Autor Wątek: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań  (Przeczytany 13755 razy)

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 06, 2012, 23:43:51 »
Właśnie chciałem zrobić przelew ale strona padportal nie działa....oO  Jakieś info jak sie zapisać, gdzie przelac kasę?

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 06, 2012, 23:55:19 »
Jutro będzie aktywna, zmieniamy stronę, ale webmasterowi net padł i musimy czekać.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2012, 09:28:40 »
Strona już działa

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2012, 11:58:45 »
Z przykrością informuję, że turniej został odwołany

http://www.padportal.net.pl/92-knock-out-torunament-odwolany

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 07, 2012, 13:29:51 »
No jak to? Nie doszedł mój email z zapisami? Zapisałam dwie osoby, czyli oprócz tego była jeszcze jedna? Już w samym tym temacie oprócz moich zapisów byłoby więcej osób na Tekkena.

Wiele osób było zainteresowanych także spoza Poznania.

Nie rozumiem tej decyzji, jest nazbyt pochopna. Przecież jeszcze jest sporo czasu.  :dansgame:
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 07, 2012, 13:39:30 »
Dla mnie to co piszą na forach, a to co mam w zgłoszeniach na skrzynkę to dwie inne sprawy. Wyraźnie było napisane, żeby zgłoszenia były w formie email. Tak samo było w przypadku turnieju online SFxT. Wielu chętnych w grupach połowa nie zagrała, a w DE jedna walka się odbyła. To nie jest dobra wizytówka, a tym bardziej coś co daje kredyt zaufania.

Mail doszedł pomyłka w jednej osobie nic by nie zmieniła 4 na Tekkena to wyjątkowo mało.

Czekanie z nadzieją, że na dwa dni przed imprezą pojawi się nagle 100 osób nie jest tym co chciałem pisząc o zapisach przez net. Nie chce ryzykować klapy, a tym bardziej oszukiwać sponsorów o tym, że zainteresowanie jest duże jak i na facebooku było może z 20 osób, które przyjdą. Poza tym dołożenie do nagród kiedy miałoby nastąpić? Mam z własnej kieszeni dokładać?

Decyzja została podjęta i jest nieodwołalna. Może się to Wam nie podobać, ale czasem trzeba podjąć takie kroki. Za chwilę i tak zapewne spotkam się z gradobiciem obelg.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 07, 2012, 13:59:21 »
Turniej został ogłoszony 30 kwietnia, a Ty się spodziewałeś 100 osób? Bez przesady...

Poza tym, o wysyłaniu zgłoszeń na email musiałam się doczytywać, chyba nawet na FB. Jeśli zamieszczasz ogłoszenie o turnieju na tym forum, w dobrym tonie jest napisać wszystkie informacje na stronie pierwszej tematu. Zwykłe Copy & Paste, a ile więcej zgłoszeń byłoby na email. Tym bardziej że ludzie tutaj są przyzwyczajeni do pisania deklaracji przybycia w temacie turnieju. Sama się nie spodziewałam, że JEDYNĄ formą zapisów jest email.

Według mnie, nie zostało to dobrze rozegrane, mój feeling był taki, że jest to turniej bardziej rozrywkowy niż poważny turniej z poważnymi sponsorami. Takie turnieje się ogłasza nawet 1-2 miesiące przed terminem. A tutaj? Zamiast wszystkie informacje mieć w poście, wczoraj chciałam wejść na pad portal i przywitała mnie informacja "page not found"... na email też nikt mi nie odpisał...

Szkoda. Może na drugi raz jakiś telefon do paru osób przed taką decyzją lub post na forum "o co kaman"?
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2012, 14:06:10 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 07, 2012, 14:11:18 »
Turniej został ogłoszony 30 kwietnia, a Ty się spodziewałeś 100 osób? Bez przesady...

Według mnie, nie zostało to dobrze rozegrane, mój feeling był taki, że jest to turniej bardziej rozrywkowy niż poważny turniej z poważnymi sponsorami. Takie turnieje się ogłasza nawet 1-2 miesiące przed terminem. A tutaj? Zamiast wszystkie informacje mieć w poście, wczoraj chciałam wejść na pad portal i przywitała mnie informacja "page not found"... na email też nikt mi nie odpisał...


100 osób się nie spodziewałem, ale dla 20 klub nie będzie do dyspozycji w niedziele, kiedy to załoga tego klubu może odpocząć po sobotniej nocy.

Pytałem na spotkaniu czy 13 pasuje na turniej? Pytałem, pasuje, robimy. Wczoraj strona była w przebudowie o czym napisałem w tym temacie.

Nie widać było zapisów? No proszę... Czytając całą informację było widać było nawet wyszczególnione Zapisy. To, że ludzie są przyzwyczajeni do zapisów tutaj to już inna bajka ja napisałem na stronie, że mailowo lub w wydarzeniu.


« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2012, 14:13:35 wysłana przez Kris »

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2012, 14:24:53 »
Dwadzieścia parę osób na Tekkena było pewne. Razem na wszystkie turniej zebrałoby się spokojnie 40 osób imo.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 07, 2012, 14:27:54 »
Szyper, nie tym razem to innym nawet z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, ale ja teraz potrzebowałem namacalnego dowodu. Ja mogę stwierdzić, że na SSF byłoby spokojnie 40 osób, ale dopóki mi się nie zgłoszą i nie będzie tego w formie maili nic nie zrobię.

