Autor Wątek: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011  (Przeczytany 40171 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 07, 2011, 22:06:31 »
Jesli chodzi o relacje to tez bede mial odpowiedni sprzet. Takze wszystko sprowadza sie do tego czy bedzie wifi.

Jesli chodzi o przygotowania to pamietam, ze mialem kiedys taki tydzien, ktory ostro przenołlajfilem w sposob o ktorym mowicie. Szkoda, ze to u mnie w ogole nie procentuje ;x. Ogolnie sa w Polsce osoby, ktore tak sie przygotowuja do turniejow ;D.

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 08, 2011, 17:38:08 »
Nie ma babci srania, Polska na was liczy!

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 08, 2011, 18:19:39 »
Nie doceniacie Bode. To największa menda jaka kiedykolwiek grała w tą grę. Widać, że zmieniona Julia mu tak nie podchodzi, ale patrząc na jego walki nie widać jak ciężko się z nim gra. Raz kiedyś tam Devil wygrał z Bode i piszecie, że wygrywali z nim. I raz kiedyś, też Devil, wygrał kiedyś tam ze Stevem88. Z tym drugim to absolutnie nikt nie ma szans w Polsce wygrać w takim turnieju.
Z Bode wygracie wyrywając rzuty, ze Stevem88 nie wygracie. Powodzenia ;]
Zapomniałeś o walce Matta z foxem z frankfurtu, co potem była afera, matt zlał w mirrorze foxa i to w turze .
Ujebcie sabriego 4me
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2011, 18:40:56 wysłana przez Velurian_TLT »

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 08, 2011, 20:07:18 »
Nie doceniacie Bode. To największa menda jaka kiedykolwiek grała w tą grę. Widać, że zmieniona Julia mu tak nie podchodzi, ale patrząc na jego walki nie widać jak ciężko się z nim gra. Raz kiedyś tam Devil wygrał z Bode i piszecie, że wygrywali z nim. I raz kiedyś, też Devil, wygrał kiedyś tam ze Stevem88. Z tym drugim to absolutnie nikt nie ma szans w Polsce wygrać w takim turnieju.
Z Bode wygracie wyrywając rzuty, ze Stevem88 nie wygracie. Powodzenia ;]

Dobrze się chłopaki wyrywają także nie powinno być problemu, a co do foxa88 to nawet jak by był to nigdy nie można być pewnym, że jest nie do ruszenia. Wiem, że był "przeja**ny" w DR, ale pisać, że od Nas nikt nie ma z nim szans nie znając nawet aktualnego poziomu polskiej czołówki to lekka przesada ;)

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 08, 2011, 23:04:35 »
Z Devilem grałem, z Mattem grałem, z Tenshi grałem, z Robsonem grałem... Jest ktoś lepszy?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 08, 2011, 23:07:03 »
Z Frizenem? Z Nevanem? Z Gajdą? Z Tokisem? Ze mną? ;)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 08, 2011, 23:15:05 »
Nigdzie w Berlinie nie ma miejsca na nocleg. Zajebane wszystkie hostele. W najgorszym wypadku spedzimy noc w samochodzie ;D.

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 08, 2011, 23:22:09 »
No dobra, kit z tym. Jeżeli jesteście dużo lepsi od tej czwórki, to nawet Ryan Hart w formie może przyjechać i nawet nie piernie. Jakie problemy... Jesteście najlepsi, wmawiajcie sobie. Fajnie, że macie chęci. Mnie tylko zdziwiło jak podchodzicie łatwo do meczy z takimi przeciwnikami jak Bode czy inni. Wygranie z kimś takim to jest osiągnięcie, a nie byle co. Najlepszym graczem jest Bode z zapisanych, tak? To Julia i defensive trening na każdy karalny cios, każdego stringa, każdego setupa. Słyszałem, że najlepszym graczem w EU jest teraz Malekith (w sumie śmieszne, pokazuje to jaki jest T6 :D), więc może na niego się przygotujcie.
Co do wyrywek, to ich nie widać na walkach, które oglądam, no ale większość jest granych na LCD, więc rozumiem, że to dobry obraz Waszego refleksu nie jest.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 09, 2011, 00:10:45 »
Szyper tez gralem (poza fp) turniejowo z Mattem (2:3), Tenshi (3:2), Devilem (1:2), Tokisem (2:1, 1:3) i co to ma do rzeczy. Moze wlasnie dobrze, ze podchodza na luzie psychicznie (na pewno nie "olewatorsko") to nie beda sie stresowac podczas gry. Frizen czy Benek na grze bez laga wyrywaja sie nie gorzej niz Pawlo. Czemu ciagle miedzy wierszami cos przemycasz, a to "Jesteście najlepsi, wmawiajcie sobie" w ogole troll-flame; -p. Po prostu prosta sprawa - do takich tuz topow jak Tenshi, Matt, Robson, Gajda czy Devil (i Ty) dolaczyly kolejne osoby co jest normalne _w czasie_, bo chyba nie sadzisz, ze 5 osob bedzie zawsze best, a reszta stoi w miejscu i jest przyslowiowym botem. Nawet w korei pojawiaja sie kolejne nicki, ktore 2-3 lata temu nikomu niewiele mowily. Normalna rzecz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 02:21:12 wysłana przez Solo »

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 09, 2011, 01:04:34 »
Bo ja wiem czy troll.. Niech będzie.. Nikt nowy, poza Frizenem chyba nie dołączył ;].
Mi akurat stres pomagał w walce. Jeżeli ktoś ma inaczej, to niech sobie indywidualnie powtarza w głowie, że przeciwnik to cienias :D.
W Tekkenie lepiej być przygotowanym na przeciwnika. Inaczej może się to skończyć szybkim 3:0. Nie ma co liczyć na kogoś troszkę lepszego na Spike'a..
Ja topem nie jestem, hahaha. Jak się skończy pewna sprawa, która się ciągnie od ponad roku (w tym miesiącu powinien być end) to przyjazd na turniej nie będzie problemem. Tak czy siak gra i tak mi nie podchodzi, więc będę low w to cały czas.

EDIT :
Tak patrzę to nikogo poza tym Bode nie ma. Na taki skład, to ktoś z Polaków musi go pokonać :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 01:06:35 wysłana przez szyper »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 09, 2011, 10:33:11 »
Chłopakom wczoraj udało się na szczęście znaleźć nocleg.


@szyper
Ja nie mówię kto jest lepszy, a kto gorszy. Ja tylko odpowiedziałem na Twoje pytanie :)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 09, 2011, 10:35:03 »
Dokladnie. Powoli sie zbieramy z hostelu i zaraz ruszamy w droge. Swoja droga to cud, ze w takim momencie znalezlismy tak tani hostel.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 09, 2011, 14:42:15 »
Turniej się zaczął? Jak wam idzie?
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 09, 2011, 14:47:19 »
Furb nie ma dostępu do Internetu. Turniej ma się zacząć o 15. Podobno ma być stream.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: BERLIN TEKKEN CLASH4 (BTC4) 09 07 2011
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 09, 2011, 15:03:28 »
Dzięki za info, poszukam po sieci czy jest gdzieś jakiś link do streama.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."