Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - K'

Strony: [1]
1
Targowisko / [Sprzedam] Weeboo gierki
« dnia: Czerwiec 03, 2013, 21:39:56  »
Gierki sprzedane :king:

#TYBG


2
Hardware / LS 32 Microswitch problem
« dnia: Grudzień 07, 2012, 12:44:23  »
Pytanie do znawców tematu. Sprawa wygląda tak: jeden z microstwitchy w moim LS-32 przestaje wysyłać sygnał mniej więcej w połowie wychylenia. Tzn przy początkowym wychyleniu zwiera później na chwilę przestaje by przy większym nacisku znów wysyłać sygnał... Skutkuje to oczywiście tym, że wciśnięcie kierunku za który odpowiada owy microswitch daje wynik typu: kierunek NEUTRAL kierunek :( Co zrobić z takim fantem ? Da się naprawić czy lepiej kombinować od razu nowy zestaw microswitchy tudzież Joya ?

3
Rozgrywki online / Virtua Fighter 5: FS vol 1
« dnia: Lipiec 02, 2012, 15:03:10  »


Ruszamy z zapisami na pierwszy turniej VF5:FS na PS3. Trochę już czasu minęło od premiery, więc pozostaje mieć nadzieję, że ekipa się ograła i będą zainteresowani.

Podstawowe Informacje:

Turniej odbędzie się na konsoli Playstation 3. Jeśli jednak jest zainteresowanie na X360 to piszcie w temacie to dorzucę osobne zapisy.

Zapisy:

1. Turniej rozgrywany będzie na naszej stronie systemowej.
2.  Zapisy – bezpośredni link
3.  Strona turnieju - bezpośredni link.
4. Informacje o grupach pojawią się w terminie późniejszym.

Zasady:

Otwarta kwestia co do rund, czasu, ewentualnych banów - piszcie to się wpiszę konkrety.

Regulamin:

Regulamin dostępny jest w tym miejscu

Termin rozpoczęcia turnieju: poniedziałek 9 lipca od godziny 0:01.

4
Pozostałe / Test wiedzy o bijatykach
« dnia: Grudzień 13, 2011, 14:37:01  »
Honmaru Ultimate Fighting Quiz (edycja Mikołajkowa) to już druga edycja testu wiedzy o bijatykach, która właśnie przed momentem ujrzała światło dzienne. Quiz zawiera ponad 120 pytań na tematy bijatyk i im pokrewnych, z czego użytkownik może na raz zmierzyć się z 30 spośród nich (do zdobycia jest 300 punktów).

Sprawdźcie się - naprawdę fajna zabawa :D


(Aby przejść do Quizu klikamy w obrazek)

5
Rozgrywki online / Marvel vs Capcom 3 Online Tournament vol 2 (PS3)
« dnia: Październik 28, 2011, 00:20:22  »Ruszamy z kolejną edycją turnieju Marvel vs Capcom 3. Turniej odbędzie się wyłącznie w wersji na Playstation 3. Gdyby jednak byli chętni na wersję na X360, to można śmiało zapisywać się na forum. Jeśli będzie przynajmniej 8 zainteresowanych graczy to będzie takowy turniej w Systemie.

Regulamin turnieju:

http://www.honmaru.pl/dzial.php?id=regulamin - Uniwersalny regulamin turniejów na Honmaru

Dodatkowe informacje:

- Handicap: 5 gwiazdek

Zapisy:

Zapisy na turniej - PS3 (strona główna turnieju na PS3 tutaj)

Termin zapisów trwa do piątku 4 listopada do godziny 23:59. Turniej rozpoczynamy następnego dnia.

Pozostałe kwestie:
Jeżeli macie jakieś uwagi związane z nadchodzącym turniejem i jego zasadami, to są one mile widziane w tym temacie.

Zapraszamy do ostrej rywalizacji!

