Sim, ale szybko mozna Cie "zlamac". Wystarczy przycisnac Cie i kompletnie sie blokujesz (tak samo, jak ja). Mysle, ze jestes w stanie bardzo szybko nadgonic swoje slabosci i pokazac tak naprawde na co Cie stac.

Hamcio - bardzo przyjemny Fei i Abel. Bardzo lubie z Toba rozmawiac i uwazam, ze jestes mega sympatycznym gosciem. Pocwicz troche linki Feiem i bedzie git ; )

Zyleta - gratuluje wygranej. Zdecydowanie zasluzonej. Zrewanzowales sie za ESWC : ) Mam nadzieje, ze bedziemy mieli okazje pograc offline. Moze wpadniesz kiedys do wawy na weekend? Serdecznie zapraszam.

Kris - bardzo sie ciesze, ze w koncu sie poznalismy osobiscie. Potrenuj troche te Juri i nie spamuj Dive kickow, bo maja duza strate i bedzie git : ) Fajnie, ze interesujesz sie scena ponad tym, co wszyscy. Fajnie, ze angazujesz sie w inne rzeczy zwiazane z nia.

Griever - firana dawala rade : ))))) Fajnie, ze Cie poznalem. Zawsze lubilem poznawac nowych ludzi, szczegolnie, jezeli laczy mnie z nimi wspolna pasja : ) Mam nadzieje, ze pogramy niebawem znowu (bez handicapow) : )

Ukyo - nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzieczny za SMG2 : ******* Dziekuje serdecznie : *

Tundra - dzieki rowniez za wspolna gre. Nie wygralem, coz, takie zycie : ) Czasami sie wygrywa, czasami przegrywa : ) Do nastepnego granska!

W ogole zly jestem, ze nie wszystkich poznalem i ze ze wszystkimi nie porozmawialem/pogralem. Szos, wilku? : |

Jestem bardzo zmeczony po pracy, bylem praktycznie 24h w niej i jezeli kogos pominalem to dopisze jak tylko sie wyspie.

Dziekuje kochani za wszystkie fajne slowa, ktore od Was uslyszalem. W dosc trudnym dla mnie czasie byly nieocenione.

Slide

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #394 dnia: Lipiec 24, 2010, 21:21:09 »
Ciesli - jak zawsze Ty na pierwszym miejscu, bo to wlasnie Tobie udaje sie nas wszystkich tak ladnie zebrac i sciagnac w jedno miejsce. Dzieki bardzo za to, ze znowu chcialo Ci sie organizowac takie spotkanie. Z kazda kolejna Bursa przechodzisz samego siebie. Do zobaczenia w wawie we wrzesniu : ) (acz nie obiecuje, ze bede grac w sf4 jeszcze)

Że co? nie odpierdzielaj Krillu.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #395 dnia: Lipiec 24, 2010, 21:55:55 »
Eee tam, przecież on tak ciągle gada ;]

Griever

  • Gość

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #397 dnia: Lipiec 25, 2010, 09:19:24 »
ło, Ty fetyszysto dłoni : P

Griever

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #398 dnia: Lipiec 25, 2010, 13:22:37 »
Przypominam, że to Kasia robiła zdjęcia ;-)

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #399 dnia: Lipiec 25, 2010, 15:45:49 »
Oooo, są słit focie! ;D Sporo tego^^

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #400 dnia: Lipiec 25, 2010, 15:49:40 »
a ile rąk :D. Chociaż będzie wiadomo kto jak gałkę trzyma ;)

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #402 dnia: Lipiec 25, 2010, 18:10:33 »
Ej, czemu wszyscy jakoś tak dziwnie wyglądają na tych fotach? :-X

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #403 dnia: Lipiec 25, 2010, 18:13:13 »
Chcieli żebyś czuł się z nimi komfortowo : D

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #404 dnia: Lipiec 25, 2010, 18:51:39 »
http://www.bankfotek.pl/image/704753.jpeg

; o
LoL a co to? Dwunastu apostołów i ostatnia wieczerza, czy co?:D