Autor Wątek: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)  (Przeczytany 39765 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 21, 2011, 20:52:14 »
podchodziłem i prosiłem żeby suwalki jakoś podzielić w DE by nie spotkaly się zaraz po 1 walce, ja tam na to nie narzekam ale faktycznie coś takiego miało miejsce GodHand i Raizo to tam sobie grają w domu można było jakoś pozytywnie rozpatrzeć prośbę, tym bardziej że musieliśmy trochę do stolicy jechać
Przykro mi, ale regulamin jest regulaminem i nie chcieliśmy robić wyjątku. Gdyby był to mniejszy turniej to nie byłoby problemu, ale to eliminacje do Mistrzostw Świata.

Nie wchodziłem na bd z braku z czasu nawet nie wiedziałem że nie będzie fazy grupowej odwiedzałem tylko strone WCG tam żadnej informacji nie było chyba.
Na stronie WCG jest regulamin :)

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 21, 2011, 21:07:19 »
Na początek wielkie, WIELKIE podziękowania dla Kosa i Nerobianco za przygarnięcie na noc i w ogóle ;]

Warto było nie spać te dwa dni i odwiedzić 100-lice. W drodze powrotnej budziłem się i zasypiałem z 50 razy.
Na swój poziom gry raczej nic nie poradzę a chciałbym to zmienić, niestety nie mam jak :/  Najpierw utłukł mnie Sway, potem Młody. Obaj operujący Paulem ^ ^

Młody - Zaskoczył mnie trochę ten twój Pawełek, moje zaskoczenie nie miało końca i z wrażenia zjadałem każdą wybitkę jaką dałeś ;]  Dzięki za grę, spróbuję się odegrać następnym razem.

Nerobianco - dzięki za wszystko, fajnie było pogadać i pograć co nieco. Niedługo będziesz zabijał tą zdzir... Anką na turniejach ;)

Benek - ja mogę z tobą normalnie wszystko :D  Naprawdę szacunek za to co wyprawiasz w tej grze(jak i poza grą hehe). Fajnie się grało i gadało. Do następnego!

Nevan - niezmiernie miło było mi cię poznać :)  Ale tą Lili mnie wkurzyłeś o jaaaa grałeś nie patrząc się nawet w tv i zabijałeś jak obłąkany a ja przybierałem kolor jak pała szatana ^^ Pozdrawiam!

Frizen - dobrze było cie znów widzieć. W sumie chyba nawet nic nie zagraliśmy ale może to i dobrze, po co miałem niszczyć ci mózg moją bezmyślną grą :D

Pozdrawiam też resztę afterowiczów: Gajda, KBB, Pitrek ^ ^
KBB następnym razem cie zbije na kwaśne, zobaczysz(albo i nie) :P  Pitrex, oj tam oj tam. Jakoś to będzie, a będzie dobrze ;)

Tokis/Olga, Robson, Tenshi, Rafi- dobrze było was zobaczyć/poznać ;]

Furb, Gawa, Hejt - miło było poznać forumowe avatarki na żywo.

Sway - nie wiem czy nie wywale Brytana ze swojej playlisty :/ o ile u siebie jakoś fajnie mi idzie to na wyjazdach gram jak kretyn i ostatni debil... a takie coś nie powinno mieć miejsca raczej. Pozdrawiam :)

Zajcew - fajnie cię widzieć ciągle w dobrych humorze, powodzenia w październiku ;)

Raizo - wywal w cholere tego Hwo, fajnie nim grasz ale na turnieju raczej ciężko ci będzie coś ugrać. Wracaj do Lee, tak jak ja :)

Oddzielne, mega, gigantyczne POZDRO dla Słonika ^^ Fajny z ciebie ludz i jeszcze lepszy czaso-umilacz :D

Powodzenia dla całego top8 ;]

Jeśli kogoś pominąlem/zapomniałem to sorki ale tyle was tam było a ja mam krótką pamięć także wybaczcie jakby co :P

Ps. a no jeszcze pozdrosy dla Łukaszka(Cambion) i Juni0ra który się gdzieś tam przewinął a potem zniknął ;]

Ps.2 nie chciało mi się potem już nicków pogrubiać... :P


Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 21, 2011, 21:35:57 »
Ech co tu dużo pisać miałem być w top 8 ale wszystko zrabalem za co chcialbym najbardziej przeprosić Solo i Frizena którzy na mnie bardzo liczyli ale jednak nie mam jeszcze tego ogrania turniejowego bo rece trzesly mi sie jak nastolatce przy pierwszym lodzie:(

