Autor Wątek: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011  (Przeczytany 40265 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 07, 2011, 00:51:06 »
He jak 4 osoby wychodza to w sumie czuje najebke. W sumie w takiej obstawie to ten ktory ostatnio nigdy sie nie pojawia na turniejach (czyli ja) by ogarnal na luzie.

pamietam jakis czas temu ogladalem FoxSteve (fox) vs IronLobster (ask) [w nevana grupie] i z deko cienko grali.

no ale trzeba pamietac to gry tylko do 2 winow, wiec mozna sie nadziac na dziwny styl/janki wiec uwazac, a poza tym miazdzyc k**wa!:D licze na Was!

Jak wymieciecie to stawiam 4pack 0.7L i pijemy u mnie, deal?

edit:
ciekawi mnie jak wypadnie Bode:).

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 07, 2011, 01:01:05 »
Cytuj
Jak wymieciecie to stawiam 4pack 0.7L i pijemy u mnie, deal?

Wchodzę w to.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 07, 2011, 01:21:17 »
Solo lubi nas motywowac zza monitora, i co lepsze jak widac bardzo dobrze mu to wychodzi ;) Nie bedzie co zbierac!
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 07, 2011, 05:26:42 »
Jak Bode będzie to pozamiata raczej, ale powodzenia :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 07, 2011, 08:54:19 »
Nie wiadomo jak staruszek; ) sobie radzi w T6, dwa Nevan, Gajda czy Frizen nie graja slabiej niz Bode, podbnie bylo w T5:DR gdzie nasza czolowka ogarniala Bode, Steve88, Harrego itd. Dadza rade:)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 07, 2011, 09:12:38 »
Moje przeczucia są takie, że będziecie na podium, jeśli ogarniecie sephiblacka i bode (miguel i julia).
Zagrajcie z nimi spary żeby się ograć na ich styl.

Mała uwaga też na Kneeninho. Raczej go atakować, bo dobrze kontroluje grę na defensywnego gracza. Bardzo dobry technicznie Bryan (był kiedyś, nie wiem jak teraz).
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 07, 2011, 10:52:21 »
Jak Frizen w koncu uwolni Super Saiyana to wygra G:

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:18:11 »
SSJ2 powinno wystarczyc :p SSJ3 bylaby za duza imba.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 07, 2011, 14:04:01 »
Moje przeczucia są takie, że będziecie na podium, jeśli ogarniecie sephiblacka i bode (miguel i julia).
Zagrajcie z nimi spary żeby się ograć na ich styl.

Mała uwaga też na Kneeninho. Raczej go atakować, bo dobrze kontroluje grę na defensywnego gracza. Bardzo dobry technicznie Bryan (był kiedyś, nie wiem jak teraz).

Miałem Kneeninho w grupie w Londynie - jest naprawdę niezły i trochę się z nim męczyłem, ale tak jak piszesz - można go zmiażdżyć dobrym ofensem a z tym u mnie nie ma problemu.

Fajnie, że Spike wpadł wtedy do Mace'a i mieliśmy w końcu okazję zobaczyć, jak wygląda dobra Julka w T6 nie obawiam się tak bardzo Bode. Gorzej z Sephiblack... Na niego wezmę sobie moją tajną broń, czyli drugą siostrę Williams - jest co najmniej 2x szybsza od Miguela i lepiej go karze niż Anna ale i tak spodziewam się problemów. Zawsze jest też nadzieja, że odpadnie gdzieś po drodze z powodu braku szczęścia ;-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 14:05:33 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 07, 2011, 14:26:28 »
Co nie oznacza ze Julka w dobrych rekach jest po prostu chora oO. I tak nie stawialbym zeby Bode w tym momencie gral jakos lepiej od Spike'a.
Sephiblack prawie nic nie panczuje, jezeli nie zmieni swojej filozofii gry na wypadek gdybysmy mieli grac, to poczestuje go spora iloscia b+1 :)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 07, 2011, 17:49:52 »
Nie doceniacie Bode. To największa menda jaka kiedykolwiek grała w tą grę. Widać, że zmieniona Julia mu tak nie podchodzi, ale patrząc na jego walki nie widać jak ciężko się z nim gra. Raz kiedyś tam Devil wygrał z Bode i piszecie, że wygrywali z nim. I raz kiedyś, też Devil, wygrał kiedyś tam ze Stevem88. Z tym drugim to absolutnie nikt nie ma szans w Polsce wygrać w takim turnieju.
Z Bode wygracie wyrywając rzuty, ze Stevem88 nie wygracie. Powodzenia ;]

