Autor Wątek: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011  (Przeczytany 120399 razy)

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #390 dnia: Lipiec 26, 2011, 14:43:44 »
Heh, spodziewałem się większej jazdy na NW.

Słabo.

Bluzga scenę fighting game'ową. Touché...  ::)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #391 dnia: Lipiec 26, 2011, 14:44:47 »
Coz, taka jest ich opinia. Tez sobie zaloze jakiegos anonimowego boarda i bede jechac, a ludzie sie na to wypna.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #392 dnia: Lipiec 26, 2011, 14:47:24 »
Zawsze staram się być w porządku w stosunku do innych i osobiście mnie to dotyka jak ktoś mi później wytyka od "yntelygentnych, zakochanych w sobie prosów". Dlaczego mistrzowie klawiatury uważają że konflikt z członkiem jakieś społeczności upoważnia ich do bluzgania wszystkich jej członków?
Przykro mi, ale tak już to działa. Już do końca życia będziesz odbierany jako zakochany w sobie i niemiłosiernie trollujący Backdashowiec  ;)

Krakers

  • TcT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tej-City Team
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KrakersPL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #393 dnia: Lipiec 26, 2011, 14:54:03 »
Kim są Ci ludzie w ogóle?:D Pierwsze o nich słyszę, ale organizatorzy turnieju w BIJATYKI, którzy wyzywają całą scenę graczy w BIJATYKI od debili są po prostu udani, nic dodać nic ująć.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #394 dnia: Lipiec 26, 2011, 14:55:40 »
Za pomysłem Sola postanowiłem zrobić 6 grup po 8 osób, tylko trzeba będzie pilnować czasu, i grać w grupach jak najszybciej. Tym sposobem zrobimy DE na 32 osoby, zagrają wszyscy, jednym słowem everybody happy.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #395 dnia: Lipiec 26, 2011, 14:57:27 »
Nie lepiej 8 grup po 6 osób? Z każdej wyjdą 4 osoby, a i z czasem będzie się łatwiej wyrobić.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #396 dnia: Lipiec 26, 2011, 14:59:05 »
Może być i tak, po 2 grupy na jedno stanowisko.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #397 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:01:09 »
Ponownie proszę o wykreślenie z T6, nie chcę miejsca zajmować.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #398 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:03:27 »
Update listy jutro.

Octane PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gekoni Warkot/Gramitacja
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #399 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:04:02 »
W sumie kłótnia w necie jest jak para-olimpiada, dlatego w to co piszecie nie wnikałem, niemniej chciałbym ze swojej strony paru osobom coś wyjaśnić:
Zajman - wielokrotnie dzwoniliśmy do Cibie z 10000 razy prosząc o przesunięcie turnieju, bo nie myśmy wymyślili termin 30 lipca, tylko BEZ KONSULTACJI z nami zrobił to Liverpool. Gdyby (to co podkreślaliśmy kolejne 10000razy) nie to, że Piotrek wydrukował plakaty i wyplakatował miasto, nie byłoby problemu. Nie kminiłem sprawy, w czym jest problem, skoro wiele osób chciało być i u Was i w Liverpoolu, choć po czyimś poście już zrozumiałem : "z Tawerną się nie zadziera". Spoko - minimum dobrej woli by wystarczyło.

Co do straaaasznie poruszanego przez Was turnieju Tekkena - doskonale wie o tym Tundra, z którym gadałem na gg, że impreza miała być dla WAS i zacząć się w momencie jak przyjedziecie po swoim turnieju do Liverpoola - kto tu do cholery widzi robienie konkurencji??? To samo tyczy się Mortala - mieliście mieć stanowisko tylko dla siebie gdzie gralibyście od 21.00/22.00 w SE. Podobnie z taksami - miało to tylko ułatwić dojazd tym, którzy pisali do nas,  że po imprezie w Tawernie chcą przyjechać do Liverpoola. Staram się jak mogę, żeby nie używać wulgaryzmów ale k**wA - odebraliście to tak zajebiście nie tak: jako atak na Tawernę, jako wojnę, kłótnię a przytaczanie prywatnego maila Miha to juz jakaś żenada. Jego zdanie, to jego zdanie, choć w potwierdza się jak nic to, że zamiast po prostu dogadać się i dobrze się wspólnie bawić (w końcu to chyba kilka razy robiliśmy to wspólnie - co nie, PANOWIE), walnęliście focha robiąc zbędne zamieszanie - już pomijam fakt jakie to było strasznie słabe, kiedy niejaki Pan Aleksander Mazowiecki wpierniczył nam na FB, że turniej Mortala jest przeniesiony do Tawerny....
Bez sensu się trolować - miało być dobrze, chcieliśmy dojść do jakiegoś konsensusu a wyście się po prostu obrazili i teraz podnosicie jak to nie jest zajebiscie w Tawernie, a jak c***owo u nas - fajnie wiedzieć to po kliku wspólnych imprezach :)
"Dziecinne turnieje w Liverpoolu" - nie mam zamiaru Zajman tego w jakikolwiek sposób komentować... podobnie jak tekstów o chęci niektórych "zabrania" psp...

