Autor Wątek: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012  (Przeczytany 88280 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #345 dnia: Lipiec 02, 2012, 08:06:39 »
Zlot świetny, turniej(e)... no właśnie. Niech wszystkie niedociągnięcia posłużą jako słona nauczka na przyszłość. Szkoda jednak, że odbyło się to kosztem kilku uczestników, a przede wszystkim Qjona... :/.
Następnym razem trzeba będzie to znacznie lepiej rozplanować pod względem czasu, rozstawienia stanowisk czy liczby osób, które zajmują się przebiegiem turniejów (1-2 wytypowane osobno do każdej gry). Przy okazji omówię to z Zajmanem.

Więcej (i bardziej optymistycznie) wieczorem. Postaram się skrobnąć wtedy relację z całej Laguny.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #346 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:51:23 »
"Tu jest dwadzieścia trzy ludzie" i "Oddajcie atmosferę imprezy" ftw

Ryld - To po to myśmy trenowali w tego Mortala, żebyś spał? Słaba nerdownia.


Maga

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Wybiórcza
    • Email
  • PSN ID: Magulec
  • Skąd: Limanowa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #347 dnia: Lipiec 02, 2012, 13:00:31 »
Kilka fotek od nas i z telefonu Wieśka plus jakieś filmiki: http://www.multiupload.nl/VEYTG5HPYU
Bardzo słusznie, flamingi gryzą jak musztarda.



VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #348 dnia: Lipiec 02, 2012, 16:24:13 »
Soy una corriente de un monstruo mucho que decir no lo hago, pero:
La calidad de las observaciones durante los combates fue impactante, Hiryu y lo dice mejor estos juegos, tuve la sensación de que envejeció con 3 años de experiencia en este negocio. Hiryu ofcoz mejor, pero los demás también deben ser felicitados por haber intentado lo mejor que pudieron.
Casi todo el mundo Lástima que era demasiado ** o por el juego sólido (excepto en el Tekken, porque no gana, que más intervino en agosto), pero no me sorprende, al estar en una compañía tan honrosa También me gustaría más al meserszmit **


Besos para kumatych y shoutouty para el torneo en los poros de los EE.UU.

(Ja jako stream monster dużo do powiedzenie nie mam, ale :
Jakość komentarzy podczas walk była szokująca, Hiryu coraz to lepiej komentuje te gierki, miałem wrażenie że zestarzal sie o 3 lata doswiadczenia w tym biznesie. Hiryu ofcoz najlepszy, ale innym tez naleza sie gratulacje bo starali sie jak mogli.
Szkoda ze wszyscy byli zbyt naj**ani by solidnie grac ( oprocz w Tekkena, bo tam wygrywa ten, kto najbardziej sie wstawil) ale wcale sie nie dziwie, bedąc w tak zacnym towarzystwie tez bym sie naj**al jak meserszmit


Pzdr dla kumatych i shoutouty dla turnieju w porach amerykanskich)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 16:37:20 wysłana przez VanDarkholme »
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #349 dnia: Lipiec 02, 2012, 18:42:08 »
Osoby, które mają fajne zdjęcia (takie, żeby wysłać je Namco), proszę o PM-kę.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #350 dnia: Lipiec 02, 2012, 20:05:30 »
Nie wiem na ile ludzie z NAMCO chcą oglądać gołe klaty :P Ale spoko, przeglądnę to co mam i wybiorę jakieś fajne i dam znać :) BTW. może mi powiedzieć ktoś jaki dokładnie był przebieg finału SC V ?? Byłem już tak zmęczony, że nic nie pamiętam xD Oprócz tego, że za słabo wykorzystałem momenty kiedy Di był posrany i stał w miejscu nic nie robiąc :D

PS. Pytanie do mini-pudziana :D Gdzie można dostać taki tap-box i za ile? W sumie miałbym wielką ochotę spróbować nauczyć się czymś takim grać, mogłoby to rozwiązać część moich problemów z precyzją i szybkością inputu :) PRzynajmniej chciałbym spróbować :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 20:08:47 wysłana przez PePe »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #351 dnia: Lipiec 02, 2012, 20:07:35 »
Dziś zacznę wrzucać filmy, więc wszystko powinno być online do końca tygodnia. Zobaczysz, jaki byłem na początku finału darmowy i jak Cię zdownloadowałem ;P.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #352 dnia: Lipiec 02, 2012, 22:32:05 »
Ja spadłem z tych schodów w nocy i wpadłem w pokrzywy :D

Oj Nevan, Nevan, Ty to potrafisz zaliczać boleśnie wyglądające upadki po których "nic się nie stało" :)

