Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 178395 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #435 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:05:05 »
Jeden 7ayat wystarczy by rozgromić Naszych debeściaków, a jak sam twierdzi najlepszy u siebie wcale nie jest.
No tak, bo Maddest wcale nie wygrał z Hayatem dwa razy na fight clubie. Ja też nie narzekam na swoje rezultaty gry z nim. Zresztą co ma Kuwejt do UK?

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #436 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:17:07 »
Ryana Harta i wystarczy
Myślisz że masz start do Diego, on ma - koniec offtopa

http://youtu.be/UMevU-xSYt0
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 15:19:11 wysłana przez Grey »

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #437 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:18:28 »
Jeden 7ayat wystarczy by rozgromić Naszych debeściaków, a jak sam twierdzi najlepszy u siebie wcale nie jest.
Deal with it. :kappa:
no tak typie, ale u nich maja taka scene ze sa ludzie ktorzy legit biją daigo, i chyba nawet taki 2d random jaki ty chyba wie kto to, hmm ?
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #438 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:29:32 »
No tak Grey, ale z podejściem "mają Ryana Harta i to wystarcza", to Polska jest lata świetlne za UK też w tekkenie. :kappa:

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #439 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:34:25 »
Jak nie przestaniecie się kłócić, to w Łodzi schleję Gordafa, nagadam mu, że powiedzieliście mi, że go szanujecie i będziecie go mieli całą noc na głowie, bełkoczącego Wam, jak bardzo Was szanuje i jakiego macie świetnego manuala.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #440 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:44:24 »
Fakt, ze Hayat wygral z polskimi topami nie jest agrumentem aby jedna gre faworyzowac kosztem innej. Zacznijcie sie w koncu cieszyc z calej roboty jaka manieq dla was robi. Nalezy sie cieszyc, ze mamy w koncu tury na ktorych gramy o cos wiecej niz 200 zl z wpisowego. Dlatego +1 dla Zajmana.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #441 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:49:55 »
Matko co tu się dzieje

Kontrakty są bezpośrednio związane ze slotami, które otrzymaliśmy odgórnie od ESWC i Capcomu, co Manieq napisał dość dobitnie. Na 90% ten kontrakt to będzie "gracie w naszym t-shircie i dajecie sobie cp. w ksywce w zamian za to, że finansujemy wam podróż" - pewnie jakieś dodatkowe profity będą tylko dla zwycięzcy Tekkena, skoro wyjazd sponsoruje Cenega. Dzięki temu Polska może wysłać swoich reprezentantów na międzynarodowy turniej, a Clan Poland ma okazję sprawdzić, jak się współpracuje z polskim fgc. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, rozmowa w temacie brzmi trochę jak "Ja wiem, że te kontrakty są bezpośrednio związane ze slotami i to jedyny powód, dla których one w ogóle są, ALE I TAK powinny być dla Tekkenowców bo my mamy więcej graczy (co nie ma żadnego związku z sytuacją, o czym doskonale wiem, ale i tak to napiszę)".

Lepiej powiedz Manieq, czy kontrakty są obowiązkowe, tj. czy jak zwycięzca nie podpisze to i tak wyjazd zostanie opłacony? No i jak z ESWC, niby wszystko sponsoruje Cenega, ale domyślam się, że CP oferując kontrakt pewnie też coś od siebie daje (hotel i wyżywienie?)
smh tbh fam

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #442 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:51:47 »
Po co tyle zła ???I tak wszytskie sloty bierze Tundra.

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #443 dnia: Wrzesień 24, 2012, 16:02:37 »
Ryana Harta i wystarczy
Myślisz że masz start do Diego, on ma - koniec offtopa

http://youtu.be/UMevU-xSYt0

Dłużej tak nie mogę...