Tyle ode mnie.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 15:05:58 wysłana przez Octane PL »

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #400 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:04:14 »
Jeden z czolowych retardow jaki pojawil sie na scenie fighterowej od baaaaaaaardzo dawno (od czasow Sylvana) nazywa wszystkich (od a do z, nawet ludzi ktorzy miedzy soba sie nie znaja) grupa retadów. W tym m.in. Di (znanego na calym swiecie, wspolzalatwiacza T6 na WCG; Tenshi j/w czy Spike, ktory z koreancami sobie w salonach pyka w fithtery). Nie komiczne? Pojawia sie taki lamus nagle znikad i od 2 miesiecy jedyne co generuje to smieciowy trolling. To jest dopiero tupet. Zobaczymy czy w realu jest taki elokwenty, bo bede to sprawdzal:).

Apock - ty chyba zartujesz, NW jest mistrzem trollowania : P Z tym, ze tam 2/3 to fastnicki, ale to inna bajka :< powiem Ci, ze generalnie do premiery MK9 to od 3-4 lat byla sielanka. Pojawi sie jeden retard i od 3 miesiecy widzi sie co widzi. Szczytem byla proba flejmowania na ZajmaNa, kolesia ktory praktycznie ROZPOCZAL i pomogl ludzim z Liverpoola robic turnieje w fightery! I pozniej, chcac zrobic pozegnalny turniej w Tawernie (ktory jest od 3 lat!), bo zamykaja ten bar, Ci 'przyjaciele' z Liverpoola i gramitacji oglaszaja (po fakcie), ze robia turniej w ten sam dzien. I jeszcze jada po kolesiu, ktory tak naprawde im to rozkrecil. Powiedz, czy to nie jest zalozne? ; )


Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #401 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:06:23 »
Mashter udalo sie przelobbowac u ZajmaNka pomysl na to, aby kazdy zagral, to pamietaj, ze mowiles, ze bedziesz pic; -)

O Di spoko, i bedzie mozna ew. do ktores grypy dodac zawsze +1 osobe, jezeli bedzie wiecej (lub -1)

Ciesze sie, ze bedzie taka zmiana, bo to ostatnia (hm) Tawerna, a takiej ekipy to chyba jeszcze nie bylo (w sensie: bo i poznan, bo i wawa, bo i olimp i leszno! bo tak zawsze brakowalo jakiejs ekipy).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 15:08:16 wysłana przez Solo »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #402 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:10:16 »
@Octane

Ja nie wnikam w to, jak było dokładnie, ale chciałbym tylko wyjaśnić, że jeśli chodzi o cytowanie e-maila napisanego przez MiHa, to zrobił to najpierw Nanika na forum NetWars. W innym przypadku Zajman nie miałby do tej treści dostępu. Post nr 121 w temacie http://netwars.pl/forumview.php?t=137062

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #403 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:12:25 »
@Octane


Nie mam zamiaru biernie patrzeć na to co robicie, mam dość oczerniania, bycia złamasem itp. Turnieje w Liverpoolu dla dorosłych ? Dorośli ludzie się tak nie zachowują. Prywatny mail od MiHa? Nikt go nie musiał publikować, z wypowiedzi tego pana wyszło że stoicie z nim w jednym rzędzie. Kolejny turniej, "inna impreza", wspólne promowanie ? Postaw się w mojej sytuacji i zastanów się co byś zrobił. To że ty jesteś w porządku człowiekiem którego lubię i szanuję nie znaczy że reszta ludzi naokoło ciebie też jest. I nie dzwoniliście tysiąc razy, tylko 3. Już przy pierwszym telefonie powiedziałem wam (bo nie gadałem z samym tobą ) że to prawie nie możliwe ale zapytam. Tak jak myslałem, nie dało się tego przełożyć. Napisałem ci na FB wiadomość, masz na pewno w archiwum. Przykro mi że tak wyszło, bawcie się dobrze, źle wam nie życzę ;]


p.s. Kto dokładnie pisał notkę o turnieju na FB ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 15:15:24 wysłana przez ZajmaN »

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #404 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:14:27 »
Zaczynam rozumieć dlaczego Mortal Kombat jest w niektórych krajach zakazany ;)