6
Rozgrywki online / Polish Online Tekken Crash - Tekken 6 - turniej drużynowy
« dnia: Październik 28, 2011, 00:16:41  »Po dłuższej przerwie ruszamy z kolejnym turniejem Tekken 6 Online na Playstation 3. Tym razem gramy drużynowo na wzór SBO po 3 osoby w teamie.

Zasady:

Gramy od razu DE. Teamy 3 osobowe do 6 wygranych walk teamu. Kolejność zawodników jest ustalona z góry i znana przed rozpoczęciem turnieju.

Można grac tylko jedna postacią, którą też wybieramy przed turniejem i ją deklarujemy. Zawodnicy graja do jednej wygranej. Wygra zawodnik z jednego teamu, wchodzi kolejny z teamu przegranego. Strony będą zmieniane. Strony są zmieniane, gdy jeden z teamów pierwszy będzie miał 3 wygrane. Wtedy następuje zmiana stron i gra się tak do końca. Pisząc dokładniej: Team A wygrywa 3 walki pod rząd, następuje zmiana stron i jest 3:0, a potem już z tą zmianą stron gra się do końca, Nawet jak wynik końcowy będzie 5:6 to i tak w między czasie zmiana stron nie następuje.

Walka gramy do 3 wygranych rund standardowo, Każdy z uczestników może w trakcie jednej walki zrobić maksymalnie 4 rzuty.

W finale drużyna z drabinki przegranych musi wygrać dwukrotnie z drużyną z drabinki wygranych.

Na chwile obecną rozstawionych jest 4 graczy (o ile wystąpią): Hobbith, Tundra, Bezel, Komandos – prawdopodobnie dojdzie do tej grupy jeszcze 4 graczy. Jakby ktoś pytał - rozstawienia robione są na podstawie wcześniejszych osiągnięć w turniejach online na Honmaru. Osoby tu wymienione nie mogą być razem w drużynie.

Zapisy:

Zapisy na turniej – bezpośredni link (strona główna turnieju  tutaj)

Termin zapisów trwa do piątku 4 listopada do godziny 23:59. Turniej rozpoczynamy następnego dnia.

W razie pytań, niejasności bądź sugestii pisać śmiało w tym temacie.

7
Targowisko / [Sprzedam] Kilka gier na PS3
« dnia: Marzec 31, 2011, 16:22:32  »
Ridge Racer 7

Stan - Bardzo dobry -

Cena 26 zł w tym wysyłka


8
Rozgrywki online / Turniej Marvel vs Capcom 3 Online (PS3, X360)
« dnia: Marzec 22, 2011, 21:31:13  »


Upłynął miesiąc od premiery długo oczekiwanego Marvel vs Capcom 3. W związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie turnieju wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, organizując pierwszy (i miejmy nadzieję nie ostatni) turniej w najnowszą odsłonę MvsC.

W Marvel vs Capcom 3 odbędą się równolegle dwa turnieje – w wersji na konsole X360 oraz PS3.

Regulamin turnieju:

http://www.honmaru.pl/dzial.php?id=regulamin - Uniwersalny regulamin turniejów na Honmaru

Dodatkowe informacje:

- Handicap: 5 gwiazdek

Zapisy:

Zapisy na turniej - X360

Zapisy na turniej - PS3

Termin zapisów trwa do środy 6 kwietnia do godziny 23:59.

Nagrody:

Przewidujemy skromne upominki w postaci gier i filmów w zależności od frekwencji na poszczególnych konsolach

Pozostałe kwestie:
Jeżeli macie jakieś uwagi związane z nadchodzącym turniejem i jego zasadami, to są one mile widziane w tym temacie.

