Autor Wątek: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A  (Przeczytany 22548 razy)

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:30:07 »
Jak dla mnie schab obok Kenshiego jest chyba najbardziej dopracowana postacia. Juz nic nie trzeba przy nim robic.

Tez tak sadze bo wg. mnie nie jest przesadzony, ale da rade z kazdym jak jest dobrze prowadzony.

Btw w next patchu nie bedzie juz tego gwarantowanego B+2 po ex ice puddle, ale podobno slide bedzie jechal pod wszystkimi projectilami pod ktorymi da sie kucac :D I jeszcze mozliwy dmg boost do takiego jaki byl przed nerfem suba, tzw. po 3-5% na jugglu

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:32:06 »
IMHO Sub jest kompletny, nic bym u niego nie zmienił, może mały buff w postaci armora w EX Slide żeby poprawić jego beznadziejny wake up game.

No i 32% to wcale nie jest mało, powiedział bym że standardowe obrażenia.

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:38:36 »
IMHO Sub jest kompletny, nic bym u niego nie zmienił, może mały buff w postaci armora w EX Slide żeby poprawić jego beznadziejny wake up game.

No i 32% to wcale nie jest mało, powiedział bym że standardowe obrażenia.

Armor na ex slide to bardziej nerf niz buff ;]

Uzycie paska u subzero do czegos innego niz puddle reset lub xray combo/breaker to zle uzycie paska ;d w 99% przypadkow ( raz na 100 gier moze sie przydac jakis ex slide na wakeupie jak masz sposobnosc, ale nie polecam )

e. No tak 32% niby wyglada dobrze, ale latwo upuscic wiec teoretycznie 30% midscreen jest bez JP, problem w tym ze mam malo sposobnosci do zrobienia mojego bnb =[ Trzeba sie sporo napracowacc
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 14:40:10 wysłana przez OnizukaPM »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:40:38 »
Ja bym uzyl tez paska do wygrania pojedynku na projecty, gdy masz pewnosc, ze wygrasz walke.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:45:45 »
Oj, nie zaczynajcie znowu dyskusji o pasku, please...

Armor na ex slide to bardziej nerf niz buff ;]

How come? Slide ma przejeżdżać pod projectile'ami ale nie od pierwszych klatek, armor dawał by w takiej sytuacji 100% gwarancję.

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:48:30 »
Ja bym uzyl tez paska do wygrania pojedynku na projecty, gdy masz pewnosc, ze wygrasz walke.

Zwyklym iceballem da sie tradowac, uzycie ex jest dobre vs reptile/sub/cyrax do wygrania rundy bo po ex ice ballu mam 26% combo

Oj, nie zaczynajcie znowu dyskusji o pasku, please...

Armor na ex slide to bardziej nerf niz buff ;]

How come? Slide ma przejeżdżać pod projectile'ami ale nie od pierwszych klatek, armor dawał by w takiej sytuacji 100% gwarancję.
Ex slide czesto bedzie odrzucal przeciwnika z cornera, a tam dopiero sub staje sie overpowered ;] zreszta dostane 9% z projectile i zadam 12% z exslide i strace pasek, makes no sense for me

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 04, 2011, 15:37:53 »
Czy teleporty z armorem rozwalaja ice clona? Nie chce mi sie sprawdzac a pewnie macie to obcykane ;)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:19:54 »
Czy teleporty z armorem rozwalaja ice clona? Nie chce mi sie sprawdzac a pewnie macie to obcykane ;)

tak rozwalaja, kunglao na pewno bo glownie ten ex tele wkurwia
kazdy ruch z armorem rozwala clona, np ex tele scorpa nie rozwali, ale kunga juz tak

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:21:51 »
Ha, no to mam latwiej mimo wszystko z Subem. Troche sie balem sytuacji z klonem pod twarza przy scianie,ale wezmie sie pare kulek na blok i mozna robic paskowe tele.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:35:28 »
Ha, no to mam latwiej mimo wszystko z Subem. Troche sie balem sytuacji z klonem pod twarza przy scianie,ale wezmie sie pare kulek na blok i mozna robic paskowe tele.

Gorzej jak sub stoi na klonie i blokuje jak robisz tele. Uderzysz - zamrozi cię, nie uderzysz - zmarnowałeś ex-teleporta i jesteś w punkcie wyjścia a Sub jak ma ochotę to cię jeszcze 22~freeze pokroi :S

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:49:23 »
Ale z drugiej strony jak sub stoi w klonie, to po co robic teleporta jak mozna porpostu przeskoczyc? o.O'
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:50:22 »
Ale z drugiej strony jak sub stoi w klonie, to po co robic teleporta jak mozna porpostu przeskoczyc? o.O'

22 to dobry antiair :P w tym cala sztuczka polega

btw frizen jak amsz ochote na suba pocwiczyc to mozna pgorac

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:53:18 »
Chyba ze tak. Ja jestem zlym piratem i nie mam online. Jakbym byl u Maniora albo Nevana to chetnie, dam znac jakby co. Ale to i tak moze byc niezbyt wymierne, bo robie totalne maxy kung lao z masa dashy w srodku i raczej mi one nie wyjda :/.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 04, 2011, 17:42:56 »
Chyba ze tak. Ja jestem zlym piratem i nie mam online. Jakbym byl u Maniora albo Nevana to chetnie, dam znac jakby co. Ale to i tak moze byc niezbyt wymierne, bo robie totalne maxy kung lao z masa dashy w srodku i raczej mi one nie wyjda :/.

KungLao =[ anyway jak bedziesz kiedys tam u nevana/maniora to sie mozemy dogadac

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 05, 2011, 00:08:31 »
Kowal jak robie ci B+2 po freezie to nie klikaj nic a nie zostaniesz zamrozony :) Bo gralismy to az szkoda bylo zebys tylko hp po kazdym freezie tracil =[