Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 37570 razy)

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 09, 2011, 13:40:14 »
Ok, czuje się wrzucony do jakiegoś niezbyt ładnie pachnącego worka
Otóż, aby sprostować, wyjaśnić - nie, nie jestem żadnym sportowym mazgajem, który to wiesza psy na kimkolwiek za to, że mu się nie udało. To, że mnie rozbawia żart pokroju tego "starucha" nie znaczy, że czekam na wpadki polskiej reprezentacji piłki kopanej by podbudować swoje ego. Budowanie go na czyichś porażkach jest niepoważne.
A narzekanie na Małysza, że nie wygrywa już tak jak kiedyś to był jakiś cholerny szczyt wszystkiego.

Jedyne na co naprawdę mogę ponarzekać to, że czasem odczuwam jakby piłka nożna była odczuwana przez niektórych jako "Polski sport narodowy". Dobrze wiemy, że polski kopaniec był dobry xx lat temu. Teraz mamy dobre jednostki (jak bramkarzy chociażby). Przynajmniej tyle mogę powiedzieć biorąc pod uwagę "jak się znam".
Na szczęście jest trochę innych dyscyplin w których wiedzie się nam zdecydowanie lepiej. Czy to grupowych czy indywidualnych więc można się skupić na czym innym
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 13:53:49 wysłana przez Heniek »
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #151 dnia: Grudzień 09, 2011, 15:01:03 »
Solo

 Litości z tym Lewandowskim, on dalej nie umie trafić z 3 metrów na pustaka, jest za to królem dobitek. On nie jest klasycznym CF (center forward) a jedynie niezłym SSem (second striker), stąd taki skill w dobitkach ;p Jeżeli cały czas się będzie stawiać na to że to on nam wygra mecze swoimi golami, sory, huja ugramy xD Powtarzam to już od około 2 lat, naszej repie brakuje typowego goal pochera, takiego skurwysyna co za dzieciaka jak się grało 3vs3 żeby się pobawić piłką (nie dla wyniku) to on i tak strzelał na pustaka z połowy żeby gol był a wszyscy na niego patrzeli jak na debila . Brakuje kogoś kto ma jaja żeby w takiej reprezentacji strzelać bramki, robić to regularnie. Kogoś kto ma jaja robić wałki aby tylko wsadzić bramkę, nie ważne czy piękną czy brzydką. Po prostu brakuje nam takiego polskiego Van nistelrooya, Vieriego itp. Jestem mega sceptykiem wyjścia z grupy, nie mogę jednak zrozumieć czemu taki Krystian (z tawerny) jara się że na pewno wyjdziemy bo mamy najlepszy skład od kiedy on ogląda, jest starszy, widział więcej meczy a wierzy jakby miał 5 lat ;) Wiadomo że się będę cieszyć i kibicować ale po ostatnich 4 latach ta reprezentacja tak mnie zniesmaczyła że już niekiedy nie wiem co myśleć ;]

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 09, 2011, 16:05:40 »
"Joke" z okladki Agory jest starszy niz ustawa przewiduje. nie popisali sie.

Ale wk**wia mnie ile w naszym kraju jest narzekajacych marud. Pewnie 2/3 narodu nie moze sie doczekac, az bedzie euro i dostaniemy w dupe. Wtedy ich jakis przymulone zmutowane ego bedzie zadowolone! Normalnie Polska to swiatowa stolica placzkow.

Ogladam mecze naszej reprezy od huhhu i jeszcze troche. Poza wyjatkami, zawsze bylismy mocnym sredniakiem, majacym przeblyski. Byly slabe mecze, byly mecze dziwne (5:0 ze Slowacja u Siebie, 1:4 w rewanzu i rzucanie koszulek na ziemie przez kadrowiczow). Byly mecze cudowne np. 3:2 z Norwegia na wyjezdzie gdzie nasz bramkarz aby obronic sytuacje wybil sobie bark!!!! i przez to jego kariera leglaw gruzach. zrobil to swiadomie, bo ten mecz praktycznie dawal nam awans w 2002). Czy z "ostatnich" 2:1 z Portugalia, gdzie gralismy LEPIEJ niz uwczesna 3cia druzyna swiata. Wszystkie linie zmiazdzyly, tam moglo byc z 5:0 dla Polski. A teraz rosnie nam Lewandowski, na ktorym przez 2 lata masa osob wieszala psy, ja sie na forach klocilem, ze bedzie z niego mega snajper. I co? Ale lepiej pierdzielic smuty. Jak sie nie trafi,to sie znajdzie inna rzezc i na nia bedzie wrzucac smuty.

