Autor Wątek: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC  (Przeczytany 10695 razy)

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 12, 2011, 22:46:47 »
raczej na odwrót
to TE stick napisał, że Kowal jest zły? :P

wracając do tematu - jak dla mnie lepiej wydac wiecej ale na solidny produkt niz kupowac szmelc ktory zamieni sie w plastykowy zlom
ostatecznie to wszystko i tak kwestia preferencji takze nie ma co lapac wielkiego cisnienia
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 12, 2011, 23:06:12 »
raczej na odwrót
to TE stick napisał, że Kowal jest zły? :P

Jakby ktoś wkładał ci śrubokręt w śmieszne miejsca, wykręcał śrubki i inne takie, to też byś napisał że jest zły;] więc się nie dziw;]

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2011, 06:47:17 »
Jednak ten TE ma jedną wielką wadę. Gałka za blisko buttonów no i jeszcze jedna, położenie kwadrat i trójkąt obok gałki zamiast kwadrat kółko trójkąt i X między L'kami i R"kami

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 13, 2011, 09:25:53 »
Ale co obrazki Ci przeszkladzają czy o co chodzi? no chyba ze grasz w jakies gry gdzie nie mozna konfigurowac przyciskow. A co do odległości to juz kwestia jakis osobistych preferencji, dla mnie np jest idealnie, a mam duże łapy. Kwestia przyzwyczajenia raczej i osobistych preferencji wiec nie nazywalbym tego Wielkimi wadami tego sticka.

Ogolnie sprzet jest wart swojej ceny i generalnie przy tym jak obecnie kwota spadła to warto kupic, bo wyjdzie na to samo co custom praktycznie, a sto razy mniej zachodu no i nie ma ryzyka, ze cos pojdzie nie tak.  Jedyne co naprawde chcialbym zmienic to zmodowac go zeby dzialal na PS3 i X360.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 09:28:23 wysłana przez Snow_B »
I love my daughters, they are so pretty!

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2011, 09:44:04 »
Ale chyba kowal nigdzie nie napisał że TE to zły stick, raczej na odwrót.
Chodziło mi o Mayflasha.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 13, 2011, 13:21:46 »
http://allegro.pl/profesjonalny-arcade-stick-fighting-ps2-ps3-pc-i1397992715.html
Panowie dobry byłby to wybór czy lepiej omijać? Mam teraz stick od Hori (ten z grafiką Tekkena 6) i gra mi się na nim fatalnie
Hm... jest to dobry wybór jeśli chcesz go z miejsca modować, raz go miałem w rękach i gałka to jakaś tragedia - skosy nie wchodzą tak jak powinny (w zasadzie jest jedno miejsce w które trzeba trafić - idealnie w narożnik - aby zadziałał), buttony z miejsca pójdą bo to zwykłe gumy. PS - działa z ps2/ps3 (ma home) - to wielki plus tego sticka a właściwie PCB

Lepsze już to co masz, górna półka to to nie jest ale taka dobra klasa średnia. Wymień gałkę, ewentualnie też przyciski jak już padną i będziesz zadowolony. Dodaj trochę wagi bo to chyba (tak słyszałem) jest dość lekki stick.

Ale martwi mnie jeszcze to co napisałeś później - że turnieje to jeszcze nie twoja liga - więc pytanie jak długo grasz na nim było by na miejscu, gdy to ledwo co przerzuciłeś się z pada na sticka nie licz że wywalisz kupe kasy i będziesz mistrzem.
 
Jednak ten TE ma jedną wielką wadę. Gałka za blisko buttonów no i jeszcze jedna, położenie kwadrat i trójkąt obok gałki zamiast kwadrat kółko trójkąt i X między L'kami i R"kami
Bo takie jest ustawienie/rozmieszczenie buttonów w SF4 (chyba typ-A cośtam srośtam), miałem kiedyś tak jak pisałeś - kolorowe buttony pomiędzy L'/R'kami, jak grałem sam to nie przeszkadzało mi to ale już jeden wyjazd na bursę starczył żeby zmienić to na standardowe ustawienie bo co konsola to trzeba było babrać się w configu i marnować niepotrzebnie czas.