Na dniach pojawiać się będą kolejne informacje. Zapraszamy do ostrej rywalizacji ! It's mahvel baby !


http://www.honmaru.pl/forum/viewtopic.php?t=2962

9
DKiG (Dawne Komputery i Gry) to impreza, która ma na celu przypomnienie jak wyglądały komputery kilka-kilkadziesiąt lat temu. Na imprezie będzie można obejrzeć stary sprzęt, posłuchać wykładów dotyczących historii komputerów oraz pograć w stare gry. W dniu 16 kwietnia o godzinie 12:00 w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay przy ulicy Zakopiańskiej 62 w Krakowie odbędzie się na tej imprezie pierwszy od lat 90 Wielki Turniej Mortal Kombat II, którego prowadzeniem zajmą się redaktorzy serwisów Geek-World.pl oraz Honmaru.pl.

Gracze będą rywalizować ze sobą w zmaganiach grupowych, zaś najlepsi z nich przejdą do finału rozgrywanego w systemie Double Elimination, grając na platformie PC w Mortal Kombat II w wersji Arcade. Wystarczy przynieść ze sobą własny kontroler (klawiatura/pad) i zapisać się na email: turniej.mk2@gmail.com podając swoje imię i nazwisko lub osobiście na miejscu. Gracze będą walczyć o tytuł nieoficjalnego Mistrza Polski w Mortal Kombat II. To pierwsza tego typu inicjatywa offline od czasów świetności gry, więc nie przegapcie tej szansy, gdyż nieczęsto zdarza się masowe wyrywanie kończyn na żywo! Do wygrania nagrody rzeczowe w postaci gier i filmów na DVD oraz pamiątkowe puchary jak na prawdziwe zawody przystało.

Dlaczego Mortal Kombat II? Ponieważ jest to kultowa i przez wielu uważana za najlepszą część Mortal Kombat. Każdy ją zna i pamięta z czasów, gdy chodziło się na automaty w latach 90. 16 kwietnia przypomnimy sobie te stare czasy grając właśnie w automatową wersję MK II.


Wstęp na zawody/imprezę - 8zł

Bilet jest w trzech opcjach:
standard - 8 zł
premium I (z pamiątkowym kubkiem) - 20 zł
premium II (z płytą CD z zestawem emulatorów oraz 136 grami) - 30 zł

10


Dopiero co pojawiła się nasza nowa instalka Mortal Kombat Arcade Collection , a my nie zwalniamy tempa, ruszając z cyklem turniejów pod nazwą Mortal Kombat Mythologies Cup.

Turnieje z cyklu Mortal Kombat Mythologies Cup obejmą następujące tytuły:

Mortal Kombat
Mortal Kombat II
Mortal Kombat III
Ultimate Mortal Kombat III


W powyższe tytuły będziemy grać na instalce Mortal Kombat Arcade Collection.

Mortal Kombat Trilogy
Mortal Kombat IV


Dwie ostatnie z kolei rozegramy na instalce ePSXe.

Na początek ruszamy z zapisami na turniej Mortal Kombat 1. Zapisy trwają do 26 grudnia, zaś turniej wystartuje dzień później.

Zapisy - bezpośredni link

Regulamin - Uniwersalny regulamin turniejów na Honmaru

Strona główna turnieju


Po każdym turnieju zawodnicy otrzymają punkty cząstkowe, zaś po ostatnim turnieju (MKIV) podliczymy całość i wyłonimy zwycięzce Mortal Kombat Mythologies Cup.

W zależności od frekwencji przewidujemy nagrody - na pewno otrzyma je zwycięzca, zaś więcej szczegółów w tej kwestii pojawi się w terminie późniejszym.

Z czasem dodam tutaj pozostałe szczegóły dotyczące nadchodzących rozgrywek.

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane. Powodzenia o tytuł największego wymiatacza z Zaświatów!!

11
Rozgrywki online / Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3
« dnia: Grudzień 14, 2010, 14:31:34  »


W związku z Waszymi pytaniami i prośbami odnośnie kolejnego turnieju online, wychodzimy po raz kolejny z inicjatywą zorganizowania owego eventu. To kolejna odsłona turnieju online w Tekkena 6 pod egidą Honmaru. Poprzednie edycje, pozwoliły nam na nabycie niezbędnego doświadczenia, które miejmy nadzieję, pozwoli nam zorganizować jeszcze lepszy The Iron Fist Tournament :). Jak pewnie zauważyliście, tym razem startujemy bardzo szybko, aby spełnić Wasze oczekiwania i miejmy nadzieję, że częste turnieje staną się już małą tradycją. Nowością będzie, że będzie to pierwszy turniej w Tekkena 6, przeprowadzony przez użytkownika forum (czytaj: mnie;p). Mam nadzieję, że uda mi osiągnąć zamierzony cel i Was nie zawiodę. Czytając Wasze komentarze podczas ostatniego turnieju, w którym brałem udział, wyciągnąłem kilka wniosków. I nasunęło mi się kilka propozycji, które mogą polepszyć rozgrywkę online, mianowicie:

1. Dużo osób narzekało na rzuty online, oczywiście nie można ich zbanować, natomiast zezwala się na dogadanie się przed walką, na np. nieużywanie ich. Zdarzyło mi się zagrać kilka takich walk. Jeśli obu graczom takie coś pasuje, to czemu nie? Każdy doskonale wie, jak ciężko się wyrwać z rzutu offline a online jest to praktycznie niemożliwe.

2. Tutaj bardziej w celu przypomnienia regulaminu. Sporo z Was, skarżyło się na bardzo złe połączenie z jakimś graczem, które uniemożliwiało sensowną grę. Jeśli to się zdarzy, nie rozgrywajcie walki , bo wtedy już nie będzie odwrotu, napiszcie o tym na forum i jeśli zostanie to potwierdzone, to osoba, po której leży wina, przegra.

3. Nie możemy ustalić, jakie minimalne połączenie jest grywalne, bo na ten temat też była dyskusja, jednakże proponuję nie grać gier z połączeniem mniej niż 3. Poczekać, może uda się zagrać na lepszym, pójść do znajomego itd. Chodzi o fun a nie o męczarnie i potem wyzywanie innego użytkownika, że wygrał przez laga itd. Turniej jest od graczy dla graczy i głównie chodzi o dobrą zabawę, a zdążyłem zauważyć, że niektórzy traktują ta grę zbyt poważnie i potem były niestety jakieś nieporozumienia.

To tyle w kwestii wstępu, życzę dobrej zabawy. Mam nadzieję, że frekwencja nam dopisze i będzie to naprawdę dobry turniej. Dodam też od siebie, że też biorę udział :). Poniżej podstawowe informacje o turnieju. Wszystkie pytania można kierować do mnie i w sytuacjach problematycznych, postaram się obiektywnie je rozwiązać.


Podstawowe informacje:


Tundra Cup odbędzie się wyłącznie na konsoli Playstation 3.


Uczestnicy:

Lista uczestników (widoczna po zalogowaniu się na konto).


Zapisy:

1. Turniej rozgrywany będzie na naszym systemie turniejowym.

2. Aby móc się zapisać trzeba mieć konto na naszym forum oraz być zalogowanym, a następnie przejść do zakładki Zapisy znajdującej się w Menu po lewej stronie. Po kliknięciu przenosimy się do kolejnej podstrony, na której klikamy Zapisz się obok Tundra Cup.


Dla osób, które mają problem z zapisaniem - można to teraz zrobić także poprzez bezpośredni link do zapisów.


3. Informacje o grupach pojawią się w terminie późniejszym.


Regulamin:

Regulamin dostępny jest w tym miejscu.


Termin rozpoczęcia turnieju:

Zapisy odbywają się do 19 grudnia do północy. Turniej ruszy najprawdopodobniej dzień później (więcej informacji wkrótce).


