Autor Wątek: Turniej MK w Krakowie, 05.11  (Przeczytany 5280 razy)

sla

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
  • Skąd: Kraków
Turniej MK w Krakowie, 05.11
« dnia: Listopad 03, 2011, 23:06:13 »
No właśnie, czy ktoś w ogóle o tym słyszał?

Dowiedziałem się dzisiaj zupełnie przypadkiem od znajomego, który wybiera się na GRYOFFLINE.PL 2011 organizowane przez gry-online.pl. Jako, że impreza jest zamknięta o rzekomym turnieju MK w trakcie jej trwania dowiedziałem się kiedy forwardował maila, poniżej wyciąg z maila przedstawiający plan imprezy:


"Niniejszy e-mail jest ostatnim potwierdzeniem, że zgłoszenie zostało zaakceptowane i został Pan/Pani wpisany na liście gości imprezy GRYOffline.pl, która odbędzie się w krakowskim klubie Prominent 5 listopada. Do środka nie będą wpuszczane osoby spoza listy – wchodzić można od godz. 15. W załączniku znajduje się mapka, która pozwoli zlokalizować klub.

Plan imprezy przewiduje:

- pokaz gry Assassin’s Creed: Revelations (fragment grany na żywo)

- pokaz gry Rayman Origins (fragment grany na żywo)

- turniej Mortal Kombat

- rozdawnictwo gier i gadżetów (koszulki, torby itp.)

- inne niespodzianki"

Żeby dostać zaproszenie, trzeba było wysłać jakoś w październiku zgłoszenie. Szkoda, że nigdzie wcześniej nie dali znać, że będzie turniej...

oskar

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: >_<
  • Skąd: wroclaw
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2011, 23:35:05 »
info na 2 dni przed impreza?? macie full house jak nic. czirs

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2011, 23:36:02 »
polska.pl
Robimy turniej, ale dołożymy starań, żeby jak najmniej osób się o nim dowiedziało :D
Moje pięści krwawią śmiercią!

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2011, 23:54:05 »
Ostatnio odbyly sie 2 turnieje-ninja w T6. 15 w Olsztynie, a drugi nie wiem gdzie. Nowy trend jakis.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2011, 00:00:22 »
Może żeby w końcu ktoś inny wygrał, a nie w kółko ci sami ;)
smh tbh fam

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2011, 00:03:06 »
Ostatnio odbyly sie 2 turnieje-ninja w T6. 15 w Olsztynie, a drugi nie wiem gdzie. Nowy trend jakis.

Jeśli "ten drugi" to "tur wygrany przez Hikiego", to niech się nikt nie martwi. Akurat w tym przypadku zamknięcie było uzasadnione ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2011, 00:06:46 »
Hehe ja się nawet zapisałem na tą imprezę bo u mnie na miejscu jest, ale okazało się że jednak za późno wysłałem zgłoszenie i się nie załapie (było więcej chętnych niż miejsc). Tak więc nie płaczcie ;D I tak szanse na dostanie się tam były bardzo niskie. Zresztą pewnie będzie to turniej "for fun", jako dodatek do imprezy. Zresztą dezorganizacja była do tego stopnia, że w newsie był mail uvi@, a potem się ponoć okazało że ta skrzynka padła i należało wysyłać na uv@... Co za żenada. Oczywiście nigdzie nie było oficjalnego info o zmianie adresu tylko gdzieś w komentarzach czy na forum...
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2011, 00:20:52 wysłana przez PePe »

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 04, 2011, 00:22:56 »
Lol, ja w Prominencie bywam regularnie i też o niczym nie wiem...  :o
Ale nie chce mi się wierzyć, że nie będą wpuszczać do środka osób spoza listy bo to dość duży klub i żeby nie wyjść na tym na minus to musiałaby być naprawdę duża impreza (szczególnie, że jutro piątek), a jakoś nie sprawia wrażenia  :D Spróbuję tam wbić jak czas mi na to pozwoli.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2011, 01:02:13 wysłana przez olgotka »

sla

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
  • Skąd: Kraków
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2011, 08:14:49 »
Jestem po prostu zaskoczony podejściem organizatorów, bo niby gry-online.pl uchodzą za jeden z największych portali. Dziwi mnie, że nie zadbali o odpowiedni rozgłos w środowisku, więc niech się bawią sami :P