P.S. Ostatnio jestem lepsza w Vudżitsu (trening czyni mistrza :P), więc następnym razem nie odpuszczę i przyjadę choćby nie wiem co ;)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #353 dnia: Lipiec 02, 2012, 23:20:30 »
P.S. Ostatnio jestem lepsza w Vudżitsu

zobaczymy w sobote  :pogchamp:
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #354 dnia: Lipiec 02, 2012, 23:22:05 »
Ja spadłem z tych schodów w nocy i wpadłem w pokrzywy :D

Oj Nevan, Nevan, Ty to potrafisz zaliczać boleśnie wyglądające upadki po których "nic się nie stało" :)

P.S. Ostatnio jestem lepsza w Vudżitsu (trening czyni mistrza :P), więc następnym razem nie odpuszczę i przyjadę choćby nie wiem co ;)

Gdybym był trzeźwy to pewnie połamałbym obie nogi bo wyszła z tego taka kulka Mileeny a na dole były skały.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #355 dnia: Lipiec 03, 2012, 11:52:33 »
Nie wiem na ile ludzie z NAMCO chcą oglądać gołe klaty :P

Koko spoko, najwyżej powiesz że na zlot przybyła gromada lokalnych dzikich wędkarzy i zajęła top 4 we wszystkie gierki stylem pijanego mistrza.  ; ))))
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #356 dnia: Lipiec 03, 2012, 16:27:16 »
Super zlocik polany turniejowymi zmaganiami wypadł bardzo dobrze. Największe gratulacje oraz +miliard do respectu leci do Zajmana za z organizowanie tak dobrego eventu (czekam na więcej ). Pomysł na miejscówkę był trafem w środek tarczy,jeziorko,grill,procenty,granie w pile,abordaże itp. To tylko nie liczne z atrakcji jakie uświadczyłem  Mojego występu w turnieju Tekkena nie będę komentował bo to był chyba najgorszy mój występ w tę część ale chyba i nie mój (Hi Gajda,Nevan,Snake-aka c**jec ;d).

Mini prywata:

Ryld: Uświadomiłeś mi że manual to nie wszystko i brakuje mi przede wszystkim ogrania i dużo praktyki. Taki mały bonus odemnie http://www.youtube.com/watch?v=1VZahobe9Io&feature=youtu.be

Bati,Rupert: Fajnie że wpadliście,wysokie miejsca w turnieju. Rupert: Dobry ten bimber

Limanowa: Super było Was znowu zobaczyć,szkoda że nie zagrałem z Hikrushem i z Wieśkiem,za to z Magą nagrałem się turniejowo po wsze czasy  Gordaf widzę ładnie przyskillił,kupuj Jlf'a i morduj dalej  Btw. Pyszne naleśniczki :mniam:

Mace: Dzięki za grańsko u Ciebie,wysłuchiwanie bzdur moich i węża no ale tak to niestety już z nim jest -_-. Pańćkrałt oczywiście 1 klasa :] szkoda że więcej w soula nie pograliśmy ale i tak ładnie Ci poszło w turnieju a no i graty za zbicie pijanego Gajdy (tak,to też się liczy  )

Pepe: To żeś w końcu udowodnił że umiesz zajmować ładne miejsca i to nie tylko na konwentach. Tak 3 maj

Nevan,Gajda,Oskar: Z wami Goście z Wrocka jak zwykle był ubaw po pachy + zaj**iste grańsko w taga. Trzeba by się na jakieś granie zgadać

Frizen,Benek,Qjon: Graty za 1 miejsce w teczce gdzie dzień przed turniejem że może być ciężko,tak pokazałeś klase , Benio kupuj sticka a będziesz jeszcze większym rozk**wiatorem ;d Kujonie szkoda że tak się namieszało w turnieju MK bo widziałem Cię w finale już...

K': To co ty robisz tym Lawem to naprawdę jest impressing (przynajmniej dla mnie ;p ),ładnie mnie zmiotłeś w tej grupie. Jeszcze was wszystkich tam ubije...kiedyś....  anyway,dobre fajty w T3 i taga ;]

Kaziu,Owiec: Fajnie było was poznać,widać że spoko ziomki jesteście i że ogarniacie grę. Przyjeżdżajcie częściej na zloty/turnieje :)

Namu i Gaawa: Szkoda że tak wyszło z tymi miejscami do spania no i z wyjsciem Gaawy w tekkenie. Gdybym wiedział to bym się podłożył bo w zestawieniu i tak 4 miejsce z grupy nie ratowało mnie przed niczym a tak to byś sobie pograł jeszcze
 
Pychu: Ale żeś dał dupska w stricie  mogłeś się uploasować na wysokiej pozycji a tak....

