Autor Wątek: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6  (Przeczytany 79434 razy)

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #360 dnia: Maj 31, 2010, 16:50:23 »
Kłaniam się. :)


Na początku chciałem powiedzieć że turniej miał naprawdę świetny klimacik i generalnie strasznie mi się podobało. Myślę że to dlatego że chyba wszyscy przyjechali na niego z nastawieniem na dobrą zabawę a nie zwycięstwo za wszelką cenę. ;]

Gratulacje dla finalistów - pokaz pięknego tekkenka.

A teraz po kolei....

Kati, nie wiem czy to porównanie mam traktować jako komplement czy jako obrazę ;p, w każdym razie miło było pyknąć :)

Zajman, oddaj moją koszulkę ;p (i pozdrów dziewczynę) aha, i nie pal bo palenie szkodzi, <--- to było powiedziane szeptem ;)

Solo, mało kto wstałby zmelanżowany o 6 rano żeby sobie pyknąć gdy go poprosze(respekt dla ciebie za to);p - ale przyznasz że było warto ;] (dziękujemy mace - dałeś nam naprawdę dużo radochy ;d )

Komandos, po dłuuuugim oczekiwaniu w końcu pograliśmy offline - dzięki za fajne walki ;p

Nevan, wielkie podziękowania za gościnę, i za zajebisty klimacik na na imprezie, szkoda tylko że przy naszym wyjściu był lekki zgrzyt no ale widocznie nie dało się bez tego obejść

Bart, nie zrobiliśmy sobie słitaśnej fotusi i teraz jest smuteczek :( (looooool)

Tokis, nigdy bym nie powiedział że konsole można podłączać blisko godzinkę ;], no ale jak widać minister do spraw deburdelizacji jak chce to potrafi :D

Gajda, już nigdy nie posłucham cię w sprawie nawigacji. - w Krakowie byliśmy chyba o 7 rano ! :P

Mace, słodko śpisz Nosferatu !! :D

No i generalnie to jeśli o kimś zapomniałem wspomnieć to przepraszam ;p

Dziękuję też wszystkim za sparingi i współczuję wam bo na pewno było bardzo ciężko grać z tak wymagającym graczem jak ja. ;D

Super weekend.
Poooozdrowionka :)


Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #361 dnia: Maj 31, 2010, 16:55:02 »
@ Alko - najważniejsze, że dojechaliście a resztę przemilczmy.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #362 dnia: Czerwiec 01, 2010, 05:08:26 »
ja niczm sie nie wylamie,ale napisze,ze bardzo mi sie podobalo.dziekuje wszystkim z ,ktoryi gralem i rozmawialem.
pozostaje mi tylko jedna kwestia,jakos zawsze musze miec problem z jednym graczem na turnieju,na ktorego nie moge kompletnie grac.ostatnio byl to tokis,a teraz nevan.po juwenaliach pogralem troche na christie celem poprawienia rezultatu z poprzedniego turnieju i chyba porawilem(choc nawet nie zagralismy).teraz wypada przygotowac sie na anne, nastepnym razem nevan mam nadzieje,ze to ja bede gora.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #363 dnia: Czerwiec 01, 2010, 07:14:26 »
Ta, dojechaliśmy, ale podróż była tak traumatyczna, że jeszcze się nie ogarnęłam. Przygód było co niemiara. Chłopaki jak się okazało, opuszczając Wrocław dopiero zaczynali melanż. Wśród muzyki i śpiewów dotarliśmy do Opola. Nie omieszkaliśmy odwiedzić Cisa po 4 nad ranem :D (Tak, jego tatuaż jest prawdziwy! 8) ) Ruszając w dalszą drogę do Krakowa, właściciel samochodu, czyt. Wydra, zapewnił mnie, że zna dobrze swoją maleńką i paliwa starczy z palcem w pupie.. A że się pomylił to w Krakowie zaliczyliśmy jeszcze pchanie na stację. Tego pięknego poranka było jeszcze mało zabawnie i żeby urozmaicić pchanie pojazdu Kuba otworzył przednie drzwi pasażera i stojąc na progu na baczność salutował przejeżdżającym samochodom. Kiedy dopchaliśmy nasz wesoły wehikuł na najbliższą stację, zastaliśmy tam tatę Kuby zadającego sobie i nam pytanie: Jak to właściwie doszło do tego, że po drodze do pracy mija swojego syna, który mu salutuje znad dachu samochodu pchanego przez pijaną zgraję... Ale fakt faktem: najważniejsze, że dojechaliśmy.

