Autor Wątek: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6  (Przeczytany 79420 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 25, 2010, 10:53:23 »
Czyli wszyscy juz wiedza jak na Ciebie grac ;) gz
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 25, 2010, 12:25:09 »
Na turnieju jak sie nie myle tez sie gra na wygrana.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 25, 2010, 13:44:57 »
Na turnieju jak ktos zobaczy ze jego przeciwnik czegos nie broni to zacznie tym spamowac niemilosiernie. Wiec nie bic prosze padem przeciwnika jak dostaniecie 6 rzutow w rundzie.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #213 dnia: Kwiecień 25, 2010, 13:48:20 »
Trzeba zważyć, czy samemu się przed tym dobrze bronisz. Inaczej będzie to miecz obosieczny.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #214 dnia: Kwiecień 25, 2010, 13:57:24 »
Wtedy mielibyśmy Wrestle Manię:-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #215 dnia: Kwiecień 25, 2010, 14:56:13 »
Jak ktos bedzie na turnieju probowal cos sapac i robic zla atmosfere to dostanie liscia na otrzezwienie (: . ma byc 100% friendship i fun. mozna zrobic focha na 3 minuty (tak jak kiedys ja po grze z velurianem; - D) ale wszystko ma byc po przyjacielsku, w koncu wiekszosc sie zna. Tak jak ostatnio z mielismy walke z frizenem wszystko na oparach szlo typu 0:2 comback na 3:2 z 3 greatow itp i wiecej bylo smiechu podczas tych rund niz stresu :- P. Wyluzowac sie i bedzie git.

Jak cos to lawa na fochy to jest ta, gdzie z Gajda zawsze zapisujemy wyniki, tam mozna po walce isc na focha, zapalic fajke, wypic piwo i przejdzie;- ),

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #216 dnia: Kwiecień 25, 2010, 15:04:22 »
Mamy paru nowych zawodników, których trzeba wdrożyć w ten system.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #217 dnia: Kwiecień 25, 2010, 15:10:33 »
haha Ja tam robię wszystkie i na online i na off... i mi wychodzą...Ale ludzie grają chyba tylko na wygrane a nie na efektowną walkę zakonczoną wygrana

Daj spokój. Asuka ma prawie po wszystkim tego samego juggla, którego można opanować po 5 minutach w practice, ściana też banalna. Już nawet Bruce i Miguel mają trudniejsze akcje.

Jeśli chodzi o rzuty to na online jest to najlepszy sposób na karanie. Jeśli zwykła kara nie wchodzi to wolę rzucić niż pozwolić żeby przeciwnik mi spamował bezkarnie ciosami co mają -15 ;) Inna sprawa to sępienie na rzut, tego nie trawię.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #218 dnia: Kwiecień 25, 2010, 15:24:44 »
Cytuj
Mamy paru nowych zawodników, których trzeba wdrożyć w ten system.

Drogi Edmundzie jak cię lubię tak muszę zauważyć że będzie to również twój pierwszy turniej w tawernie :)


Cytuj
Jak ktos bedzie na turnieju probowal cos sapac i robic zla atmosfere to dostanie liscia na otrzezwienie (: . ma byc 100% friendship i fun. mozna zrobic focha na 3 minuty (tak jak kiedys ja po grze z velurianem; - D) ale wszystko ma byc po przyjacielsku, w koncu wiekszosc sie zna. Tak jak ostatnio z mielismy walke z frizenem wszystko na oparach szlo typu 0:2 comback na 3:2 z 3 greatow itp i wiecej bylo smiechu podczas tych rund niz stresu :- P. Wyluzowac sie i bedzie git.

Jak cos to lawa na fochy to jest ta, gdzie z Gajda zawsze zapisujemy wyniki, tam mozna po walce isc na focha, zapalic fajke, wypic piwo i przejdzie;- ),


Ja myślę że nie masz się o co martwić będzie jak zwyklę . Swoją droga będziemy mieli do dyspozycji dużą salę (tą gdzie zamawialiście jedzenie ) więc klimat będzie jak za czasów 3 edycji (tej kiedy pierwszy raz był tekken )




Miaranko

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Skąd: Namysw/Wrocaw
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 25, 2010, 15:27:36 »
haha Ja tam robię wszystkie i na online i na off... i mi wychodzą...Ale ludzie grają chyba tylko na wygrane a nie na efektowną walkę zakonczoną wygrana

Daj spokój. Asuka ma prawie po wszystkim tego samego juggla, którego można opanować po 5 minutach w practice, ściana też banalna. Już nawet Bruce i Miguel mają trudniejsze akcje.