Kot: Jak 2 dnia rano wszedłem i zobaczyłem Cię spiącego na moim łóżku to w pierwszym momencie przyszło mi pare pomysłow do glowy co by Ci tu zrobic o to kilka z nich (kubel zimnej wody na glowe,szklanka robaczkow pod koldre,tradycyjne wysmarowanie pasta do zebow albo wymalowanie wlosow na kolor teczowy  ) no ale stwierdzilem ze w koncu robisz za mistrza patelni to Ci odpuszczę  Gratsy za zbicie Snejka w grupie Mahvela

Di: Graty za 1 miejsce w Soulu no i Fajna ta koszulka za 6 miejsce

Hiryu: Mimo ze się pogodziłeś ze Snake'iem to i tak zamieszczam co by ludzie pamiętali http://www.youtube.com/watch?v=ymrWHPoEd5U&feature=youtu.be

Jeśli o kimś zapomniałem to najmocniej przepraszam ale po prostu dopiero co wstałem a wczoraj sobie jeszcze trochę popiłem

WSTAWIAM POSTA KOLEJNY RAZ (3 CI JUZ) BO ZOSTAŁ USUNIĘTY A JAK ZOSTANIE KOLEJNY RAZ USUNIĘTY TO WRZUCE TO JESZCZE RAZ.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 19:45:15 wysłana przez Pitrex »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #357 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:32:08 »
Ma ktoś nadprogramowego Tekkena?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #358 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:43:38 »
W skrócie - było zaj**iście, poza meczem z Gordafem (btw. propsy, zupełnie się tego nie nie spodziewałem, ale jeszcze się odegram ;p) i problemami z moim stickiem, które kosztowały mnie wygraną, nic mnie nie zasoliło (nie licząc kwasu z MK, hugsy Qjon ;_;). To słoneczko, ta woda, to zimne piwko, te widoczki, ten klimacik, kocham. <3 Szkoda że sporo ludzi nie dojechało, ale ekipa i tak w sumie była wyborna. A teraz trochę :salt::
SFxT: Cancelled
Nikt nie chcial grac w ta "wspaniala" gre?
Lol. Akurat chętnych do turnieju była podobna ilość co w przypadku sf4 (nie wiem jakim sposobem, no ale taki jest fakt), marvela i mortala, po prostu wszystko tak się przeciągnęło, że turniej musielibyśmy zaczynać nad ranem. Ironiczne wypowiadanie się o innych grach w sytuacji, kiedy większość naszych postów dotyczy mortal kombat naprawdę nie jest cool.
w tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że AE nie okazało się żadnym main eventem... TYLKO 16 osób zapisanych na turniej to śmiech na sali... Niezrozumiałym jest dlaczego znalazło się to w ogóle na streamie... Zero hajpu i 4 osoby na krzyż- w tym "komentatorzy" streama. Żal- tyle ode mnie w tym temacie.
Po pierwsze, nikt nie mówił że AE ma być main eventem, nie wiem skąd to wziąłeś (tzn. można uznać że był main eventem tylko z tego powodu, że to sf4, ale wiadomo że nie o to chodzi, bo w takiej sytuacji można by uznać było AE za main event nawet na aot2 ;]). Po drugie nie było ciebie później już w ogóle przy stanowisku streamowym, więc skąd możesz mieć pojęcie jak było? Nie wiem skąd sobie wziąłeś te "4 osoby na krzyż" i zero hajpu, ja czegoś takiego w ogóle nie uświadczyłem. Rozumiem że jesteś salty że turniej w twoją grę się nie odbył (ja też byłem trochę zły z tego powodu, zawsze stówka więcej w kieszeni :kappa:), ale bez przesady.
Miejscówka i klimat były na tyle wyj**ane, że w zasadzie większość osób zapomniała o tym, że mamy grać jakieś turnieje. Oczywiście Di i Snake nie poszli za większością i było widać małą spinkę na ich twarzach...
:psyduck: Nawet jeśli by tak było (a nie było, bo nawet sam siedząc w sobotę rano w jeziorku zastanawiałem się, po jakiego c**ja mamy w ogóle grać i spinać się o te turnieje), to nie wiem co w tym takiego złego, w końcu jakby na to nie patrzeć, przejechaliśmy kawałek kraju z zamiarem wzięcia udziału w turnieju.
Congratulations Kossak!  And Snake with that AE Major win with hard brackets  :kappa:
Seriously Hayat, wtf is your deal? You speak as if I have never won a well-attended tournament in my country. Well, I have, have you? Should I not take part in this tournament because there were no other top players participating or what? ;] I've never said it was a major win or anything, so there is no need for being sarcastic.


Shout outs to random inputs. <3

Kejim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Kejim
  • Skąd: Krak�w
  • Steam ID: Kejim
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #359 dnia: Lipiec 03, 2012, 21:00:32 »
Should I not take part in this tournament because there were no other top players participating or what? ;

A myślałem że jestem top playerem :(
:kejim: