Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 167933 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 18, 2012, 12:52:25 »
Czyli co nawet o tak dobre nagrody nie chcecie walczyć bo uważacie że niektórych się nie da pokonać czy co ?? boże..... Jak ja bym tak myślał to bym w życiu nie grał i nie jeździł na turnieje. Ci którzy byli we Wrocku na Tawernie na której ja byłem zobaczyli że jednak można wygrać z o wiele lepszymi od siebie. Udało mi się pokonać Robsona Tokisa i Devila, gdzie wiem że są to zawodnicy o wiele lepsi ode mnie, ale nie są niepokonani. Miałem wtedy dzień i jakoś tak wyszło że byłem 2 w turnieju. w tej sytuacji podzielam zdanie Sneja i dziwie się że piszecie takie rzeczy.

Never give up no matter how bleak your situation is.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:10:41 »
Może po prostu nie chce im się grać w coś, w co nie są aż tak zaangażowani? Mało kto dziś gra w więcej niż 2 bijatyki.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:14:37 »
Ale tu nie chodzi o graczy przyjeżdżających na tekkena czy cokolwiek, tylko o ludzi grających w sf4, którym nie chce się ruszyć z domu. A jest takich sporo.

Całe szczęście że nagrody nie idą z wpisowego. :kappa:

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:14:43 »
Cross jest Crossem, wiec wiadomo  :kappa:. Mimo tego nigdy nie bede podzielal zdania, ze nie warto brac w czyms udzialu, bo beda lepsi. W sumie na walkach z lepszymi w warunkach turniejowych zbiera sie expa.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:25:38 »
Ale tu nie chodzi o graczy przyjeżdżających na tekkena czy cokolwiek, tylko o ludzi grających w sf4, którym nie chce się ruszyć z domu. A jest takich sporo.

No popatrz, a mnie to co powiedział Manieq zabrzmiało właśnie jak "no co jest ludzie, jak już jedziecie to zapiszcie się na tego crossa, tylko 6 osób startuje, może cośtam wymashPIPujecie". Ja tam nie widzę, żeby ktoś grający w streeta nie zapisał się na niego - przecież nawet Qjon, HiKrush i ja się zapisaliśmy, a nikt nas raczej na podium nie widzi, więc teraz mi nie mówcie, że ja tu kogoś namawiam, żeby nie grał :f Po prostu Mańqowe gadanie zabrzmiało mi jak takie wołanie na turnieju "Zapisy na Street Fighter Cross Tekken kończą się za 15 minut, nadal mamy tylko 6 osób, zapraszamy, spróbujcie, jest szansa, że pojedziecie do Paryża za darmo!!!" i stąd moje "nie rób siary", bo tutaj każdy kto gra w SFy się zapisał i raczej wątpię, żeby ktoś z Tekkenowców, który "cośtam kiedyś grał" zapisał się i mimo braku znajomości gry dotarł do top2 :p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 13:29:50 wysłana przez Kot »
smh tbh fam

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:31:09 »
Dobra ale co z SSF4 w takim razie ?? Tak mało już was gra w tą bitkę ??

Never give up no matter how bleak your situation is.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:33:26 »
A to już problem tego o czym mówił Snake - nikomu się nie chce ruszać dupy :kappa:
smh tbh fam

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:41:26 »
To co nie opłaca się robić turniejów bo ludziom się nie chce wyjść z domu ?? Z takim podejściem nie będziemy mieli podstaw do organizowania wam eventów a chcemy dawać wam szansę na rywalizację i dobrą zabawę a przy okazji możliwość wygrania fajnych rzeczy.

Never give up no matter how bleak your situation is.

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:45:27 »
Ja akurat nie mam jak przyjechać żeby zebrać baty w AE. Nie mam kasy, żadnej wyższe filozofii w tym nie ma :P Czemu inni się nie chcą ruszać to już nie ogarniam O_o
"Sua Sponte"

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:59:24 »
Manieq jak nie ma kto przyjechać na SFxT czy też SF to rób turniej w coś innego i tyle, nie chce się komuś ruszać dupy to nic nie poradzisz. Może więcej chętnych znajdzie się na inny tytuł nawet na Modnation Racer :P

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 18, 2012, 14:07:26 »
Wow...

Ostatnio same mega rodzyny na tym forum, seriously.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 18, 2012, 14:27:24 »
Co rodzyny, jak nawet graczom sie nie chce przyjechac na swoja gre, to po co ich uszczesliwiac na sile?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #357 dnia: Wrzesień 18, 2012, 14:29:43 »
ja nie wiem co myśleć, skoro nawet takie nagrody nie chcą przyciągnąć graczy by grali w swoje ulubione tytuły.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #358 dnia: Wrzesień 18, 2012, 14:36:24 »
ja nie wiem co myśleć, skoro nawet takie nagrody nie chcą przyciągnąć graczy by grali w swoje ulubione tytuły.

Niestety nastały czasy, że każdy chce turnieje z fajnymi nagrodami, najlepiej z wpisowym za 5 zł i otrzymaniem ich bez przyjazdu na turniej.

Na poważnie to pomyśl w takim razie o innej grze, która jest popularna, uderz w coś casualowego i będziesz miał pewność, że znajdą się tłumy.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #359 dnia: Wrzesień 18, 2012, 14:39:35 »
Nie wiem co mam ci odpowiedzieć Frizen. Może to, że listy na inne gry (oprócz taga) też są w miarę krótkie, czyli co, też zamiast nich powinny być turnieje w jakieś popierdółki? Może to, że sfxt i sf4 mają sponsorowane wyjazdy na turniej do Paryża, więc post Krisa był tak wyrwany z kontekstu i bez sensu, że chyba bardziej nie mógł być? Albo może to, że gdyby rzeczywiście zacząć tak robić to gracze grający w swoje gry i wkładający w to dużo serca byliby pokrzywdzeni właściwie bez powodu?

I kolejny post... Boże Kris, ty w ogóle wiesz gdzie jesteś? Piszesz na forum polskiego FGC, kogo w ogóle w tej chwili obchodzi że turniej w fifę miałby więcej uczestników?