Jeśli chodzi o sam turniej, był to mój najlepszy jak do tej pory występ. Moim najwyższym celem było wyjście z grupy i dokonało się, więc jestem mega zadowolona ;D Później mogło być lepiej, ale zdecydowanie świetna atmosfera Tawerny nie sprzyja skillowaniu ;P Sporo nowych twarzy i sporo tych dawno niewidzianych. Cieszę się, że mieliśmy okazję się spotkać  :)

Zajman, dzięki za organizację eventu i twoje wyborne hasła, którymi sypiesz z rękawa. Pozdrów Lidkę i namawiaj ją na granie :P No i oczywiście dopisuję się do postulatu o kolejną Tawernę ;)

Kati... No nie udało nam się w końcu ;/ Następnym razem nie przepuszczę takiej okazji i pierwsza staję do Ciebie w kolejce ;> Byłam Ciebie bardzo ciekawa. Fajnie, że się pojawiłaś :) Okazało się nawet, że mamy wspólnego faworyta (ciii ;D)

Tokis, dzięki za wsparcie podczas moich walk i za ogólną troskę o moją skromną osobę :-* Cieszę się, że z tak zacnym Łodzianinem mogłam dzielić radości :)

Nevan, obydwoje osiągnęliśmy swoje cele w sobotę 8) Dzięki, że pozwoliłeś mi cieszyć się sukcesem u Ciebie :-*   Mam nadzieję, że chata jednak nie jest jeszcze do wyburzenia ;P Doceń ten spodzień, trendy wyznaczasz we Wrocławiu. Na drugi dzień Wydra chodził w podobnych i też miał IWór! :D

Gajda, zacznij w końcu dbać o zdrowie! >:(

Solo, jak zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Ponadto gwiazda pierwszego planu :D Trafiając z Tobą do grupy miałam pierwszy raz okazję grać z Lili. Bolało, ale walki były super :P

Soul, kupę śmiechu mieliśmy rano. Spotkaliśmy się dopiero drugi raz w życiu i już drugi raz zasiedliśmy w porannej loży szyderców, kiedy to wszyscy już śpią :D (fotki niebawem ;D). Ponadto jestem pod wielkim wrażeniem postępów jakie zrobiłeś przez.. 6 miesięcy? Stary, naprawdę idziesz jak burza, tak trzymaj!

Mace, zombiaku! Cieszę się, że żyjesz chłopie!

Rufus, podobnie - Padłeś? Powstań! :D

Bart, zawsze chciałam Cię poznać i masz babo placek. Spodziewałam się kosmity, ale chyba nie aż takiego :D Dzięki wielkie za cenne uwagi dotyczące gry i całą reszte uwag, pocisków, żartów i śmiechu :)

Spike, poplotkowaliśmy se trochę :P Gratuluję srebra i już boję się myśleć co będzię się działo po kolejnej twojej wycieczce do Korei 0_o To fajnie, że wyniki turniejów mobilizują Cię do treningu, chyba o to tu chodzi. Pozdro :)

Frizen, nie poznałam Cie na początku, lol :D Gratuluję podium :)

Benek, dzięki za ciągły support u mnie w grupie ;)

Kokolino, my się gniewamy ;)

Velurian, Junior, dzięki za telefoniczny support, naprawdę był mi potrzebny :D

Dla całej reszty, z którą zamieniłam choćby kilka zdań, wielkie pozdro! Miło było z Wami zgubić trochę czasu, już nie mogę doczekać się kolejnych okazji :)

Świetny weekend :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2010, 07:27:53 wysłana przez olgotka »

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #364 dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:45:27 »
no następnym razem to myślę, że i zagramy i napijemy się, o! ;]

Kiedy dopchaliśmy nasz wesoły wehikuł na najbliższą stację, zastaliśmy tam tatę Kuby zadającego sobie i nam pytanie: Jak to właściwie doszło do tego, że po drodze do pracy mija swojego syna, który mu salutuje znad dachu samochodu pchanego przez pijaną zgraję...
dobra akcja 8)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Obi

  • Gość
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #365 dnia: Czerwiec 01, 2010, 20:58:16 »
no szkoda ,że nie było ... Solo pamiętałeś :P ???

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #366 dnia: Czerwiec 01, 2010, 23:03:45 »
No Spike, wiedziałem że w końcu zrobię z Ciebie ludzi ;D :D
Flamingo KUR*A

