Autor Wątek: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)  (Przeczytany 55780 razy)

PLANET

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: War-saw
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 29, 2011, 12:22:40 »
Dzieki wielkie! :)

Bedziemy sledzic. Mamy pelna osemka na finalach i praktycznie potwierdzona odnosnie obecnosci i grania.

Moim zdaniem na newsy nie jest za pozno: podeslac template jako uzupelnienie finalistow nie powinno stanowic problemu.
Wrzucenie drabinek czy rozpisek grup do newsa - to samo. Oczywiscie, troche szybsze jest samo losowanie/rozpisanie.

Chcialbym tylko doprecyzowac jedna rzecz: ja mam kontakt z organizatorami, niejako "reprezentujac" "scene" Asfalta, ale fakt faktem brak takich podstawowych informacji, jak drabinek (czy ogolnych rozpisek grup na SEC), a takze pominiecie nas w newsach o finalistach spowodowal taka reakcje. To sa grube sprawy i nie moga byc zbagatelizowane.

Odezwe sie do Ciebie rowniez na maila.

Pozdrowki,
Kamil

PLANET

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: War-saw
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 29, 2011, 21:44:18 »
Hej.

Mialem sie dzis okazje spotkac przelotnie z jednym z organizatorow.

Wnioski sa w sumie pozytywne - zaleglosci zostana nadrobione:

News o finalistach bedzie zaktualizowany, w najlepszym razie nawet dzisiaj, choc pewnie znajac zycie pozniej.

Drabinki WCG PL maja byc rozlosowane w dniu jutrzejszym wraz ze stosownymi newsami na ten temat. Oczywiscie Tekken ma o tyle swiety spokoj, ze macie swoje rozstawione pary (i, jak rozumiem, ich uklad drabinkowy (kto wyzej/nizej) tez).

Grupy SEC w A6 pojawia sie najprawdopodobniej w poniedzialek, ze wzgledu na aktualny brak potwierdzenia przez wszystkie kraje obecnosci konkretnych zawodnikow.

Maile ze szczegolami dotyczacymi harmonogramu etc. zostana rozeslane do graczy na poczatku tygodnia, najprawdopodobniej w poniedzialek.

W tej chwili wiadomo, ze choc 7:45 jako godzina przybycia jest raczej opcja z gatunku ciut wczesniejszych i moze lekko asekuracyjnych, to zalecane jest byc nie pozniej, niz max 8:15 - o 9tej maja sie planowo co do minuty zaczac rozgrywki (rozpisane sa takze godziny dalszych tur, wiec raczej bedziemy sie sprezac), a faktycznie jest potrzeba zarejestrowania ladnych parudziesieciu osob (ponad 70). Wiem, ze to srodek nocy, ale no coz - rozegramy to szybko i idziemy sie napic   ; )

Pozdr

krzychos7

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 30, 2011, 09:11:38 »
Dobrze że się coraz więcej wyjaśnia. Też będę śledził ten wątek.
Chyba gdyby nie PLANET żadnych info o Asphalt już by nie było...
@Di dobrze że są też ludzie tacy jak Ty co konkretnie przekazują informacje nawet gdy nie muszą :)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 30, 2011, 20:57:11 »
Sam jestem graczem, więc nie wyobrażam sobie sytuacji, w której uczestnicy finałów nie byliby o tym poinformowali :).

PLANET

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: War-saw
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 30, 2011, 21:47:03 »
Hmm... no dobra, dzis zamienilem slowo w zasadzie tylko i wyglada to tak, ze beda poslizgi z tym, o czym pisalem wyzej.

Drabinka WCG PL pojawi sie w najlepszym razie przez weekend, a najgorszym - pozniej. Mowa o poniedzialku or what.

To samo news o finalistach - a i to wymaga naszej interwencji (adnotacja na dole mojego posta).

Grupy w SEC jak wyzej, bez zmian. Deadline jest na poniedzialek, choc jakims cudem mam przeswiadczenie, ze i tu moze byc obsuwa.

Nie bede nikogo tam usprawiedliwial, ale fakt faktem, maja kupe spotkan i roboty, nadgodziny to norma, wiec probuje to wszystko trawic na spokojnie : P

Jeszcze jedna rzecz: z tego co zrozumialem, gracze uczestniczacy w finalach WCG PL beda mieli darmowy 'wjazd' takze na SEC. Bilet=opaska=prawo wstepu na te 4 dni, tak to zdaje sie funkcjonuje.


Kuba (Di) - mam prosbe - gdybys mogl przygotowac krotka charakterystyke zawodnikow Tekkena uczestniczacych w finale WCG PL i przeslac do Damiana (i innych osob odpowiedzialnych za strone), to byloby super. Moze wtedy zedytowalby news na szybko dopisujac przynajmniej was, a byc moze i nas (choc raczej bez opisu, pewnie imiona nazwiska i ksywki).

