Autor Wątek: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011  (Przeczytany 122203 razy)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #585 dnia: Sierpień 01, 2011, 19:20:47 »
Krótko: Dzięki wszystkim z którymi grałem za wpierdol w MK i T6, dzięki ekipie z Warszawy za cały wyjazd (przede wszystkim Gaawie), dzięki Nevanowi za imprezy. Do zobaczenia za miesiąc, mam nadzieję, że już będę coś sobą prezentował.

Pozdro dla Hejta :*

"Chyba, k**wa, na pulpicie."
<3

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #586 dnia: Sierpień 01, 2011, 20:23:22 »
Dzięki każdemu, z którym udało mi się zagrać, szczególnie w piątek u Nevana (a udało mi się chyba z wszystkimi oprócz Pitrexem?).  Pozdro dla ekipy, którą wypadliśmy "na miasto", Qjona, Dae, Rylda i przede wszystkim Oskara ("wiesz, że te schody <ruchome> da się zatrzymać? zobacz..." xD).

Ciesze się, że mogłem z niektórymi osobami zamienić choćby parę słów i zobacz ich grę, jak z Tokisem czy Maniusiem (sorry za zniechęcenie do gry w Mortala ;)), na całe szczęście zdążyliśmy na top 5. Gratulacje dla najlepszych, aż się chce znów grać w tą grę.

Dzięki wielkie Nevanowi za całokształt, Oskarowi również, Frizenowi i Qjonowi (przy którym i dzięki któremu naprawdę można nauczyć się grać) za mini-after.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2011, 20:29:39 wysłana przez Manior »
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #587 dnia: Sierpień 01, 2011, 21:20:36 »
Turniej git chociaż trochę zaluje że dla Robsona nie wklepałem a było blisko ;] zabrakło trochę szczęścia , Pozdro dla WSZYSTKICH żeby nie zagracać forum pojedynczymi slotami bo jakbym miał wszystkich pojedynczo wypisać to backdash jest za mały ;] tacy jesteście zajebisci ;] Pozdro dla Nevana , pierogi będą następnym razem tylko się określ z czym ( Mięso , wiśnie , ruskie i inne rarytasy takie) , dochodzimy do konca mojej wypowiedzi gdzie chciałbym zaznaczyć największe POZDRO dla mojego kompana w walce z alkoholem i tego co slina na język przyniesie Bart (oklaski) coś pięknego , duo kozak , nie pozdro dla K bo mieliśmy w bombermana grac całą niedziele i nici ;]. DZIĘKI

swoją drogą BigBoy tu smierdzielu a fuu

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #588 dnia: Sierpień 01, 2011, 22:47:24 »
Tip: na końcu tego posta jest link do zdjęć.

Uff, niedzielny powrót to było to. Śląsk jest jak jebany labirynt Minetaura - wjechać łatwo, ale wyjechać graniczy z cudem. Jakimś sposobem odwiedziliśmy nawet Chrzanów, który okazał się być jedną drogą, na której końcu była jakaś fabryka, czy żwirownia i stwierdziliśmy, że wszystkie amerykańskie horrory zaczynają się od przyjazdu kilku młodzianów z laską do jakiegoś opuszczonego przez ludzi i Boga miejsca. Ale udało się wyjechać i nawet zaliczyć KFC.

Anyway, turniej pierwsza klasa, szacun dla Zajmana. After też epicki, Nevan miał rację, żeby butów nie ściągać, ale wtedy byśmy się potopili, bo mogro było na zewnątrz.

Nevan - ogromne dzięki za nocleg, bo za c*** byśmy nie dojechali do domu tej samej nocy. Szacun dla Twojej Anki, jest mocarna, tylko czasami niepotrzebnie silisz się na skillówę tam, gdzie wystarczy zamaszować kogoś d/f+1,2, jak w walce z Paniszerem.

