Autor Wątek: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012  (Przeczytany 8294 razy)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 08, 2012, 15:43:16 »
Jak wyżej, na co się mamy Taz pisać skoro nic nie wiadomo :D Podzwoń, dowiedz się ceny, przedstaw ją, ludzie to przekalkulują i pewnie trochę się zgłosi, wtedy można się zastanowić czy jedziemy ;)

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 08, 2012, 16:01:47 »
Rany,nooo...wszyscy są mile widziani. Nie zerknąłem dokładnie co tam jest :) Mnie interesuje tylko Mortal, ale jedziemy przecież wspólną ekipą :)

No ok ty byś się pisał, ja bym się pisął. Są już dwie osoby. Jutro wam powiem ile kosztowałby autokar do Cannes.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 08, 2012, 22:22:11 »
Ja sie k**wa pisze...bierzemy na droge jakies browce, ziole holenderskie i jakies karaoke xD
Zagram pewnie w MK i KOF'a.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 08, 2012, 23:01:51 »
Tak tylko wspomnę, że nie będzie T6 - jedynie TT2 na automacie.
Wszystko inne grane na XBoxach, więc potrzebowalibyśmy trochę więcej przejściówek, niż mamy teraz (i to zakładając, że właściciele będą skłonni pożyczyć).

Na chwilę obecną jestem bardzo zainteresowany, akurat mam kasę na taki wyjazd i jeśli faktycznie znalazłaby się większa grupa osób, to chętnie pojadę.
smh tbh fam

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 08, 2012, 23:09:17 »
Tekken 6 R.I.P

Przejsciowki...no tak, Xbox *ja pierdole jakie zboczenie* skad te przejsciowki do padow? nie moglem tego znalesc na Allegro.

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 09, 2012, 00:23:45 »
Ok czyli jakby Zajman, Kot, Moonspell i ja jechali to mamy już 4 osoby. Jutro podpytam się o przykładowe ceny wynajmu busów. Jak poznacie koszty, to łatwiej się będzie zdecydować.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 09, 2012, 00:53:21 »
Napewno znajda sie street fighterowcy i innej masci nerdy. Come on guys, to bedzie trip roku.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 09, 2012, 00:55:01 »
Jeszcze Snake napisał że jest zainteresowany na tych samych warunkach co ja ;) Jak nie uzbieramy 5 osób do teamówki Marvela to nie wiem, czy aż tak mnie ciągnie - sam nocleg to ~50€, drugie 50€ to wyżywienie, wejście na turniej to 20€, a po 22 stycznia już 25€ (a niektórzy chcą się na kilka zapisać). Do tego koszt przejściówki do X'a, no i nie wiadomo, czy na miejscu będą pady przewodowe. No i ten, pamiętajcie, że jeśli chcemy wziąć udział w turniejach 3v3, to musimy pojechać już w czwartek. A w niedzielę turnieje trwają planowo do 20:00, więc albo wracamy nocą, albo dopiero w poniedziałek.

Zależnie od tego na ile dni pojedziemy i czy będziemy tam robić sobie jakieś obiadki i nie wydawać na żadne bonusy, czy też codzienne żarcie w Macach i alkohol, no i na ile turniejów każdy pójdzie, wydatki mogą sięgnąć od 100€ do 200€, choć najprawdopodobniej będzie to gdzieś pomiędzy (najtańszy wariant zakłada powrót nocą i codzienne oszczędzanie, najdroższy codzienne obżeranie się na mieście i wzięcie udziału w kilku turniejach). Przy obecnym kursie euro (4.5) - wychodzi 450 do 900 zł, powiedzmy że w praktyce będzie to jakieś 600 zł... I to wszystko nie licząc transportu, który może nas wynieść dużo drożej. Zatem wiecie, jak to przekroczy w sumie 1000 zł to ja nawet nie myślę o wyjeździe. Więc jak to nie będzie jakiś większy wyjazd i nie zrobi się jakaś większa grupa, to chyba nie ma co wydawać pieniędzy... Choć na obecną chwilę jestem bardzo zainteresowany - w końcu chciało mi się to wszystko sprawdzić, policzyć i opisać ;)

@edit: Jak faktycznie będziemy wynajmować autokar to może odezwiemy się do Czechów?
smh tbh fam

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 09, 2012, 01:09:57 »
Też można się do nich odezwać. Jak przeleją szybciej kasę to ich bierzemy na pokład. Koszty są, ale myślę że na wszystkim da się oszczędzić. Moonspell napisze do francuzów czy znają jakieś mega tanie noclegi


ps, jesteś pewny, że na każdy turniej płaci się 20 euro ? Chyba 20 euro to wjazd na całą imprezkę ? Co do żarcia, to można brać z domu :) Przecież jak pojedziemy z 2 dni na zupkach to nic się nie stanie :) Raz się do maca skoczy i sprawa załatwiona :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 01:15:28 wysłana przez Taz_Thrash »

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 09, 2012, 01:19:40 »
Nie liczyłbym na zbyt wiele, to Cannes w końcu. Poza tym jeśli chodzi o nocleg to wziąłem ceny ze strony internetowej, jeśli chodzi o żywienie to sugeruje się tym, co napisał organizator w tym temacie. Jeśli chodzi o hotel to już są ceny promocyjne dla ludzi biorących udział w WGC, więc jeśli mają nas upchnąć w jakiejś klitce bez telewizora i może jeszcze bez miejsca do zrobienia sobie jeść to nie wiem, czy wiele osób będzie chciało skorzystać i czy to będzie bardzo opłacalna oszczędność.

@edit: No OK, nikt nie każe nam się tam obżerać jak nie wiem, ale bądźmy realistami - jedzenie mało i niezdrowo na wyjeździe żeby przyoszczędzić pięć dych to w skali całego wydarzenia nie jest zbyt mądre.

Wejście jest darmowe, udział w turniejach płatny (oprócz narodowych teamówek, te są darmowe). Turnieje solowe 20€ (jedynie TT2 10€), drużynowe 10€ od członka. Wszystko jest na stronie :f
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 01:24:33 wysłana przez Kot »
smh tbh fam

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 09, 2012, 01:53:16 »
Obydwoje macie rację, myślę że dupne zakupy w przygranicznej biedrze załatwią sprawę, jeden gorący posiłek dziennie na mieście i zalepa z supermarketu zrobią robotę. Potrzebny możliwie najtańszy transport i najtańszy nocleg, zmiażdżymy europejską scenę bijatyk przed końcem świata  :D  Kot, w ogóle piwa i pozostałych rzeczy nie wliczasz, mi np. na to pójdzie mnóstwo hajsu, więc biedronka lub lidl mile widziany.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 01:58:29 wysłana przez ZajmaN »

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 09, 2012, 02:07:19 »
Toż napisałem "alkohol", w swoim rozliczeniu napisałem o opcji burżuj gdzie na rozrywki 50€ prawie :p No ale może faktycznie kupując jak najwięcej żarcia w Polsce i z tańszym noclegiem uda się przyoszczędzić te 100-200 zł, tylko coś nie wierzę w ten tańszy nocleg :f
smh tbh fam

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 09, 2012, 02:15:01 »
Wątpię w czechów, raczej nie ma co na nich liczyć, pewnie przywalą w huja tak jak na Volitionie. Nas by się chyba ze 20 osób musiało zebrać , ciężko będzie. Jak tam łódź i poznań to widzi ?

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 09, 2012, 10:40:43 »
Kot, a po co ci telewizor podczas turnieju ? Na pewno czas sobie zagospodarujemy :) Po południu dam znać co i jak z autokarem.