Autor Wątek: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011  (Przeczytany 130666 razy)

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 20, 2011, 21:11:09 »
I bez urazy, Aki, ale może jestem jeszcze małym pryszczatym napinaczem zza klawiatury, ale przyznam Ci szczerze, że dziwnie się zachowujesz, ni stąd ni zowąd wyskakujesz z jakimiś bluzgami tudzież napinkami a przez długi okres normalnie pisaliśmy do siebie w sympatycznej atmosferze, wtf?

Przecież nie korespondowalismy nigdy miedzy sobą za wyjatkiem tego tura na honmaru ,po drugi nie bluzgam .

Ok, widocznie tego nie pamiętasz, ale spoko, co było, to było. W każdym razie szczerze przepraszam, jeśli Cię uraziłem. :)
fade em
need dat

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 20, 2011, 21:12:58 »
Cytuj
Ciekawe jest przeczytać takiego posta od osoby, co do której zachodzą podejrzenia że jest niemową. Na żadnym turnieju ani zlocie nigdy nie widziałem cię rozmawiającym z kimś.

Natomiast w necie to już hulaj dusza, piekła nie ma. Wypisujesz czasem takie farmazony i lecisz ze wszystkimi na noże w internecie, a w realu to biedna, szara myszka z Krakowa...

To prawda, nie lubię mówić za dużo, ale są osoby z którymi szczególnie nie lubię rozmawiać i ty akurat jesteś na samym szczycie listy tych osób, co nie powinno cię dziwić.

A czymże to sobie zasłużyłem, by figurować na samym szczycie jakichś twoich list? Przecież każdy pisze ci to samo.

Chyba, że umiejscowiłeś 15 osób ex aequo.

Bo Komandos lubi rozmawiać z małolatami, takimi jak ja, którzy mu nie będą podskakiwać. Towarzystwa, które może mu zrobić kuku, unika.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 21:17:30 wysłana przez KBB »
fade em
need dat

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 20, 2011, 21:22:00 »
Cytuj
A czymże to sobie zasłużyłem, by figurować na samym szczycie jakichś twoich list? Przecież każdy pisze ci to samo.

Chyba, że umiejscowiłeś 15 osób ex aequo.

To była przenośnia, wiesz dobrze o co chodzi. Zawsze jak ze mną rozmawiasz to za wszelką cenę chcesz udowodnić swoją wyższość, ironicznymi tekstami rzucasz, wyskakujesz z jakimiś pretensjami nie wiadomo o co. Nie lubię takiego czegoś po prostu.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 20, 2011, 21:25:36 »
Cytuj
A czymże to sobie zasłużyłem, by figurować na samym szczycie jakichś twoich list? Przecież każdy pisze ci to samo.

Chyba, że umiejscowiłeś 15 osób ex aequo.

To była przenośnia, wiesz dobrze o co chodzi. Zawsze jak ze mną rozmawiasz to za wszelką cenę chcesz udowodnić swoją wyższość (...)Nie lubię takiego czegoś po prostu.

A teraz to już olbrzymi szczyt hipokryzji. Ty nie dość, że chcesz udowadniać swoją wyższość (której nota bene nie posiadasz, bo Nevan chociaż ma co udowadniać biorąc pod uwagę Jego osiągnięcia), to jeszcze wyrzucasz tu jakieś farmazony, mówisz trzy po trzy i pewnie myślisz, że w tym tkwi ta Twoja wyższość? No bo jak nie w tym, to w czym? W umiejętnościach? Proszę Cię...
fade em
need dat

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 20, 2011, 21:46:46 »
KBB, chyba zapomniales ze dziela nas tylko 2 lata.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 20, 2011, 22:22:42 »
Komandos czasami zmien perspektywe:). Ty tez sie czepiasz wielu rzeczy, a do dzis mi w glowie siedzi tekst, jak Gajda ladnie pocisnal w Niemczech (wtedy co zjechal m.in. Starscreama, a Ty napisales jak to Gajda lami, jani i kapi Larsem. Byl to dla mnie wtedy tak niezrozumialy text, ze omg: ).

mam nadzieje, ze na tej Tawernie, skoro ostatnia, walniemy po piwko (x10 w LTF) i sie pogada :D A z nevanem bedziecie najlepszymi przyjaciolmi i swoje xywy wyszyjecie sobie na poduszkach =]


AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 20, 2011, 22:36:42 »
Wytatuują sobie na piersiach :)
Ciekawy jestem jak tam forma braci z niebios.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 20, 2011, 22:38:05 »
mam nadzieje, ze na tej Tawernie, skoro ostatnia, walniemy po piwko (x10 w LTF) i sie pogada :D A z nevanem bedziecie najlepszymi przyjaciolmi i swoje xywy wyszyjecie sobie na poduszkach =]

A potem dziwią się ludzie, dlaczego pojawiają się w Super Expressie artykuły typu "Kołdra próbowała mnie udusić".

