Autor Wątek: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje  (Przeczytany 51228 razy)

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:45:38 »
Nie ma co się przesadnie przejmować rankingiem. Ilość punktów niech będzie adekwatna ilością osób. Skill jest niepoliczalny, haha :D

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:40:17 »
Czemu wyzywasz mnie od lamusow Cambionku :- P.

Nie bezpośrednio ;D Ale dobra, zmienie na:

W ogóle to k**wa róbcie ten ranking i nie słuchajcie się tych którzy mówią że jest be. Jak po roku czy po dwóch Mariusz "Top5 Tundra" Pudzianowski będzie na pierwszym miejscu wtedy trzeba będzie faktycznie pomyśleć o zmianie regulaminu

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 06, 2010, 13:05:19 »
Hmm

Póki co to ranking jeszcze nawet nie wystartował na dobre.
Motyw jest taki, że nie ma co narzekać itd bo sami się tym nie zajęliśmy. Zajman i bodajże Frizen się zgodzili stworzyć coś takiego. Zajman z tego co wiem, to jest ogarnięty w sprawach organizacyjnych, Frizen natomiast jeździ na turnieje więc zawsze będzie na bieżąco. Myślę więc, że odpowiednie osoby się zabrały za tworzenie tego. Chwała im za to, że w ogóle się zdecydowali, więc my, którzy raczej nic nie robimy oprócz tego, że może się w tym rankingu znajdziemy nie powinniśmy krytykować, bo wiadomo jest że każdy ma jakieś tam swoje pomysły, ambicje odnośnie tego tematu, jednak gdyby takl brać po uwagę każdego idee i próbować je realizować to zrobiłby się straszny i niepotrzebny balagan, więc najlepiej po prostu będzie to zrobić w sposób dosyć prosty, uporządkowany, nikoniecznie idealny dla każdego, ale jednak przywoity i skuteczny. Jeśli dzięki temu powstanie jakaś tam nić rywalizacji pomięzdy wyjadaczami (taka cicha walka o punkty) i nowi gracze zainteresują się (bo przeciez praktycznie każdemu na sercu ciepło jak widzi siebie w jakieś tabelce) to ja jestem za.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:39:24 »
Nie ma co się przesadnie przejmować rankingiem. Ilość punktów niech będzie adekwatna ilością osób. Skill jest niepoliczalny, haha :D

Tiaaa tylko że oni nie posłuchają i dalej będę się onanizować nad punktacją :) zauważ że część z nich robi to na swoją modłę :)

Pitrex

  • Gość
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 07, 2010, 22:01:10 »
Czy rzeczywiście punkty odzwierciedlą kto jest najlepszy w PL ? moim zdaniem wywoła to tylko nie potrzebne dyskusje,nerwy itp. bo ktos bedzie mial o 1 punkt wiecej przykladowo i  juz spinka ze on jest lepszy od tego co ma ten punkt mniej i tym podobne...ale ja sie w sumie nie znam :)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 08, 2010, 00:37:27 »
Jeśli ktoś nie potrafi pogodzić się z wynikiem, to będzie tylko i wyłącznie jego problem. "Bicie piany" będzie skutecznie i szybko wyłączane.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Snake

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 08, 2010, 01:00:14 »
Jesteś moderatorem?

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 08, 2010, 01:42:28 »
chłopak się poczuwa lol, działa trochę jak nasze kochane państwo, które w trosce o nasze zdrowie zabranie posiadania miękkich narkotyków, dzięki niemu śpię spokojnie.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 08, 2010, 02:04:10 »
Czyżby zbliżało się kolejne B jak... ?

Ranking to dobry pomysł. Ci, którzy nie traktują gry poważnie i tak będą to olewać, a gracze turniejowi będą mieli ładną i rzetelnie robioną tabelkę. Jeśli zaś X pomyśli, że Y jest miejsce wyżej niesłusznie, to nie będzie robił spinek, bo to by była paranoja, tylko poskilluje w practice albo postudiuje frame datę, czy poogląda filmiki.
Tekkenowcem nie jestem, ale jak zakładamy od razu, że ludzie "przez ranking" będą robili krucjaty, to trochę niskie mamy o nich zdanie. Więcej wiary. howgh.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 02:29:45 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 08, 2010, 11:32:26 »
Ten temat ma służyć dyskusji o rankingu a nie publicznemu leczeniu kompleksów, więc darujcie sobie takie komentarze.

Frizen, jak tam tabelka?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tundra

  • Gość
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 08, 2010, 16:46:37 »
Nie Nevan, Ty nie leczysz kompleksow, polowa Twoich postow dotyczy mnie, W sumie to nie kompleks, to obsesja <lol2>. Czemu wiekszosc postow dotyczy mnie? Moze ktos nie umie pogodzic sie z tym, ze gra duzo dluzej niz ja a gowno ugrywa na turnieju? Nie uwazam sie za kogos kto umie jakos rewelacyjnie grac, to tylko gra, a niektorzy widze nie spia tylko mysla o Tekkenie i traktuja to jakos mega powaznie. Zajman, mi nie chodzi o zapisywanie turnieji gdzie wpisowe jest 50 zeta a nagroda czapka. Tylko sie spytalem czy to bedziecie liczyc. Gowno mnie obchodzi na ktorym miejscu bede w rankingu, to co zaproponowal Di, odnosnie tych grup jest logiczne, ale da sie bez tego przezyc. Cambion hmmm odpierdol sie.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 08, 2010, 16:51:55 »

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 08, 2010, 17:00:54 »
Cytuj
Zajman, mi nie chodzi o zapisywanie turnieji gdzie wpisowe jest 50 zeta a nagroda czapka. Tylko sie spytalem czy to bedziecie liczyc.

Podałem tylko przykład, nie odpowiedziałem jednoznacznie bo nie wiem, dajcie nam troszkę czasu abyśmy ostatecznie dopięli pewne sprawy. Ja generalnie bronię twojej pozycji jaką niektórzy obliczyli że będziesz mieć bo ci się należy. Chcesz pokazać jaki męski jesteś tym postem czy o co ci chodzi? Warna chcesz? :D Kiedyś je będzie trzeba zacząć rozdawać. Nie napinaj się , sprawy z Nevanem czy Cambionem załatwiaj przez PM.

Cytuj
Tak jest

Nie podku.rwiaj chłopaka jeszcze bardziej.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 08, 2010, 17:22:13 »
A TY CO? MODERATOREM JESTEŚ?




Dobra, żartuję, wiem że jesteś.


No, ten tego, Zajman ma rację ;g.


ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 08, 2010, 17:27:04 »
No musiał napisać, za mało sera pojadł  :D  Rozumiem trochę Tundrę, jest w pierwszych zdaniach wszystkich postów tutaj (nagłówki gazet normalnie).