Autor Wątek: Turnieje na konwentach  (Przeczytany 110681 razy)

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:30:39 »
wyniki T6 na Balconie:
1. Gagarin (yosh)
2. KBB (mig, law)
3. Sonic (law)
4. Młody (paul, xia)
5/6. PePe (lili), Reks (lili)

KBB najpierw zrzucił Gagarina do LB, ale yosh już w wielkim finale wygrał 2 razy.
 
Dzięki za zajebistą atmosferę i pozdrowienia dla całej 'loży szyderców' czyli reprezentantów backdasha :p i dla prowadzących ;) 
i jeszcze od siebie za ciekawe walki na żyletki z Pepe i soniciem;)

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:27:36 »
Ja również bardzo dziękuję wszystkim. :)
-Młody, miło było spędzić dzień w Twoim towarzystwie, wybacz, że zapomniałem o tym plakacie : D
-Pepe, cieszę się, że Cię mogłem poznać, bardzo sympatyczny z Ciebie gracz i przy okazji dowiedziałem się czegoś ciekawego o SC
-Gagarin, dziękuję za expa, który dałeś mi w tym turze i oczywiście za Snickersa (nie tego przeterminowanego :P)
-Sonic, nie wiem czy przeczytasz, ale również dzięki za mecze, ciekawa sprawa spotkać znanego mi gracza online na offline, szkoda że nie czułeś dobrze tych TVków
-Reks, Leszek, godnie reprezentowaliście Ruperta :P
-Namu, Twój doping dodaje skrzydeł ^^

Ogółem świetny konwent, jestem bardzo zadowolony z tej soboty i pomyśleć, że dowiedziałem się o nim przy okazji rozmowy z Młodym na Facebook'u, a event był przecież w moim mieście...
fade em
need dat

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:42:52 »
wyniki T6 na Balconie:
1. Gagarin (yosh)
2. KBB (mig, law)
3. Sonic (law)
4. Młody (paul, xia)
5/6. PePe (lili), Reks (lili)

KBB najpierw zrzucił Gagarina do LB, ale yosh już w wielkim finale wygrał 2 razy.
 
Dzięki za zajebistą atmosferę i pozdrowienia dla całej 'loży szyderców' czyli reprezentantów backdasha :p i dla prowadzących ;) 
i jeszcze od siebie za ciekawe walki na żyletki z Pepe i soniciem;)

Co ja widze,Yoshe ostatnio ownują ;d dobre miejsce KBB,robisz postępy i to się liczy. Czekam na walki :)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:16:32 »
Ja też pozdrawiam i dziękuje wszystkim obecnym :) Wielka szkoda że nie zrobili dodatkowo turnieju w SC IV ...

Gagarin - jak zawsze miło było pogadać, szkoda że obecność yosha nie wystarczy byś zainteresował się SC IV ;)

KBB - miło się żałowało na różne tematy ;) btw. jesteś przerażająco uprzejmy, aż się czułem jak jakiś cham przy Tobie ;) na konwencję tak się czuć to dziwne uczucie ;)

Młody - dzięki za ciekawe walki, trochę byłem zły na siebie ze przegrałem, ale muszę uczciwe przyznać, że zasłużyłes na to 4 miejsce szczególnie patrząc jak potem dobrze walczyłeś z sonic‘iem :)


Mam na komórce parę filmików z turnieju jak je wrzuca to dam znać. Chwilowo komputer mam w naprawie :(

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 24, 2011, 17:39:25 »
Ladnie, ladnie :) Chetnie obejrze walki z finalu jak ktos juz wrzuci.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Gagarin

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Gagarin_PL
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 24, 2011, 17:48:44 »
Co ja widze,Yoshe ostatnio ownują ;d
no oczywiście xD

Dzięki za miło spełniony czas, fajnie, że ludzie z BD zaczynają pojawiać się na turniejach konwentowych :)

Nagrody za turniej Tekkena:
1. gra psp (Star Ocean: first departure)
2. koszulka + plakat
3. plakat

Nie mogę nie wspomnieć o turnieju Mortala. W końcu po 30min treningu Qjona (to było 2miesiace temu, jakoś tak) zająłem 7-8 miejsce, szacun prawda?? xD

prześle potem zdjęcia sali w której obywały się turnieje

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 24, 2011, 17:49:53 »
Tak, sala zdecydowanie na wielki plus. Świetne miejsce na konsolówkę. :)
fade em
need dat

Serfer

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Inner World
  • Skąd: Warszawa
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 24, 2011, 21:52:30 »
Witam wszystkich :) .
Widzę, że turniej Tekkena na Balconie spodobał się Wam, z czego bardzo się cieszę. Jako prowadzący mogę śmiało napisać, że byliście jedną z fajniejszych ekip jaka pojawiła się na turnieju konsolówkowym ever. Świetna atmosfera, ciekawe walki i wspomniana wyżej loża szyderców. Było super :). Mam nadzieję, że wpadniecie jeszcze na jakiś Nasz turniej w tym roku.
Special thx:
Gagarin: dzięki za porady i naukę podstaw, niestety gdzieś zapodziałem karteczkę od Ciebie. Przesłałbyś mi adres tej stronki na PM?
Młody: poruszyliśmy kilka ciekawych tematów, wygląda na to, że jesteś bardzo sympatycznym człowiekiem. Mam nadzieję, że zobaczymy się na jakimś turnieju w tym roku.
PePe: fajnie, że wpadłeś, szkoda, że na tak krótko. Do zobaczenia być może na B3, a jak nie to wbijaj do Warszawki na Hellcon!
Namu: dzięki za rozluźnienie atmosfery i piękne serduszka w tabelce. Poza tym fajnie, że mogliśmy wreszcie zagrać.
Jeszcze podziękowania dla KBB (szydera pełną gębą) i Sonica, który dzisiaj rano nauczył mnie kilku fajnych rzeczy Lawem.
Pozdrawiam