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 04, 2011, 08:16:19 »
Ostatnio odbyly sie 2 turnieje-ninja w T6. 15 w Olsztynie, a drugi nie wiem gdzie. Nowy trend jakis.
Poważnie? Nawet ja nic o tym nie słyszałem mimo że mieszkam od 10 lat w olsztynie : (
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 04, 2011, 22:21:20 »
Co by bardziej podkręcić atmosferę - na turnieju będą w miarę spoko nagrody, sponsorowane przez cenege :D

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=63470

Oczywiście zgarnie je jakiś noobek :D

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2011, 11:00:26 »
IMO nikt z ogólnej sceny gier nie bierze poważnie sceny bijatyk. Jest bardzo mała świadomość w społeczeństwie i by to się zmieniło muszą być osoby, które będą brały pewne rzeczy na poważnie. Nie ma takiej możliwości by np osoby z Wrocka, które robią wszystko by rozkręcać scenę lokalną docierały wszędzie i rozkręcały inne lokalizacje.

Poczytałem komentarze na gry-online i zasada jest taka "to jest impreza, turniej to tylko dodatek". Nikt tam nie będzie się bawił w robienie "pro" turnieju bijatyk. To ludzie ze sceny muszą przy okazji turniejów uderzać do jak największej liczby drzwi, próbować pozyskać partnerów, jednak nie jednorazowo. Chodzi o to by ludziom utkwiło, że scena bijatyk  istnieje i by poźniej byli bardziej chętni do współpracy i pomagali przy okazji w promocji sceny.

Tak to niestety wygląda, więc nie płakać tylko d roboty ;)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 06, 2011, 18:34:51 »
Heh powiem wam, że się nawet cieszę, że mnie tam nie było bo bym chyba się ostro z organizatorami pokłócił... Partactwo mieszało się z krętactwem - turniej był na rozgrywany na XBOX'ie (i jego cudownym padzie), był single elimination... Jakby tego było mało to jakimś magicznym zbiegiem okoliczności druga sztuka edycji kolekcjonerskiej nie trafiła do drugiego finalisty (tak się miało stać zgodnie z zapowiedzą z link'a którego podałem wcześniej), tylko niespodziewanie został zorganizowany "alternatywny" mini-turniej dla "nie umiejących grać w MK" i tam za pierwsze miejsce do zgarnięcia byłą właśnie druga sztuka edycji kolekcjonerskiej. Co więcej, w jakiś sposób w tym alternatywnym turnieju wziął udział człowiek, który w "podstawowym" turnieju nawet całkiem daleko zaszedł. Jak łatwo się domyśleć - bez wysiłku wygrał ten turniej dla totalnych amatorów i zgarnął nagrodę. Co więcej był to ponoć człowiek związany z redakcją... Dalszy komentarz jest chyba zbędny :) Szkoda tylko, że Cenega zamiast wspierać prawdziwą scenę bijatyk daje nagrody na imprezy organizowane przez "renomowane" organizacje, które potem organizują już dużo mniej renomowane turnieje i rozdają nagrody w budzący wątpliwości sposób.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2011, 19:11:31 »
Zaloze sie, ze pewnie nikt nikogo za reke nie zlapal, ale napisalbym do Cenegi slowo lub dwa o tego typu "iventach promocyjnych".

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Turniej MK w Krakowie, 05.11
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 06, 2011, 19:58:49 »
Nikt nawet na tego maila by nie spojrzał. Współpraca z nimi jest bardzo ciężka, a komunikacja żadna o czym przekonali się chłopaki z Łodzi przy AoT.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.