Frizen - gratulacje nie tyle wygranej, co tego, że jak chcesz, to potrafisz się opanować i nie odpierdalać maniany ;) I fajnie, że odkopałeś Larsa, przyda się do TTT2.

Tenshi - okrzyk z sali "Tenshi wygraj z nim, jesteś lepsza!" powiedział wszystko. No i dzięki za uświadomienie mi, że wcale nie znam Yosha.

Di - Szkoda, że mnie nie obudziłeś, dałbym Ci od razu nagrania. Dzięki też za spary, ale tego pomagania Gaawie w walce z Gordafem Ci nie zapomnę ;)

Zajcew, Bart - dobrana z Was para, dostarczacie niebywałej rozrywki. Szkoda, że takie talenty marnują się na zmywaku :D Aha, byłbym zapomniał. Gówno, dupa, cycki ;D

Manieq - rewelacyjny Armor Knight, prawie tak dobry, jak mój King :P

Matt, Devil - fajnie, że się pojawiliście, bo to wprowadziło atmosferę turniejów sprzed kilku lat - kibicowanie na głos, te sprawy. Nadal jesteście świetnymi graczami, szkoda tylko, że tak sarkacie na T6, zamiast pogodzić się z tym, że to taka gra i tyle.

Furb - granie Stifem gówno mi dało, bo jak się okazuje to nie Kazek jest słaby, tylko ja :P Na pocieszenie powiem Ci, że Gordaf z moją Alisą przegrywa ;)

Olga - skilluj, bo masz konkurencję na polu female playerów ;) No i czuć różnicę między Twoim Brucem z Dąbrowy a tym teraz, więc nauka nie idzie w las.

Tokis - jesteś dla mnie zagadką. Ty normalnie musisz mieć alter ego, które w nocy wstaje i zabija bezbronne sieroty, bo to jest zwyczajnie niemożliwe być tak wporzo gościem. Dzięki za spary i za zajebiste podejście do takich w sumie leszczów jak ja, bo to musi być zajebiście nudne, non stop kopać po dupie ludzi, którzy non stop domagają się sparów ;)

KBB - no i wyegzekwowałeś to 2:0 dla Ciebie, gratsy. Ciśnij, bo w TTT2 to Ty masz wygrywać wszystko ;) Dzięki za podróż, żelki i podziękuj rodzicom za zaufanie, bo ja bym syna z taką bandą debila w podróż nie puścił :D

Pitrex - zbyt lajtowo sobie do Ciebie podszedłem w grupie i mnie za to srogo ukarałeś. Na następny raz się poprawię.

Hate - szkoda, że nie grasz w tą grę trochę bardziej na luzie, niż tylko po to, żeby zabijać. No i szkoda, że ogólnie nie grasz w tą grę, bo fajnie Ci idzie przekładanie teorii na praktykę.

Alko - fajny Heniek, konsekwentny i szybki, tylko trochę za mało sepienia na 1,1,2 ;)

Aki - naucz się lepszych akcji Paulem, bo masz potencjał. 3,2 w juggle'u jest proste, a i ściana w postaci WS+4, d+1+2 kroi lepiej ;)

Ufff, się rozpisałem. Jeszcze raz wszystkim za wszystko wielkie dzięki. Sorasy, jeżeli kogoś pominąłem powyżej, ale tak to jest, mam bardzo dużo wszystkim do powiedzenia, a jak siadam do klawiatury, to połowę zapominam. Po raz enty dzięki Nevanowi za nocleg, no i ogromne dzięki za motywowanie Magi, to pomaga jej w skillowaniu i mnie w życiu, bo coraz mniej opierdala mnie za to, że gram zamiast robić wszystkie rzeczy, które baby wymagają od facetów :P

Dobra, dosyć lizania się po jajach. Pozdro miliard dla wszystkich i do zobaczenia następnym razem.

PS. Jak na następnym turnieju znów ktoś mi zapi****li długopis, to się dowiem kto to i skończy na dnie okolicznej rzeki :D

PS2. Tak, mam na imię Jacek.

