Autor Wątek: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012  (Przeczytany 8147 razy)

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 10, 2012, 01:33:42 »
Bardzo wstepnie, tez sie pisze. Musze jeszcze ogarnac finanse i dam znac.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 10, 2012, 01:56:32 »
Czekam na maila od przewoźników. Muszą wyliczyć koszty.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 12, 2012, 00:35:05 »
Panowie koszt wynajmu busa mnie roz..bał. Liczą sobie 3 zł za kilometr. Do Cannes jest z Wawy 1800 km. Łatwo policzyć ile to wyjdzie w dwie strony. Ponad 10 tys zł :(

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 12, 2012, 04:25:55 »
To ile Ty się spodziewałeś :p ? Lepiej powiedz ile osób taki bus zmieści - bo na początku mówileś chyba o zebraniu 30 luda. Przy takiej ilości koszt na głowę to 3600*3:30=360 zł, czyli mniej niż samo TGV z Paryża do Cannes, innymi słowy - bardzo tanio.

(Tylko się upewnię - to nie jest cena za głowę, ale za busa?)
smh tbh fam

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 12, 2012, 21:29:29 »
nie udalo sie zebrac 30 ludzi na wyjazd do Czech za 200 PLN a chcecie zebrac 30 osob na wyjazd do Cannes za 1000 PLN?
nie mozna nawet zebrac 15 osob zeby wplacic po 10 pln na kamerke :D
zamiast tracic czas - kazdy kto powaznie mysli o tym wyjezdzie powinien kupic juz bilet i rezerwowac hotel bo im blizej lutego tym drozsze bedzie wszystko
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 12, 2012, 21:41:53 »
nie udalo sie zebrac 30 ludzi na wyjazd do Czech za 200 PLN a chcecie zebrac 30 osob na wyjazd do Cannes za 1000 PLN?
nie mozna nawet zebrac 15 osob zeby wplacic po 10 pln na kamerke :D
zamiast tracic czas - kazdy kto powaznie mysli o tym wyjezdzie powinien kupic juz bilet i rezerwowac hotel bo im blizej lutego tym drozsze bedzie wszystko

LUBIE TO :)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 12, 2012, 21:52:56 »
Gdyby byla opcja lajkowania postow to lajknalbym post tejotla. Sad but true.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 12, 2012, 22:10:06 »
Wyjazd do czech skończył się turniejem polaków i ludzie chyba od początku traktowali to bardziej jak zlot. A tutaj będą kindevu, Fuudo, Tokido i śmietanka Europy. No i nie wiem jak Wy, ale ja nie codzień mam okazję pojechać do Francji na 4 dni, w takim kontekście 1000 zł nie wydaje się być dużą kwotą.

No i ten, nie wiem gdzie Ty tejotl widzisz opcję zorganizowania sobie samemu takiego wyjazdu w tej samej cenie. No i to jednak różnica pojechać samemu, a z grupą znajomych nerdów. Dlatego ja tam patrzę czy znajdzie się chociaż 5 osób na Marvela ;)
smh tbh fam

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 12, 2012, 22:33:01 »
Kot to cena za całego busa oczywiście :) Mi początkowo też wydawało się realne zebrać ok 30 osób na taki turniej. Niestety im dalej w las tym ciemniej. Przykro mi to mówić, ale jeśli się zdecyduje to pier...wszystkich i lecę samolotem :)

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 13, 2012, 08:42:39 »
Zatem wiecie, jak to przekroczy w sumie 1000 zł to ja nawet nie myślę o wyjeździe.

