Autor Wątek: TTT2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 718728 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #960 dnia: Sierpień 16, 2011, 09:33:54 »
13 lub 14 - prędkość pierwszego łokcia zależy od odległości.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #961 dnia: Sierpień 16, 2011, 12:38:32 »
Ale za to d3,4 przechodzi do MTS i unblock nie ma już auto-aim'a, więc można uznać, że Bruce został trochę osłabiony jednak :P Bardziej mnie wk**wia, że taka Lili, która w T6 była bardzo mocna dostała jeszcze mega buffa.
Anyway i tak w Tagu2 zamierzam zrobić sobie team z postaci, którymi nie grałem nigdy wcześniej, typu Raven+Yoshimitsu. :D

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #962 dnia: Sierpień 16, 2011, 13:38:12 »
jako, że nie śledzę nowinek o TTT2 to mam takie szybkie pytanko - czy "feeling" nowego taga jest taki sam jak w przypadku T6? (w sensie ten sam engine, płynność, grafika) czy tutaj jednak od podstaw wszystko jest zrobione?
pytam bo pierwszego Taga miło wspominam i to byłaby fajna okazja do powrotu do Tekkena, ale z drugiej strony T6 odrzucił mnie na tyle, że kompletnie odstawiłem bijatyki 3d :P
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #963 dnia: Sierpień 16, 2011, 14:08:00 »
Powiedzialbym ze cos pomiedzy DR a T6BR, ale bardziej ku temu drugiemu.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #964 dnia: Sierpień 16, 2011, 14:19:38 »
Slyszalem ze wrzucili tam jeszcze jakas opcje z Taga 1.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #965 dnia: Sierpień 16, 2011, 21:05:54 »
Tzn jaką? Na 100% dadzą VS na 4 graczy jak w pierwszym Tagu oraz 1 vs 1 (czyli tradycyjnie wybieramy po 1 zawodniku). Ta opcja nie sprawdziła się niestety bo "balans" był tak ustawiony, żeby się nie dało grać jedną postacią.

Co do Lili to dostała buffy i nerfy... Na pewno pojebane jak lato z radiem jest dodanie jej B! do BT 1+2. Widział ktoś co ona teraz wyciska na ścianie??? np akcje typu W! df+3+4 BT 1+2 W! f+3+4,3 co oznacza w praktyce, że jej juggle wydłużyły się o 50%, jakby nie ciągnęły się już w nieskończoność. W parze z Jackiem jak się chwilę posiedzi na practice to ludzie będą sadzić akcje po których będzie można odłożyć pada. Już taka Anna ma z Jackiem na ścianie Anna bound na ścianie, np f+3,2~tag Jack - u+1+2~tag Anna uf 4 f+2+3 df+1,2 f+2+3 co kroi chyba z 80% spokojnie.

Dalej dodali jej WR+3 takie jak u facetów czyli spada na nogi. Z drugiej strony db+4 już nie daje JG bez CH (czy w ogóle może już nie daje...).


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #966 dnia: Sierpień 16, 2011, 21:55:08 »
Cytuj
Dalej dodali jej WR+3 takie jak u facetów czyli spada na nogi.

Z tym, że teraz są 2 wersje standardowego wr3, to wr3 od Lili i JC nie daje przewagi na bloku, nie wiem jak jest u innych. Poza tym najważniejszą zmianą u Lili jest imo możliwość przechodzenia do BT po qfc+1. db4 to nie był nigdy jakiś super cios, ale dmg z juggla był dobry. Anyway jakoś mi bardzo tego ciosu nie będzie brakowało i jakiś duży nerf to nie jest.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #967 dnia: Sierpień 16, 2011, 22:03:22 »
<3 <3 <3  Ach ten klimacik Tagowego techno... bajer!

http://www.youtube.com/watch?v=tPymEwwrDLI&feature=related
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #968 dnia: Sierpień 17, 2011, 11:27:11 »
http://www.youtube.com/watch?v=yoPprycoXdw

zakochałem się w mimice Asuki :D ta jej mina na początku specjalnej winpozy z Lili :D

Serfer

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Inner World
  • Skąd: Warszawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #969 dnia: Sierpień 17, 2011, 12:24:32 »
<3 <3 <3  Ach ten klimacik Tagowego techno... bajer!

http://www.youtube.com/watch?v=tPymEwwrDLI&feature=related

Akurat w klimacie pierwszego TTT bardzo podoba mi się nowa wersja Sakura Schoolyard - http://www.youtube.com/watch?v=QQbOPO5kuMY&feature=related

Z drugiej zaś strony mamy chyba pierwszy raz w serii niezłą vixe - http://www.youtube.com/watch?v=NkxD09QFGt8. :D

A skoro już jesteśmy przy muzyce, to muszę przyznać, że mi się większość utworów podoba (nawet dubstepy!).