No ale "kibice", ktorzy maja zerowe pojecie najwiecej zawsze szczekaja, jaka to c***owa jest nasza pilka. Jest tak ajak zawsze - mocno srednia. No ale idealna okazja, aby ponarzekac, pobudowac swoje ego. U nas wszyscy sa mistrzami we wszystkim.

Polać mu! A to się Heniu chyba nie tyczyło Ciebie.

Zaju brakuje nam polskiego Van Nisterloya czy innej gwiazdy to jest oczywsite, Lewandowski jak na Polskie warunki jest teraz zajebisty, napierdala gole w bundeslidze, ale nie, nie, nie bo nie umie trafić z 3 metrów na pustaka a bramiki zdobywa z dobitek, właśnie taka postawa mnie rozpierdala, gość robi co może zapierdala po tym boisku żeby jakoś to wyglądało, ale jednak  "Litości z Lewadowskim". Sam nie wygra Euro jak sam Messi nie wygrał Coppa America. Powiem tak nie ma zawodnika na świecie który by w swojej karierze czegoś nie zjebał. Naszej reprezencacji brakuje wiele, ale tu się w 100% zgodzę że jesteśmy mocnym średniakiem i co może być zaletą jesteśmy  mega nieobliczalną reprezentacja i o tym wie cała Europa.
       Wiecie co wam powiem to siedzi poprostu w ludziach i ich głowach, siedziałem w Anglii to Angole nie zadowoleni z gry bo precież Anglia kolebka futbolu powinna wszystko zgarniać z World Cupem na czele. To samo było z Niemcami jak przegrali z Hiszpanią w finale World Cup to też sie pojawiały głosy że beznadzieja hehehe , wszystko zależy od punktu położenia, Ciekawe co sobie myślą teraz Fani Man United i City po odpadnięciu z ligi mistrzów. Acha i jeszcze jedno Gołota to najlepszy Polski pięściarz w historii.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 09, 2011, 16:24:01 »
W telewizji też nie wierzą w Polaków chociaż teraz jest mały powód dodatkowy żeby kibicować naszym:
http://www.youtube.com/watch?v=nqnlZBq7ATE&feature=player_embedded

Ja niezależnie od podejścia jakie prezentuję to zawsze będę naszym kibicował i cieszył się ze zwycięstw i smucił z porażek. Zawsze przeżywam to jak grają i emocje we mnie buzuja jeśli widzę polskiego orzełka lub flagę narodową na strojach w trakcie rywalizacji sportowej.