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 24, 2011, 22:03:31 »
Yea Serfer w końcu się pojawiłeś! Ja również Ci dziękuję, chwilami chłopaki musieli Cię mocniej wesprzeć organizacyjnie, ale starałeś się, żeby turniej trzymał się całości, więc należy Ci się plus. Mam nadzieję, że nieraz przyjdzie nam się jeszcze spotkać i... pograć. :)
fade em
need dat

Serfer

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Inner World
  • Skąd: Warszawa
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 24, 2011, 22:26:10 »
Yea Serfer w końcu się pojawiłeś!
W sumie dopiero kilkadziesiąt minut temu wszedłem do mieszkania znajomego, to była długa podróż, no i musieliśmy zostać do samego końca, by odznaczyć na liście ludzi odbierających sprzęt. Ale też się cieszę, że się pojawiłem i mam nadzieję, że zostanę na dłużej ;p.
Ja również Ci dziękuję, chwilami chłopaki musieli Cię mocniej wesprzeć organizacyjnie, ale starałeś się, żeby turniej trzymał się całości, więc należy Ci się plus.
To prawda, był jeden krytyczny moment, no i trochę problematyczne się zrobiło przez to, że ludzie wychodzili 'na szluga' i nie wracali przez 15 minut, ale jakoś wspólnymi siłami daliśmy radę. Dzięki za wsparcie, na prawdę się przydało :).

BTW: Zdjęcie sali konsolowej, ale z dnia zerowego, czyli bez sprzętu. Niestety póki co tylko takie mam. Enjoy - https://lh6.googleusercontent.com/-sXYbSOMhalg/Tinoze1OrTI/AAAAAAAAAGU/s8IEsr9H-Ds/s1280/IMAG0839.jpg

diego

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Skąd: kraqf
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 25, 2011, 04:43:54 »
Witam!

Ja też chciałem podziękować wszystkim, z którymi miałem przyjemność grać (nawet jeśli były to baty ;P).
Wielki szacun dla Serfera za ciężką pracę i wyrzeczenie się gry w turnieju ;)
Pozdrawiam miejscową ekipę, z którą miło się gadało!
Respect dla drobnej, ale walecznej dziewczyny  :P

Od siebie dorzucam parę gratisów:

http://www.youtube.com/watch?v=q_OctE_gL5Y&feature=player_profilepage

http://img577.imageshack.us/img577/2303/p1070861.jpg
http://img69.imageshack.us/img69/3035/p1070857h.jpg
http://img691.imageshack.us/img691/5462/p1070855n.jpg
http://img36.imageshack.us/img36/7082/p1070851h.jpg

jeszcze raz dzięki i mam nadzieje do następnego na B-3ginning!

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 25, 2011, 13:09:40 »
Cześć Diego! Fajnie, że zrobiłeś trochę materiału, nie obrazisz się jak sobie zgram te foty i gdzieś powrzucam?
Miło, że się zarejestrowałeś, wymasteruj jakąś postać w końcu. :) Poucz się juggli, kar, framedaty i wpadaj częściej na tury! :)
fade em
need dat

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 25, 2011, 18:59:22 »
patrzac na fotki - fajną sale mieliście do grania
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 25, 2011, 19:06:11 »
patrzac na fotki - fajną sale mieliście do grania
Zgadza się, początkowo przeszkadzało nam jedynie światło, które, za przeproszeniem, jebało po oczach, natomiast z biegiem czasu było bardzo przyjemnie, mnóstwo miejsca, przestrzeń do odebrania telefonu, pogaduszek, grania, wszystko git. :)
Oby więcej takich sal się trafiało.

W ogóle niezła akcja była, kiedy weszliśmy z Młodym, pomyśleliśmy, że organizacja popełniła strasznego faila, bo nie widzieliśmy żadnego stanowiska z Tekkenem 6, tylko z Tekken 5 DR. : D Oczywiście nie zawiedliśmy się, bo organizacja szybko dała nam możliwość freeplayów w T6, a dzięki uprzejmości Pepe można było nawet na 2 stanowiskach pograć, bo udostępnił nam swoją płytę z Tekkenem 6 (ma głowę żeby zabierać ze sobą na wypadek braków : D).
fade em
need dat

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Turnieje na konwentach
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 25, 2011, 19:54:36 »
Sala dobra na jakiś duży jednodniowy turniej, ale pewno byłby przerąbany, z tym że uczęstniczyłby na nim raczej HiKrush

nie, na prawde imponujące miejsce na konsolówkę :]