Jaki Diego to po pierwsze, po drugie czemu wrzuciłeś filmik z Vanilli? O_o

Kontrakty są bezpośrednio związane ze slotami, które otrzymaliśmy odgórnie od ESWC i Capcomu, co Manieq napisał dość dobitnie. Na 90% ten kontrakt to będzie "gracie w naszym t-shircie i dajecie sobie cp. w ksywce w zamian za to, że finansujemy wam podróż" - pewnie jakieś dodatkowe profity będą tylko dla zwycięzcy Tekkena, skoro wyjazd sponsoruje Cenega. Dzięki temu Polska może wysłać swoich reprezentantów na międzynarodowy turniej, a Clan Poland ma okazję sprawdzić, jak się współpracuje z polskim fgc. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, rozmowa w temacie brzmi trochę jak "Ja wiem, że te kontrakty są bezpośrednio związane ze slotami i to jedyny powód, dla których one w ogóle są, ALE I TAK powinny być dla Tekkenowców bo my mamy więcej graczy (co nie ma żadnego związku z sytuacją, o czym doskonale wiem, ale i tak to napiszę)".

Nuff said jak dla mnie

Zajman: Jak najbardziej ale twierdzenie że jeżeli jakiś sponsor/multiclan ma coś wspierać to TYLKO Tekkena budzi tyle niesmaku że widzisz jakie są tego efekty. I mimo że nie jadę bardzo się cieszę że Mańqowi udało się coś takiego zorganizować :)

EDIT: Literówka
"Sua Sponte"

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #444 dnia: Wrzesień 24, 2012, 16:04:54 »
No tak Grey, ale z podejściem "mają Ryana Harta i to wystarcza", to Polska jest lata świetlne za UK też w tekkenie. :kappa:
Umarłem.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #445 dnia: Wrzesień 24, 2012, 16:22:17 »
po 1 ; kiedy hayat wygral z polskimi topami? zaskakujaco popularna opinia, jakos nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek ze mna wygral? no chyba ze mnie nie zaliczacie do polskich topow lol
po 2 ; nie uwazam zeby brakowalo mi cokolwiek do europejskich topow , uwazam ze jestem w stanie wygrac z ryanem , luffym i kim tam chcecie , mam najlepszego setha w europie. kazdy kto mowi ze jest taka wielka roznica pomiedzy    polska a uk , francja itp , jest kims kto nie zna sie na rzeczy (zeby brzydko nie powiedziec)...
po 3 ; wiecie co mnie najbardziej wkurwia? polska mentalnosc , zamiast sie cieszyc ze uda sie cos osiagnac , ze w koncu to idzie w jakims kierunku w polsce to zawsze k**wa znajda sie jacys cwaniacy polaczki ktorym cos nie odpowiada , a bo to nie w tekkena to zhejtuje im scene lol , cmon... , uwazam ze skoro jestesmy jedna nacja to powinnismy sie wspierac niezaleznie od tego w jaka gre gramy , zwlaszcza na scenie miedzynarodowej...