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 09, 2011, 20:07:31 »
Bolgan przyjacielu, pora ściągnąć klapki z oczu, to że Lewandos coś tam prezentuje w Borusi nie czyni go od razu dobrym piłkarzem w reprezentacji. Napierdala to Błaszczu, to jest piłkarz wybitny jak na nasza repę, zawsze w świetnej formie, on by serce oddał na tym boisku. Karnego z włochami nie liczę, wtedy grał dla pzpnu ;) Lewandos to się kapitalnie potyka, odbija,  przewraca, jego przyśpieszenie to jakieś żarty a celność strzału....przemilczę. Jest za to mega kreatywnym SSem, sporo widzi (bo wysoki), gra zespołowo, ma niezłe podanie, umie się ustawić w obrębie 16m i pierdolnąć pseudo szczura, jest ponadto, tak jak mówiłem, królem dobitek ;) Nie ma jednak instynktu napastnika, średnio wybiega na wolne pole, nie umie zgubić linii obrony jednym ruchem (tak jak np. Frankowski z polskich napastników), słaby balans, mecze w kratkę. To że jestem kibicem reprezentacji nie znaczy że muszę wszystkich lubić ;) W Borussi umieją wykorzystać jego atrybuty jako SS (stąd więcej dobitek) albo drugiego napastnika (w układzie 2x CF gdzie i tak zawsze się ustawia za plecami napastnika ;) ), w repie nie ma wyjścia i trzeba go na CFie wystawiać. Jeżeli znasz się na rolach danych pozycji w piłce nożnej to gołym okiem zobaczysz że on się po prostu gubi jako samotny napastnik. Dlatego dalej uważam że gdybyśmy mieli jakiegoś porządnego napadziora to i Lewy by bardziej błyszczał. Z ciekawostek, dziewczyna kolegi zna go z młodości, i nawet ostatnio (ze4 miechy temu) z nim gadała, ponoć bardzo sympatyczny i skromny człowiek ;) Mnie natomiast wkurwia jak ktoś się nim jara a nie docenia błaszcza, uważając że to lewy jest naszym największym talentem. Kompilacje na YT to sobie można między wiecie co wsadzić. Od razu zaznaczam, mnie on nie denerwuje ani trochę, dla mnie jest mega zabawny, jego akcje zawsze dają kupę śmiechu. W tych stwierdzeniach nie jestem outsiderem, wielu moich ziomków podziela tą opinię (fak je, silne plecy ;] ). BTW załatwiłeś sobie jakieś bilety na euro ?

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 10, 2011, 00:03:27 »
Spoko Zaju mnie tam Cieszy że obydwaj są w dobrej formie, a biletów na euro nie wylosowałem niestety. A tak wogule to jestem konsulatanetm Orange i dziś dzwoniłem do Ćwieląga ze Śląska w sprawie nowych usług, które są gówniane, odebrała jego żona i wzieła. A swoją drogą ja sam grałem za małolata w Śląsku ale telentem się nie okazałem  ;p


Jesteś GRZYBIORZEM.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 12, 2011, 07:32:52 »
Wy tu gadu gadu  o  Reprezentacji a BARCA  Real rozmontowala :P i teraz klubowe mistrzostwa swiata :)

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 12, 2011, 09:21:49 »
Bolgan przyjacielu, pora ściągnąć klapki z oczu, to że Lewandos coś tam prezentuje w Borusi nie czyni go od razu dobrym piłkarzem w reprezentacji. Napierdala to Błaszczu, to jest piłkarz wybitny jak na nasza repę, zawsze w świetnej formie, on by serce oddał na tym boisku. Karnego z włochami nie liczę, wtedy grał dla pzpnu ;) Lewandos to się kapitalnie potyka, odbija,  przewraca, jego przyśpieszenie to jakieś żarty a celność strzału....przemilczę. Jest za to mega kreatywnym SSem, sporo widzi (bo wysoki), gra zespołowo, ma niezłe podanie, umie się ustawić w obrębie 16m i pi****lnąć pseudo szczura, jest ponadto, tak jak mówiłem, królem dobitek ;) Nie ma jednak instynktu napastnika, średnio wybiega na wolne pole, nie umie zgubić linii obrony jednym ruchem (tak jak np. Frankowski z polskich napastników), słaby balans, mecze w kratkę. To że jestem kibicem reprezentacji nie znaczy że muszę wszystkich lubić ;) W Borussi umieją wykorzystać jego atrybuty jako SS (stąd więcej dobitek) albo drugiego napastnika (w układzie 2x CF gdzie i tak zawsze się ustawia za plecami napastnika ;) ), w repie nie ma wyjścia i trzeba go na CFie wystawiać. Jeżeli znasz się na rolach danych pozycji w piłce nożnej to gołym okiem zobaczysz że on się po prostu gubi jako samotny napastnik. Dlatego dalej uważam że gdybyśmy mieli jakiegoś porządnego napadziora to i Lewy by bardziej błyszczał. Z ciekawostek, dziewczyna kolegi zna go z młodości, i nawet ostatnio (ze4 miechy temu) z nim gadała, ponoć bardzo sympatyczny i skromny człowiek ;) Mnie natomiast wk**wia jak ktoś się nim jara a nie docenia błaszcza, uważając że to lewy jest naszym największym talentem. Kompilacje na YT to sobie można między wiecie co wsadzić. Od razu zaznaczam, mnie on nie denerwuje ani trochę, dla mnie jest mega zabawny, jego akcje zawsze dają kupę śmiechu. W tych stwierdzeniach nie jestem outsiderem, wielu moich ziomków podziela tą opinię (fak je, silne plecy ;] ). BTW załatwiłeś sobie jakieś bilety na euro ?


