Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 178400 razy)

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #420 dnia: Wrzesień 23, 2012, 21:29:53 »
Oj tam, oj tam Mańku się nie przejmuj tak sobie hejce na Polskie realia.
Dobrze że kontraktu można nie podpisać.

@Qujon widoć Twojo xywa z nikond siem ni wzioła ;)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #421 dnia: Wrzesień 23, 2012, 21:58:43 »
Wszystko przez autyzm.

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #422 dnia: Wrzesień 24, 2012, 01:17:39 »
lub megalomanie

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #423 dnia: Wrzesień 24, 2012, 11:02:57 »
Manieq mam 2 ważne strategiczne pytania :)

1. Czy do hostelu można przyjechać z psem? :)
2.Czy do ŁDK-u można przyjechać z psem? :)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #424 dnia: Wrzesień 24, 2012, 11:47:07 »





Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #425 dnia: Wrzesień 24, 2012, 12:56:10 »
Nie wiem kto wybierał do jakich tytułów i miejsc ów kontrakty z Clan Poland przypisać, ale wygląda to tak:
za 1 lub 2 w martwy tytuł (SRxTK) czy też tytuł gdzie jesteśmy lata świetlne za np. UK (SF4) masz kontrakt, a jak grasz w bitkę gdzie jest rywalizacja na europejskim poziomie i 10x więcej chętnych to kontrakt dostaje jeden - LOLz

Naprawdę pojęcia nie mam co było kryterium w tym momencie, dla mnie to wygląda tak absurdalnie że aż śmiesznie.
Bez obrazy Grey, ale skąd możesz w ogóle mieć jakiekolwiek pojęcie o tym, jaki jest u nas poziom w grę, w którą nawet nie grasz i której nie śledzisz? Nie ma to jak brak wsparcia dla całej sceny, a tylko patrzenie gdzie się da, żeby tylko nahapać jak najwięcej do swojej własnej gierki...

A zresztą co ja będę miły, jak już hejtujemy to hejtujemy - może ci kolesie z Clan Poland chcą po prostu mieć jakiś wkład w to, żeby w Polsce było w końcu normalnie? Street fighter jest ważniejszą grą niż tekken na całym świecie i dlatego wygląda to jak wygląda. Deal with it. :kappa:

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #426 dnia: Wrzesień 24, 2012, 13:16:52 »
Street fighter jest ważniejszą grą niż tekken na całym świecie i dlatego wygląda to jak wygląda. Deal with it. :kappa:
Szczegolnie w Korei i Europie.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #427 dnia: Wrzesień 24, 2012, 13:18:10 »
Kiedy się nauczycie, że dla Snejka świat = ameryka :kappa:
smh tbh fam

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #428 dnia: Wrzesień 24, 2012, 13:48:48 »
Szczegolnie w Korei i Europie.
Zapomniałem dopisać w nawiasie "oprócz Korei". Co do Europy to jak najbardziej podtrzymuję swoje zdanie, zresztą widać to po dużych turniejach. No chyba że ktoś ocenia to patrząc na Polskę i Czechy, zamiast na takie kraje jak Francja, Niemcy, UK albo Szwecja, no to ok. :F

Zresztą nieważne, bo zrobi się z tego duży offtop, a moim zamiarem było tylko odhejtowanie Greyowi.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #429 dnia: Wrzesień 24, 2012, 13:51:40 »
W Czechach scena Tekkena nie istnieje, za to scena SF ma sie bardzo dobrze. Zanim cos napiszesz, to sie zorientuj w tym temacie...
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #430 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:03:25 »
Ok, to nawet jeszcze lepiej.

Wyluzuj Frizen, nie mam zamiaru wzbudzać żadnych kłótni. Chodziło mi po prostu o to, że zawsze u nas to tekken dostawał wszystko najlepsze - wcg, dobre nagrody w turniejach itd. (fight clubu nie liczę, bo to jednak turniej organizowany przez capcom), a kiedy raz w końcu inne gry dostają szanse (i to nawet nie jest tak, że tekken nie dostaje, bo też ma dobre nagrody i daje możliwość podpisania kontraktu) to od razu wielkie oburzenie i posty typu "ej manieq wywal inne gry i zrób tylko turnieje w tekena i mk xdddd". Scrubownia w c**j.

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #431 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:08:24 »
Snake powinienes sie cieszyc ze w ogole bedziesz mial szanse zagrac w "twojego" SF-a, bo "słusznego" SF olali cieplym moczem, smieszy mnie to iz ktos randomowo sobie pojedzie do paryza, a potem najprawdopodobniej nic nie ugra, jest 8 graczy, 2 sloty, szansa 1/4, ciekawe jak bedzie na to patrzec sponsorownia po evencie, dla mnie żal jak wuj
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 14:15:38 wysłana przez Pychu »
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #432 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:22:30 »
Ale wy jesteście bandą cebulaków, będzie super turniej, ze wspaniałymi nagrodami, gdzie każdy może powalczyć, zamiast dziękować Manqowi, że z dupy pietruchy załatwił tyle rzeczy to oftopujecie i to jeszcze na jakie tematy, DLC, sloty, same głupoty  :kapparyu: Powinniśmy się cieszyć i wspierać nawzajem, może ten drugi slot np. dla street x tk da nam jakiegoś mistrza kontynentalnego i otworzy oczy większej liczbie sponsorów ! ;p

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #433 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:24:22 »
Dobrze Pychu, już wszyscy wiedzą że ty byś zbił cały świat w swoją ulubioną grę. Nikt ci tego nie odbierze. :kappa:

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #434 dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:41:34 »
Bez obrazy Grey, ale skąd możesz w ogóle mieć jakiekolwiek pojęcie o tym, jaki jest u nas poziom w grę, w którą nawet nie grasz i której nie śledzisz?

Jeden 7ayat wystarczy by rozgromić Naszych debeściaków, a jak sam twierdzi najlepszy u siebie wcale nie jest.
Deal with it. :kappa:

Faktem jest że SF to godna bitka i szkoda że tak po macoszemu jest w PL traktowana, nie moja wina że jej popularność jest na poziomie 15-20 osób...ale ja w to nie gram więc mojej niewygodnej opinii nie trzeba brać na poważnie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 15:14:30 wysłana przez Grey »