PS3. Dzięki Gordafowi za bezpieczne dowiezienie nas tam i na zad.

PS4. Zajcew: Ale głupki przyjeżdżają z tej Limanowa.
Ja: Ale zajebiście odmieniacie tam w Suwałki :D

No i zdjęcia: http://www.megaupload.com/?d=IHI8J3EN
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2011, 22:50:41 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #589 dnia: Sierpień 01, 2011, 23:02:40 »
Tip: na końcu tego posta jest link do zdjęć.

Śląsk jest jak jebany labirynt Minetaura - wjechać łatwo, ale wyjechać graniczy z cudem. Jakimś sposobem odwiedziliśmy nawet Chrzanów, który okazał się być jedną drogą, na której końcu była jakaś fabryka, czy żwirownia i stwierdziliśmy, że wszystkie amerykańskie horrory zaczynają się od przyjazdu kilku młodzianów z laską do jakiegoś opuszczonego przez ludzi i Boga miejsca. Ale udało się wyjechać i nawet zaliczyć KFC.


Aki - naucz się lepszych akcji Paulem, bo masz potencjał. 3,2 w juggle'u jest proste, a i ściana w postaci WS+4, d+1+2 kroi lepiej ;)

[czepianie]Dolny Śląsk! Bo przez chwilę pomyliłem Chrzanów z Chorzowem...
Od WS+4, d+1+2 z tego co mi wiadomo lepsze jest d/f+1~b, 2 czy jakoś tak.[/czepianie]
fade em
need dat

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #590 dnia: Sierpień 01, 2011, 23:31:11 »
Cytuj
Aki - naucz się lepszych akcji Paulem, bo masz potencjał. 3,2 w juggle'u jest proste, a i ściana w postaci WS+4, d+1+2 kroi lepiej ;)

To nie wchodzi na wszystkie postacie, a na pewno nie na małe.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #591 dnia: Sierpień 01, 2011, 23:44:09 »
Wieśkowi wchodzi :D
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #592 dnia: Sierpień 01, 2011, 23:45:09 »
Wieśkowi wchodzi :D
Bo Wiesiek jest imbą.
fade em
need dat

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #593 dnia: Sierpień 02, 2011, 00:54:35 »
Hate - szkoda, że nie grasz w tą grę trochę bardziej na luzie, niż tylko po to, żeby zabijać.

Serious business. 8)

A tak poważnie, to mam tak mało okazji do grania od bardzo dawna, że nie cuduję w trakcie gry.


Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #594 dnia: Sierpień 02, 2011, 01:24:03 »
Wiedziałem od samego początku, że to będzie Tawerna jedyna w swoim rodzaju i nie zawiodłem się! Począwszy od podróży w wesołym gronie Warszawiaków, poprzez spotkanie niemalże całej tekkenowej sceny w jednym miejscu i rozegranie masy dobrych walk z wieloma ludźmi, a skończywszy na dobrej imprezie w doborowym gronie - wszystko miało swój klimat i zapewniło mi masę wspaniałych wspomnień! Naprawdę, ekipa dopisała, zarówno do pogrania i dyskusji, jak i do żartów i melanżu! :) Co mnie natomiast wkurzyło to kilka zachowań w stanie upojenia alkoholowego obserwowanych przeze mnie osób - ja wiem, że fajna zabawa, impreza i w ogóle, ale pewne zachowania są po prostu nietaktowne i wychodzą poza granice dobrego smaku lub dana osoba robi się po prostu uciążliwa w towarzystwie.
Inna sprawa że turniej przebiegał w powolnym tempie, nie było osoby odpowiedzialnej za prowadzenie rozgrywek, jednak kolektywna praca kilku osób pozwoliła dociągnąć to jakoś do końca. Z drugiej strony było sporo czasu na freeplaye i towarzyskie akcje, a ponadto hype'owe oglądanie każdej walki osobno i towarzyszący temu doping dawał radę, stwarzając świetną atmosferę! Niemniej, osoby zmuszone wrócić do domu wcześniej mogły to postrzegać jako minus.
Warto też rzec klika słów odnośnie samych rozgrywek i poziomu turnieju. Jak już wspomniałem, miło było widzieć obecność większości aktywnych graczy w tym momencie, co nie tylko mocno podbijało prestiż imprezy, ale też powodowało że czuć było emocje towarzyszące rozgrywkom i prawdziwą konkurencję! Gwiazdy ery DRa kontra utalentowana "nowa szkoła" - miało być ciekawie... i BYŁO! Wiem że niektórzy powiedzą w tym momencie że to już nie ten Tekken, ze gra stała się łatwiejsza i że nie potrzeba skilla, blah blah blah. :P Fakt jest faktem - każdy może wygrywać, jeśli się dobrze umotywuje, ma smykałkę i wkłada w grę serce oraz posiada trochę szczęścia i manuala. Zdajmy sobie z tego sprawę i spójrzmy czasem na tą grę z przymrużonym okiem! ;)
Na koniec jeszcze o dwóch małych smaczkach eventu - walka "200m od Tawerny" dawała radę, obaj zawodnicy pokazali klasę i jaja, mam jednak nadzieję że nie będzie już pojedynków tego typu, no chyba że Namco da jako DLC w TTT2 do ściągnięcia postać Nevana i Komandosa! :D Niespodzianka dla Tenshi też była wydarzeniem mega pozytywnym, podarki jak najbardziej zasłużone, zaś tort pierwsza klasa! To wszystko pokazało, że jako społeczność jesteśmy ludźmi ciekawymi i wartościowymi, mimo ze często tak od siebie rożnymi.
Podsumowując - turniej(i doświadczenie jako takie) z gatunku tych "niezapomnianych". Nie byłem na wszystkich odsłonach tego turnieju, ale ciężko mi uwierzyć że to rzeczywiście ostatni raz był. :(  Nic to, z takimi ludźmi jak wy każde spotkanie jest niezwykłe! Sorry, ale bez prywaty się nie obejdzie! :P


Nevan, Oskar - Jesteście królami melanżu, dzięki za gościnę i doping! Nevan, wielki szacun za świetną postawę przez cały weekend, doceniam.

Manieq - No staaaaary, chylę czoła, mam nadzieję że się spotkamy w DE jeszcze kiedyś. Udowodniłeś sobie i innym jakiej klasy zawodnikiem jesteś, mistrz normalnie! Tak trzymaj!

Olga - Heh, i tak ci już wszystko powiedziałem, więc masz tu :*:*:*  Dzięki za support i bycie!

BBoy -  Poprawiasz mi zawsze humor, chłopie! Twoje bąki rozkręcą każdą imprezę! :)

Frizen - Miałem cię prawie w WB, k*rwa! Masz to coś potrzebne do wygrywania w tą grę, każda walka z tobą to wyzwanie, fajnie że zawsze w dobrym klimacie. Dzięx za spary z twoim Bobem i Kangurem!

Matt, Devil - Zawsze podziwiałem waszą grę chłopaki, tym bardziej się cieszę że mogłem z wami rozegrać te walki. Matt mówiący mi że chciałby ze mną zagrać - bezcenne! Devil, nie obrażaj się na grę i nie niszcz sticka! Żałuję, że nie zagraliśmy freeplayów. Ustawimy się na jakieś spotkanie, koniecznie.

