Autor Wątek: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series  (Przeczytany 11265 razy)

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:23:44 »
Nie mamy szans, bo to nie nasza decyzja, więc przestań płakać i zbieraj na bilet do Rumunii. Szlag mnie trafia w sytuacjach, gey osoby, które nie siedzą w temacie uważają, że mają lepsze rozeznanie i prawo do oczerniania innych.

Di z całym szacunkiem, ale pierwszy raz w całym moim nędznym życiu mnie sowicie wkurwiłeś, autentycznie! Czy Ty widzisz to co piszesz? Albo to co piszą inni? Oczernianie? W którym miejscu k**wa miejscu się pytam?! Jakbym chciał Cie oczernić to bym Ci od razu w twarz pierdolnął tekstem że jesteś jebanym pryszczatym patyczakiem wyglądającym jak rozwielitka z dysfunkcją stawów.  :salt:

Nikogo nie oczerniam do kurwy nędzy, tylko płaczę i ubolewam nad faktem, iż gdy naprawdę mam okazję się pokazać z zajebistej strony to kraj w którym mieszkam, z którego teoretycznie powinienem być dumny, nie daje mi takiej możliwości!  :dansgame:

Mam lepsze rozeznanie? Owszem, lecz tylko w temacie kto jest spoko a kto nie, a Ty u mnie za zgrywanie pseudo-experta oraz nie wiadomo jakiego ważniaka zasłużyłeś sobie na kilometrowego minusa prosto w odbyt.

Lol. A w przypadku sf4 i sfxt nie mamy takich szans?
Nie wiem jak jest z krosstekkenem bo na ten tytuł szczam z 9 piętra, ale w SF4 francuzi poślą nas na bambus (w sensie do domu, polskiego domu).

Oświadczam iż kończę z jakimikolwiek mordobiciami 2D, adios! ;)
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:36:00 »
W takim razie odpowiedz, skąd to wziąłeś:

no nie zdzierże, macie szanse aby Polska mogła znów zabłysnąc na jakimś międzynarodowym evencie

Skoro nie organizujemy turnieju w 3rd Strike'a, to jak Polska mogłaby w tę grę zabłysnąć? Wychodzi na to, że lepiej, żebyśmy w ogóle nie mieli szans na żadne eliminacje, bo wtedy nikt by nie miał pretensji o to, że jego tytuł nie jest brany pod uwagę.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:40:39 »
"Halo panie sponsor, bo my tu mamy takiego Pycha i on jest bardzo dobry w 3sa... No nie wiem czy najlepszy bo od dawna nie było turniejów w tę grę, może ma szansę na podium?... Słucham, ile osób gra w tę grę w Polsce? Nie wiem, z dziesięć?... Halo? Przepraszam, już będę poważny, halo. Niech się pan nie rozłącza, walniemy Waszą reklamę na pół streama tylko nie wycofujcie się ze sponsorowania tych dwóch turniejów, no panie sponsor no :///"

Pychu, ja Cię lubię, ale cmon napisz że trollowałeś, ja że hoho ale się dałem strollować i spójrzmy realnie na sytuację :f
smh tbh fam

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:46:44 »
Źle mnie zrozumiałeś, ja się cieszę że będą eliminacje w chujowe gry :D problem w tym że jeśli chodzi o te tytuły nasz kraj nie ma nic do zaoferowania porównując się do europejskiej czołówki.

Nie uważam że mógłym wygrać SF3, ale uważam że miałbym na to o wiele większe szanse niż polska czołówka na wygranie SF4. EOT.

Kot, Twoja riposta jest na poziomie Twojego komentatorstwa na streamach :) potraktuję ją jakby jej nie było w ogóle.
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:49:06 »
Nie wiem, kto pisze te Twoje posty Pychu, ale zamknij go z powrotem w klatce i już nie wypuszczaj. Wyżaliłeś się, skarga na poziomie gimnazjum odnotowana. 3rda nie będzie, pogódź się z tym, nie zaśmiecaj tematu.

(i zagadaj do Snake'a, niech Ci zrobi kurs narzekania względnie merytorycznego)
Moje pięści krwawią śmiercią!

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 13, 2012, 19:01:06 »
Lol Pychu, myslisz ze mialbys szanse z francuzami, ktorzy regularnie jada do japonii specjalnie zeby grac w 3sa i ktorzy czasem nawet wygrywaja z najlepszymi graczami na swiecie (MOV) ? Zreszta niewazne, i tak nigdy sie nie dowiemy : (

Swoja droga, jesli top 3 jeszcze gra regularnie w AE, to mysle ze bylaby szansa, zeby ktos z nich wyladowal w top 16 we francji
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 19:03:33 wysłana przez BasedDarkholme »
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 13, 2012, 19:04:27 »
Dissuj sobie ile chcesz, ale dla sponsorów 7 miejsce w nową grę capcomu jest bardziej atrakcyjne niż 1 w grę, której większość młodych graczy nie kojarzy i to jedyne na co chciałem zwrócić uwagę :f
smh tbh fam

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 13, 2012, 19:15:29 »
Pychu ^^



Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 13, 2012, 19:32:03 »
Nie wiem, kto pisze te Twoje posty Pychu, ale zamknij go z powrotem w klatce i już nie wypuszczaj. Wyżaliłeś się, skarga na poziomie gimnazjum odnotowana. 3rda nie będzie, pogódź się z tym, nie zaśmiecaj tematu.