Ty mi lepiej powiedz co z weekendem.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Alik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wziąśc towar?
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 20, 2011, 23:26:27 »
zapowiada się ciekawy tur :D:D

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 21, 2011, 06:44:18 »
Ja odnosnie turnieju . Moge wziasc pada  od p2 z przejsciowka ?  Bo z  Ds3 nie chce mi sie  wyciagac nic ( ostatni raz jak  to robilem to pad  do dzis lezy w czesciach i nowy musialem kupic ) :)

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 21, 2011, 10:13:07 »
Nie ja to organizuje, ale odpowiem Ci - TAK

JEZUS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:36:48 »
jak jest z tymi nagrodami w koncu?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:38:36 »
Lista zupdatowana. Teraz odnośnie sprzętu, potrzebne są przynajmniej dwa TV i jedno ps3+T6. Jeżeli jednak znajdą się chętni na dostarczenie TVków można zrobić nawet więcej stanowisk. Osoby które się zadeklarowały i mają przynieść sprzęt (są na liście) nie mogą polecieć sobie w wuja, bo będą konsekwencje ;] Ponadto Nevana i resztę osób z konsolami proszę aby wzięły przedłużacze. Widzę że sporo chętnych, z racji że ostatnio gram tylko w pesa i marvela to raczej zwolnię swoje miejsce, ale to dam znać po weekendzie, wpierw wpadnę do twierdzy posparować i zobaczymy jak forma ;]


Cytuj
Weźmiemy kamerę, nagrywa, czasu na wszystko starczy, ale bateria jej zdechnie i to jest pewne. Będzie się jakoś dało pociągnąć cumla tak, żeby ktoś mógł stanąć gdzieś, czy usiąść wygodnie i nagrywać? Przedłużacz jakiś, czy cuś.


Proszę nią nagrywać również to co się dzieje na tawernie, nie tylko same walki, przyda się taki materiał szczególnie że to już ostateczna edycja. Przedłużacz weź najlepiej ze sobą.

Cytuj
ze ostatnio nie bylo Lucky losers :[


Bo niestety nie ma sponsorów.... Pocieszę cię, na WNFie będzie LL :D


Cytuj
- 66 Kilo Podwawelskiej

Prosiłem ostatnio, to jest człowiek czy twoje żarcie na tydzień :D ?


Cytuj
Zajmanie, poproś tawernianą kuchnie, żeby przygotowała się na większą niż zwykle liczbę zamówień na zapiekanki...

Spokojnie, są przygotowani na takie sytuacje, liga mistrzów i mecze "naszych" zrobiły swoje. Dzięki za info w PE.

Cytuj
W internecie można pisać co się chce, ale jak przychodzi do konfrontacji w rzeczywistości to już nie jest tak wesoło.

Mistrz! Powiem ci że zaszalałeś z tym postem :D

Cytuj
Są małe szanse że będziemy z Batim a że weźniemy konsole to są zerowe  więc sorka za problem


To kiedy dacie znać czy w ogóle będziecie ?

Cytuj
jak jest z tymi nagrodami w koncu?

Z wpisowego.

Jeżeli kogoś nie będzie a jest na liście, niech da znać, są chętni na wolne miejsca. SOLO!!! Czy ty się w końcu pojawisz ?! Nevan ! Czy ty masz może ochotę prowadzić ten turniej, bo znowu będzie robił to tundra i wszyscy będą sapać.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 11:42:16 wysłana przez ZajmaN »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:58:02 »
Jezus i brat jezusa to Matt i Devil ;)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:28:06 »
Zajman - jeśli potrzeba, to zamiast startować mogę poprowadzić ten turniej :) Komentarz included, o ile będzie mikrofon.