TcT - No widzę że rozruszało się w Poznaniu, cieszę się że nie tracicie chęci! Szyper, załatw sobie porządnego sticka i graj, Tenshi, dzięx za spary i pogaduchy, Robson -  to ty mi powiedziałeś że kocham Tekkena? Z początku się broniłem, ale teraz przyznaję ci rację! Szkoda że nie chciałeś pograć po turnieju, masz minus! :P

Limanowa Crew - super, że się zjawiliście, jesteście mega pozytywnymi ludźmi, czekam na kolejne spotkanie. Spary z każdym mnie czegoś uczą, przy okazji urządzimy sobie kolejną sesję i może się poduczymy czegoś nawzajem. No i ten żeński akcent, jestem pod wrażeniem!

Hate - Zawsze dobrze cię widzieć, śmichu co niemiara z tobą! Skilluj w Pokemony i używaj dużo Gównobomby! :)) Sorry za budzenie w nocy, ale to dlatego że cię tak bardzo lubię, wiesz przecież.

Warszawa - fajnie że dopisaliście tak licznie, dzięki za podróż i jak zwykle przyjacielski klimat i pozytywne pogaduchy!

Bart - Balls of steel i człowiek z Pychotką, z twoich ust nawet dowcipy o gównie brzmią zabawnie. Boję się co będzie, bo znalazłeś sobie padawana o ksywie...

...Zajcew! - Pozytywny z ciebie wariat, Dobrego masz Marduka, ale przechwałki ci wychodzą coraz słabiej, musisz popracować nad tym! :) Żart o tańcu elektro mnie bawi do teraz!

Ryld, Dae - Nie pograliśmy nic, ale i tak świetnie że wpadliście.

Manior - Miło było poznać i pogadać, cieszę się z zawartej znajomości, mam nadzieję że zagramy kiedyś w coś. Może zacznę w końcu grać w MK, a ty wrócisz do Tekkena?

Zajman - Jak zawsze pozytywny i skory do żartów. Nawet ze mnie! Wesołe dyskusje, nie ma co.

Gagarin, Sepkong, Kati, Tundra, Koko i AKI - Turniej we Wrocławiu bez was to żaden turniej, super że byliście.

Pitrex - Niestrudzony wędrowiec i zawsze uśmiechnięty chłopak, oglądałem twoje walki, masz dryg do tej gry.

Komandos - Dobre fajty w grupie, dobre fajty w realu, ale postaraj się znaleźć balans między tym co piszesz, a to co prezentujesz.

Baz, Batko, Gabryś - Fajnie że ostatecznie się pojawiliście, dobrze widzieć znajome mordy.

Gajda, Borys - Pojechaliście! :D


Tokis jak zwykle wylewnie i kwieciście, wybaczcie. Jeśli o kimś zapomniałem to sorry, piszę na gorąco. Dzięki za wszystko, pozdrawiam i do zobaczenia!
 
PS. Walki które nagrałem wrzuciłem na http://www.youtube.com/user/backdashpl.




Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #595 dnia: Sierpień 02, 2011, 02:27:04 »
TcT - Dzięki za wyjazd, a co mam Wam do powiedzenia powiem Wam w 4 oczy.

Devil - Smakowało, szkoda że wyszło jak wyszło.

Matt - Masz najlepszego STVa w PL, tylko brak ogrania i T6 wiedzy.

Solo - Misiu mój tulaśny, nie zmieniłeś się. Nadal jesteś szczery i sympatyczny, za co Ci chwała.

Tokis - Ostoja spokoju, swój jesteś i już.

Bart - Całe k*rwa życie na misji:D Jak Cię widzę dostaję mimowolnych skurczy twarzy układających się w uśmiech.

Nevan - Witam po jasnej stronie mocy w moim wszechświecie.

Vince - Ty hibernujesz czy jak? Bo od lat nic się nie zmieniasz, przybija "5".

Sepkong - :( ale nie bój nic, następnym razem zbiję Cię do zera :P

KBB - Widziałem Twoje walki, IMO masz predyspozycje. Przyhamuj nerwy i trenuj.


Blaugrana - Ćwicz małpę.
Bigboy - Lecz kontuje człowiek.
Pitrex - Wpadaj na turnieje bo mam ochotę z Tobą grać stary, a tym razem nie wyszło.