(i zagadaj do Snake'a, niech Ci zrobi kurs narzekania względnie merytorycznego)

Sam zaśmiecasz temat, bo wpierdalasz się nieproszony w konwersację, która cię nie dotyczy w żaden sposób, panie omnibusie.

Ja też to teraz robie, przez ciebie, bo nie znoszę, gdy ważniaczek moderator-prowokator wrzuca swoje 3grosze gdzie się da, bo myśli, że jest ważny. Wybacz, że uraziłem twoją wszechobecną, wynoszącą się ponad polaczkową przeciętność inteligencję. Poza tym ja nie mam żadnej klatki, za to twoja jest chyba zamknięta, ojej, chyba dziś będziesz musiał spać poza domem :(

Lol Pychu, myslisz ze mialbys szanse z francuzami, ktorzy regularnie jada do japonii specjalnie zeby grac w 3sa i ktorzy czasem nawet wygrywaja z najlepszymi graczami na swiecie (MOV) ? Zreszta niewazne, i tak nigdy sie nie dowiemy : (

Swoja droga, jesli top 3 jeszcze gra regularnie w AE, to mysle ze bylaby szansa, zeby ktos z nich wyladowal w top 16 we francji

Myślę, że tak! Czuję tę grę w 100% i gnoję francuzów na ggpo na pc, także znajomych na PSNie w turniejach online na europejskim poziomie, nie wiem jak byłoby offline, aczkolwiek jestem świadom swoich sił, tak jak dziś Frizen gnoi wszystkich w T6.

W sumie to gnoiłem bo tak jak mówiłem nie zagram już więcej w 2D, END OF STORY!

Dissuj sobie ile chcesz, ale dla sponsorów 7 miejsce w nową grę capcomu jest bardziej atrakcyjne niż 1 w grę, której większość młodych graczy nie kojarzy i to jedyne na co chciałem zwrócić uwagę :f
Jakby patrzeć na to od tej strony to SF3RDO jest nowsze od SSF4AE (nie mówię o 2012, którą traktuję i wszyscy powinni traktować jako patch, a nie jako osobny tytuł FFS)

Pychu ^^


Kocham Cię Misiu ;**

a teraz SPIERDALAJ!
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 13, 2012, 19:35:54 »
Kiedy premiera THPS na PS3??

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 13, 2012, 19:42:22 »
Pychu zrób to dla nas i skończ swoją "karierę" też w gry 3d ^^ Tak wiesz za jednym zamachem.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 13, 2012, 19:51:18 »
A wiadomo co robimy jeśli jedna osoba wygra dwa turnieje? Wybiera sobie na który tur jedzie, gra w obu, czy może od początku można sobie wybrać tylko jeden turniej :) ?

Di odpisał na SB - można reprezentować w dwóch, słabo :p
smh tbh fam

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 13, 2012, 20:07:33 »
Źle mnie zrozumiałeś, ja się cieszę że będą eliminacje w c**jowe gry :D
No, najlepiej się zasolić i obrażać inne gry. Rozumiałbym jeszcze gdyby robił to ktoś grający w jakąś alphe, ale słabo to brzmi z ust osoby grającej w third strike'a, który jest tak chujową grą że ciężko ją nawet zaliczyć jako street fightera.
problem w tym że jeśli chodzi o te tytuły nasz kraj nie ma nic do zaoferowania porównując się do europejskiej czołówki.

Nie uważam że mógłym wygrać SF3, ale uważam że miałbym na to o wiele większe szanse niż polska czołówka na wygranie SF4. EOT.
Tak k**wa, nie ma to jak się wypowiadać się o czymś, o czym nie ma się pojęcia. Przecież ledwo co w ogóle grałeś w te gry, skąd możesz wiedzieć jaki jest poziom? IMO Maddest miałby całkiem sporo szanse na ugranie czegoś więcej, a ja albo Krill na jakieś top 16 czy coś w tym stylu, tak jak pisał Van (ofkors wszystko zależy od drabinek, troche potrzeba w tym szczęścia).

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 13, 2012, 20:33:59 »
Ja bym był w top 8 w SFxTK :kapparyu:
Ale nie gram już w tą grę  :dansgame:

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: [SF25th] Master Series Europe Tournament Series
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 13, 2012, 21:52:57 »
A nie ma opcji żeby Pychu za swoją kasę pojechał na ten turniej? Pytam całkowicie poważnie bo temat kręci się wokół sponsorowanego wyjazdu a nikt nie powiedział czy Pychu nie może kupić sobie biletu i stawić się po prostu na miejscu i zapisać na turniej.
"Sua Sponte"