Autor Wątek: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 77220 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #375 dnia: Listopad 27, 2010, 10:42:35 »
Fajna sprawa z tym noclegiem na miejscu! Dyszka to jak najbardziej rozsądna cena.
Już się nie mogę doczekać 8)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #376 dnia: Listopad 27, 2010, 11:43:38 »
Ser wygląda że wpadniesz bo ewidentnie chcesz obniżyć cenę wpisowego :P Ja się już dawno pogodziłem z tym że Aot to droga impreza dlatego jak się bawić to na całego, biorę pakiet all in za 100 zeta :D Btw ten prysznic to była by super sprawa !
No wpaść do Łodzi to ja chce, ale czy będę to zależy od tego czy nie będę miał wtedy czegoś ważniejszego na głowie (poprawki:?) wpisowe na turniej akurat nie gra takiej roli bo przecież nie jest obowiązkowe:P.


Jeszcze jedna sprawa. Przydałoby się info co się dzieje jeżeli ktoś wpłaci 50zł na konto a tydzień czy miesiąc przed turniejem wyjdzie tak że nie może przyjechać. Różnie takie sytuacje były rozwiązywane, więc warto podać żeby nie było później nieporozumień.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #377 dnia: Listopad 27, 2010, 12:41:08 »
Btw ten prysznic to była by super sprawa !

Jak Junior będzie podawał ręczniki to dam nawet 20zł za ten nocleg :)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #378 dnia: Listopad 27, 2010, 12:51:52 »
Jak bedzie myl plecy to nie zgodze sie uiscic oplaty wyzszej niz 5 zeta.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #379 dnia: Listopad 27, 2010, 15:46:40 »
 A co z afterem ruszamy gdzieś na miasto ?????????????????????????

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #380 dnia: Listopad 27, 2010, 16:42:41 »
Afterek jest w planie organizacyjnym więc grzecznie czekać na info ^^

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #381 dnia: Listopad 27, 2010, 17:10:46 »
moze wbijmy sie do tokisa !

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #382 dnia: Listopad 27, 2010, 19:52:58 »
Jak bedzie myl plecy to nie zgodze sie uiscic oplaty wyzszej niz 5 zeta.

Mi jeszcze nie mył, ale skoro go oceniasz tak słabo to chyba pójdę za twoim przewodnictwem.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #383 dnia: Listopad 27, 2010, 22:38:54 »
U Tokisa nie ma raczej miejsca by to cale bydlo pomiescic.

Slon - no kiepski jest raczej... Moge Ci mojego jednego murzyna wypozyczyc.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #384 dnia: Listopad 28, 2010, 02:13:48 »
Ja mam 16 a i tak zniżki mi nie dadzą xD

@Liber - Podpisuje się pod wypowiedzią Tokisy. W 2 miesiące można uzbierać siano na wpisowe. Do tego wigilia idzie ^.-

No właśnie o to chodzi, kolejne wydatki xD. Nie chodzi tutaj o to że kogoś nie stać, bo większość byłoby stać na wpisowe 300zł, ale spoko, rozumiem że trzeba też czymś przyciągnąć zagraniczniaków.

Nie liczyłbym jednak na 80 osób w tekkena. Na euroslashu z "noclegiem" za darmo i 50zł wpisowego było jakieś 50 osób na ponad 100 osobową scenę, teraz nie wiem czy cała scena nie liczy mniej jak 80 osób:P.

Cytuj
gdzie mieliście na turnieju  nocleg za 10 zł
No właśnie jak sobie przypominam to nigdzie nie było noclegu za 10zł:P. Bo albo tego typu "nocleg" był za darmo, albo był za 20zł i dostawałeś pokój, łóżko, czystą pościel, prysznic;D. Ale spoko, jak to idzie na opłaty i jakieś dodatkowe rzeczy to niech se jest:P.

Zapomniałęś chyba że wartość pieniądza była inna i wpisowe było za jeden turniej a nie za dwa a poza tym to był tylko euroslash....

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #385 dnia: Listopad 28, 2010, 02:58:55 »
Wpisowe jest wysokie, oczywiscie, wiekszosc osob na to stac i to bez problemu mysle, ale tu nie o to chodzi. Mysle ze frekwencja bedzie gorsza niz myslicie, mysle ze ludzie ktorzy maja przyjechac, a wiedza ze nie maja zadnych szans, nie przyjada i tyle, bo za drogo. Velur kogo obchodzi ze placi sie za 2 tury jak jest przymus? Nie mozna zaplacic tylko za singla, to nie jest promocja zadna. Nie wiem czy komus sie usmiecha placic za nagrode w turnieju, w ktorym moze nie wziac nawet udzialu.