Szczególne pozdrowienia dla Di za godną naśladowania postawę fair play oraz Gajdy za rozpisanie, jak to określił: zrównoważonych grup.










W tym miejscu chciałbym wystosować otwarty apel do Zajmana byś więcej uwagi poświecił ukróceniu możliwości wałkowania.
Jeżeli zechcesz mogę posunąć kilka rozwiązań, ale to już na PM ;-)

Zobacz - Krojenie Yosha
Download - FOTY
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 03:14:49 wysłana przez Grey »

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #596 dnia: Sierpień 02, 2011, 02:35:50 »
KBB - Widziałem Twoje walki, IMO masz predyspozycje. Przyhamuj nerwy i nie daj uczyć się wałkowania od starszych "kolegów" bo ono się mści prędzej czy później.
Ciekawe, nie miałem okazji Cię poznać, a jestem na Twojej prywacie, chyba że gadaliśmy, a ja się nie przedstawiałem. : D

Więc tak, na turnieju ani razu nie podejmowałem decyzji w nerwach w czasie gry. Jeśli chodzi Ci o unblock z połowy pola na Matta, to była to czysto przemyślana decyzja, w konsekwencji straszna głupota. Głupota ta jednak nie brała się z nerwów, wyjaśniam. Pulsowało mi jedynie serce z uczucia do tej gry, umysł miałem spokojny. Chciałbym żebyś rozwinął myśl wałkowania od starszych kolegów, której za bardzo nie rozumiem.
Predyspozycje? Myślę, że drzemią w wielu graczach, a nawet tego nie widzimy. Sądzę, że Maniek jest idealnym przykładem.
Jeśli uważasz, że je mam, to jest to bardzo miłe, dziękuję. Staram się wynerdzać swoje.

Pozdrawiam
fade em
need dat

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #597 dnia: Sierpień 02, 2011, 02:53:33 »
Cytuj
W tym miejscu chciałbym wystosować otwarty apel do Zajmana byś więcej uwagi poświecił ukróceniu możliwości wałkowania.

O co kaman bo chyba coś przeoczyłem.

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #598 dnia: Sierpień 02, 2011, 03:08:26 »
Przeoczyłeś Zajmanku np. manipulacje jakie przeprowadzał w fazie grupowej Di (konkretnie mowa o podkładce z Punisherem) w oparciu o znajomość rozstawienia jeszcze na ten czas nie powstałej drabinki DE.
Hmm a może mi już odpierdziela, a Di co turniej gra KAZem i RAVenem wyłącznie dashując wprost na Opp i robiąc unblocki w powietrze?

Przeoczyłeś np. fakt rozstawienia 2 przyjezdnych z tego samego miasta do 1 grupy.

Tawerna to już nie kameralna impreza, to największy ogólnopolski turniej w TK.
Co za tym idzie proszę o uczciwe i równe dla wszystkich zasady.

KBB - musiałem pomylić osoby, najwyraźniej to nie Tobie życzliwy kolega chciał zrobić tak byś wyszedł z grupy. Sorki za pomyłkę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 03:30:36 wysłana przez Grey »

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #599 dnia: Sierpień 02, 2011, 03:09:21 »
Przeoczyłeś Zajmanku np. manipulacje jakie przeprowadzał w fazie grupowej Di (konkretnie mowa o podkładce z Punisherem) w oparciu o znajomość rozstawienia jeszcze na ten czas nie powstałej drabinki DE.
Przeoczyłeś np. fakt rozstawienia 2 przyjezdnych z tego samego miasta do 1 grupy.

Tawerna to już nie kameralny turniej, to największy ogólnopolski turniej w TK.
Co za tym idzie proszę o uczciwe i równe dla wszystkich zasady.

Ponawiam prośbę o wyjasnienie wałkowania w moją stronę.
fade em
need dat