No i ten, nie wiem gdzie Ty tejotl widzisz opcję zorganizowania sobie samemu takiego wyjazdu w tej samej cenie.

nie widze - dlatego napisalem ze osoby powaznie myslace o wyjezdzie traca czas na organizowanie wirtualnego busa - czas leci, a bilety i hotele drożeją
obecnie bilet do Nicei z Wawy w dwie strony kosztuje 700 PLN (bezposredni lot z Wawy do Nicei - Lufthansa), do tego 300 PLN za hotel
(50 euro za noc m/w) + jakies 200 EURO na wydatki - to sa realne koszty takiego wyjazdu (przylot 16ego - wylot 20ego) - a nie dwudniowa podroz za 1000 PLN z 30stką osób w busie wypchanym siatkami produktów z Biedronki i Lidla

i zeby byla jasnosc - ja nie pisze tego zeby tutaj sabotować master plan, ale widac ze sa osoby ktore na powaznie traktuja mysl o wyjezdzie i bez sensu zeby w koncu nie wyjechały przez 2-3 tygodniowe czekanie az uzbiera sie 30 osob
zbierzcie solidna grupe 3-5 osob i bedzie git (mozna oszczedzic na hotelu + bagaz podzielic i faktycznie zabrac jakies żarcie itd.)
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 13, 2012, 13:55:44 »
200 euro na wydatki? k**wa, może piję za mało alkoholu, ale nie wyobrażam sobie wydać 900 zł przez 4 dni (odlczając transport i nocleg).
Hotel nie kosztuje 50€ za noc - jest cennik na stronie WGC i tam są pokoje 5-osobowe za 55€ za noc.

I nikt tu nie czeka dwa-trzy tygodnie. Czekam kilka dni bo jestem ciekaw czy ktokolwiek jest zainteresowany wyjazdem, a tu widzę, że kindevufuudotokidomago czy wzięcie udziału w tak dużym turnieju hajpuje mało osób. A w takim wypadku odpuszczam sobie całkowicie, bo bądźmy szczerzy, ja tam nic nie ugram, a tak jechać żeby jechać sam za tyle kasy to trochę słabo :p
smh tbh fam

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 13, 2012, 14:23:18 »
Koniec lutego to dla wielu osob nadal zmagania z pewnymi egzaminami.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 13, 2012, 14:48:53 »
I nikt tu nie czeka dwa-trzy tygodnie. Czekam kilka dni bo jestem ciekaw czy ktokolwiek jest zainteresowany wyjazdem, a tu widzę, że kindevufuudotokidomago czy wzięcie udziału w tak dużym turnieju hajpuje mało osób. A w takim wypadku odpuszczam sobie całkowicie, bo bądźmy szczerzy, ja tam nic nie ugram, a tak jechać żeby jechać sam za tyle kasy to trochę słabo :p
Matt-JF chce jechać. Skontaktuj się z nim.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:19:48 »
200 euro na wydatki? k**wa, może piję za mało alkoholu, ale nie wyobrażam sobie wydać 900 zł przez 4 dni (odlczając transport i nocleg).

dobra rada - jak jedziesz do normalnego kraju to nie przeliczaj cen na PLNy - skoro masz wejsciowke za 20 EURO to przy dwóch turniejach masz juz 40 EURO, obiad w knajpie to jakies 15-20 x 3 - masz juz <100 EURO, dolicz do tego sniadania/kolacje (ja wcinalem rzeczy z piekarni po 5-6 EURO) i wychodzi na to ze masz jakies 50 euro "zapasu" - transport/piwko/pamiatka z podrozy :D
ja pisze o normalnych wydatkach bez "dziadowania" (czyli nie McDonald + zupki chinskie)

Hotel nie kosztuje 50€ za noc

50 Euro to cena pokoju jezeli jedziesz solo - to normalne ze jak jedziesz wieksza grupa to koszt pokoju jest dzielony przez liczbe osob - doh! Ale w calym Cannes masz ceny m/w na tym samym poziomie kiedy patrzysz na 2-3 gwiazdkowe miejscówki
trzeba tylko znalezc taka ktora jest "within walking distance" od Palacu Festivali i tyle

Gdyby nie plany zwiazane z wylotem do US to sam bym chetnie jeszcze raz poleciał - bardzo fajny event,a ta edycja będzie jeszcze lepsza :)
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [February 17-19 2012, Cannes - France] World Game Cup 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 14, 2012, 21:12:52 »
Czy na obecna chwile ktos sie wybiera, ja jestem zainteresowany. Rozpatruje podroz poprzez euroticket.pl. Opcja autokarem za 509zl. Jesli ktos jest chetny niech sie odezwe na GG to dogadamy szczegoly