Autor Wątek: SOULCALIBUR V IMPACT  (Przeczytany 54739 razy)

Takuma

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Galactica phantom!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Varsovia
Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 23, 2012, 14:48:38 »
Trenujemy ze Swayem oporowo, on obecnie Patryka i Natsu męczy. Generalnie ostatnio dostalem od niego 18 - 0, więc coś tam może. ;) Albo to ja poprostu jestem daremny w tę grę. :D

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 23, 2012, 15:07:32 »
Ale alfa patryka czy zwykłego? Jeszcze nie grałem z dobrym zwykłym patrokosem.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Takuma

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Galactica phantom!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Varsovia
Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 23, 2012, 15:15:53 »
Zwykłego. Obstawiam jednak że będzie mimo wszystko grał Natsu.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 23, 2012, 19:02:41 »
Jak mogę być faworytem kiedy gram najsłabszą postacią ze wszystkich tutaj xD no może prócz Aragh'a ;]

Jesteś faworytem ponieważ:
  • Od jakiegoś czasu (to już chyba parę lat) praktycznie nikt w Polsce nie miał z Tobą szans, wygrywałeś wszystko co się dało. Zresztą twoje umiejętności potwierdza fakt, że możesz np. wybrać Siegfried'a i pokonać nim osoby, dla których on jest main'em (Wąsaty) czy osoby które do tej pory nie miały problemów w walce z nim (Bolgan).
  • Granie nową, słabszą Ivy chyba nie przekreśla wygranej w turnieju (jeśli dobrze zrozumiałem to ostatnio Link wygrał nią jakiś turniej - jeśli coś przekręciłem poprawcie mnie. BTW. jak ktoś ma linka do finału tamtego turnieju będę wdzięczny).
  • Niby jest wstępny podział na mocniejsze i słabsze postacie, ale jednak fakt, że gra jest świeża robi swoje. Aragh potrafi wygrać swoją Violą ze mną czy Bolganem, mimo że grając w SC IV (niby dużo dużo mocniejszą) Sophitą raczej nie miał szans.
  • Ludzie jeszcze nie są ograni na różne postacie, dlatego ciężko z góry za dużo zakładać - w SC IV można spokojnie było zdemolować kogoś Rockiem czy Zasalamelem jeśli przeciwnik nie wiedział, gdzie się schylić, co karać itp.
  • Mogę się mylić, ale mam wrażenie że nikt w Polsce nie grał w SC V więcej od Ciebie, nikt nie zna lepiej framedaty i ogólnie nie ma większej wiedzy (teoretycznej i praktycznej) o tej grze...
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2012, 21:18:18 wysłana przez PePe »

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 23, 2012, 19:54:32 »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 23, 2012, 20:34:20 »
Prawdopodobnie każdy z Was poza koszulką oraz kuponem na jedzenie oraz napój otrzyma małą niespodziankę od Namco :).

Księżyc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr. Hype-Man
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 23, 2012, 20:35:50 »
    Jak mogę być faworytem kiedy gram najsłabszą postacią ze wszystkich tutaj xD no może prócz Aragh'a ;]

    Jesteś faworytem ponieważ:
    Od jakiegoś czasu (to już chyba parę lat) praktycznie nikt w Polsce nie miał z Tobą szans, wygrywałeś wszystko co się dało. Zresztą twoje umiejętności potwierdza fakt, że możesz np. wybrać Siegfried'a i pokonać nim osoby, dla których on jest main'em (Wąsaty) czy osoby które do tej pory nie miały problemów w walce z nim (Bolgan).
    Granie nową, słabszą Ivy chyba nie przekreśla wygranej w turnieju (jeśli dobrze zrozumiałem to ostatnio Link wygrał nią jakiś turniej - jeśli coś przekręciłem poprawcie mnie. BTW. jak ktoś ma linka do finału tamtego turnieju będę wdzięczny).
    Niby jest wstępny podział na mocniejsze i słabsze postacie, ale jednak fakt, że gra jest świeża robi swoje. Aragh potrafi wygrać swoją Violą ze mną czy Bolganem, mimo że grając w SC IV (niby dużo dużo mocniejszą) Sophitą raczej nie miał szans.
    Ludzie jeszcze nie są ograni na różne postacie, dlatego ciężko z góry za dużo zakładać - w SC IV można spokojnie było zdemolować kogoś Rockiem czy Zasalamelem jeśli przeciwnik nie wiedział, gdzie się schylić, co karać itp.
    Mogę się mylić, ale mam wrażenie że nikt w Polsce nie grał w SC V więcej od Ciebie, nikt nie zna lepiej framedaty i ogólnie nie ma większej wiedzy (teoretycznej i praktycznej) o tej grze...
    [/list]

    Z takim podejściem to przegrasz z nim samym strachem...
    "Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "

    Bolgan

    • Hero Member
    • *****
    • Wiadomości: 687
    • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
      • Zobacz profil
    • PSN ID: Bolgan
    • Skąd: Wroc�aw
    Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
    « Odpowiedź #157 dnia: Luty 23, 2012, 21:04:53 »
    Ale to nie chodzi o podejście, tylko o ustalenie pewnych faktów.