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #386 dnia: Listopad 28, 2010, 04:36:54 »
Kurcze, chłopaki, wiadomo od dawna że wszystkich uszczęśliwić się nie da, cena, wydaje mi się, nie jest aż tak zaporowa, żeby odstraszyć wszystkich tych, którzy chcą się sprawdzić na turnieju z prawdziwego zdarzenia... lub tych, którzy po prostu potraktują to jako okazję do dobrej zabawy w gronie znajomych, czy też wręcz przeciwnie - do poznania fajnych osób, czyniąc to przy swoim ulubionym hobby. Poza tym myślę, że w wyprawie na taki turniej nie chodzi zawsze o wygrywanie(no, nie wszystkich to dotyczy :P), lecz o jakieś swoje małe sukcesy czy po prostu dobry występ - bo ileż można siedzieć w praktisie, męczyć zje*any online lub lać ziomów z ośki? A tu? Przyjedziesz, pograsz, spędzisz dobrze czas! Turniejów w Polsce jak na lekarstwo, ja chcę wierzyć że ludziom się jednak chce grać! Taka "narzekalska" postawa nie wpływa w żaden sposób pozytywnie na scenę, tak Tekkena, jak i SFa, a wszyscy by chcieli żeby coś się działo, żeby można było pograć w emocjonującej otoczce i być może nawet zarobić przy tym - bo nagrody zapowiadają się kusząco. Do pogrania w przyjaznej atmosferze, bez większych opłat organizuje się przecież zloty, spotkania, grania, etc. A tu masz - turniej raz na pół roku, a ludzie i tak ponarzekają że drogo. Nie zmuszamy nikogo żeby przyjeżdżał, można zawsze siedzieć w domu i grać wesoło z kolegami przy piwku... Ale jeśli ktoś chce poczuć ducha prawdziwej rywalizacji w tym e-sporcie to w końcu poszuka jakiegoś turnieju. Nasz się wyróżnia tylko tym, że nie jest "jakiś"! ;) Mnie nie boli, że ewentualnie dosypię komuś trochę więcej do kiesy gdy będzie odbierał główną nagrodę, ponieważ mobilizuje mnie to do tego, żeby ćwiczyć by mu w tym przeszkodzić! :))
Wiem, że to co piszę przesiąknięte jest subiektywnym spojrzeniem wynikającym z roli organizatora, ale trochę pozytywnego myślenia, proszę.

A co do łączenia wpłat na singla z SBO, to twierdzę że warto spróbować czegoś w nowej formie. Z punktu widzenia gracza takie SBO to jeszcze więcej dobrego grania! Mamy nadzieję, że ludzie podejdą z entuzjazmem do tego typu rozgrywek i nie oddadzą łatwo tego hajsu, który jest do wygrania - ale chcemy też, by potraktować to trochę lżej niż turniej singlowy. Poza tym, wydaje mi się że łatwiej tu stanąć na podium i załapać się na jakąś nagrodę, co powinno dodatkowo zachęcać do występu w teamówce.

Bardzo interesuje mnie też zdanie graczy w Street Fightera, których to, niestety, prawie kompletnie nie znam, jednak liczę na ich konstruktywny komentarz co do pomysłu organizacji takich turniejów oraz towarzyszącym im nagród i związanych z tym opłat. Wypowiadajcie się, proszę, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Także na krytykę. Grzeczną. :)

I niech wszyscy mają w pamięci, że przyświeca nam idea "Od graczy dla graczy"! Próbujemy zrobić coś fajnego, zbieramy przy tym doświadczenie i jeśli coś zazgrzyta(mimo, iż wierzę że tak nie będzie) to będzie wzięte to pod uwagę przy organizacji przez nasz zespół kolejnego eventu. Tylko dajmy temu szansę.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #387 dnia: Listopad 28, 2010, 04:40:55 »
Mysle ze frekwencja bedzie gorsza niz myslicie, mysle ze ludzie

Poważnie tak myślisz ?:P

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #388 dnia: Listopad 28, 2010, 08:19:28 »
Velur nie wiem co to znaczy że to był tylko euroslash:P. Możesz tego nie pamiętać ale w 2006 przyjazd Ryana był czymś naprawdę zjawiskowym. To tak jakbyście wy teraz załatwili przyjazd któregoś z czołowych koreańców xD. Więc nie pisz proszę że to był tylko euroslash jeżeli ciebie tam nie było bądź nie pamiętasz xD.

Z tą ceną to już luz, pisałem o tym tylko dlatego bo mam pewne obawy, podobne do tych które napisał Tunder, ale jak jesteście pewni że będzie spoko to spoko;].

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #389 dnia: Listopad 28, 2010, 09:44:01 »
mam taką prośbe - mógłby ktoś ogarnąć te wszystkie aktualne informacje i zedytować pierwszy post? (sporo czasu zostało, ale troche ciężko znależć info rozrzucone na 26 stronach)
i druga sprawa - czy przez SBO rozumiecie rozgrywki drużynowe - jeżeli tak to w jakim formacie? (3 vs 3?) - mówie o SSFIV

co do wysokości wpisowego - to kwestia trafienia w ten "sweet spot" - czyli na tyle dużo żeby nagrody były konkretne i na tyle "przystępnie", żeby przyjechali także ludzie chcący po prostu "spotkać sie i pograć" - jak dla mnie te kwoty (60/100) są trafione

tak czy inaczej - o ile w pracy nie będzie jakiejś kichy to chętnie wybiorę się do Łodzi na turniej SSFa
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war