Autor Wątek: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9  (Przeczytany 301393 razy)

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 30, 2011, 13:08:13 »
z tego co ja wyczytalem:
Będą po 3 fatale w tym już jest jeden stage'owy.
Część postaci (sub-zero,scorpin,mileena) będzie miała dodatkowy klasyczny fatal jako DLC.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 30, 2011, 13:32:45 »
Geezus... PS3Site i te jego adekwatne do treści newsa tytuły...

Muszę wprowadzić płatny multiplayer w T6, nie wiem jeszcze czy będę pobierał opłaty za możliwość zagrania ze mną czy będę płacił drugiemu graczowi...
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 13:35:51 wysłana przez DaeDraug »

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 30, 2011, 13:40:43 »
Geezus... PS3Site i te jego adekwatne do treści newsa tytuły...

Muszę wprowadzić płatny multiplayer w T6, nie wiem jeszcze czy będę pobierał opłaty za możliwość zagrania ze mną czy będę płacił drugiemu graczowi...

Tak wiem ps3site to łap Polygamie. Wiadomo, że to plotki i nei muszą się sprawdzić, ale kto tam wie obecnie już na wszystkim zarabiają.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,9345081,Mortal_Kombat_z_platna_przepustka_do_gry_w_sieci_.html

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 30, 2011, 14:01:06 »
Nie, nie, nie chodzi mi o treść, bo podobne plotki można znaleźć na każmy portalu "branżowym".

Chodzi mi tylko o skrót myślowy jaki został użyty w newsie na PS3 Site.

Cytuj
Możliwość rozgrywania pojedynków w multiplayerze na używanej kopii Mortal Kombat otrzymamy dopiero po zakupieniu w PlayStation Network specjalnego kodu.

Slide

  • Gość
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 30, 2011, 14:05:20 »
Sam nie wiem co sądzić o tym zabiegu. Z jednej strony zawsze bijatyki kupowałem oryginalne ze sklepu, ale z drugiej strony zastanawiam się czy nie przesadzają. Niech obniżą ceny gier :/

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 30, 2011, 14:31:10 »
Niestety byłoby zbyt różowo. Ja na szczeęcie mam kumpla który kupuje same nowości a potem wymienia je na kolejne nowości. W sklepie w którym wymienia ma to już za darmo bo jest ich super mega stałym klientem. Płaci tylko za różnice w cenie. Oczywiście nie musze wspominać że przed wymianą danej gry pożycza ją również i mnie :)

ornit

  • Gość
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 30, 2011, 15:27:12 »
Ale chłopaki, o co Wam w ogóle chodzi? Przecież wymieniając/kupując używane gry po prostu rżniemy ich twórców w dupę :D! Ceny gier za wysokie? A ile chcielibyscie płacić? To towar luksusowy/zbędny - taki dostarczający rozrywki (Kaczyński w swoim koszyku nie miał np. żadnej gry). Gra w przeciągu miesiąca zejdzie na allegro do 150 zł z wysyłką. To już nie jest drogo bo zawsze można odłożyć te kilka groszy. A polygamia zrobiła wielką hecę jakby płaciło się za sam dostęp do sieci...

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 30, 2011, 15:54:20 »
Gry zawsze były drogie i wszędzie były drogie. Fakt, za czasów PSX przy premierze gry kosztowały raczej 199zł., niż dwieście kilkadziesiąt, but still. Zwykle przy mówieniu o tym, że gry są drogie chodzi o to, że gry NA KONSOLE są drogie W PORÓWNANIU DO GIER NA PC. I to akurat jest prawda. Z tym, że gry na PC zwykle są nie tyle tanie, co darmowe.

Aaaleee... Gry na konsole rzadko są "jednostrzałowe". Wydaje się raz dwie stówy i gra się w to do upadłego, szczególnie w przypadku bijatyk turniejowych. Kto kupuje MK9 po to, żeby przejść arkejda i odłożyć gre na półkę? No właśnie. Dlatego te dwie stówy w perspektywie lat przy grze spędzonych nie są takim znowu strasznym wydatkiem.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 30, 2011, 18:12:40 »
hikrush gadasz głupoty, gry zawsze i wszędzie były drogie, lol? Nówka kosztuje średnio 2-3h przeciętnej pracy w NA. Ze sklepu, nie z netu. Porównaj sobie teraz ceny w Polsce, mówimy o sklepie i nowej grze, oczywiście nieużywanej. Ceny w Polsce są zbyt wysokie ceny za gry konsolowe i to fakt. To żadne dobro luksusowe, tak samo jak zjedzenie na mieście, wypad do kina czy zakup nowych butów. W naszym, kraju rzeczywistość jest mocno zniekształcona, co bardzo stanie się wyraźnie bo wejściu ojro.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 30, 2011, 18:13:42 »
No ale kupowanie czegokolwiek używanego nie jest na ręke producentowi. Ford też by wolał żebyś kupił nowiutkiego Mondeo z salonu, a nie rocznego od sąsiada.
Wiadomo, że akurat w tym wypadku Ford może liczyć na to, że będziesz serwisował u nich dalej i będą z tego mieli jakieś korzyści, a w przypadku Mortala to oni muszą ci zapewniać usługę w postaci rozgrywki online, ale bez przesady. Tysiące tytułów z rozgrywką multi funkcjonuje bez takich zabiegów, zwłaszcza, że w przypadku MK chcą sobie zapewnić stały przypływ gotówki za pomocą multum DLC.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 30, 2011, 18:30:58 »
hikrush gadasz głupoty, gry zawsze i wszędzie były drogie, lol? Nówka kosztuje średnio 2-3h przeciętnej pracy w NA. Ze sklepu, nie z netu.
W jakiej pracy? Bo operator koparki z własnym sprzętem w Polsce za nową grę zarobi w godzinę. Ze sklepu, nie z netu.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 30, 2011, 19:01:37 »
Mysle ze nie mamy na co teraz narzekac. Glownie dzieki allegro ceny spadly. Ja jeszcze dobrze pamietam lata 2001-2005 (jakos tak) jak nowki na ps2 chodzily po 250 zl. Teraz nowka za 199 jest wielka drozyzna, a ceny po miesiacu leca leb na szyje, ze przy dobrej okazji znajdziemy gre za 130 zl. Polacy zarabiaja wiecej (wbrew temu co mowi wielu politykierow) niz w tamtych latach i potrafia czasem wydac 300-400 zl na spodnie czy "perfum". Tutaj wazny jest taki skill jak "umiejetnosc rozsadnego wydawania pieniedzy".

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #223 dnia: Marzec 30, 2011, 19:06:23 »
Z blizszej odleglosci ciezko to zablokowac na reakcje. Tak samo wslizg sub-zero. Na najblizszej odleglosci to wlasciwie masz zagadke czy pojdzie u+4 czy roll.

Ilosc aren powala, jakos aren powala... a pomyslec, ze na kazdej ma byc osobny fatal....

Co to za zgadywanka, jeśli obie rzeczy blokuje się na stojąco?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #224 dnia: Marzec 30, 2011, 19:23:19 »
możliwe, że chodziło o wślizg Sub-zero niż roll. Sub na kucających ma chyba tylko f+4, po którym może zamrozić.