a teraz prywatka:D

- furb,słoń,cambion,kosu - dzięki za nocleg chłopaki i wogóle bla bla za wszystko (sorrki cambion za jany julia:( nie naidze tak grac) słoń jest moim mentorem teach me pleas master!!! furb nie mieliśmy okazji za dużo pogadać i pograć ale jestes bardzo pozytywna osoba z super maska suba;p
- Nevan i Gajda - jak zawsze dobre picie nie jest złe dzięki za podróż kawały o dresach i małolatach;p Adaś podczas walk myślałem , że dostane zawału ty stary...a nie ty odpiero po 20 jestes;p;*
- Frizen dzieki za support, pożyczoną kase oddam napewno;p MASZ JECHAC DO KOREANKOWA napić sie z Arisem nie ma w tej chwili lepszego gracza od Ciebie w PL
- Samewise - naprawde jestes zpoko ziomek;) nawet dsużo pogralismy szkoda , że mieszkasz tak daleko:( Lee i Brytanem zajebiscie Ci nimi idzie dzieki za CZARNEGO tigera :D;p
- Tenshi Twój styl gry zniszczył mi psyche wspaniały Yosh ;)
- Di i Robson sorrki za zamieszanie z drabinka nie skumalem o co biega ale na koncu wszystko zostalo wyjasnione jeszcze raz sorrki , bardzo dobrze poprowadziliscie caly tur pozdrowki;)
- Tundra...tu nic nie musze pisać to poprostu TUNDRA STRIKE
Nerobianco - dzieki za przekimanie jestes bardzo miłą osoba i Twoje customu sa przepiekne zostan projektantem mody pozdro;p

Sorrki za bledy itp ale już ledwo co na oczy widze 10 godzin jazdy do domu meczy;p papatki;*
POZDRO DLA WSZYSTICH GRACZY:)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 21, 2011, 22:18:33 »
Benia, picie z Arisem i korean chicks to moje 2 glowne powody, przez ktore nie moge przegrac w pazdzierniku :D
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 22, 2011, 01:14:52 »
Benia, picie z Arisem i korean chicks to moje 2 glowne powody, przez ktore nie moge przegrac w pazdzierniku :D

Zginiesz marnie chłopie :-P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 01:16:41 wysłana przez Grey »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 22, 2011, 08:03:04 »
Benia, picie z Arisem i korean chicks to moje 2 glowne powody, przez ktore nie moge przegrac w pazdzierniku :D

Arisa chyba raczej na tym WCG nie będzie, więc jeden powód mniej :P
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 22, 2011, 09:05:51 »
Na szczęście ten mniej ważny.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 22, 2011, 14:29:43 »
Gratulacje dla finalistów ;) Nie ma co, niezła gra. Miło było spotkać starych znajomych i poznać nowych.
Na turnieju dałem ciała na całej linii, ( tłumacze sobie to, długą przerwą i lagami na przejściówkach do sixaxis'ów, które tylko ja odczuwałem ;) ). Co do organizacji turnieju mam małe uwagi, które zachowam dla siebie ;) Ogólnie ciesze się bo w końcu mogłem się odlać na stadionie Legi :P co do miejscówki to super lokal ...oprócz cen.  A motto wyjazdu to" jakie jest najlepsze uczucie podczas pobytu w Wawie ? To kiedy się z niej wyjeżdża :D

Młody: twój brudas mnie zniszczył nie ma co. W Łodzi zagram już normalnie, więc szykuj się ;)
Vince: twoja Xiao miażdży:) jednak nie ma to jak stara szkoła. Jesteś najlepszą Xiao w Polsce, i dzięki za te kilka myków które udało mi się podpatrzyć :P
Ekipa z Łodzi: Tokis Gratulacje, jak zawsze w finale :) no i dzięki za doping. Bigi Boy mam nadzieje że się trochę podbudowałeś po tym turnieju i znowu zaczniesz grać a nie pieprzyć głupoty. Przemek załatw sobie znowu konsole bo tylko stałeś ;) Junior masz zakaz pieprzenia głupot , ale ciesze się że dostałeś nowy zapał do gry :) Olga jechałaś ze wszystkimi jak z .. wiadomo czym... tylko przestań się srać przed walkami z Nevanem bo ciśniesz tym czarnuchem jak mało kto w Polsce. Gajda nadal się trzymasz Larsa ;).
Nevan : twoja walka z Rafimaru była świetna oby więcej takich fightów.
Robson: miło było cię spotkać i pogadać, ale nadal żałuję że nie startowałeś w turnieju.
Tenshi.. Nie kwestionowana królowa Polskiej sceny Tekken'a  ciągle jestem pod wrażeniem że można tyle z yosha wyciągnąć :)
Rafi: miło było cię spotkać po tak długim czasie
A-Team: Jak zawsze weseli , orginalni, po prostu tekkenowi ekscentrycy ( zwłaszcza Słonik)
Frizen : Gratsy i dzięki za podpowiedzi :)
Di: dzięki za sprawne poprowadzenie eventu.
No i pozdro dla wszystkich których pominąłem ( sorki Alzheimer ;P )

EDIT :

Parę fotek
http://www.megaupload.com/?d=ZNNRH1AH
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 19:17:27 wysłana przez dante84 »

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 22, 2011, 20:18:25 »
Kilka słów ode mnie, impreza fajna. Mi się podobało, no może potem dostałem 150zł mandatu za wyzywanie policjanta od i 50 zł za lanie w bramie jakiejś instytucji państwowej

