Autor Wątek: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.  (Przeczytany 37273 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2011, 17:28:20 »
W takim wypadku jak nie bedzie wiekszych przeszkod to byc moze sie zjawie. Z drugiej strony godzina 18 to dosyc pozno, no ale jest jeszcze troche czasu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2011, 17:43:51 wysłana przez Furb »

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [MK9] 10.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 11, 2011, 20:07:08 »
Było tylko 16 osób także zrobiliśmy mały prolog do turnieju i samą drabinkę DE, a ten główny odbędzię się 20ego o czym piszę niżej. Pierwszy post już wyedytowałem.
Wygrał ziomek z którym byliśmy w Łodzi i zajął tam 4te miejsce. Ja drugi.
Drabinka :
http://challonge.com/mklublinde

W związku z niską frekwencją postanowiono, że wczorajszy turniej był prologiem, a prawdziwy turniej, z ładnymi nagrodami nad którymi jeszcze pracujemy (będzie na pewno m in. Need for Speed : The run) odbędzię się 20ego Grudnia o godzinie 18 w Padbarze ofc.
Jest trochę więcej czasu na zorganizowanie się także zapraszamy wszystkich.


Trochę dziwna akcja... W sumie nie było mnie więc nie moja sprawa, ale jakbym przyjechał specjalnie na turniej taki szmat drogi, a na miejscu okazało się, że został zamieniony na jakiś prolog, a prawdziwy turniej będzie kiedy indziej to bym się na serio wkurzył.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 11, 2011, 22:28:21 »
Teraz to inna rozmowa i bajka !!! Już szykuje Kitanę i Sektora :> Spodziewajcie się mnie :)

Wawer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • netwars.pl
  • PSN ID: Wawerro
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 10.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2011, 22:31:48 »
Było tylko 16 osób także zrobiliśmy mały prolog do turnieju i samą drabinkę DE, a ten główny odbędzię się 20ego o czym piszę niżej. Pierwszy post już wyedytowałem.
Wygrał ziomek z którym byliśmy w Łodzi i zajął tam 4te miejsce. Ja drugi.
Drabinka :
http://challonge.com/mklublinde

W związku z niską frekwencją postanowiono, że wczorajszy turniej był prologiem, a prawdziwy turniej, z ładnymi nagrodami nad którymi jeszcze pracujemy (będzie na pewno m in. Need for Speed : The run) odbędzię się 20ego Grudnia o godzinie 18 w Padbarze ofc.
Jest trochę więcej czasu na zorganizowanie się także zapraszamy wszystkich.


Trochę dziwna akcja... W sumie nie było mnie więc nie moja sprawa, ale jakbym przyjechał specjalnie na turniej taki szmat drogi, a na miejscu okazało się, że został zamieniony na jakiś prolog, a prawdziwy turniej będzie kiedy indziej to bym się na serio wkurzył.


Decyzję o tym podjęliśmy po konsultacji z graczami, a że byli praktycznie sami znajomi także nie było z tym problemu. Gdyby przyjechał ktoś z daleka to była by inna rozmowa.


Fajnie, że chcecie przyjechać, czym więcej gości tym lepiej  = ]

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 11, 2011, 22:40:24 »
Ja przyjadę, bo czuję turniejowy głód :) Offline z kolegami się gra fajnie, ale ileż można grać o pieniądze, piwo i kebaby :)

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2011, 01:03:13 »
Proponuje zorganizowac turniej jakos w weekend - napewno wiecej osob przyjedzie. Ja okresle sie za dzien za dwa.

Wawer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • netwars.pl
  • PSN ID: Wawerro
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2011, 02:38:29 »
Proponuje zorganizowac turniej jakos w weekend - napewno wiecej osob przyjedzie. Ja okresle sie za dzien za dwa.


Dawaj do Lublina MoonSpell, dobrze będzię się jeszcze raz spotkać ;] Ja w ten weekend mam zjazd więc lipa trochę, a następny - święta ; /


Wie ktoś gdzie jeszcze mogę rozreklamować turniej ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2011, 15:48:37 wysłana przez Wawer »

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 12, 2011, 19:21:44 »
Następnym razem jak będzie 16 osób to proponuję podzielić wszystkich na dwie grupy po 8 osób i każdy gra z każdym w grupie. Potem jak w koszykówce 1 z grupy A gra z 8 z grupy B, 2 z grupy a z 7 z grupy B etc. Potem robi się z tego drabinka wygranych i przegranych :) W ten sposób turniej robi się dłuższy i mała liczba osób nie przeszkadza :)

Shadowdoknedzy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • MortalLBN
    • Email
  • PSN ID: ShadowDoKNedzy
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 13, 2011, 11:03:13 »
Niby racja ale nie wiem czy komus by sie chcialo to tak przedluzac. Z czasem jak juz ludzie przegrywaja z pewna grupa osob zadko kiedy chca zostawac na dluzej :P

Wawer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • netwars.pl
  • PSN ID: Wawerro
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 13, 2011, 15:01:40 »
Foty z prologu na zachętę do przyjazdu ^^
 
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.216268618448628.49493.171670109575146&type=1

Ja to ten w niebieskiej z krótkimi rękawami i w t-shircie netwars.pl  ;P

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 13, 2011, 15:13:56 »
Niby racja ale nie wiem czy komus by sie chcialo to tak przedluzac. Z czasem jak juz ludzie przegrywaja z pewna grupa osob zadko kiedy chca zostawac na dluzej :P

Tutaj właśnie grali by o wiele więcej walk :) Porównajmy:

- dwie drabinki : jeśli ktoś jest słaby to zagra co najwyżej dwie walki na turnieju (jedną w drabince zwykłej, jedną w przegranych). Zakładam oczywiście, że obie walki przegra. Koleś przegrał dwie walki i ma lipe, bo co dalej będzie robił ? Pił piwo i dopingował.

- w rozgrywkach grupowych wygląda to tak, że przy 8 osobowej grupie miałby: 7 walk grupowych oraz jedną walkę z zawodnikiem z sąsiedniej grupy. Nie było by walki o pietruszkę, bo walczyłby o jak najlepszą lokatę w swojej grupie. Daje nam to razem 8 walk w całym turnieju (hipoteza jakby wszystkie przegrał). Tak więc przy takim systemie nawet słaby gracz trochę sobie pogra :) Dochodzi mi jeszcze drabinka przegranych tak więc tych walk miałby nawet 9 :)

Myślę, że wtedy turniej byłby bardzo intensywny nawet przy małej grupie ludzi. Walk byłoby bardzo dużo :)

To oczywiście mój pomysł w przypadku małej liczby ludków. Jakby przyjechało 30 osób to oczywiście wszystko normalnie by się odbywało :)


ps. co do lokalu to widzę, że kameralny :) Lubię takie. Będzie szansa pograć jakieś sparingi/freeplay ? Chodzi o wyczucie telewizora :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 15:16:46 wysłana przez Taz_Thrash »

Wawer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • netwars.pl
  • PSN ID: Wawerro
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 13, 2011, 15:29:05 »
Freeplay będzie na pewno, zarówno przed jak i po turnieju.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 13, 2011, 19:20:35 »
Zajebiście :) Szykuję nową postać na ten turniej. Zobaczymy jak się sprawdzi w boju.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 13, 2011, 23:29:44 »
Sektoar?

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 14, 2011, 00:14:00 »
DAE - niestety Metalowiec bedzie sial postrach Saibotem xD
i btw - am in.