    Prawdopodobnie każdy z Was poza koszulką oraz kuponem na jedzenie oraz napój otrzyma małą niespodziankę od Namco :).

    Może nam guida dadzą :D hehe ale to nie takie małe znowu ;p


    Jesteś GRZYBIORZEM.

    Di

    • Administrator
    • Hero Member
    • *****
    • Wiadomości: 6149
    • Płeć: Mężczyzna
    • Objection!
      • Zobacz profil
      • Email
    • Skąd: Warszawa
    Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
    « Odpowiedź #158 dnia: Luty 23, 2012, 21:08:33 »
    No nie, o guide'a nie chodzi ;).

    Heniek

    • [Warszawa]
    • Sr. Member
    • *
    • Wiadomości: 357
    • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
      • Zobacz profil
    • PSN ID: Heniek_M
    • Skąd: Warszawa
    Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
    « Odpowiedź #159 dnia: Luty 23, 2012, 21:15:36 »
    Ale Ring kiepsko sobie radzi ze stresem a przez to, że gra nowa i ogranie w związku z tym słabe, to pewność siebie będzie mniejsza co, stres turniejowy dodatkowo podniesie.

    Matt czy Devil z kolei radzą sobie z tym dużo lepiej (choć i tak dla mnie mistrzem w tej kwestii jest Diego)
    Tak swoją drogą - Rodzeństwo z Leszna to prawie jak bracia Kliczko xD
    Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

    Takuma

    • [Warszawa]
    • Full Member
    • *
    • Wiadomości: 100
    • Płeć: Mężczyzna
    • Galactica phantom!
      • Zobacz profil
      • Email
    • Skąd: Varsovia
    Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
    « Odpowiedź #160 dnia: Luty 23, 2012, 21:18:18 »
    Macie braci, macie Ringa, to może od razu się poddajcie? ;) Zaoszczędzicie sobie stresu.

    Di

    • Administrator
    • Hero Member
    • *****
    • Wiadomości: 6149
    • Płeć: Mężczyzna
    • Objection!
      • Zobacz profil
      • Email
    • Skąd: Warszawa
    Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
    « Odpowiedź #161 dnia: Luty 23, 2012, 21:20:04 »
    Nieźle. Gdybym ja na dodatek startował, to pewnie nerwosol byście brali po każdym iWR B BE ;D.

    Heniek

    • [Warszawa]
    • Sr. Member
    • *
    • Wiadomości: 357
    • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
      • Zobacz profil
    • PSN ID: Heniek_M
    • Skąd: Warszawa
    Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
    « Odpowiedź #162 dnia: Luty 23, 2012, 21:20:45 »
    Ja mam pracę niestety.
    Każdy jest tak naprawdę do ogrania więc nie ma co panikować :P

    @Di
    Na stres to ja tramal preferuje xD
    Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

    PePe

    • Hero Member
    • *****
    • Wiadomości: 853
      • Zobacz profil
      • Email
    • Gamertag: PePe PL
    • PSN ID: PL---PePe---PL
    • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
    Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
    « Odpowiedź #163 dnia: Luty 23, 2012, 21:21:55 »
    @arcybartek, Takuma - nie obraźcie się, ale wasze komentarze są dowodem waszej ignorancji. Przecież nikt się z powodu Ringa czy innych "faworytów" nie wypisuje z turnieju, ani nie załamuje. Jednak pewne rzeczy trzeba uznać za fakty i skoro (chyba) bardziej doświadczeni i utytułowani gracze czują odpowiedni respekt przed tym czy tamtym zawodnikiem to z czegoś to wynika. Jeśli myślicie, że tak dużo można zdziałać na "pozytywnym nastawieniu" to przygotujcie się na gorzką lekcję życia ;-)

    @Heniek - też mi się wydaje, że Ring jest podatny na stres, ale mimo wszystko już nieraz mimo stresu sobie poradził. Natomiast turniej jest duży, dosyć rozreklamowany, więc na pewno każdy czuję presję by dobrze się zaprezentować :)
    « Ostatnia zmiana: Luty 23, 2012, 21:24:40 wysłana przez PePe »

    Księżyc

    • Full Member
    • ***
    • Wiadomości: 154
    • Płeć: Mężczyzna
    • Mr. Hype-Man
      • Zobacz profil
      • Email
    • Skąd: Łódź
    Odp: SOULCALIBUR V IMPACT
    « Odpowiedź #164 dnia: Luty 23, 2012, 21:24:15 »
    Zobaczymy w takim razie ile zdziałasz z negatywnym.
    "Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "