Autor Wątek: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]  (Przeczytany 80884 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #405 dnia: Luty 16, 2011, 14:44:57 »
Final *mogl* miec dodatkowy smaczek nawiazujac do turnieju Mad about Tekken, finalisci wiedza o co chodzi: -P

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #406 dnia: Luty 16, 2011, 15:44:17 »
"Tundra, zamknij dupe!":D

@Tenshi:
ZOMG, trzeba mieć stalowe cojones, żeby ładować podcinkę z ful krołcza zaraz przed pab'ującym Stefkiem, że o używaniu dzuszozłodzieja pod ścianą nie wspomnę. Co za Yosh. Ale chyba ani raz nie użyłaś tej dwuhitówki, co się zaczyna od lowa, why? Aż tak się nie opłaca? (Chodzi mi o finał.)

Może w moim przypadku to jest kwestia braku cojones :P Co do dwuhitówki... hmm, naprawdę ciężko podłazić do Stefana z wolnym ciosem. Można się wpakować na bolesnego janka w stylu d/f+2. Za bardzo też nie można po-punchować przez b+1. Dlatego przez całą walkę byłam bardzo niezdecydowana. Nie wspominając o złym whiff-punishowaniu i łykaniu lowów... mój refleks gdzieś się wtedy podział. ^^ Prawdopodobnie następnym razem schowam miecz i spróbuję podejść do problemu inaczej ;)

Obejrzałem właśnie swoją walkę z Tenshi (bo szczerze mówiąc, kompletnie nie pamiętam jak grałem tamtego wieczoru:-)). Kompletnie straciłem zimną krew, Tenshi z kolei zupełnie odwrotnie - Asia jak najbardziej zasłużyła na wygraną. Szacun.

Yosh też jest psychiczny przy ścianie.

Dzięki za uznanie :) Zgadza się, Yoshi przy ścianie ma też 50/50, i do tego jeszcze w kilku różnych odsłonach, więc zawsze można spróbować czymś zaskoczyć.

Final *mogl* miec dodatkowy smaczek nawiazujac do turnieju Mad about Tekken, finalisci wiedza o co chodzi: -P

Hmm, nie wiem o co chodzi :)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #407 dnia: Luty 16, 2011, 15:51:16 »
Ostatnio zaczynam odkrywać Josza w tej części, dlatego pytam o takie rzeczy. Fakt, depedwa mogłoby zaboleć, szczególnie, że Ci go Frizen nie szczędził. W każdym razie szczery podziw, i tak Twoja gra była nieziemsko opanowana. Gratulacje i mam nadzieję, że mi się uda kiedyś znowu z Tobą zagrać, kto wie, może na następnej Tawernie :)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #408 dnia: Luty 16, 2011, 16:49:07 »
Obejrzałem właśnie walki Tenshi z Nevanem i Frizenem i muszę przyznać, że Tenshi ma naprawdę świetnego Yosha. Gratuluję i może kiedyś mój Yosh będzie choć w połowie tak dobry :)  .

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #409 dnia: Luty 16, 2011, 17:02:46 »
Nie będzie ;p
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #410 dnia: Luty 16, 2011, 17:45:42 »
Fajowy josz :) Co do Nevana to mam wrażenie, że puki byleś przy akcji to spoko ale jak już Ci przerwała to zupełnie nie wiedziałeś co zrobić ale kimże ja jestem żeby oceniać ;)

Tak jest, w momencie kiedy straciłem inicjatywę zacząłem przegrywać tą walkę.

Ma ktoś drabinki DE? Z tego co pamiętam to grałem chyba z Di, Rafim i Tokisem. Ktoś nagrywał te walki? Z Tokisem już widziałem.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #411 dnia: Luty 16, 2011, 17:49:59 »
Walki (grupa4) były nagrywane na gajdy konsole czy jest możliwość ich zrzucenia ???????????????????????????????????????????????/

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #412 dnia: Luty 16, 2011, 18:29:57 »

Tak jest, w momencie kiedy straciłem inicjatywę zacząłem przegrywać tą walkę.

Dokładnie tak! To było jedno z moich "odkryć miesiąca" - nie masz inicjatywy: przegrywasz.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #413 dnia: Luty 16, 2011, 19:11:29 »
Tenshi przypomnialo mi sie Wasze male spiecie na tym turnieju (i zmiany tvkow) =]

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #414 dnia: Luty 16, 2011, 19:14:20 »
Tenshi przypomnialo mi sie Wasze male spiecie na tym turnieju (i zmiany tvkow) =]

Aaa, o to chodzi :) No tak, lagi były, a po zmianie było jeszcze gorzej :P (lagów nie było, ale widziałam tylko nogi postaci zamiast całej planszy z racji takieeeeeego monitora). Więc nie wyszło mi to na zdrowie. :D
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

PanGrilowy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #415 dnia: Luty 16, 2011, 21:29:08 »
Tak się zbieram żeby coś napisać... ale nie mam za bardzo weny (a jak nie mam weny to istnieje niebezpieczeństwo, że mój post będzie wyglądał jak jakiś formalny list ;) )

