Autor Wątek: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]  (Przeczytany 16874 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 07, 2011, 01:23:39 »
A ja wygrałem turniej mahvela na fighters generation i co ? tez mam się tak wykłócać ? Niestety nie wiem jak teraz gra Zajman ( ostatni raz jak z nim grałem, czyli dawno temu to było wyrównanie ) czy inni ludzie którzy skusili się na ten tytuł. Ja gram słabo,czego dowodem były moje freeplaye w Łodzi, lecz uważam że na pokazie mógłby grać 1 gracz i 1 organizator turniejów w bijatyki. Tak tak mowa tu np. o mnie czy Di, chociaż z tego co wiem Di nie za bardzo ogarnia tą grę jeszcze :). Piszę o tym dlatego, że według mnie lepszy będzie rozgłos dla sceny bijatyk, czy zaproszeniu większej rzeszy ludzi na turnieje w bijatyki. Wiadomo że UMVC 3  będzie tam przy okazji ale każda okazja jest dobra.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 07, 2011, 01:27:09 »
Ojezu Hiryu.

Tak jak mówisz - oni nie wypatrują możliwości współpracy. Dlatego należy im to ZAPROPONOWAĆ, albo wręcz POPROSIĆ. Ponownie, postaw się w sytuacji prowadzącego tego eventu. Bijatyki kojarzą mu się z Tekkenem, sądzi że tu też pomashuje przyciski i wyjdą jakieś fajne ciosy. Taka akcja z naszej strony zasiałaby ziarno wątpliwości - "może faktycznie ta gra nie jest taka prosta i lepiej ją przekazać specjalistom? W końcu nie dajemy prezentować StarCrafta 2 osobom, które nigdy nie grały w strategie". I już coś.

Zresztą, jest jeszcze kwestia tego DLACZEGO to robimy. Dla mnie powodów jest kilka - pierwszy, żebym szybciej się dorwał do UMvC3. Drugi, żeby Cybersport brał scenę bijatykową na poważnie i w przyszłości może nawet zaprosił do współpracy (niekoniecznie akurat Marvelowców, ale jakby kilka razy w roku odbywały się sponsorowane przez Cybersport turnieje Tekkena, to chyba wszystkim na tym forum byłoby miło). Więc jak najbardziej jest tu walczyć o coś więcej niż "zrobienie dobrego show randomom".

A jeśli mówisz o tworzeniu wrażenia komentarzami na fejsbuku - dla kogoś z Cybersportu to może być pierwszy kontakt ze sceną bijatyk. W tej chwili ta scena wygląda jak buce. Pierwsze wrażenie ciężko zmienić.
smh tbh fam

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 07, 2011, 01:34:04 »
@ Kot

Do dużych turniejów i wsparcia większych organizacji nie dojdziemy szczerząc się na pobocznych wydarzeniach.

Poważny organizator wie, żeby ignorować 99% komentarzy internetowych.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 07, 2011, 01:36:23 »
Naprawdę szukamy wsparcia większych organizacji dla dwudziestoosobowej sceny? ;)

Oni traktują nas (i innych graczy) nieprofesjonalnie i nie mamy żadnego interesu w wazeliniarstwie.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 07, 2011, 01:42:06 »
Zakładajmy jaki organizator jest albo nie jest, zamiast się wysilić i stworzyć dobre wrażenie.

Od pobocznych wydarzeń trzeba właśnie zacząć, choćby po to, żeby mieć lepsze referencje następnym razem gdy będziesz chciał się wkręcić w organizację czegoś.

@Garg: Przestań na to patrzeć jak na scenę MvC i zacznij jak na całą scenę bijatyk. Poza tym jeśli na takim evencie ktoś będzie tłumaczył co się dzieje na ekranie, może zachęci kogoś do kupna. Jeśli poprowadzi to ktoś, kto pisze o długo wyczekiwanej trzeciej części UMvC3, to ludzie tylko stwierdzą, że to jakaś pojebana gra i nie ma się co za nią zabierać i w ogóle kiedy pokażecie CSa.

Zresztą nikt tu nie mówi o wazeliniarstwie, a jedynie o nie pisaniu niepotrzebnie pewnych rzeczy. Gdyby nie pomysł Di, pewnie w ogóle nikt by nie wszedł na ich stronę na fejsbuku, nie mówiąc o pisaniu komentarzy.
smh tbh fam