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #446 dnia: Wrzesień 24, 2012, 16:26:01 »
Cytat: Rdz 18
Zbliżywszy się do Niego, Abraham rzekł: "Czy zamierzasz wygubić sprawiedliwych wespół z bezbożnymi? 24 Może w tym mieście jest pięćdziesięciu sprawiedliwych; czy także zniszczysz to miasto i nie przebaczysz mu przez wzgląd na owych pięćdziesięciu sprawiedliwych, którzy w nim mieszkają? 25 O, nie dopuść do tego, aby zginęli sprawiedliwi z bezbożnymi, aby stało się sprawiedliwemu to samo, co bezbożnemu! O, nie dopuść do tego! Czyż Ten, który jest sędzią nad całą ziemią, mógłby postąpić niesprawiedliwie?" 26 Pan odpowiedział: "Jeżeli znajdę w Sodomie pięćdziesięciu sprawiedliwych, przebaczę całemu miastu przez wzgląd na nich". 27 Rzekł znowu Abraham: "Pozwól, o Panie, że jeszcze ośmielę się mówić do Ciebie, choć jestem pyłem i prochem. 28 Gdyby wśród tych pięćdziesięciu sprawiedliwych zabrakło pięciu, czy z braku tych pięciu zniszczysz całe miasto?" Pan rzekł: "Nie zniszczę, jeśli znajdę tam czterdziestu pięciu". 29 Abraham znów odezwał się tymi słowami: "A może znalazłoby się tam czterdziestu?" Pan rzekł: "Nie dokonam zniszczenia przez wzgląd na tych czterdziestu". 30 Wtedy Abraham powiedział: "Niech się nie gniewa Pan, jeśli rzeknę: może znalazłoby się tam trzydziestu?" A na to Pan: "Nie dokonam zniszczenia, jeśli znajdę tam trzydziestu". 31 Rzekł Abraham: "Pozwól, o Panie, że ośmielę się zapytać: gdyby znalazło się tam dwudziestu?" Pan odpowiedział: "Nie zniszczę przez wzgląd na tych dwudziestu". 32 Na to Abraham: "O, racz się nie gniewać, Panie, jeśli raz jeszcze zapytam: gdyby znalazło się tam dziesięciu?" Odpowiedział Pan: "Nie zniszczę przez wzgląd na tych dziesięciu". 33 Wtedy Pan, skończywszy rozmowę z Abrahamem, odszedł, a Abraham wrócił do siebie.

Skoro wyjazd na SFxT (chyba o ten tytuł jest największe pieczenie) jest sponsorowany, nikogo z graczy nic nie kosztuje, to dlaczemu odbierać komuś szansę na świetną przygodę nawet gdyby w tę grę grał względnie poważnie jeden gracz w Polsce? Ja tu widzę mentalność psa ogrodnika.
Tak samo sytuacja SF4: naprawdę ktoś jest na tyle zawistny, żeby odbierać zainteresowanym takim turem graczom nagrody tylko dlatego, że bierze udział w nim tylko 15 osób?
Szczęście, że Manieq ma głowę na karku, nie zwraca uwagi na krzyk jednostek i działa na rzecz całego Fighting Games Community, mad props.

Aż się prosi, żeby napisać to co zwykł pisać Bolgan.

Kejim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Kejim
  • Skąd: Krak�w
  • Steam ID: Kejim
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #447 dnia: Wrzesień 24, 2012, 16:33:02 »
mam najlepszego setha w europie

oj wydaje mi się że takie rzeczy to możesz mówić dopiero po wygraniu  turnieju w Paryżu, no chyba że wygrałeś ostatnio jakiegoś europejskiego majora ale nie przypominam sobie :P
:kejim:

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #448 dnia: Wrzesień 24, 2012, 16:40:47 »
1. Kontrakty nie są obowiązkowe
2. Clan Poland opłaca przejazd 2 osobom do Paryża
3. W ramach opłaty do Paryża będziecie mieli przeloty w obie strony + hotel.

Ten pierwszy kontrakt jest na zasadzie tego że zawodnik jedzie do Francji pod banderą gamingu ( wiadomo reklama jest ważna ) ze swoim nickiem na koszulce. Po przyjeździe do Polski gaming zadecyduje z kim przedłużyć kontrakty by wspierać tego gracza. Na jakiej zasadzie będą przedłużane kontrakty, tego dowiedzą się gracze po podpisaniu tego pierwszego, tak sądzę.

