Autor Wątek: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011  (Przeczytany 55501 razy)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 18, 2011, 20:55:31 »
Ja nie mówię, że problemy będą. Ja mówię, że fajnie by było zebrać wiedzę na temat kwestii prawnych powiązanych z organizacją turnieju i opublikować jako jeden, spójny tekst.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Tundra

  • Gość
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 18, 2011, 20:59:08 »
Jak jak to kocham :D Od tak luzno sobie napisalem zebys Di pocwiczyl i gral dalej a Ty juz foch^^ Ja nie mam pokory? A co powiedziales po naszej walce? "Zle zagralem, na pewno zle zagralem skoro z Toba przegralem" cos w tym stylu bylo. I kto tu przeciwnika nie szanuje. Swoja droga nie chce mi sie kolejnej napinki na forum robic i czytac znowu jakis bzdur. Zawsze jak przegrasz w turnieju, to piszesz ze konczysz z graniem...  Stary ja nie chcialem Cie urazic, dobrze grasz, fajnie zebys dalej gral i tyle. Ale jak zwykle trzeba bylo moja wypowiedz  jakos zaanalizowac doglebnie... Grizzly i Cheese z kim to niby przegrywam kto w ta gre nie gra?

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 18, 2011, 21:30:19 »
Ze mna, ja gram w mahvela  8)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tundra

  • Gość
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 18, 2011, 21:35:36 »
Racja :) Przepraszam ze przegralem z takim Noobem jak Frizen ktory gra juz tylko w gry 2D :D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 18, 2011, 21:45:08 »
@Nevan,
Tak, ale US może zażądać dostępu do konta, na podstawie domniemania oszustwa podatkowego. Jeśli konto było wykorzystane, to przy np. ewentualnym donosie trzeba się z tego mocno tłumaczyć. Jeśli niczego na koncie nie było, czyli nie ma dowodów na to, że jakiekolwiek pieniądze były przyjmowane i wykorzystywane do celów prywatnych. W przypadku osoby fizycznej jedyną "ewidencją" jest tak naprawdę wyciąg, a że po przygodach z konwentami, nie mam zamiaru dupą ryzykować, to rozwiązanie tego typu jest najbezpieczniejsze.

No nie wiem jakie konkretnie miałeś historie z US ale jeśli masz potrzebę to możemy o tym porozmawiać poza forum, może będę w stanie coś Ci doradzić. Generalnie wszystkie wpływy na rachunek firmowy powinny mieć odzwierciedlenie w PKPiR (zakładam że tak się rozliczasz) i zazwyczaj są to wpływy z faktur od odbiorców. Dlatego przyjmowanie przedpłat na turniej na rachunek firmowy może być powodem do spowiedzi przed skarbówką, jeśli już miałeś jakieś przejścia.

A jak na razie to wpisowe do łapy i nikt nikomu nic nie powie:-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Guile

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie Animatsuri
    • Email
  • PSN ID: Guile589
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 18, 2011, 21:52:48 »
Jeśli przyjedziesz do Warszawy, to chętnie się spostrzeżeniami wymienię. Moim zdaniem nie ma co teraz gadać, bo i tak na chwilę obecną dogadałem się z Fiskusem. W każdym razie nie ma co dalej offtopować na ten temat. Dzisiaj się pojawi kolejna aktualka na stronie, a także powinien w ciągu paru godzin już funkcjonować adres fightgen.pl na DNS-ach serweru.

Guile

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie Animatsuri
    • Email
  • PSN ID: Guile589
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 19, 2011, 09:14:51 »
Sorki za double posta, ale chciałem poinformować, że już działa domena fightgen.pl. Prócz tego mała aktualka się pojawiła na stronie. Pewnie dzisiaj w czasie wykładów wrzucę coś jeszcze.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 19, 2011, 10:47:18 »
Bolgan, jak wpadniesz do Warszawy to można pograć w SC4 :p

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 19, 2011, 12:08:03 »
hahah no można, ale ogólnie z Tobą już nie gram bo to nie ma sensu. Troche się wypaliłem w soula. No ale można, można ;] Jeszcze na sto procent nie wiem czy wpadne, ale jak wpadne to na bank sie zobaczymy.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 19, 2011, 12:44:13 »
Strasznie nie lubię urzędów  ;/
Co do uczestnictwa to nie chce za nikogo decydować ale WTF raczej się pojawi mam nadzieję, że w pełnym składzie
Czy jest potrzeba żeby ktoś musiał przywozić konsole ew. tv?
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Guile

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie Animatsuri
    • Email
  • PSN ID: Guile589
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 19, 2011, 12:52:37 »
Dodatkowe zawsze się przydadzą:)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 19, 2011, 14:24:46 »
Di ćwicz tam :D Tunder przyjezdza:)
Grać w Tekkena może i szybko się uczysz, ale pokora i szacunek do innych to coś, czego długo - a może nigdy - nie pojmiesz. To coś więcej niż umiejętność uderzania ludzików na ekranie telewizora. Mówiłem o tym, że odpuszczam sobie granie, ale mimo to Ty i tak musisz prowokować. "Keep up the good work.", jak to mówią i nie dziw się, że ludzie traktują Cię tak, jak Cię traktują.

Wow Di ale się napiąłeś xD Nie znałem Cie z tej strony xD Myślałem że tylko ja jestem humorzasty i niestabilny psychicznie :D Tudzież arogancki i chimeryczny czasami :P A tak serio to w tym tekście Tundry nie widzę niczego co by świadczyło o nieposzanowaniu przeciwnika :-) Ale jeśli chodzi Ci o coś innego co Tunder mógł (zapewne) powiedzieć poza forum to jak najbardziej zwracam honor ;)

BTW. Odpuszczasz granie w Tekkena czy w ogóle w bijatyki ?? :P

NemoKOF

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa/Kołobrzeg
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 21, 2011, 09:23:33 »
Guile, mam pytanie. Czy zamierzacie rozgrywac mecze tylko na projektorach? Ja juz na kilku turniejach bylem i musze przyznac, ze kiepskie i stare tv LCD przy wlaczonych poprawiaczach obrazu moga miec odczuwalny lag (obraz jest chwilke przetwarzany) ktory gdy jest dlugi po prostu utrudnia granie, ale projektory maja to na zajebistym poziomie i to 90%. Niestety, obraz ulega podwojnej konwersji w urzadzeniu i sa opoznienia w wyswietlaniu, to jest super sparawa, zeby rozgrywac jakies wazniejsze mecze ale JEDNOCZESCI na TV i Projektorze, ale sam projektor to niedobry pomysl. I mowie o tym nie tylko czytajac jakies fora itp ale z autopsji z Wloclawka np gdzie sie przejachali chlopacy w SF3 na tym.

Moge prosic o informacje na ten temat?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 21, 2011, 09:34:41 »
Mam nadzieję że i na tv i projektorze, granie na samym projektorze to trochę patologia ;p

Strasznie dziwnie są porozkładane w czasie te turnieje. :psyduck:

Guile

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie Animatsuri
    • Email
  • PSN ID: Guile589
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 21, 2011, 10:03:43 »
Jak pisałem tutaj wcześniej i jak jest w FAQ, będą nie tylko projektory, ale także telewizory LCD i CRT jeśli zajdzie potrzeba wykorzystania. Na chwilę obecną jest potwierdzonych już 10 stanowisk gdzie 5 bedzie podłączonych do LCD i 5 do projektorów.