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #970 dnia: Sierpień 17, 2011, 12:29:21 »
Komandos Lili w T6 jest mocna na leszczarskim graniu na jany lub online. Pograj sobie z Benkiem albo Frizenem Lili to zrozumiesz, dlaczego taka nawet Asuka jest mocniejsza. Co bardzo dobrze pokazuja tez w crashu gracze, gdzie Adung Asuka masakruje kogo cche, a Gura ma problemy, a taki CCer jedyne co gra to SW, hopkick i rzut. Wksaz mi narzedzia do mocnegro grania Lila na dobrych graczy z to z checia z nich skorzytam. Zretsza, po co ja to pisze,  poraz n-ty chyba ; ).

W TTT2 Lili zostala naprawiona, a nie zbuffowana. Ma np. po df+3+4 kare -11 (teraz ma -9!), wiec juz sobie bezkarnie nie bedzie skakac (co i tak sie stepuje jak chce). Dostala w koncu jaki spunisher i13/i14, dostala narzedznia do mixpowania (qcf1~b, ff+4~b itp). Skonczy sie, ze przeciwnik moze powkladac 50 mixupowo na pale, a Ty grasz df1 i step. Teraz sie zacznie. Bardzo mnie ciesza te zmiany, bo w kilku jaj oslabili (chocby ten juggle starter df+3+4 z -9 na -11 - to mega zmiana), ale dali mozliwosci kombinowania i teraz bedzie mozna zajebiscie pograc.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #971 dnia: Sierpień 17, 2011, 13:32:00 »
Z Frizenem i Benkiem nie grałem, ale możesz zapytać Ruperta, Spike'a i Pycha czy sądzą, że Lili to słaba postać po zagraniu ze mną kilkunastu walk :P Moje ulubione ciosy: 1+2, ff4, ff3, qcf3+4, uf3, d3+4, d3, dp1 - więcej w sumie nie trzeba do wygrywania. Nie twierdzę, że Lili jest top tierem jak Lars, Law czy Bob ale na pewno to mocna postać, zdecydowanie mocniejsza od takiej Asuki. Jak już wspomniałeś o koreańcach to tak się składa, że Lili jest najpopularniejszą postacią w Korei i najwięcej osób nią grających się zakwalifikowało do Crasha. Gura z tego co widziałem ostatnio nieźle sobie radzi, Ccer gra jak gra ale też raczej wygrywa.
Może po prostu nie pasuje Ci ta postać, może bardziej do twojego stylu gry pasuje Asuka, mnie tam w każdym razie dobrze się nią gra.

Jeśli chodzi o osłabienie df+3+4 to nie boli mnie zbytnio ta zmiana, ten cios powinien być używany do karania, a nie do spamowania na pałkę. Z kolei f2,3 które jest teraz NC to kolejny duży buff, teraz Lilka będzie mieć dobre kary na wszystko ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 13:34:02 wysłana przez Komandos »

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #972 dnia: Sierpień 17, 2011, 13:37:47 »
Z Frizenem i Benkiem nie grałem, ale możesz zapytać Ruperta, Spike'a i Pycha czy sądzą, że Lili to słaba postać po zagraniu ze mną kilkunastu walk :PLilka będzie mieć dobre kary na wszystko ;)
Nawet nie czytam dalej. Kilkunastu, nie kilkuset. Czy jakas lili na scenie jakiegokolwiek kraju  na swiecie wygrala jakis turniej? Moze to nie wyznacznik, ale daje do myslenia.
I zeby nie bylo, nie mysle ze Lili jest slaba, tylko ze nie ma zadnych elementow zeby wygrywac nia na wyzszym poziomie. Na podworkowym poziomie prosze bardzo.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 13:41:30 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #973 dnia: Sierpień 17, 2011, 15:24:37 »
Oj widzę Frizenek mi każde przejęzyczenie wytknie. Akurat ze Spikiem grałem czasami sesje po 12h, więc kilkaset walk pewnie rozegraliśmy. :P

Cytuj
Czy jakas lili na scenie jakiegokolwiek kraju  na swiecie wygrala jakis turniej?

Honda z Jap wygrał SBO i to kilka razy z tego co pamiętam. Kane wygrał w USA kilka turniejów, a na każdym większym jest przynajmniej w TOP 8. Gura jest w top 10 najlepszych graczy w Korei.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #974 dnia: Sierpień 17, 2011, 15:53:55 »
Ja nie wytykam przejezeczen, tylko czytam ze zrozumieniem. Da sie wygrac SBO samemu? Jestem widocznie niedoinformowany, bo zadnego takiego turnieju, ktory by wygral Kane Lili nie pamietam.
Frizenek, komandosie?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"