Do nagród musiałem dopłacić już 9 maja, żeby na czas dotarły.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 07, 2012, 14:56:45 »
Do nagród musiałem dopłacić już 9 maja, żeby na czas dotarły.

czegoś tutaj nie kumam...  :o


Nie widać było zapisów? No proszę... Czytając całą informację było widać było nawet wyszczególnione Zapisy. To, że ludzie są przyzwyczajeni do zapisów tutaj to już inna bajka ja napisałem na stronie, że mailowo lub w wydarzeniu.


Napisałam Ci, jak następnym razem uniknąć tego typu sytuacji. Możesz się zastosować na drugi raz lub nie, Twoja sprawa.

W wielkim skrócie raz jeszcze: jeśli robisz turniej tak szybko i zależy Ci, żeby ważne informacje dotarły do jak największej liczby osób, publikuj te informacje w jak największej liczbie miejsc (czyli: Copy & Paste na Backdashu i boldem "zapisy wyłącznie na email").
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 07, 2012, 15:01:16 »
Nigdy jeszcze nie widziałem turnieju, na który trzeba byłoby się zgłaszać z miesięcznym wyprzedzeniem i podpisywać o udział umowę cywilno-prawną w trzech egzemplarzach, w tym jeden dla księgowego projektu. Bywało, że masa ludzi dopisywała się ostatniego dnia, a bywało, że zbierała się brać po drodze. Następnym razem polecam dać termin zapisów do - i tu data na miesiąc przed turniejem i święto, wtedy każdy zainteresowany zadba o zapisanie się.

Tyle dzidzia ma kłopocików.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 07, 2012, 15:41:47 »
Do nagród musiałem dopłacić już 9 maja, żeby na czas dotarły.

czegoś tutaj nie kumam...  :o

Czego? Sponsorzy w ramach współpracy dawali coś od siebie i dodatkowo możliwość zakupu nagród za pół ceny, a co za tym idzie z puli wpisowego mogło być tego sporo. Tylko, że miałem pieniądze wpłacić jutro. Czyli ze swoich nie będę wykładać.

Na stronie było napisane:

Zapisy:
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres turnieje@padportal.net.pl z podanym imieniem i nazwiskiem oraz turniej w którym chcecie uczestniczyć.
- to chyba jasno określa, że rejestrujemy się mailowo, a nie telefonicznie czy też listownie. 

Mahomet do góry, czy góra do Mahometa?


Wpłat dokonujemy na konto nr 55 1440 1387 0000 0000 0844 8728 do 8 maja. - to chyba dodatkowa dość wymowna informacja
Napisałam Ci, jak następnym razem uniknąć tego typu sytuacji. Możesz się zastosować na drugi raz lub nie, Twoja sprawa.

W wielkim skrócie raz jeszcze: jeśli robisz turniej tak szybko i zależy Ci, żeby ważne informacje dotarły do jak największej liczby osób, publikuj te informacje w jak największej liczbie miejsc (czyli: Copy & Paste na Backdashu i boldem "zapisy wyłącznie na email").

Nie ucz ojca dzieci robić. Informacja o turnieju widniała na facebooku 8 bitów, na gametrade w formie 3 banerów reklamowych, na forum ppe.pl, na forum polskiej ligi Uncharted 3 i tutaj. Miało być w większej ilości miejsc, ale po wielkości zainteresowania sobie dałem spokój.

Na Backdashu dałem info, że jest turniej link do wydarzenia itp. zainteresowani odsyłani byli do nas gdzie były szczegółowe informacje.

Nigdy jeszcze nie widziałem turnieju, na który trzeba byłoby się zgłaszać z miesięcznym wyprzedzeniem i podpisywać o udział umowę cywilno-prawną w trzech egzemplarzach, w tym jeden dla księgowego projektu. Bywało, że masa ludzi dopisywała się ostatniego dnia, a bywało, że zbierała się brać po drodze. Następnym razem polecam dać termin zapisów do - i tu data na miesiąc przed turniejem i święto, wtedy każdy zainteresowany zadba o zapisanie się.

Tyle dzidzia ma kłopocików.

No tak jeśli to ma być robione dalej w podwórkowym stylu to mi to nie bardzo odpowiada, z zawodu jestem księgowym i może to nawyk z pracy, ale chciałbym mieć wszystko zaplanowane i wpłacone jak trzeba, bez nerwów i ganiania na koniec. Co do terminów były 4 tygodnie na turnieju online SFxT i co? Gracze polecieli sobie w kulki i turniej też odwołany z powodu rozegrania, aż jednej walki fazy DE.

Nie odpowiada sposób organizowania turniejów przeze mnie? To w przyszłości nikt nie przyjdzie i tyle, ja nie uszczęśliwię wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2012, 15:43:32 wysłana przez Kris »

Shirr

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 07, 2012, 15:49:07 »
W przypadku małej frekwencji i małej ilość wpłat wpisowego do 8 maja, dzielimy pieniądze pośród uczestników.
Jeżeli dobrze rozumuję to w cytacie mówisz o tym, że jeżeli będzie niska frekwencja - nagrodami będą pieniądze z wpisowego. Czyżbyś tak szybko zmienił zdanie?

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 07, 2012, 15:50:32 »
Wpłat dokonujemy na konto nr 55 1440 1387 0000 0000 0844 8728 do 8 maja. - to chyba dodatkowa dość wymowna informacja
No to dziś jest 7. maja. Dzień przed terminem. Kto wie ile kodów przelewu nie zostanie wykorzystanych.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.