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 07, 2011, 01:46:11 »
W pewnym sensie zgodzę się z Kotem, od czegoś trzeba zacząć. Skoro jest okazja to czemu jej dobrze nie wykorzystać ?? Tu nie chodzi o "scenę" UMVC3 tylko o scenę bijatyk, w których skład wchodzi UMVC3, żeby zachęcić ludzi jak i potencjalnych sponsorów do zainteresowania się nie tylko CS'em, który jest już chyba z 15 lat grany. Faktem jest że jeżeli byłby ktoś kto zna system, kto wie o co chodzi, mógłby zachęcić swoim komentarzem potencjalnych kupców czy graczy do spróbowania swoich sił w ten tytuł i nie tylko.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 07, 2011, 01:59:25 »
W ogóle po co te dyskusje i teksty na facebooku? Scena bijatyk w Polsce jest bardzo mała, duzo ludzi gra, ale malo wie o spolecznosci i sie nie udziela. Jaki interes ma wydawca gry, czy tam jakas firma by sponsorowac jakies nasze turnieje? Oni musza na tym zarobic, najlepiej jest sie podlaczyc pod jakas inicjatywe, Takie prosby na fejsie nic nie dadza. Mozemy sobie tutaj na backdashu sobie pisac i nic to nie da. Od lat slysze te same teksty zeby wypromowac scene itd itd. Oczywiscie ze to popieram, ale jest nas dosc mala grupa. Mysle, ze najpierw fajnie by bylo tych graczy jakos zrzeszyc. Co to za scena 20 osobowa? Patrzac na wydawce gry? Zadna. I dlatego nikt do tego nie podchodzi powaznie. A nawet jak jakies mniejsze firmy sie angazuja w organizowanie lub sponsorowanie turniejów ( empik, ostatnio ten sklep w dabrowie itd) to widza ze albo im sie to nie oplaca albo jeszcze na tym traca. Zeby ktos nas potraktowal powaznie, musimy tez byc powazni. A wydaje mi sie, ze nasza scena pali mosty ciagle. Nie przypominam sobie sytuacji, aby turniej byly gdzies cyklicznie organizowane, poza tawerna. Zazwyczaj jak sie gdzies pokazalismy to bylo wiecej siary i nikt juz nic takiego nie chcial ponownie organizowac. Ostatnio ta kradziez, albo chlanie alkoholu w miejskim osrodku kultury w Lesznie, z którego prawie nas wyjebali... Zgadzam sie z Gargooletzem, ze nikt nas powaznie nie potraktuje.  Ze wzgledu na mala ilosc, totalny brak jakiejkolwiek jednosci i jednomyslnosci. Przyklad WCG pokazal ze mozna, konsekwencja i jakims konkretnym celem sporo zdzialac. Ale patrzac na przykladzie Mortala, gdzie scena praktycznie nie istenieje, i na dodatek jest jakos dziwnie podzielona, to ciezko bedzie cokolwiek osiagnac.

PS: Mysle ze Facebook to nie jest dobry pomysl na promowanie pomocy. Pojscie gdzies osobiscie, napisanie maila lub listu znacznie wiecej da. A spamowanie pod infem  turnieju tylko nas ośmiesza.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 02:01:24 wysłana przez Tundra »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 07, 2011, 02:00:03 »
Dobra, ja już nic nie piszę, bo jest noc i oglądam canada cup. Nie rozwinąłem myśli i jeszcze ludzie stwierdzą, że nie mam racji ;)

Oczywiście fajnie by było, gdyby na tym pokazie była reprezentacja sceny i żeby to fajnie wypadło.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 07, 2011, 11:52:29 »
Powrót Tundry przy okazji przed premierowego pokazu UMVC3, oł jes lec gołł ! Dzięki Nevan i Koko za słowa uznania, zabawnie się czyta odpowiedzi na te posty :D Neta mi dzisiaj z powrotem podłączyli, także w końcu mogę pisać. Wpadłbym- tak napisałem na fejsie, nie że wpadnę :D Generalnie ciekawi mnie jak to w ogóle będzie wyglądać, jeżeli miałbym jechać to liczył bym na to że będę mógł grać w umvc aż mnie na siłę nie wyrzucą przy okazji zamykania całego budynku. Co do zajebistości, wygrywania turniejów to :

Fighters generation- Manieq
Liverpool cup - Frizen ( :) )
komiksy cup- Kot
Bursa ileś tam- Liberty
Honmaru online shit cup- Kejim
Volition - ja

Wyrzucając Frizena (nie obrazi się ) zostaje nam najbardziej utytułowana piątką, imo wszyscy powinni się tam znaleźć, dostając zaproszenia. Kto gra najlepiej w naszym kraju to kwestia dyskusyjna, tytuły tutaj imo gówno znaczą, 10-15 osobowe turnieje to śmiech na sali a nie wyznacznik skilla. Osobiście chętnie bym tam zawitał, nie pasuje mi jednak ani termin ani cena takiego wyjazdu. Mimo wszystko dzięki dla tych którzy tu za mnie walczyli (adwokaci wtf ? :P ) , na ekipę LTF można zawsze liczyć :)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 07, 2011, 13:00:51 »
Co mnie wyrzucać co to ma być  :(  W umvc znowu bede grac :  D No ale tez sie przyłączam do tego żeby Zajman sie tym zajął. Tylko tak jak wcześniej pisaliście, nikt nie bierze "sceny" marvela na poważnie, więc ciężko będzie coś zdziałać, a juz napewno jak będziecie na nich tak siadać jak to miało miejsce na fb.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 07, 2011, 13:14:18 »
Chciałem cię skreślić bo dalej jestem zły że wtedy wygrałeś :D A nie wiesz czy może UMVC3 jest już na torrentach, przypominam ci że jak go ściągniesz masz u mnie być w ten sam dzień;]

p.s. Co się działo na tym FB ?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 07, 2011, 14:52:53 »
Ej, ja wygrałem turniej na animatsuri w te wakacje, gdzie ze sceny byli Kot, Hiryu i Pitrex, czyli skład podobnie mocny jak na komiksach. :p No i byłem drugi na bursie, a wiadomo że bursa to polskie evo. Też chcem być!!!!

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 07, 2011, 14:54:01 »
Sory, dziwnym trafem przeoczyłem ten turniej :D Również powinieneś tam być ;] A drugi to ja byłem nawet dwa razy (honmaru i liverpool ) :P

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 07, 2011, 14:58:01 »
Na necie giery sa zazwyczaj od 3 dni do tygodnia przed. No ale skoro tak rozsylaja te marvele wszedzie przed premiera to moze cos szybciej bedzie.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Przedpremierowy pokaz UMvC3 [12-13.11.2011, Warszawa]
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 07, 2011, 15:04:08 »
Dawaj znać jak co.