Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 178764 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #195 dnia: Wrzesień 04, 2012, 20:46:10 »
Powtarzam jeszcze raz dla tych którzy nie czytali 1 posta że nie wszystko zostało jeszcze ujawnione i że prosiłem o cierpliwość. Jeśli ktoś nie może się doczekać to chociaż niech nie sieje niepotrzebnego zamętu ( pleaaaaaaase :-) ). Pełne info apropo wszystkich turniejów zostanie podane w przyszłym tygodniu.  Tak jak wspominałem będzie jeszcze więcej dobrych informacji więc tylko cierpliwość was i nas uratuje.

Never give up no matter how bleak your situation is.

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #196 dnia: Wrzesień 05, 2012, 01:47:56 »
A jakby nikt nie pytał to byś się martwił że hajpu nie ma :P

Co do pytań, bo tego w pierwszym poście nie znalazłem, jak z tym noclegiem? Coś udało się załatwić?

Póki co nie wpisuję się bo dalej nie wiem czy będę mógł przyjechać :(
"Sua Sponte"

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #197 dnia: Wrzesień 05, 2012, 02:03:55 »
nad noclegiem jeszcze pracuję ale niestety nie jest łatwo.


Edit.

Kolejna drobna informacja. Otóż tak jak w tamtym roku tak i w tym przewidziane zostały nagrody w postaci statuetek dla top 3 z każdego turnieju. Ci co byli w tamtym roku to wiedzą jak to wyglądało. Oprócz tego w sobotę mamy czas do 22:00 żeby wyrobić się z turniejami gdyż o 22 będzie rozdanie nagród w klubie Wytwórnia, czyli w tym samym miejscu jak rok temu.
Jeżeli chodzi o sloty na SFxT SSF4AE - przewidujemy w ramach nagrody opłacenie podróży do Francji i spowrotem wraz z zakwaterowaniem blisko eventu. Więcej informacji pod koniec tego tygodnia i pewnie w okolicach środy przyszłego tygodnia.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2012, 09:05:00 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #198 dnia: Wrzesień 05, 2012, 16:32:16 »
Sory za pisanie posta pod postem ale nie chciało mi sie modyfikowac poprzedniego :P


Uwaga ludziska prośba do was, a w sumie to i dwie:
1. Osoby które mogą wziąć ze sobą konsolę na MFKiG i są tego w 100% pewne proszę zgłaszać się do mnie na PM. Będziemy potrzebowali jednak trochę konsol i miłoby było jakby się zadeklarowały osoby które na 100% przyjadą na festiwal. W PMce proszę o dane czyli imie i nazwisko plus gry ktore ewentualnie dana osoba może ze sobą zabrać ( TTT2 , UMVC3 , SSFAE, SFxT, SCV ). W kwestii zniżek lub innych rzeczy dogadamy się nieco później, jak wszytko będę już wiedział.
2. Czy ktokolwiek z was ma słuchawki bluetooth do ps3 i moglby je pozyczyc na czas turniejów ?? Nie chodzi mi o tą słuchawkę którą wkładało się w jedno ucho tylko o headset. Jeśli ktoś coś takiego ma to prosiłbym o kontakt również na PM.

Edit.

Sprawa noclegu się jeszcze nie rozwiązała. Jutro będę rozmawiał z panią dyrektor jednego ze schronisk młodzieżowych o ewentualnej współpracy. Trzymajcie kciuki.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2012, 17:16:00 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #199 dnia: Wrzesień 05, 2012, 19:12:21 »
Jesli bedzie Mortal to Kabalsa wyciagne tylko w Finalne - tak to pogram moimi sub-main'ami.

Mam nadzieje, ze w tym roku bedziemy miec wiecej ludzi do gry. W UK niestety bylem troche pordzewialy i gralem na jakims zjebanym DS2, ale tutaj zagram lepiej :]

Excellent, Superb, Outstanding!

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #200 dnia: Wrzesień 05, 2012, 22:03:44 »
Trzymam kciuki! ^_^
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #201 dnia: Wrzesień 06, 2012, 00:20:01 »
Przecież w tym roku nie ma turnieju MK.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #202 dnia: Wrzesień 06, 2012, 11:37:43 »
Mamy sale w hotelu  centrum wiec istnieje prawdopodobienstwo ze i MK zmiescimy... wszystko bede wiedzial w piatek a najpozniej w przyszlym tygodniu.

Never give up no matter how bleak your situation is.

sla

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
  • Skąd: Kraków
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #203 dnia: Wrzesień 06, 2012, 13:55:26 »
No to dawaj znać co z tym MK, bo parę osób z Krakowa by się zorganizowało.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #204 dnia: Wrzesień 06, 2012, 16:06:36 »
Jutro idę rozmawiać z ŁDKiem i będę na 100% wiedział wszystko apropo turniejów. Myślę że jest duża szansa na MK.

Edit. Moje kolejne pytanie. Kto z crossowców ma wszystkie postacie DLC i może zabrać ze sobą konsole ??
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2012, 16:08:08 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #205 dnia: Wrzesień 06, 2012, 16:19:54 »
Edit. Moje kolejne pytanie. Kto z crossowców ma wszystkie postacie DLC i może zabrać ze sobą konsole ??

Nie chcę cie martwić ale chyba nikt nie ma DLC...

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #206 dnia: Wrzesień 06, 2012, 18:48:20 »
To będziemy grali bez DLC :) chodzi o to że w zasadach jest napisane że można grać wszystkimi postaciami DLC, ale decyzja należy do organizatora więc pytam się kto miałbym żeby potem nie było płaczu że gramy turniej a nie ma mojej postaci.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #207 dnia: Wrzesień 06, 2012, 18:56:34 »
Trochę słaba akcja, uczestnicy nie powinni być zmuszani do przywożenia swoich konsol, żeby móc grać na turnieju swoimi postaciami. :F Nie żeby mnie akurat to dotyczyło, ja postacie DLC ledwo co widziałem na filmikach. ;]

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #208 dnia: Wrzesień 06, 2012, 19:18:53 »
Moze ktos ma spiraconą konsole, dlc jest przeciez na płycie :kappa:

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #209 dnia: Wrzesień 06, 2012, 20:31:12 »
Snake pytam żeby nieco ułatwić nam wszystkim życie i nie dorzucać kolejnych kosztów.. przypominam że nie jesteśmy firmą ani nic takiego więc wiesz sneju cięzko znaleźć chętnych do opłacenia ale zobaczymy co się będzie działo. Poza tym zawsze tak było że ludzie przywozili swoje konsole więc czemu raptem teraz snejku masz z tym problem ??

Never give up no matter how bleak your situation is.