Co do kłótni jaka tu powstała powiem tylko tyle, że żal mi jest ludzi którzy nie patrzą na te turnieje jako na event dla graczy tylko patrzą że w swoją grę mają mniej tego czy tamtego a te inne gry to gówno itd itp. Ja osobiście jestem fanem bijatyk, 3d czy 2d bez różnicy bo gram w Tekkena, Soua, SF'y,Mortala czy Marvela. Jadąc na turniej nie patrzę na to że np w Tekkenie jest 400 zł a SFie 200 zł bo jadę na dany turniej zagrać, rywalizować, nabrać doświadczenia i dobrze się bawić. Jeżeli uda mi się wygrać to będę miło zaskoczony tak jak to było na Tawernie :). Organizując turnieje wspieram wszystkie sceny bo chcę żebyście się zbierali w jednym miejscu, grali, bawili się i przy okazji coś wygrali, mieli pamiątkę z turnieju/ów. Teraz szykuje się mega event a wy zamaist wszyscy nawzajem się nakręcać na niego to piszecie pierdoły, zamiast się wspierać to psioczycie na siebie. Po co ? Ja nie wiem ale mam nadzieje że to szybko się zakończy bo nie o to  mi chodziło żebyście się nawzajem zniechęcali. Co do slotów to powtarzam wam po raz ostatni, kto nie zrozumie ten niech się od razu przestaje wypowiadać w tym temacie. Sloty są przyznawane odgórnie od organizacji które zajmują się poszczególnymi turniejami i nie mamy żadnego wpływu na to ile slotów dostaniemy ( co prawda wydaje mi się że gdyby u nas turnieje odbywały się regularnie i były turniejami na skalę europejską to być może by się to zmieniło ), więc tyle ile jest przeznaczonych slotów dla Polski tyle mamy i nic ponad to. Nie pomoże tu narzekanie że na inną grę jest więcej a na jeszcze inną mniej. Ja cieszę się że w ogóle są sloty, bo gracze którzy je wygrają mają okazję pojechać na finały europejskie zmierzyć się z najlepszymi i pokazać im że w PL mamy również wymiataczy i że może byłoby warto przyjechać do nas na turniej bo prezentujemy dobry poziom. Scena konsolowa jeśli chodzi o nasz kraj nie jest wspierana praktycznie w ogóle a uzyskanie czegokolwiek od potencjalnych sponsorów jest cudem. Wiecie dlaczego ?? Dlatego że sceny się nawzajem nie znoszą a to od razu odrzuca bo skoro ma się odbyć event na który sponsor ma wyłożyć kasę a dowie się ze swoich źródeł że to może nie być dobry pomysł bo jak tyle ludzi przyjedzie to się będą nie daj boże jeszcze bić i to nie w grze tylko ale i na żywo, a wizerunek eventu osiągnie dno i nikt nie będzie chciał już więcej na to przyjeżdżać a i sponsor dostanie reprymendę że wszedł w coś tak nieodpowiedzialnego i tylko wydał niepotrzebnie pieniądze, które mógł spożytkować na coś innego.
Się rozpisałem...........
Podsumowując chcę tylko powiedzieć że w pojedynkę nie zdziałamy nic, więc weźcie się w garść i działajcie jak Fighting Games Community a nie jak np Tekken Community vs reszta świata bo przy takim podejściu do niczego nie dojdziemy.

A teraz z innej beczki, miejsc na noclegi jeszcze jest sporo ( około 38 miejsc ), lecz topnieje to bardzo szybko, więc prosiłbym ludzi aby w miarę możliwości decydowali się na zaklepanie sobie miejscówki. PM z imieniem i nazwiskiem oraz ilością nocek proszę kierować do mnie.


Never give up no matter how bleak your situation is.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #449 dnia: Wrzesień 24, 2012, 17:11:16 »
Grey ciągle żyje czasami DR'a, kiedy jego zdanie cokolwiek znaczyło.... Jak w ogóle można najeżdzać na nagrody, które są sponsorowane? Taka logika to chyba tylko w głowie Grey'a (wybacz Wacho za uogólnienie)  może się zrodzić...  Na Tekkena w ogóle mogłoby nie być nagród, a na ST x T Lamborghini i nikomu nie powinno to wadzic. Cieszyc się, że Manieq odwala kawał dobrej roboty, robi co może i tylko dziekowac, że komuś sie chce. Jestem przerazony, ze Manieq musi sie tlumaczyc z nagrod, dlaczego tyle itd.. 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 17:20:03 wysłana przez Tundra »