Ni chuja się nie zgadzam co do opini nt Lewego.
1.Jak gra jako SS za Bariosem , to nie jest ten sam piłkarz .
2.Jest silny fizycznie  jak sie zastawi to nie ma bata, dobrze gra głową i ma dobry przegląd pola.
3.Potrafi tez dobrze wyłożyc piłke koledze

Ogolnie BVB w lidze i LM to jakby 2 inne druzyny.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 12, 2011, 11:07:00 »
No to 3 punkt wypisałem :D

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 12, 2011, 17:56:01 »
Wy tu gadu gadu  o  Reprezentacji a BARCA  Real rozmontowala :P i teraz klubowe mistrzostwa swiata :)

Fajnie, ale piłka nożna to nie tylko Barca i Real. U mnie jest studenciak w szkole, spoko typ ale jak mówi o Bracelonie to nie mówi "barca wygrała" tylko "wygraliśmy", "jutro gramy", "kupujemy zawodnika" hehe potężna wczutka i podpinanie się pod zwyciezców, dla mnie to żal. Jak wpadli kiedyś erazmusi z hiszpanii to tak z tego polali, tam każdy był za swoją drużyną im to się w głowie nie mieściło i mówili że mamy taką piłkę dlatego że mamy własnie takie podejście. Wiadomo można miec ulubieńców ale bez przesady większość z tych polskich ultrasów barcy nie było w Barcelonie nigdy. Poza tym nie ma nic lepszego w kibicowaniu jak całe życie kibicujesz swojej słabszej drużynie i w końcu po latach ona zaczyna coś zdobywać i świetnie grać, bo to jest prawdziwa kibicowska radość, ale tym wanabees nigdy nie będzie to dane ;]
Hej Śląsk XD !


Jesteś GRZYBIORZEM.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:26:27 »
Mam rozumiec  ,ze  powinnienem kibicowaj druzyniej z naszej Ligi??  tak dla wiadomosci , jak kibicowalem Barcelonie ona  zajmowala wtedy  miejsce spadkowe w lidze , i tak jak napisales teraz wygrywa ( doczekalem sie) lecz inni potrafia tylko to widziec ze wygrywa  nie znaja jak to bylo wczesniej .
Ja nie bylem w Barcelonie niestety ten wyjazd troche kosztuje   nie mam jak niektorzy  2 km do stadionu ale mam cos innego czego innym brak totoleracje dla poglodow  Innych  a nie  wiecza krytyke bo kibicuja klubowi ktory aktualnie jest najlepszy.

Co do gadanie ze nie wspieramy naszych ze Hiszpanie maja kase , kazdy zaczynal kiedys od zera tylko niektorzy  robili wiele  z milosci do klubu inni z milosci do portfela

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 12, 2011, 19:36:22 »
Z tego co ja widzę to więcej jest walki o to czy Barca czy Real ma przystojniejszych piłkarzy, niż o to, która drużyna lepiej gra. ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 12, 2011, 21:54:45 »
Mimo nie wyjscia z grupy LM od 98 ciągle wierny MU :)

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 12, 2011, 22:32:08 »
No dobra znowu mnie poniosło muszę sie czasem ugryźć w język, albo w klawiaturę, ogólnie nie jestem takim radykałem jak czasami brzmię. Poprostu same jakieś takie posty mi wychodzą, może jestem hejterem, może coś w tym jest.
Ja z Europy od małego Ajax Amsterdam Jari Litmanen, van Der Sar, Bracia De Boer  to było coś ;]


Jesteś GRZYBIORZEM.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 13, 2011, 11:32:35 »
Hejter z ciebie i tyle, widać ile nienawiści w tych postach :D