Więc może od myślniczków:
- dzięki za super turniej! Fajna atmosfera, ekstra poziom na turnieju, pyszne nuggetsy, dobre piffko! : D
- PESowcy to chyba najbardziej znerwicowani gracze! :D A to przecież taka spokojna gra... usnąć można : P
- Ogólnie dzięki za miłe słowa na temat mojej gry, szczerze powiem, że się nie spodziewałam ^^ Bardzo mnie to podbudowuje i motywuje, żeby w końcu posiedzieć dłużej na practisie. : )
- Gratulacje dla Frizena! Słyszałam że nieźle dzień wcześniej balowałeś, a i tak poziom trzymałeś. "jak jazda na rowerze". Tego Singstara to Ci szybko nie podaruję : P
- Nevan - bardzo miło mnie zaskoczyłeś swoją postawą po naszym pojedynku, dzięki ^^ Nie ważne kto wygra, zawsze będzie pełen fair play. : )
- Oskar - dzięki dla Ciebie i Nevana za zadbanie o nocleg. Dzięki temu nie straszyłam ludzi drugiego dnia : D
- Olgotka - zafundowałaś mi najbardziej stresujący pojedynek turnieju :D Good Gamezzz!
- Tokis - powinieneś dużo kibicować Olgotce, wtedy gra jak z nut : )
- Rafi - już się z Robsonem baliśmy, że nie pojedziesz. Kiedy następne granie? : P
- Di - sprawiałeś wrażenie jakby zdekoncentrowanego... podobno "kto nie ma szczęścia w grze, ma szczęście w miłości" ; )
- Punisher, Pawlo - Olimp ciągle w dobrej formie!  Fajnie było Was znowu widzieć.
- AKI - teraz wiem, jak wyglądasz : ) Dobrze kombinujesz w czasie gry, brakuje tylko czystych, wysiedzianych godzin przy versusie (a więc i doświadczenia).
- Sepkong - mój "zły matchup" : ) dzięki za spary, na Baek'a trzeba grać od czasu do czasu : P
- Gagarin - widać też masz akcje w stylu "pstryk! Zapominamy ciosy!" Chyba napiszę sobie karteczkę, którą będę czytać w przerwie między rundami, a na niej: "low spiny, goddammit!". :D Dzięki za pogawędki o Yoshu, kiedyś musimy poświęcić na to więcej czasu, bo nasze obydwa Yoshe mogą na tym zyskać.
- Miaranko - dzięki za spary. : ) Hmm, jeszcze takiej Asuki nie widziałam ^^
- Kiełbasa - najbardziej "anakinowy" jack turnieju. Ciekawy Bob i Lars... Dobrze się grało w grupach. : )
- Tundra - każdy widać musi z Tobą przegrać przynajmniej raz. Obserwacja Twojego stylu gry może dużo powiedzieć o tej grze jako takiej. : )
- Kati - wreszcie się spotkałyśmy : ) Czy mogę poprosić o narysowanie Yoshka? Chętnie nadrukowałabym sobie jakiś super art na koszulkę. ^^
- Velurian - jak w tej piosence: "Jesteś szalony"! : D
- Zajman - widać było, że bardzo dobrze ogarniałeś obydwa turnieje. Full pr0!
- Dwie Panie i Pan w zastępstwie Gajdy, który "miał makao": dzięki za miłą grę. : )
- Gajda - bawiłeś się chyba najlepiej z nas wszystkich : ) mam nadzieję, że nie odchorowywałeś tego zbyt mocno ^^
- Qjon, KBB, K', Maciek - dzięki za krótkie pogawędki ^^


Ja też dziękuję....Pierwszy raz grałem z Tobą i poszło mi fatalnie ;D Nie widziałaś takiej Aśki hymmm ona była bez formy kompletnie...ale miło było dostać od takiego Joszka ;p
Pozdrawiam

[edit] Nie mogę ściągnąć tych zdjęć...Pomoże ktoś ?
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 19:38:02 wysłana przez Nevan »

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #416 dnia: Luty 17, 2011, 15:50:02 »
A ja powtarzam swoje pytanie czy ma ktoś kontakt z Gajdą bo na jego konsoli są walki z TAWERNY 7 (SOLO POMÓŻ) i by sie przydało je zrzucić

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #417 dnia: Luty 17, 2011, 18:17:39 »
A ja mam prośbę o edytowanie swoich postów (PanGrillowy).


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

PanGrilowy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #418 dnia: Luty 17, 2011, 19:03:59 »
Sorki ;D Sorki ;D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TAWERNA CUP VIII - 12.02.2010 [Pes 2011, Tekken6]
« Odpowiedź #419 dnia: Luty 17, 2011, 19:44:52 »
A ja powtarzam swoje pytanie czy ma ktoś kontakt z Gajdą bo na jego konsoli są walki z TAWERNY 7 (SOLO POMÓŻ) i by sie przydało je zrzucić

W zeszły weekend braliśmy udział w Tawernie 8.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.