Dzieki z gory.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 30, 2011, 21:55:09 »
Podaj mi swój e-mail, to skrobnę coś jutro rano w drodze do Łodzi (wyjeżdżam na weekend). Dasz radę przesłać to za mnie?

PLANET

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: War-saw
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 30, 2011, 21:59:17 »
No jasne. Napisalem Ci juz jednego maila na: di AT sdtekken DOT com , zaraz napisze jeszcze jednego wiec odbierz, tytul bedzie "Finaliści".

EDIT: Jesli mozesz, napisz do mnie na GG: 939666. Mam jakies problemy z mailem teraz : /
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2011, 22:01:11 wysłana przez PLANET »

PLANET

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: War-saw
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 01, 2011, 00:42:22 »
Są drabinki na WCG.

Była mała skucha odnośnie zamiany treści newsów i pewne błędy w treści w Asfalcie, ale już jest OK.

Jeśli coś jest nie tak z nickami graczy Tekkena albo coś innego w treści (pomijając "najlepszych graczy na świecie", kiedy mówimy o starciu na SECu, ale spoko tam ; ), to najlepiej piszcie to w komentarzach do tych newsów, ale chyba wszystko powinno być w porządku, bo to źródło od was.

Powodzenia dla wszystkich graczy w obydwu drabinkach! :-*
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2011, 01:28:10 wysłana przez PLANET »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 04, 2011, 08:00:07 »
Do turnieju pozostały już tylko dwa dni, więc przypomnę najważniejsze informacje.

1. Uczestnicy finałów eliminacji do WCG powinni stawić się na miejscu najpóźniej o godzinie 8 (najlepiej o 7:45) przy wejściu do hali nr 4. Zajcew poinformował mnie kilka tygodni temu, że przyjedzie później, więc w turnieju jego para zagra jako ostatnia.
2. Będziecie grali na jednym stanowisku z monitorem takim, jaki był na eliminacjach w sierpniu. Na miejscu będą również przejściówki z eliminacji.
3. Jest możliwość podłączenia słuchawek, żeby nie słyszeć kibiców i komentarza. Postaram się komentować wszystkie walki i nie jest wykluczone, że z moich słów któraś ze stron wyłapie podpowiedź - stąd propozycja korzystania ze słuchawek.
4. Finał WCG być może będzie rozgrywany na dużej scenie.
5. W czwartek gracie cały czas DE do 3 wygranych walk (łącznie z finałem).
6. Tylko zwycięzca leci do Korei.
7. Dwaj najlepsi gracze czwartkowego turnieju awansują do SEC i będą mieli zagwarantowany nocleg na czas trwania turnieju. Osoby, które nie zakwalifikują się do SEC będą musiały kupić bilet, jeśli będą chciały wejść na miejsce.
8. Finaliści otrzymają w czwartek kupon na jedzenie.
9. Od czwartku do niedzieli rozgrywane będą turnieje dla publiczności.
10. W czwartek będziemy mieli bardzo restrykcyjny harmonogram, dlatego nie możecie spóźniać się, bo możecie przegrać walkowerem.

Czy macie jakieś pytania?

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 04, 2011, 13:23:05 »
Czy jest tam gdzie zostawić samochód? Tak żeby nie płacić za parking ale też i nie skończyć z wybitymi szybami/urwanymi lusterkami.

Jak coś to odpowiedz mi smsem bo ja do turnieju jestem bez dostępu do internetu.



Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 04, 2011, 15:10:12 »
http://wcg.samsung.pl/news/372/znamy-dokladny-kalendarz-rozgrywek-wcg-i-sec

I znow nie uwzgledniono T6 i asphalta. Czy oni w ogole pamietaja jeszcze o tych grach?

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 04, 2011, 15:47:06 »
Ja mam kilka pytań:
 
1. Rozumiem, że zawodnicy także są zobowiązani do zakupienia biletu? Czy też jako uczestnicy turnieju mamy wjazd za darmo?
2. Grać można każdą postacią, nie jesteśmy zobligowani do wybrania jednej?
3. Czy finaliści WCG mogą brać udział w turniejach dla publiczności?
4. W finale zwycięzca LB musi wygrać dwukrotnie do 3 ze zwycięzcą WB, dobrze zrozumiałem?
5. Wiadomo ostatecznie co z nagrodami dla podium polskiego finału?
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2011, 15:56:52 wysłana przez Tokis_TLT »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 04, 2011, 16:16:17 »
1. Uczestnicy otrzymają osobne wejściówki (tylko na czwartek) z kuponem na jedzenie.
2. Można każdą.
3. Nie.
4. Tak, standardowe DE.
5. Niestety nie znam ich.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 04, 2011, 16:20:07 »
A nagrody nie szly jakos, ze za 1 jakis monitor/tv za 2 galaxy sII, czy to moje urojenia jakies?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 04, 2011, 16:42:49 »
Tak chyba ma/mialo byc, ale nie mam potwierdzenia i nie chce wprowadzadzac Was w blad.
aka Di