Autor Wątek: TEKKEN 6 ONLINE  (Przeczytany 16275 razy)

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 26, 2010, 16:14:35 »
na online gra Nin bo jest zawodnik Nin_korea tak samo ubrany i ma wysokie ratio 93 % ?

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 26, 2010, 16:16:50 »
Z tego co czytalem to Nin gdzies mowil, ze bedzie probowal grac na live'ie. Chociaz z ich laczami, moze nawet na ps3 ise gra przyzwoicie.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 26, 2010, 18:05:57 »
Z tego co czytalem to Nin gdzies mowil, ze bedzie probowal grac na live'ie.
W moim wywiadzie ;)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 26, 2010, 18:35:28 »
Nin jest mistrzem xboxa przecież, raczej by nie grał na PS3  :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

KBB

  • Gość
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 26, 2010, 18:54:06 »
A ja kiedyś grałem z niejakim Mr_Sun_NAPS'em, który grał Bryanem, ale szczerze powiedziawszy wątpię, by miał jakikolwiek związek ze sławnym Mr.Napsem. A nie wiecie może czy to prawda, co mówi ten ranking online (leaderbord)? Tylko jeden gościu ma rangę Tekken god? I to znając życie na pewno nieuczciwie zdobytą.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 26, 2010, 19:17:03 »
Na tym napsie 2 razy range nabilem ;d

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 27, 2010, 06:07:11 »
szczerze mowiac niektorym rangi odzwierciedlaja ich umiejetnosci ( Bati , Rafimaru , Hobbit , ) a Tekken God na  ps3 hmm Nastaroth czy jakos tak no nie wiadomo jak to bylo , wiem ze Tekkengodzafina nieuczciwie ma range ( rozlacza sie jak przegrywa )

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 27, 2010, 08:48:54 »
Spamerów nie brakuje w pierwszej 10 połówa to lamy np.TekkenGodZafina czy Ilchirurgo.

KBB

  • Gość
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 27, 2010, 14:03:52 »
Jestem ciekaw, co takim ludziom strzeliło do głowy, żeby tak perfidnie oszukiwać. To na pewno jakieś dzieci neo w wieku 12 lat, którym brakuje wrażeń. Grunt, że nasza polska scena prezentuje się dobrze.

ciuh

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Skąd: Puawy/Pozna
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 08, 2010, 21:11:50 »
Hoho wkrótce powinienem mieć porządne łącze tak więc ze wszystkimi z którymi miałem okazję sparingować online w T5DR powiadomię co by mnie podszkolili na ustwakach:) Potem może uda się wybrać na jakieś granie offline.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 10, 2010, 00:39:58 »
nie ma to jak mecz z kolesiem  z wyzszym rankingiem wygrywanie i nagle boom  :'( i main menu kocham to granie online :P moim zdaniem na roomach mozna spotkac lepszych graczy i jest lepsza jatka anie parcie na ranking i granie jednym ciosem lub jakas mniej skomplikowana kombinacja pozdro  8) peace :-\

Rafimaru

  • TcT
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Rafimaru_TcT
  • Skąd: Poznań TcT
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 10, 2010, 03:34:20 »
nie ma to jak mecz z kolesiem  z wyzszym rankingiem wygrywanie i nagle boom  :'( i main menu kocham to granie online :P moim zdaniem na roomach mozna spotkac lepszych graczy i jest lepsza jatka anie parcie na ranking i granie jednym ciosem lub jakas mniej skomplikowana kombinacja pozdro  8) peace :-
Musisz chyba miec spore szczescie w lobby jesli tak mowisz... Generalnie jak sie wchodzi do jakiegos pokoju to sie czeka, a potem wylatuje. Noob'ow paletajacych sie po lobby tez od groma, a lepsi graja miedzy soba.
Lepsza jatka wg mnie jest wtedy jak nie ma zadnej taryfy ulgowej i ludzie zrobia wszystko by wygrac bo o to chodzi w tej grze.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 03:36:13 wysłana przez Rafimaru »

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 10, 2010, 09:16:17 »
Rafi, to jest prawda ale nie w przypadku online. Tam to mozna ludzi zameczyc 2x klatkowymi podcinkami i rzutami, co off sie zle konczy.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 10, 2010, 10:23:58 »
macie racje ale i tak obstaje za roomami bo tam przynajmiej graja jakos z pomysłem a nie jak na rankingu albo podcina albo łapie albo sie rozłancza  >:( moim zdaniem ranking jest do bani  :P i tyle pozdro  8)peace

Sylvan Wielki

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 24, 2010, 14:14:03 »
Lata świetlne z tym, który ma (S)SF IV. W grze Capcom na ponad pięćset walk on line w SF IV, i niemal 400 w "Super...." w zasadzie kilka walk nie nadawała się do kontynuowana. Reszta, niemal jak versus. W T6 przy 4-5/5 również gra się bardzo dobrze. Wchodzą nawet jf. Przy trójce jest już gorzej, ale też nic nie stoi na przeszkodzie by dobrze w miarę się bawić - o ile połaczenie wzbija ku 4, a nie maleje do niższych wartości.

Dopiero gdy po JS, jedynka nie wchodzi - lub wchodzi po wbuferowaniu - połączenie należny uznać za mało grywalne, gdyż Hwo po SKY ma zabrać niemal pół paska, niedopuszczalna jest opcja, gdy juggl kończy się na samym wybiciu.

Ogólnie, z tego co pograłem, to w obrębie rodzimego kraju gra się bez zastrzeżeń. Gorzej z innymi krajami, niemniej nie raz miałem tak, że z osobą z Francji, tudzież Danii grałem na co najmniej 4, a z kimś z UK, postaci reagowały niemal po sekundzie od wydania komendy.

Jest sporo do poprawy w  tej dziedzinie, jednak większych problemów ze znalezieniem kilku (przynajmniej) SP, z którymi porządne połączenie będziemy mieli, nie powinno przysporzyć problemu.