Pozostałe kwestie:

Jestem otwarty na wszelkie sugestie związane z nadchodzącym turniejem, dlatego też jakiekolwiek pytania, uwagi czy propozycje będą mile widziane w tym temacie.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak zaprosić wszystkich graczy do zabawy, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia


Topic turnieju

12
Rozgrywki online / Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami !
« dnia: Październik 17, 2010, 18:58:33  »


Tekken 6 jest z nami na dobre od ponad roku. Jak pokazują nasze rankingi, bezustannie trwa ostra rywalizacja o miano najlepszego zawodnika. Mając na uwadze rosnące zainteresowanie grą, ruszamy z kolejną edycją turnieju Tekken 6 na który zapraszamy wszystkich graczy bez względu na doświadczenie turniejowe czy umiejętności – liczy się przede wszystkim dobra zabawa :).

Podstawowe informacje:


Tekken 6 Online Tournament 2 odbędzie się wyłącznie na konsoli Playstation 3.

Zapisy:
1. Turniej rozgrywany będzie na naszym systemie turniejowym.
2. Aby móc się zapisać trzeba być mieć konto na naszym forum oraz być zalogowanym, a następnie przejść do zakładki Zapisy znajdującej się w Menu po lewej stronie. Po kliknięciu przenosimy się do kolejnej podstrony, na której klikamy Zapisz się obok Tekken 6 Online Tournament 2.
3. Informacje o grupach pojawią się w terminie późniejszym.

Regulamin:
Regulamin dostępny jest w tym miejscu

Nagrody:
W zależności od frekwencji przewidujemy skromne nagrody upominki w postaci gier i filmów. 

Termin rozpoczęcia turnieju:
Zapisy odbywają się do 5 listopada do północy. Turniej ruszy najprawdopodobniej dzień później (więcej informacji wkrótce).

Pozostałe kwestie:
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie związane z nadchodzącym turniejem, dlatego też jakiekolwiek pytania, uwagi czy propozycje będą mile widziane w tym temacie.
Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić raz jeszcze wszystkich graczy do zabawy, życząc  wszystkim uczestnikom powodzenia   - Honmaru Team.


Topic Turnieju


UPDATE!!!

Rozpoczynamy Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3. Wraz z postępem będę aktualizował tego posta o kolejne istotne informacje. Czytajcie dokładnie informacje (szczególnie te podkreślone), a unikniecie niepotrzebnych pytań i wątpliwości. Jeżeli macie jakieś uwagi i pytania, których tu nie uwzględniłem to nie krępujcie się pisać - od tego jest ten temat.

Faza grupowa:

Grupy - bezpośredni link

Przypominam że rozgrywamy 3 rundowe mecze do 5 zwycięstw z daną osobą - więcej informacji w regulaminie.

Wyniki rozegranych walk dodajemy w systemie turniejowym na stronie głównej - bezpośredni link tutaj - oraz na forum wraz z krótkim opisem i postaciami, które brały udział w pojedynku. W miarę możliwości postarajcie się także nagrywać walki. . Aby walka została uznana druga osoba musi POTWIERDZIĆ wynik (również na stronie głównej systemu turniejowego - bezpośredni link tutaj ).

Z każdej grupy wychodzą 4 osoby do Double Elimination.

Termin na rozegranie wszystkich walk grupowych - do 15 listopada do północy.

Jeżeli minie termin i dalej niektórzy nie rozegrają swoich spotkań to będę wstawiał walkowery.

I tutaj drobne rady:

- nie czekajcie aż pozostali gracze się odezwą tylko sami wykażcie inicjatywę (wymówki typu: 'bo on się nie odezwał' nie będą brane pod uwagę)

- jeżeli nie możecie się z kimś ustawić na walki to napiszcie o tym wcześniej w tym temacie - ułatwi to znacznie decyzję w sprawie wystawiania ewentualnych walkowerów.

- zacznijcie ustawiać się na walki już dziś zamiast czekać na ostatnią chwilę.

Nie pozostaje mi zatem nic innego jak życzyć wszystkim uczestnikom powodzenia i miłej zabawy :).

Strony: [1]