Autor Wątek: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań  (Przeczytany 13756 razy)

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 10, 2012, 01:12:15 »
Kris zauwaz jedna rzecz. Turniej robisz w Poznaniu, TcT jest z Poznania nie widzisz tu troche sprzecznosci? Oni sa nieobiektywni, bo nie musza nigdzie jezdzic. Zapytales Wroclaw, Warszawe, Slask i reszte Polski? Ja nie mam do Ciebie pretensji bo im wiecej inicjatyw tym lepiej. Ale zobacz, Tenshi to obecnie najbardziej aktywna turniejowo osoba z TcT w Polsce a sporo rzeczy Ci na forum wypomniala. Powinienes predzej z nia ustalac pewne rzeczy, bo dobrze Ci radzi i ma doswiadczenie. Turniej nie wypalil trudno, moze sie uda nastepnym razem. Powodzenia

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 10, 2012, 16:44:52 »
Każdy wiedział kiedy jest spotkanie dotyczące turniejów. Jeśli kogoś nie było to co miał Kris zrobić? :O Przyszli ci co chcieli mieć na to wpływ. Ja osobiście za tym terminem specjalnie nie byłem, ale był pomysł by przyciągnąć ludzi, którzy przyjechaliby na Juwenalia. Ogólnie to nie było mowy, że MUSI to być wielki turniej. Miał to być turniej rozgrzewkowy, że tak to ujmę, przed następnymi, już bardziej PRO turami. Zdziwiła mnie więc nagle wielka nagroda w postaci X360. Sądzę, że jakoś mimo wszystko, bez tych rejestracji emailowych, łączna ilość osób na wszystkie turnieje wynosiłaby 40. Samych Fifowców miało być turbodużo.
Btw, był Grey na tym spotkaniu, więc imo wystarczyło. Był jedną z najbardziej (jeśli nie najbardziej) zapracowanych osób przy Tejach.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 10, 2012, 20:13:07 »
Ogólnie to nie było mowy, że MUSI to być wielki turniej. Miał to być turniej rozgrzewkowy, że tak to ujmę, przed następnymi, już bardziej PRO turami. Zdziwiła mnie więc nagle wielka nagroda w postaci X360.

Ja też tak to odebrałam, i pewnie nie tylko ja.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: [Pad Portal] Knock Out Tournament - T6, SSF4AE - 13 maja Poznań
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 10, 2012, 20:41:51 »
Xa wykombinowałem, żebyście poczuli, że jest o co grać, a nie jak Tundra pisał o pada. Turniej nie zając nie ucieknie, następnym razem będzie to inaczej wyglądać :)

Tak czy inaczej jest dyskusja wnioski wyciągnę.