Pozdro dla

Friz + Bene - było spoko, jak coś to zapraszam na zwiedzanie reszty Warszawy :D
Olga + Tokis - jak zawsze skromnie i skillowo
Sam - zawsze jest miło pograć :)
Gajda - coś Cie tam pamiętam mordo :D
Nevan - jak poruszałem głupi temat bójki z tym no... Komando to sorki
Di - no chłopie, dzięki za wyrozumiałość bo chyba gnoju narobiłem :P
Robson - Ciebie chyba też widziałem hehe
Pitrex - z tobą chyba nawet gadałem, ale pogramy ponownie na tym turze w Łodzi
Warszawiacy - daliście dupy w eliminacjach ;-/
Miła Pani z Kebaba - dzięki za nałożenie samego mięska :D
Niemiła Pani barmanko - 10zł za szklankę to aż mrozi krew w żyłach ale i tak miałem to w poważaniu
Cała reszta :D - pozytywnie było was było zobaczyć raz jeszcze

hmmmm komu jeszcze hmmm aaa

Cambion - srał Cie pies i ogólnie strasznie mi go przypominasz http://mistrzowie.org/325238/Cycki
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 20:33:08 wysłana przez SłońTrombalski »

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 22, 2011, 22:45:22 »
Turniej był spoko :) Totalne nie granie w Tekkena mi bardzo sluzy, dzieki niemu jestem, 3 w Polsce w Asphalt 6 lol:D Dzieki wszystkim za rozmowy i kibicowanie. Benek szkoda, ze nie dostales sie dalej, jestes najbardziej skillowym polskim graczem, ktory totalnie nie gra turniejowo :D Fajnie bylo pogadac i patrzec na twoje walki :) Frizenq, wez wygraj to WCG co?

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 22, 2011, 22:48:18 »
Skillujcie wszyscy hard żeby Frizen  przynajmniej se zasłuzyl na ten wyjazd do kor
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:10:18 »
Benek szkoda, ze nie dostales sie dalej, jestes najbardziej skillowym polskim graczem, ktory totalnie nie gra turniejowo :D
Do tej pory jestem w szoku co on wyprawia na sparach, gdyby grał tak na turniejach to Knee może się schować za tą swoją torebką :)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:17:30 »
Cambion - srał Cie pies i ogólnie strasznie mi go przypominasz http://mistrzowie.org/325238/Cycki
Odezwał się koleś sikający na siedząco... applaud

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:28:46 »
nie chce mi się z Tobą gadać, dziś popisałeś się wystarczająco.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Eliminacje do WCG (20.08.2011, Warszawa)
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:53:21 »
To może ja coś skrobnę ^^

Według mnie miejscówka i turniej były bardzo udane :) Narzekać na dwa stanowiska mogłabym, gdyby turniej się przeciągnął i był przerąbany jednodniowy, ale nic takiego nie miało miejsca, a na dodatek dwa stanowiska zgromadziły przy sobie niezły hype. :)

Fajnie było zobaczyć Was wszystkich :)

Pozdrawiam szczególnie:

Di - dzięki ogromne za gościnę i pomoc :) Gdybyś wpadał kiedyś do Poznania, możesz na nas liczyć.
Sway - dawno tak się nie nagrałam! Deja vu rulez :) Szkoda że nie przykatowałeś przed tym turniejem...
Wojtaro - fajnie było Cię znowu widzieć :) Dzięki za pogawędki. Namawiaj Swaya na granie, brakuje wam tylko godzin spędzonych przy grze!
Pączek - Ty wymłodniałeś! O_O Impossible! Przyznaj się, przeczytałeś smoczego scrolla! :D Kiedy pokażesz wszystkim swojego GodFenga? :)

Dziękuję Wam (Sway, Wojtek, Pączek) za odprowadzenie na pociąg, było to bardzo miłe z Waszej strony ^^

Rafimaru - super, że przyjechałeś... i widzisz, warto było :) reszta Poznania miała tylko same wymówki...
Wielkie podziękowania dla Kosa za afterek :) Ten TV był mega!
Vince - Dzięki za pogaduchy i komplement odnośnie mojej gry ^^
Furb - dzięki za spary. :) Gdyby nie te piwka, na pewno ugrywałbyś o wiele więcej, więc głowa do góry! :)
Benek - wreszcie Cię zapamiętałam, nigdy nie mieliśmy okazji jakoś dłużej pogadać... zdecydowanie masz bardzo dobrego Bryana. ^^
Frizen - ten Roger to był niezły mind game. :) Na szczęście sama nim trochę pogrywam w kącie jak nikt nie patrzy, niezła bestia z niego :P
Ekipa z Suwałk - sporo Was tam jest, wystarczy tylko grać i skillować. :) Zajcew, jesteś zabawny, ale nie klnij tak dużo. :)
Ekipa z Wrocławia - jak zwykle w dobrej formie, wyniki mówią same za siebie :) Bez gadania! :P
Łódź Tekken Team - super było Was widzieć, fajnie się gadało... Dante, dzięki za zaproszenie do Łodzi, postaramy się wpaść.
Tokis & Olgotka - pasujecie do siebie ^^ Szkoda że nie zagraliśmy na afterze, mam nadzieję to nadrobić :)

Moi przeciwnicy turniejowi - wszyscy bez wyjątku: GG!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 00:03:49 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."