Jeśli chodzi o rzuty to na online jest to najlepszy sposób na karanie. Jeśli zwykła kara nie wchodzi to wolę rzucić niż pozwolić żeby przeciwnik mi spamował bezkarnie ciosami co mają -15 ;) Inna sprawa to sępienie na rzut, tego nie trawię.
Komandos chyba nie wiesz co piszesz ;d;d;d pozdro pozdro ;D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 25, 2010, 15:31:00 »
Cytuj
Mamy paru nowych zawodników, których trzeba wdrożyć w ten system.

Drogi Edmundzie jak cię lubię tak muszę zauważyć że będzie to również twój pierwszy turniej w tawernie :)


Cytuj
Jak ktos bedzie na turnieju probowal cos sapac i robic zla atmosfere to dostanie liscia na otrzezwienie (: . ma byc 100% friendship i fun. mozna zrobic focha na 3 minuty (tak jak kiedys ja po grze z velurianem; - D) ale wszystko ma byc po przyjacielsku, w koncu wiekszosc sie zna. Tak jak ostatnio z mielismy walke z frizenem wszystko na oparach szlo typu 0:2 comback na 3:2 z 3 greatow itp i wiecej bylo smiechu podczas tych rund niz stresu :- P. Wyluzowac sie i bedzie git.

Jak cos to lawa na fochy to jest ta, gdzie z Gajda zawsze zapisujemy wyniki, tam mozna po walce isc na focha, zapalic fajke, wypic piwo i przejdzie;- ),


Ja myślę że nie masz się o co martwić będzie jak zwyklę . Swoją droga będziemy mieli do dyspozycji dużą salę (tą gdzie zamawialiście jedzenie ) więc klimat będzie jak za czasów 3 edycji (tej kiedy pierwszy raz był tekken )

Chodziło mi o to, że szanujemy się przed, w trakcie i po walce - taką regułę znam ze wszystkich turniejów, na jakich w życiu byłem. Chyba że w Tawernie jakieś inne zamierzasz wprowadzić?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 25, 2010, 15:35:08 »
już sie nie moge doczekać  :D  bedzie przednia zabawa  ;D pozdro  8)  ps NEVAN  święte słowa szacunek przedewszystkim  8)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 25, 2010, 15:43:36 »
haha Ja tam robię wszystkie i na online i na off... i mi wychodzą...Ale ludzie grają chyba tylko na wygrane a nie na efektowną walkę zakonczoną wygrana

Daj spokój. Asuka ma prawie po wszystkim tego samego juggla, którego można opanować po 5 minutach w practice, ściana też banalna. Już nawet Bruce i Miguel mają trudniejsze akcje.

Jeśli chodzi o rzuty to na online jest to najlepszy sposób na karanie. Jeśli zwykła kara nie wchodzi to wolę rzucić niż pozwolić żeby przeciwnik mi spamował bezkarnie ciosami co mają -15 ;) Inna sprawa to sępienie na rzut, tego nie trawię.
Komandos chyba nie wiesz co piszesz ;d;d;d pozdro pozdro ;D

Raczej to ty nie wiesz o czym piszę, ale spoko na wszystko przyjdzie pora  ;) pozdro&poćwicz

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 25, 2010, 15:52:28 »
Wow Komandos, nie wiedziałem że jesteś takim zakapiorem, żeby rzucać komuś pozdro&poćwicz.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna cup 6 - turniej w pesa 2010 i tekkena 6
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 25, 2010, 16:13:57 »
Wow Komandos, nie wiedziałem że jesteś takim zakapiorem, żeby rzucać komuś pozdro&poćwicz.

Taa też się czasami zadziwiam, do czego się mogę posunąć w swojej nadzwyczajnej i niezmiernej złośliwości  :P Ale to tylko tak na forum, w realu jestem spoko elo ziom  ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.