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #367 dnia: Czerwiec 01, 2010, 23:50:52 »
Łał, dawno się tak dobrze nie bawiłem na tekkenowym turnieju/zlocie, ekipa zebrała się przednia,choć kilka osób brakowało. Dobry klimat towarzyszył na każdym kroku i w sumie z każdym zamieniłem słowo, grając przy tym masę freeplayów. Tawerna dała radę, piwka zamawiano w zatrważającym tempie, co dla niektórych skończyło się "osłabieniem percepcji". :P Sam turniej bez niespodzianek, z podium pomyliłem się niewiele, mnie samemu dobre lekcje zapewnili Zajman i Frizen, z którymi sparowałem dzień wcześniej i wiedziałem że sprawią kłopot. I sprawili! :o Trudno, cały event traktowałem głównie jako funplay, mimo to emocje były i tak. Ucieszył mnie after w Tawernie do późnych godzin wieczornych, już na luźno, grając na pozostałych LCDkach i gawędząc przy piwku. W końcu jeszcze nocny melanż "w butach" u Nevana na kwaterze, który temperuje trochę przyjazd stróżów prawa, jednak uciszając się nawzajem kontynuujemy zabawę do białego rana. Niedziela to niestety już czas pożegnań, jednak, mimo że w szczuplejszym gronie, dzień upływa na grubych żartach, kacu i leczeniu się z niego piwkami. :P Ostatecznie wróciłem z Wrocławia we wtorek dopiero, zmęczony, ale zadowolony. Podsumowując, jeden z topowych zlotów jak dla mnie(a na paru się było ;)), kto nie był, niech żałuje!


Prywata być musi, więc:

Nevan, Zajman, Oskar - dzięki chłopaki za gościnę i pomoc, za śmiechy, wyprawy, gadki i uczenie się gry nawzajem! Nevan, powodzenia z przeprowadzką, Zajman - Kucharze dają radę. A ta butla zabija! 8)

Solo - super było znów spotkać, walki nagramy następnym razem! :P

Bart, Gajda, Mace - zajebiście że wpadliście chłopaki, Bart - konkretna Asuka, Mace aka 2ndGenerationMainstreetTokis - jesteś nie do zdarcia!

Benek, Soul, K^^, Qjon - tekkenowa "młodzież", z miejsca do polubienia i przy tym dobrzy gracze, czekam na następne spotkanie!

Kati, Bolgan - dobrze was widzieć, fajne rozmowy o wszystkim, no i nawet pograliśmy! xD

Kokolino, Miaranko - pozytywne z was chłopaki, Bartek - czemu żeś wyłączył tel w poniedziałek, byłaby ustawka, a tak...Do następnego!

Gagarin, Sepkong - dzięx za spary i wzajemne rady na temat swych postaci!

Spike, Komandos, Yun - z żadnym z was nie zagrałem! :( Mam nadzieję że nadrobimy rychło! Może w Łodzi?  :-

Frizen - świetnie się grało, dzięki również za zaproszenie do siebie(co za panorama!) i towarzystwo we Wro. Następnym razem ja wygrywam! :P

c2h5oh, Wydra, Kuba - extra, że wpadliście do Nevana, śmiechu było co niemiara!

Olgotka - to ja dziękuję, cała przyjemność po mojej stronie - bez ciebie ten weekend by tak nie wyglądał!
No i brawo, "ziomek", ale pamiętaj że te 3 litery zobowiązują! Do wspólnej gry, co najmniej! :P


Pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia na kolejnym evencie!

Jak tu nie kochać Tekkena?! ;D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #368 dnia: Czerwiec 02, 2010, 00:17:08 »
@ Tokis - tak, to ostatnie takie granie u Nevana. Przynajmniej pod tym adresem:-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #369 dnia: Czerwiec 02, 2010, 04:40:07 »
Proszę bardzo, tu znajdziecie słitaśne fotusie z ostatniego weekendu (polecam posortować od oldest):
http://img155.imageshack.us/g/obraz128j.jpg/
 :D


no następnym razem to myślę, że i zagramy i napijemy się, o! ;]
Hehe co za postawa! Myślę, że się dobrze dogadamy ;D

No i brawo, "ziomek", ale pamiętaj że te 3 litery zobowiązują! Do wspólnej gry, co najmniej! :P
"co najmniej" mnie nie interesuje, dam z siebie wszystko 8)
Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki! :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2010, 04:49:59 wysłana przez olgotka »

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #370 dnia: Czerwiec 02, 2010, 18:13:10 »
Moze ktos te osoby w komentarzach odpowiednio ponazywac??? 

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #371 dnia: Czerwiec 03, 2010, 12:48:14 »
czy wiadomo juz cos na temat nastepnej tawerny  :P z tego co widac jest juz sporo ludzi zainteresowanych kolejnym eventem  ;D  8)

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #372 dnia: Czerwiec 03, 2010, 13:37:38 »
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #373 dnia: Czerwiec 03, 2010, 23:03:46 »

Solo - super było znów spotkać, walki nagramy następnym razem! :P


Na mojej konsoli jest full Waszych walk, imho nadają się na upload.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #374 dnia: Czerwiec 03, 2010, 23:21:53 »
http://img214.imageshack.us/i/obraz199i.jpg/ mistrz :D

no powiem szczerze, jestem ciekaw komentarza do tej foty, ta cała tawerna chyba daje radę ;]
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.