Gałka jest standardowo rozmieszczona - nie za blisko i nie za daleko, jak zobaczysz to wszystkie masówki mają stick umieszczony mniej więcej w tym samym miejscu i odległość od pierwszego buttonu jest mniej więcej niezmienna, tylko Customy mają je czasem oddalone - ale nie wiem czemu i jak bardzo to wpływa na komfort grania. Ludzie piszą że paluchami od ręki która trzyma gałkę wciskają buttony - jakoś sobie takiego Yeti nie wyobrażam bo raczej musiał by mieć łapy wielkości patelni a paluchy jak pętka od kiełbasy żeby tak mu się problematycznie grało.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 13:25:24 wysłana przez wilku »
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Jeez

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Jeez_PS
  • Skąd: Jelenia Góra
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2011, 11:41:23 »
Witam :)

Co sądzicie o tym sticku? http://www.thebuzzmedia.com/wp-content/uploads/2009/02/mad-catz-arcade-fight-stick-sfiv-high-res.jpg

Właśnie idzie do mnie pocztą i zastanawiam się czy był to dobry zakup.

Leito_PL

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Leito_PL
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2011, 12:22:18 »
Witam :)

Co sądzicie o tym sticku? http://www.thebuzzmedia.com/wp-content/uploads/2009/02/mad-catz-arcade-fight-stick-sfiv-high-res.jpg

Właśnie idzie do mnie pocztą i zastanawiam się czy był to dobry zakup.
Posiadam taki sam od dosyc dawna i powiem tyle ze niemam z nim zadnego problemu wszystko jest fajne ale po jakims tygodniu grania przyciski juz sie wyrabiaja i trzeba zmienic bo sie nieda ich dobrze wcisnac. Ja kupilem przyciski Sanwy i jest idealnie.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 10, 2011, 16:58:49 »
To był zły zakup , lepiej od razu kupić TE niż ten shit jakim jest SE. Przyciski mi zaczęły padać po 5 dniach grania , gałka jest jeszcze w miarę ale nie wróże temu stickowi więcej niż miesiąc gry - potem albo zmodować albo kupić nowego. Ja swojego SE kupiłem za 300 zł i bardzo ale to bardzo żałowałem bo mogłem dołożyć 200 i mieć TE na japońskich częściach który jest świetnym stickiem.

Jeez

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Jeez_PS
  • Skąd: Jelenia Góra
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 11, 2011, 09:34:36 »
Nie wróżysz stickowi więcej niż miesiąc bo się popsują przyciski czy ja będę miał dosyć? Jak się to objawia, przestają reagowac czy cuś? Trochę mnie przestraszyłes, na razie mam nadzieję że będzie się grało lepiej niż na tradycyjnym kontrolerze od PS3.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 11, 2011, 15:54:59 »
Wróżę że przyciski się popsują. Mi się przycisk jeden zapadł po 5 dniach.

Guile

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie Animatsuri
    • Email
  • PSN ID: Guile589
  • Skąd: Warszawa
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 13, 2011, 12:02:40 »
Oj bez przesady, ja mam swój od listopada i nadal wszystko działa jak należy, a niezbyt go oszczędzam. Planuję go zmodować, ale z nieco innych powodów.

Jeez

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Jeez_PS
  • Skąd: Jelenia Góra
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 15, 2011, 10:56:39 »
Ile czasu wam zajeło przestawienie sie z pada na sticka? Na swoim probuje grać od kilku dni i jest masakrycznie ciezko, jakieś 10% tego co chcę mi wychodzi.

Zdziwiła mnie jeszcze jedna rzecz w sticku. Gałka na samym sticku powinna być luźna i się kręcić w dowolnym kierunku, czy tylko mój egzemplarz tak ma? Palce cały czas mi się zeslizgują podczas poruszania sie w dowolnym kierunku.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2011, 11:08:31 wysłana przez Jeez »

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 15, 2011, 11:06:59 »
Wnoszę, że łoisz w SF. Ja nie miałem większych problemów z kręceniem ćwierćokręgów, czy innych CD, zaczęło wchodzić po trzeciej próbie. Gorzej było z trafieniem w skos, ale po pół godzinki mniej więcej załapałem. Za to dashować nie umiem do dziś, a w Tekkenie jeszcze ze stepami ciężko.

EDIT: Popatrz na YT na jakieś tutoriale, czasami pomaga.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 15, 2011, 11:11:42 »
Witam, mam fight sticka do sf4 od mad catza, chciałbym go delikatnie zmodować. Chcę wstawić wklęsłe przyciski i battopa, możecie polecić jakieś części i gdzie je kupić ? Rozważam też zakup TE, ostatnio po tawernie pograłem chwilę w streeta na bigboyowym TE i muszę przyznać że zajawka wróciła, zważywszy że MvC3 już tuż tuż nie mam wiele czasu na decyzję, pomóżcie! ;p  W sumie fight sticka i tak zmoduję, ale nad TE się muszę mocno zastanowić(i jak co poszukać gdzie go wziąść na raty ;] ).