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 07, 2011, 18:01:24 »
Ze stevem88 nie wygramy w DR, on w T6 nie pokazuje nic ciekawego... Ale co tam, i tak go nie bedzie =) A jakby byl, to na jakiej podstawie mowisz ze nikt w Polsce nie ma szans?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 07, 2011, 18:11:30 »
Bo jeżeli przyjedzie to się przygotuje, a ja wiem jak jego przygotowania wyglądają. Są przegięte i wątpię, że ktoś w Europie robi coś zbliżonego (granie cały dzień, parę h wyrywania rzutów, resztę dnia dokładne analizowanie różnych postaci w practise). Nie widzę jakoś tego, żeby ktoś był zbliżony do w Polsce do poziomu Devila z DR a tylko on miał szansę ze St88 (no i ja, ale tylko dlatego że połowa czasu jaką grałem w Tekkena to granie przeciwko stevowi ;]).
Ale bądźcie dobrej myśli, najlepsi już prawie nie grają w T6, tak przynajmniej wynika z informacji jakie posiadam. A co to jest pokonanie Niemców ^^

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 07, 2011, 18:20:18 »
Szyper nie wiem czy wiesz, ale jeden z naszych topow - Tokis - gral juz na w zasadzie wiekszym turnieju (Damage Germany) ze Steve88 w T6 i majac swojego ultra-low-tiera Zafinke minimalnie przegral 2:3. Wiec takze nie nie doceniaj naszych ludzi :). Bode to kozak, ale to raczej kazdy wie. Pamietaj tez, ze w czasach T5/DR bylo w PL w zasadzie kilku mocarzy a potem mala przepasc. Obecnie jest wiecej mocnych graczy (relatywnie), wiec mamy wieksze szanse; ). Bo gdyby to ekipy co juz jedzie dolaczylo jeszcze z 5 osob + oldskoole Matty i Devile to w ogole.

Jedni odchodza, inni dorastaja i doskilowuja. Swego czasu w Starcrafcie Tarson byl zwyklym sredniakiem, jakich bylo dziesiatki. Obecnie jest top3 graczy w Polsce, a takze czolowka Europejska. Przeciez swiat nie bedzie stal w miejscu i nie ma co dyskredytowac tekstami "najlepsi juz nie graja", bo wlasnie najlepsi _obecnie graja teraz. Stare gwiazdy nie graja - trudno. Sa nowe. Jak w kazdej grze. Bo zaraz ktos wyskoczy z xywami w Tekkena 1 ; o.

Jest kilka mocnych xyw na tym turnieju, wiec mam nadzieje, ze nikt nic nie zlekcewazy. Ciekawe info o przygotowaniach Steva88, u nas jak mowisz, nie wiem czy ktos oprocz Pawlo (swego czasu podobnie trenowal przed turniejami) mial taki zapal. Napewno to pomaga. Kwestia braku checi.. nie wiem: )
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 18:29:32 wysłana przez Solo »

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 07, 2011, 18:31:23 »
Ale ja Wam dobrze życze, ale pisząc, że mam się z nimi szansę bo wygrał ktoś z Polski z nimi, kto w tą grę nie gra, jest trochę niedorzeczne. To głównie miało się tyczyć St88, a skoro on nie gra w tym turnieju to luz. Bode pewnie nie jest już taki jaki był, ale naprawdę, uważajcie na niego. Rzuty, perfekcyjne hopkicki i prawie nie do wygrania końcówki z nim, to ciężki kawałek chleba.